Байки про банки і не тільки....

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 13371338133913401341 ... 1829>

У скількох банках маєте заощадження (залишок на рахунках більше 1000 грн. екв)

Байки про банки і не тільки.... 3.6 5 226
Більше десяти
14%
32
Від п'яти до десяти
28%
64
В чотирьох
12%
27
В трьох
11%
25
В двох
12%
27
Користуюся одним
12%
26
В жодному
11%
25
Всього голосів : 226
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 14:37

Re: Байки про банки і не тільки....

  V2 написав:Моно - 11% - 1 р.
+0,5% за безнал умеючи.Выплата авансово
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 14:45

Алексей77
Новорічна пропозиція
банк Агропросперіс, до 11.5%
https://ap-bank.com/news/post/depozit-p ... eris-banka


найвищі ставки можете спостерігати в депозитному каталозі мінфіну -

https://minfin.com.ua/ua/deposits/stats/?rates-type=max
Востаннє редагувалось greenozon в Вів 07 гру, 2021 16:15, всього редагувалось 1 раз.
greenozon
 
Повідомлень: 16175
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:12

Re: Байки про банки і не тільки....

Шановні форумчани!
Шукав на якому форумі задати ряд питань...
І не знайшов нічого підходящого...
Тому вирішив спитати тут, де сам дописував у свій час найчастіше...
Є думка придбати нове авто у офіційного дилера, з поставкою навесні 2022р. Просив менеджера скинути хоча б "рибу" договору, щоб зорієнтуватися, що там, особливо по оплаті... Обіцяв, але поки не скинув.
А питань купа: як при розрахунках з мінімальними витратими скористатися банківськими послугами, як отримати мінімум проблем з фінмоніторингом в банках і що з ним взагалі відбувається при покупці авто (та й атосалон також,мабуть, його здійснює і передає відповідні дані, якщо вартість авто понад 400 тис.грн.?), які доходи податкова сприймає (тільки вказані в деклараціях - останню подавав більше 10 років тому, коли продав акції, чи процентні доходи по депозитам теж сприйме?, а кошти, які зберігаються в банку багато років - "проканають", чи "нафіг з пляжу"?). І чи можуть оплату з своїх рахунків здійснювати члени сім*ї, тобто в договорі я фігурую як покупець, а оплату, наприклад, здійснюю я, умовно на 390 тис.грн., і дружина на стільки ж, а ще може й донька якусь дещицю? І що тоді відбувається з тим же фінмоном? Їм теж доведеться щось показувати про походження коштів?
Наразі бачу самий дешевий варіант оплату кредиткою - там салон згоден на 3% початкового внеску. А поставка біля півроку. За цей час я зможу багато разів сплатити і погасити заборгованість у банку і таким чином до моменту отримання авто сплатити всю суму - витрати на банківські послуги в цьому випадку будуть рівні нулю, ну хіба за бензин, коли заїжджатиму в салон, але це можна робити попутно з іншими справами).Там в салоні обмеженя 50 тис.грн. в день по сплаті карткою, але мені цього достатньо буде... Але зараз це зробити не можна, бо ми в "червоній зоні". А коли вийдемо з неї, будь ласка, так кажуть в автосалоні.
Хто що знає по цим питанням - не поскупіться, дайте поради.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:20

Кармелюк зачем платить больше? Авто выезжая из салона теряет до 15% стоимости сразу.Возьмите однолетку не из такси,Вам же не в рассрочку
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:26

Вітання, шановний Кармелюк!

Спробую суто в теорії, думаю, практики або доповнять, або виправлять.

як при розрахунках з мінімальними витратими скористатися банківськими послугами

Альфабанк (якщо нічого не змінилось - 400 тис./міс.), Форвард банк - СЕП безоплатно.

як отримати мінімум проблем з фінмоніторингом в банках і що з ним взагалі відбувається при покупці авто

У Вас же кошти вже лежать в банку, тому, як на мене, проблем з фінмоніторингом бути не повинно.
V2
4
 
Повідомлень: 8278
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1361 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:28

Мизантрóп
Маю дивну "заморочку", що авто із автосалону офіційного дилера, дає найменший ризик в майбутньому при експлуатації авто (хоча і не виключає його повністю, наприклад, при доставці авто всяке буває, в автосалонах "підшаманять" і клієнт може отримати проблеми тільки з часом - але тоді хоч на час гарантії є надія чогось добитися). А на вторинному ринку купа ризику... Не моє...
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:31

  V2 написав:Вітання, шановний Кармелюк!

Спробую суто в теорії, думаю, практики або доповнять, або виправлять.

як при розрахунках з мінімальними витратими скористатися банківськими послугами

Альфабанк (якщо нічого не змінилось - 400 тис./міс.), Форвард банк - СЕП безоплатно.

як отримати мінімум проблем з фінмоніторингом в банках і що з ним взагалі відбувається при покупці авто

У Вас же кошти вже лежать в банку, тому, як на мене, проблем з фінмоніторингом бути не повинно.

Тут практика потрібна. Тих хто стикався.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:31

Re: Байки про банки і не тільки....

  Кармелюк написав:Маю дивну "заморочку", що авто із автосалону офіційного дилера, дає
у меня тоже все с салона,потому как заказываю спецификацию,необходимые опции.Для себя ведь.Если гроши чистые-проблем не должно быть.В автосалоне уточнять надо с какими банками они и вопросы о частичной оплате,там такие случаи не редкие
Востаннє редагувалось Мизантрóп в Вів 07 гру, 2021 15:37, всього редагувалось 1 раз.
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:37

Re: Байки про банки і не тільки....

  Кармелюк написав:А питань купа: як при розрахунках з мінімальними витратими скористатися банківськими послугами

Прокредит выпускает СЭПом любую сумму без комиссии. До миллиона, если ничего не поменялось, выпускает через ИБ. Плата за пару месяцев обслуживания может оказаться выгоднее комиссии за перевод в других банках.
  Кармелюк написав:Наразі бачу самий дешевий варіант оплату кредиткою - там салон згоден на 3% початкового внеску. А поставка біля півроку. За цей час я зможу багато разів сплатити і погасити заборгованість у банку і таким чином до моменту отримання авто сплатити всю суму

Я бы не рискнул сейчас платить больше минимального взноса до фактической поставки. Все производители испытывают огромные проблемы с комплектующими, производство падает, полгода вполне могут растянуться на два.

Финмониторинг становится обязательным при операциях больше 400К наличными. При безналичных операциях банк может морочить голову только по собственной инициативе. Тут имеет смысл предварительно разговаривать в банке.
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 7416
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6372 раз.
Подякували: 21113 раз.
 
Профіль
129
73
34
2
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:38

  V2 написав:
як при розрахунках з мінімальними витратими скористатися банківськими послугами

Альфабанк (якщо нічого не змінилось - 400 тис./міс.), Форвард банк - СЕП безоплатно.

як отримати мінімум проблем з фінмоніторингом в банках і що з ним взагалі відбувається при покупці авто

У Вас же кошти вже лежать в банку, тому, як на мене, проблем з фінмоніторингом бути не повинно.

З російськими банками давно розпрощався, в "Форварді" ніколи не мав рахунків. З того, що є - Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк і Приват. І то в основному на депозиті...
Нагадали ще одне питання: як салон і відповідні органи зреагують, якщо доведеться платити з кількох банків ( мені одному, без членів сім*ї), по 390 тис.грн. з кожного.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 13371338133913401341 ... 1829>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
253 251740
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 бер, 2021 21:04
Успіх
50 111193
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 лис, 2017 13:18
Stringer
18 38662
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 лют, 2017 14:45
alex66food
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама