Байки про банки і не тільки....

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 454455456457458 ... 1828>

У скількох банках маєте заощадження (залишок на рахунках більше 1000 грн. екв)

Байки про банки і не тільки.... 3.6 5 226
Більше десяти
14%
32
Від п'яти до десяти
28%
64
В чотирьох
12%
27
В трьох
11%
25
В двох
12%
27
Користуюся одним
12%
26
В жодному
11%
25
Всього голосів : 226
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 18:11

Re: Байки про банки і не тільки....

  Козак-характерник написав:Але й вихлоп солідний. І знов таки, при розумній тактиці, втратити там, ну то треба бути повним бовдуром.

Це протиречить логіці. Чийсь солідний виграш - чийсь солідний програш. Виграє завжди меншість. Інакше не буває.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34773
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 18:13

  Faceless написав:
  Козак-характерник написав:Але й вихлоп солідний. І знов таки, при розумній тактиці, втратити там, ну то треба бути повним бовдуром.

Це протиречить логіці. Чийсь солідний виграш - чийсь солідний програш. Виграє завжди меншість. Інакше не буває.

Звісно, так і є. В цій справі головне - об'єми і психологія мас. Треба моніторити графіки, об'єми і йти проти толпи. Тобто думати як маніпуль. :P І звісно, як справжній стратег, проробляти різні тактики і сценарії розвитку. Це як шахматна гра. Дуже цікаво.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 22:41

  Козак-характерник написав:
  Faceless написав:
  Козак-характерник написав:Але й вихлоп солідний. І знов таки, при розумній тактиці, втратити там, ну то треба бути повним бовдуром.

Це протиречить логіці. Чийсь солідний виграш - чийсь солідний програш. Виграє завжди меншість. Інакше не буває.

Звісно, так і є. В цій справі головне - об'єми і психологія мас. Треба моніторити графіки, об'єми і йти проти толпи. Тобто думати як маніпуль. :P І звісно, як справжній стратег, проробляти різні тактики і сценарії розвитку. Це як шахматна гра. Дуже цікаво.

Козаче, головне про ризик-менеджмент не забувайте! І почитайте про того хлопця, забув його ім'я, що залишив спадок дружині й сину здається, а сам пішов у інший світ, та ненайкращим чином. Про біржового спекулянта якось наче...

А ще радянського втікача Елдера Сашка почитайте, наче адекватно писав про організацію процеса торгівлі, бо він психотерапевт здається, тож розуміється на мізкових прусаках, яких позбутися важко, тож краще з ними товаришувати...
kreuz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3389
З нами з: 10.12.07
Подякував: 176 раз.
Подякували: 263 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 23:05

  kreuz написав:Козаче, головне про ризик-менеджмент не забувайте!

Ви були не зовсім уважні. Я тримаю під грушею. А на біржах лише те, що зароблене. І то, лише частина. Більша частина профіта і тіло вже давно під грушею. :P Навіть якщо втрачу все на біржах, не критично. Усьо путьом! А взагалі то кожний поважний форумчанин вже давно повинен мати в кошику криптовалюту. Хоч 1%. Світ рухається вперед, не треба пасти задніх. 1% в кошику - не критично. А перспективи вражаючі.

П.С. Були думки вкластися в нерухомість, потім передумав. Надаю перевагу ліквідним активам. І не хочу обтяжувати себе додатковим вантажем. Можливо колись рвану за кордон на постійне проживання. Бум по ситуації в країні дивитися. Поки у Львові кайфую! :P Все влаштовує. А так, козаку зібратися, лише підпоясатися! Тіко ручна кладь! @
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 23:10

Re: Байки про банки і не тільки....

  Козак-характерник написав:Я тримаю під грушею.


Під грушею не примножується.
А так, зернятко до зернятка ;)
V2
4
 
Повідомлень: 8272
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1361 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 23:24

  V2 написав:
  Козак-характерник написав:Я тримаю під грушею.


Під грушею не примножується.
А так, зернятко до зернятка ;)

Зате дьошево і сердито. :D І все при мені. А то завтра взбрєдьот комусь щось в голову і прощавай золоті монетки. Військовий стан, експропріація, дефолт, заморозка. Ну їх, я так не граю! :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 тра, 2019 07:25

  Козак-характерник написав:
  kreuz написав:Козаче, головне про ризик-менеджмент не забувайте!

Ви були не зовсім уважні. Я тримаю під грушею. А на біржах лише те, що зароблене. І то, лише частина. Більша частина профіта і тіло вже давно під грушею. :P Навіть якщо втрачу все на біржах, не критично. Усьо путьом! А взагалі то кожний поважний форумчанин вже давно повинен мати в кошику криптовалюту. Хоч 1%. Світ рухається вперед, не треба пасти задніх. 1% в кошику - не критично. А перспективи вражаючі.

П.С. Були думки вкластися в нерухомість, потім передумав. Надаю перевагу ліквідним активам. І не хочу обтяжувати себе додатковим вантажем. Можливо колись рвану за кордон на постійне проживання. Бум по ситуації в країні дивитися. Поки у Львові кайфую! :P Все влаштовує. А так, козаку зібратися, лише підпоясатися! Тіко ручна кладь! @

Ризик-менеджмент і тримання під грушею - різні речі, тому я про нього Вам і нагадав. Проте звісно Ви моїх порад не просили, тож і робіть як знаєте.
kreuz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3389
З нами з: 10.12.07
Подякував: 176 раз.
Подякували: 263 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 тра, 2019 11:47

Кreuz, основні положення Вашого ризик-менеджменту можете тут описати?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 тра, 2019 13:04

  Квесторе_поверніться написав:Кreuz, основні положення Вашого ризик-менеджменту можете тут описати?

Тю, хіба ж він мій, я ж трейдингом не захоплююсь, бо мені нервів на нього не вистачить, і так на життя часу майже не лишається... Читайте першоджерела:
Элдер рекомендует одномоментно открывать не более трех сделок, при этом каждую ограничивать двумя процентами от капитала.


Звідсіля: https://forklog.com/osnovy-risk-menedzh ... valyutami/
kreuz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3389
З нами з: 10.12.07
Подякував: 176 раз.
Подякували: 263 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 тра, 2019 14:13

  kreuz написав:Ризик-менеджмент і тримання під грушею - різні речі, тому я про нього Вам і нагадав. Проте звісно Ви моїх порад не просили, тож і робіть як знаєте.

Дякую, що нагадали! Корисні поради за посиланням. Оце мій варіант! :P Те що намагався донести в своєму дописі.

"Первое, что должен сделать участник рынка, занимается он инвестированием или спекулированием, это выделить такое количество денежных средств, которое он со спокойной душой может потерять полностью."

Граю вже не на свої давно! :D

Інші поради теж корисні. Дещо використовую. Але в мене своя вироблена тактика торгівлі. З практичного досвіду. Але ділитися нею я тут не буду. Ці знання коштують грошей. Вони вистраждані нервами і часом. :) Не дарма ж за це гроші беруть на різноманітних навчальних курсах, тренінгах. Але там по справжньому не навчать. Знаю одного трейдера, що приніс на ринок 5000$, він на тренінгах був, тепер залишилося 300$ всього. Не на біржі, а всього в кишені. І куча боргів. Думаю таких не мало. Як Фейслеса казав, що заробляє завжди меншість за рахунок більшості. Інакше і бути не може. А справжню тактику тре виробляти самому. І опит, син ошибок трудних...@ :)

П.С. Давайте тепер свою сповідь золотогоршочника викладайте тут, послухаємо... :wink:
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 454455456457458 ... 1828>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
253 251582
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 бер, 2021 21:04
Успіх
50 110964
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 лис, 2017 13:18
Stringer
18 38483
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 лют, 2017 14:45
alex66food
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама