Байки про банки і не тільки....

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 10331034103510361037 ... 1831>

У скількох банках маєте заощадження (залишок на рахунках більше 1000 грн. екв)

Байки про банки і не тільки.... 3.6 5 227
Більше десяти
14%
32
Від п'яти до десяти
28%
64
В чотирьох
12%
27
В трьох
11%
25
В двох
12%
28
Користуюся одним
11%
26
В жодному
11%
25
Всього голосів : 227
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 18:06

  clientage написав:
  IMPRINTER написав:и скажите я разрываю с вами стосунки идите нах

шикаарный стёб над дурнуватым финмоном
но ток я думаю, шо после 3..4 раза уже рагулятор возбудится над такой наглостью пересичного :) и разошлет чёрную метку во ВСЕ банки


это ваши фобии ... вы всегда очковали этот мон когда свини лупили аж гай гудел ))))

если не ошибаюсь еще писали им письма с уведомлениями наперед - типа я в научно исследовательских целях буду там лупить аж на 150 к мес )
Востаннє редагувалось IMPRINTER в Суб 19 вер, 2020 18:12, всього редагувалось 2 разів.
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 18:07

  SAndriy1 написав:Приват за платёж на юрлицо комиссия 0,5%, но максимум 200 гривен. До 145000 гривен можно одним платежом за раз за 200 гривен


на юрлицо (на счета на 2600) как было 3 грн. так и осталось. Вы неправильно шлете наверное.
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 18:24

  IMPRINTER написав:а потом если их финмон возбудиться - просто рассмейтесь им в рожу и скажите я разрываю с вами стосунки идите нах ... объяснять ничего не буду - в услугах вашего банка больше не нужлаюсь

Пам"ятаю історії коли Бегемот був ще Коломиїча і СБ блокувала рахунки, то людям було зовсім не до сміху ... там ні поліція, ні прокуратура не допомогала ... тільки супермени тіпа Гороха
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 19:01

Re: Байки про банки і не тільки....

  IMPRINTER написав:вы всегда очковали этот мон когда свини лупили аж гай гудел ))))

ну да, я довольно антилигентный свин, и никада не любил сразу рвать сало зубами, я люблю неспеша растягивать удовольствие, и шобы никому обидно и больно потом не было 8)
...и на консультациях по способу відгодовування свині я тож всегда достаточно осторожен, и это при том, шо среди кур ещё нуна оч. сильно поискать спецов по свыням то :lol:
clientage
Аватар користувача
1
1

Фінансовий гуру Finance.ua
 
Заблокований
Повідомлень: 34112
З нами з: 08.12.07
Подякував: 2686 раз.
Подякували: 4083 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 19:54

Re: Байки про банки і не тільки....

  IMPRINTER написав:для безнала нету обяхатьельного финмона вообще никакого хоть на миллиар .. для нала он 400 к

Для безнала как и для нала есть, это как раз 400к.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4863
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 20:10

  IMPRINTER написав:,
для безнала нету обяхатьельного финмона вообще никакого хоть на миллиар .. для нала он 400 к ... т.е. обходить обязательный финмон при безнале вам и не надо вообще ...
,

в Форварде уже знают ?
J
 
Повідомлень: 6056
З нами з: 19.01.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 20:19

  vitaliy_berdinskikh написав:
  IMPRINTER написав:для безнала нету обяхатьельного финмона вообще никакого хоть на миллиар .. для нала он 400 к

Для безнала как и для нала есть, это как раз 400к.


это ваша личная точка зрения?

закон говорит иначе ...

от 400 к налом - обязательно (подпадает под нормы ст 20)

безнал - хоть копейка хоть миллиард - на усмотрение банка (статья 21) - там вообще пороговые суммы не указаны для мониторинга

только избранные специфические финансовые операции безналом подпадают под нормы ст 20 и мониторятся по нормк 400+ - типа перевода за границу, переводы от публичных диячив и т.п. ...

та ситуация, что описывает коллега - не подпадает под норму ст. 20, поэтому там банк не обязан ничего делать

_______________________

Стаття 20. Порогові фінансові операції

1. Фінансові операції є пороговими, якщо сума, на яку здійснюється кожна із них, дорівнює чи перевищує 400 тисяч гривень (для суб’єктів господарювання, які проводять лотереї та/або азартні ігри, - 55 тисяч гривень) або дорівнює чи перевищує суму в іноземній валюті, банківських металах, інших активах, еквівалентну за офіційним курсом гривні до іноземних валют і банківських металів 400 тисяч гривень на момент проведення фінансової операції (для суб’єктів господарювання, які проводять лотереї та/або азартні ігри, - 55 тисяч гривень), за наявності однієї або більше таких ознак:

зарахування або переказ коштів, надання або отримання кредиту (позики), здійснення інших фінансових операцій у разі, якщо хоча б одна із сторін - учасників фінансової операції має відповідну реєстрацію, місце проживання чи місцезнаходження в державі (юрисдикції), що не виконує чи неналежним чином виконує рекомендації міжнародних, міжурядових організацій, задіяних у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму чи фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення (в тому числі дипломатичне представництво, посольство, консульство такої іноземної держави), або однією із сторін - учасників фінансової операції є особа, яка має рахунок у банку, зареєстрованому в зазначеній державі (юрисдикції);

фінансові операції політично значущих осіб, членів їх сім’ї та/або осіб, пов’язаних з політично значущими особами;

фінансові операції із переказу коштів за кордон (в тому числі до держав, віднесених Кабінетом Міністрів України до офшорних зон);

фінансові операції з готівкою (внесення, переказ, отримання коштів).

Стаття 21. Підозрілі фінансові операції (діяльність)

1. Фінансові операції або спроба їх проведення незалежно від суми, на яку вони проводяться, вважаються підозрілими, якщо суб’єкт первинного фінансового моніторингу має підозру або має достатні підстави для підозри, що вони є результатом злочинної діяльності або пов’язані чи стосуються фінансування тероризму або фінансування розповсюдження зброї масового знищення.

2. При визначенні того, чи є підозрілою фінансова операція або діяльність, суб’єкт первинного фінансового моніторингу враховує типологічні дослідження, підготовлені спеціально уповноваженим органом та оприлюднені ним на своєму веб-сайті, а також рекомендації суб’єктів державного фінансового моніторингу.
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 21:01

  clientage написав:
  IMPRINTER написав:и скажите я разрываю с вами стосунки идите нах

шикаарный стёб над дурнуватым финмоном


я так отвечал ...

облегчаю вам задачу и сам разрываю деловые отношения с вашим говнобанком
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 21:03

  J написав:
  IMPRINTER написав:,
для безнала нету обяхатьельного финмона вообще никакого хоть на миллиар .. для нала он 400 к ... т.е. обходить обязательный финмон при безнале вам и не надо вообще ...
,

в Форварде уже знают ?


еще раз ...
финмон имеет право вас ипать за каждую копейку ... но не обязан это делать ... это на усмотрение банка ... есть перечень что банк обязан делать, а есть перчень, что банк имеет право делать ...
то что обязан расписано четко .. то что не обязан - на усмотрение банка ... требовать отчитываться за 1 копейку
Востаннє редагувалось IMPRINTER в Суб 19 вер, 2020 21:08, всього редагувалось 1 раз.
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 21:04

  clientage написав:
  IMPRINTER написав:вы всегда очковали этот мон когда свини лупили аж гай гудел ))))

ну да, я довольно антилигентный свин, и никада не любил сразу рвать сало зубами, я люблю неспеша растягивать удовольствие, и шобы никому обидно и больно потом не было 8)
...и на консультациях по способу відгодовування свині я тож всегда достаточно осторожен, и это при том, шо среди кур ещё нуна оч. сильно поискать спецов по свыням то :lol:


если бы лупили вы один то эта стратегия была бы еще логично и то ... но когда помимо вас лупали ещзе другие свини - то вы не продляли этм срок жизни темы ...
ну да ... пока вы раздельные чеки в магазине формировали и занасили их потом в эксель-ведомость - свини сидели и лупили ))))
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
  #<1 ... 10331034103510361037 ... 1831>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
253 252528
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 бер, 2021 21:04
Успіх
50 112275
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 лис, 2017 13:18
Stringer
18 39402
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 лют, 2017 14:45
alex66food
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама