Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 4546474849 ... 1001>
Повідомлення Додано: Вів 20 лют, 2018 21:51

Re: А якщо взяти кредит на квартиру для здачі в ОРЕНДУ ???

....давно така була думка, от вирішив її озвучити/написати :D
...от я колись думав брати житло під іпотеку "для себе"(але, обдумавши все, вирішив наскирдувати всю суму самостійно! - і в мене це вийшло за 7-м років - частково скирдувалось на депо %% а частково витягував з свого бізнесу.........-хоч, всеодно, взяв у розтермінування на пів року :roll: )......- а от, якщо розглянути приклад квартири для здачі в оренду, але взявши її в кредит?
...беремо кругленьку суму 800тис.грн. - це приблизно ціна однухи з ремонтом в новобудові(так, розумію, що можливо задешево, але нехай нам так пощастило :D )
...тепер, щоб далеко не ходити, йдемо в Ощад, але ми(умовно) маємо 400тис.грн., а ще на 400тис.грн. беремо кредит під іпотеку на 10-ть років! - там дають грошенята на житло під(а точнішше "від") 20,49%річних.......з цього там виходить, що:
Cума кредиту:
400 000
Строк кредиту:
120 місяців
Щомісячний платіж буде дорівнювати
7 860,62
.....виходить, що якщо це все "провернути" і здавати в оренду за 8тис.грн.(ця цифра "висосана" не з пальця, а з попередніх сторінок цієї гілки :wink: ) - то через 10-ть років ваші ж квартиранти погасять ваш кредит і квартира стане ПОВНІСТЮ ВАША!
....наскільки бачите в цюму вигоду, панове? :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 лют, 2018 22:10

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Я так розумію, що в тому то і справа, що кредити так просто не дають. А як почнуть давати, то ціни на новобуд попруть вверх, а чи то добре вішати ярмо на шию на 20 років , я не знаю. Як на мене, треба сідати у потяг зараз, якщо є кеш. Велика імовірність що потім буде складніше. Колись настане час підйому економіки, і тоді вже точно шлях буде тільки через банк.
Як варіант ще розглядав розтермінування на бережанівська 54 на 10 років, але ти там вселяєшся і не маєш жодних прав, навіть дублікат ключів маєш надати. Вирішив не вписуватись в цю аферу, хоча на калькуляторі дуже привабливо.
sailed
 
Повідомлень: 625
З нами з: 24.05.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 лют, 2018 22:38

  sailed написав:Я так розумію, що в тому то і справа, що кредити так просто не дають. А як почнуть давати, то ціни на новобуд попруть вверх, а чи то добре вішати ярмо на шию на 20 років , я не знаю. Як на мене, треба сідати у потяг зараз, якщо є кеш. Велика імовірність що потім буде складніше. Колись настане час підйому економіки, і тоді вже точно шлях буде тільки через банк.
Як варіант ще розглядав розтермінування на бережанівська 54 на 10 років, але ти там вселяєшся і не маєш жодних прав, навіть дублікат ключів маєш надати. Вирішив не вписуватись в цю аферу, хоча на калькуляторі дуже привабливо.

...чому не дають?- думаю, що навпаки, ніхто НЕ ХОЧЕ брати під такий %%!...-якщо, наприклад, сім"я: він+вона+дитина, нехай обоє заробляють середню зарплату 9+9=18тис.грн/міс - 8тис. на кредит, а за 10тис.грн. в місяць потрібно ТРЬОМ одягатись/взуватись, харчуватись,лікуватись,комуналь......(і то при тому, що вони зразу віддадуть ВСЮ, чи майже всю свою скирду в 400тис.грн)- тільки "відчайдухи" можуть підписатись на таке :!:

п.с....а на Бережанській - він гарненький, як тортик! :D .....і там(по пам"яті) - великі кімнати......правда з ГОСТРИМИ кутами :shock: :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 лют, 2018 22:52

Так, кімнати добрячі, я дивився 12й поверх, аж дух перехопило, думав плюнути на все і брати. Кімнати там з полукруглою стіною, а ті що гострі, то кутові. Там дебільне планування з санвузлом у спальні, я би таку не брав.
На рахунок кредитів думаю що все ж таки це проблемно, інакше би всі айтішники вже з квартирами були, їм вигідно, бо зп на бакс зав‘язана, але змушені брати розтермінування у забудовника, а це не мед, я вам скажу, бо терміни в них дуже малі, і виходить що цілий рік треба по 1000дол наприклад віддавати, а це трохи напряжно, бо треба ще барбершопи відвідувати, та все таке інше, плюс ціна квартири суттєво здорожчає, якщо оплата не 100 відсотків.
sailed
 
Повідомлень: 625
З нами з: 24.05.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 лют, 2018 23:56

P.P.S. для Долярчик'а.
Не беріть в кредит нічого. Хіба що холодильник в кредит - і то в безвідсотковий (там Вас на іншому хочуть піймати) в А-банку на термін в 6 місяців - чисто для облаштування квартири з орендарями.
Не та країна, щоби щось брати в кредит.
Востаннє редагувалось akurt в Сер 21 лют, 2018 03:54, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 20 лют, 2018 23:59

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:йдемо в Ощад, але ми(умовно) маємо 400тис.грн., а ще на 400тис.грн. беремо кредит під іпотеку на 10-ть років! - там дають грошенята на житло під(а точнішше "від") 20,49%річних.......з цього там виходить, що:
Cума кредиту:
400 000
Строк кредиту:
120 місяців
Щомісячний платіж буде дорівнювати
7 860,62
.....виходить, що якщо це все "провернути" і здавати в оренду за 8тис.грн.(ця цифра "висосана" не з пальця, а з попередніх сторінок цієї гілки ) - то через 10-ть років ваші ж квартиранти погасять ваш кредит і квартира стане ПОВНІСТЮ ВАША!


Не все так просто.
Минулого тижня, Кредобанк.
Купуємо квартиру. Вартість всієї квартири без ремонту 500 000 грн, з них 1й внесок 100 000 грн сплачує покупець. Решту 400 000 бере у кредит на три роки, ставка 17% (1й рік), потім 18% (2й) і 19%(3й рік)
Додаткові комісії:
*0.99=3960 грн - разова комісія банку
*0,6=2400 страхування життя на рік (щороку нова купується)
*0,185 - страхуваня майна на оціночну вартість (може відрізнятися від ціни купівлі)
800 грн - оцінка майна
Далі нотаріально посвідчені договори іпотеки, довідки, застава, офіційне працевлаштування і переконливий офіційний дохід.

Щомісячий платіж 14262 грн *17% (ставка кредиту)*36 місяців
Виходить за три роки переплата мінімум у 113275 грн

І щоби орендарі за це платили, треба, щоб з моменту підписання договору вони туди заселилися, що у випадку з новобудовами нереально, але можливо на вторинному ринку.
Але кажуть банкіри, що люди беруть.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 00:01

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

А шо шановні думаєте про здачу в оренду паркомісць ? При цінах в 10к за місце. Оренда має бути не менше за 50$ щоб був нормальний термін окупності. Трохи дорого вато.


Sent from my iPhone using Tapatalk
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 00:09

Lambada має сенс.

Чисто для порівняння...
Бо вивчав ситуацію...

Купівля будинка в США.
Кредит на 30 років.
- якщо американець та з нормальню кредитною історією - 0.7 відсотка річних.
- якщо українець, і все ж таки з нормальною кредитною історією - 2.6 відсотка річних.
Ніяких додаткових платежів немає.

Велика різниця ще в такому:
- в США вигідно брати нерухомість в кредит ( є й інша думка), бо вартість нерухомості росте та росте. Є така арифметика: якщо ти взяв житло в кредит, пройшло 1-3-5-10 років, і ти не взмозі його оплачувати - продавай (!!!) - за цей час це майно так виросло в ціні, що ти все повернеш. І банк буде задоволений.
- в Україні невігідно брати нерухомість в кредит, бо вартість нерухомості не росте, а то - боюсь напpорочити - і падає.
Приятель взяв влітку 2008 в кредит Хюндай Туксон за 25 500 долярів.
Кредит в доларах США.
Через рік виявилося, що це авто коштує йому як Бентлі, а продати може за копійки...
В 2015 продав ледве ледве за 12 000 долярів, реально заплативши за нього 25 500+14 500= 40 000 долярів.

  fis написав:А шо шановні думаєте про здачу в оренду паркомісць ? При цінах в 10к за місце. Оренда має бути не менше за 50$ щоб був нормальний термін окупності. Трохи дорого вато.


Коли паркомісце вартує дорожче автівки - це абсурд.
У мене один орендар порахував, що йому дешевше оформити повне страхування.
Звернемося до закордонного досвіду: в США ніхто не купує паркомісце за ціною 2-х річної заробітної плати.
Це абурд.
Якщ є підземний паркінг у будинка - це впливає тільки на швідкість орендаря (покупця) взяти саме цю квартиру.

P.S. Ввечері гуляв із собакою. Сніг. Будинок в три поверхи. Новий. Майже. Порахував кількість дверей та квартир: 6х2х3=36.
Світилися вікна трьох квартир.
Будинок зданий у 2015.
Ін-те-рес-но...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 00:43

  fis написав:
  Aldebaranchik написав:Еще раз, СТРОГО ПО ТЕМЕ: посмотрите на Ютубе ролик "квартира 8 м.кв в Париже", имеет ли смысл такое воплощать в Украине? За какую цену можно будет сдать, например, во Львове?

Если в центре то может сработать.


таке уже є у Львові. Називається капсульний хостел. Койкомісце менше 4 метрів квадратних, коштує на добу 300 грн.
https://antihostel.com.ua/products/24119716
на довгостроково то не підходить.

Але уже є смарт-квартири на виїзді зі Львова на 22-25 метри на які можна глянути через окуляри віртуальної реальності поки риють котлован.
http://parus-smart.lviv.ua/parus-smart-pano.html

ну або шукати з високими стелями в центрі - там можна знайти на 16-25 метрів, то таких "кладовок" вийде дві чи три. Але втілити всі оці висувні системи з відео буде коштувати як нормальне меблювання нормальної хати :lol: І ще - за такі халупи без ремонту, деколи без туалету чи проблемами хочуть 1100-1400 баксів за метр. Центр все-таки.

  Долярчик написав:
  change_pm написав:Але подивіться, наприклад, Семіцвіт, скільки там будинків. І подивіться, скільки є квартир на олх? Я впевений, що багато квартир "маринується" крупними інвесторами, а потім по потребі, продається.

100% так і є!
....тому я теж приводив приклади з ЖК Авеню-5 чи ЖК Веселка!

....НУ НЕ МОЖУТЬ ВСІ ДО ОДНІЄЇ ПРОДАТИСЬ В 7-МИ БУДИНКАХ ПІДРЯД!- НЕ МОЖУТЬ!!!
..."нє вєрю!"(с) :mrgreen:

Клиенты по таким ценам покупать не могут (или не хотят), а шаромыги не хотят продавать.

Цены держатся только искусственным дефицитом, или сговором. При этом "навес" припрятанного в рукаве - растёт. И эта лавина когда-то сойдёт
Т.е. шаромыги - это такие себе "собаки на сене". Но "жадность фраера сгубила" - сгубит и жадных шаромыг
И им придётся продавать "за сколько дают", или любоваться своими пустыми заброшенными ЖК "Призрак"1-2-..

Т.е. очевидны признаки пирамиды и/или пузыря в этой сфере[/quote]
Об этом я и говорю![/quote]

Щось в тому є. :roll:
Але коли їду по об'їзній, де пустіють 4-поверхові вілли, цілі готельні комплекси, то розумію, що гроші треба в щось вкладати, тому набудували.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 09:28

  fis написав:А шо шановні думаєте про здачу в оренду паркомісць ? При цінах в 10к за місце. Оренда має бути не менше за 50$ щоб був нормальний термін окупності. Трохи дорого вато.


Sent from my iPhone using Tapatalk


оренда 300-500 грн
таких меншість

більшість просто ставлять авто біля будинку
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 4546474849 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540610
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922074
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222031
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама