Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 4849505152 ... 1001>
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 19:48

Aldebaranchik как вариант, инвестору делать на этом бизнес - строить, но не продавать, а сдавать в аренду. Себестоимость паркинга гораздо нииже строительства жилого дома: не нужны канализация, газ, отопление, лифты, вентиляция, придомовая территория и т.п. Если жить не одним днем, то это отличный бизнес в жилых кварталах и с каждым годом он будет более востребованней. Но у нас же идиотики-"бизнесмены". Площадь паркинга под машину примерно 6-8 кв.м и они эти метры хотят продать по 1000у.е. за квадрат при себестоимости баксов в сто.
Востаннє редагувалось whois2010 в Сер 21 лют, 2018 19:50, всього редагувалось 1 раз.
whois2010
 
Повідомлень: 413
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 19:50

Aldebaranchik
Видимо сейчас еще народ не понял, что будет только хуже с поиском парковки.
Либо настанет время каршеринга раньше:).
Но скорее просто наставят столбиков вдоль всех тротуаров и тогда уже имеющийся автопарк некуда ставить будет. Этот вариант я рассматриваю в первую очереть так как процесс уже идет, а автовладельцы еще спят. Халява имеет свойтво заканчиваться неожиданно.
И паркоместа раскупят как только неделю придется оставлять машину за километр, и оренда повысится.

На счет продать гараж я бы не советовал. Хотя зависит от того где и сколько дают. У меня их два. Один в 300 метрах от дома. Соседний сдается за 50 баксов (писал выше). Я его использую как мастерскую, где иногда что-то пилю строгаю, храню теже колеса зимние. Короче нужная пусть не часто вещь. Есть где руки приложить мужику ;).
Второй аж возле Метро, на Конюшинной. Не знаю что с ним делать. За 500 кирпичный бокс продавать не хоцца. Сдавать за копейки тоже. Плачу за него 400 грн в год.
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 19:54

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  whois2010 написав:Aldebaranchik как вариант, инвестору делать на этом бизнес - строить, но не продавать, а сдавать в аренду. Себестоимость паркинга гораздо нииже строительства жилого дома: не нужны канализация, газ, отопление, лифты, вентиляция, придомовая территория и т.п. Если жить не одним днем, то это отличный бизнес в жилых кварталах и с каждым годом он будет более востребованней.

Плюсую
Только инвестору такой гараж всё равно пока дорого продают. Разве что инвестор лицо близкое к застройщику. Как видим спроса пока нет, а квартиру можно сразу сдавать за нормальные деньги.
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 20:04

fis под "инвестором" я имел ввиду людей, ведущих застройку, не покупателей
whois2010
 
Повідомлень: 413
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 21:28

Дійсно пощастило :D
і їх реально використовують як гараж чи все ж як майстерню?

біля тойоти, там де шурують місто трав і вишурували фамілію були кооперативні гаражі Колега мав, продав і перехрестився. Усе забудовують.
На Вулецькій забудовник веде переговори із власниками гаражів про їх викуп і знесення - там сотні гаражів - нікому не потрібні - продають гараж з ямою і другим поверхом за 3,5 тисяч баків :shock: може якому лоху впарять 8)[/quote]
На тунельнійдійсно стпвлть машину, а той , що ближч доПерфецького пацан зняв, недавно заходив , а там 4 скутера стоїть.Там доречі голова переробив доки з гаражного на будівельно гаражний кооп.Зара пробуємо приватизувати землю під кооп.Думаю поки Андрієві Долі не занесеш фіг що получится.Тодіб можна було замість металевого гаража побудувати 2 поверхи цегляний.А там би були зовсім інші варіанти по оренді.
Bolt
 
Повідомлень: 2857
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 23:42

  whois2010 написав:Aldebaranchik как вариант, инвестору делать на этом бизнес - строить, но не продавать, а сдавать в аренду.

на ринку вже можна знайти новобуди, де не продаються паркомісця в паркінгу, а тільки здаються (чи плануються) в оренду, а кошти з оренди йдуть на рахунок управляючої компанії забудовника.
Та й паркомісце - це частина інфраструктури, як дитмайданчик чи газончики, і мабуть воно має бути закладено в ціні квартири.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 11:16

Згадав приказку:
"Бачили очі, що брали - їжте, хоч вилізте!"
Згадав, коли читаю про страждання з паркувальними місцями.
Ось просто інтересно: невже покупант квартири не бачить, що тут не можна брати квартиру, бо не можна ніде поставити автівку?

Ми на тому із сином обпеклися добряче. Таких помилок не робимо.

Вчорашня середа для мене була - як і заплановано - успішною. Я завершив етап під назвою "Львіська нерухомість" - тобто майже повністю з неї вийшов.
Продав як "готові працюючи бізнеси".
Для себе залишив одну затишну квартиру у Львові та один шмат землі піді Львовом.
Вектор спрямований на Захід на на Південь.
Виграє хто? Той, хто продає, коли ВСІ купують. Та той, хто купує, коли всі продають.
Немає в мене бажання ділитися подробицями.

ПАРКУВАЛЬНІ СТРАЖДАННЯ
(Роздуми у четвер перед вечірнім банкетом у "Голодному Миколі")

Давно це було... Рік 2003... Теща якось так назбирала тисяч 5 000 пенсійних долярів та побажала жити "ближче до доні". Я вже мав досвід "жити ближче до мами", тому зразу відчув небезпеку.
То був час, коли мильна бульбашка на ринку нерухомості ще не почала надуватися. Тобто, бульбашку вже готували, але ще не почали надувати.
Що можна було купити за 5 000 у Києві, Дніпрі, або у Львові?
"Однушку". Поганеньку. Вторинку.
Я із гидотою дивився на ті поганенькі хрущики та щось подібне.
Скільки тоді коштував новий "квадрат"?
190-220 $.
Тещу умовив зупинитися на пів-дорозі між двома дочками та "приземлитися" у славетному Дніпрі.
- Тільки новобудова - подумав я.
Приятель - ріелтор - у розмові в Плавальному басейні "Метеор" якось сказав:
- Аби я купував собі, то взяв би "двушку" незвичного планування - 88 квадратів - по ціні в 220 долярів за квадрат.
- Вилізаємо з басейну та дивимося - так сказав я.

Подивилися та я купив, додавши до тещиних 5 000 долярів, (88х220)-5000=14 360 $.
Квартира дійсно була незвичного планування - таких мйже й не буває. Трикутний балкон з видом на Дніпро (поверх 8 з 14-ти). Головна кімната - 31 квадратний метр. З неї - ще один балкон. Хоч на лісапеді катайся. Зробили недорогий ремонт - на підлогу лінолеум "під паркет" та недорогі шпалери - теща була дуже задоволена. Ще й влаштувалася працювати конс'єржем у свому під'їзді - там забудовник зробив окремий кабінет із вікном. Супер: теща пристроєна.
Дуже приємно було приїздити у гості: новенький чистенький двір.
Двір невеликий - і виходить на нього аж 3 (три) під'їзди.
Чисто, акуратно. Нові жильці - всі БАГАТІ (це дуже погано).
Теща допомагала тримати двері або викликати ліфт, робота ж бо така: зустрічати всіх - хоч власників, хоч робітників.
Зображення
Так сталося, що в черговий приїзд було важко припаркувтаися саме біля входу. Ну, буває... Коли три входи поруч та будинок на 14 поверхів... буває всяке...

Восени 2005 купили ще декілька квартир під здачу.
В цій вирішили робити ремонт. Як для себе. За проектом. Керував син.
"Вкинули" 40 000$. Там все було саме сучасне. Все суперове. Кухню та спальню перетворили на студію. З великої кімнати зробили спальню (31 квадрат!!!). Сама сучасна побутова техніка.
Ще під час ремонту у 2006 році помітили, що у дворі стає важко під'їхати та вивантажити щось важке - наприклад, холодильник.
Повний абсурд почався у 2011 році. У тім дворі від Лексусів та Кайєнів не то що припаркуатися було неможливо - пройти до дверей не завжди получалося.

Самі хитрі почали фарбою на асфальті рисувати "своє місце".
Потім були збори і вирішили розграфити територію та поставити на асфальті "замки", та таке місце коштувало... коштувало... вже забув скільки кощштувало. НЕ ДЕШЕВО. Й незаконно.
Ми не платили. Ми ставили за "рогом" матюкаючись.
У 2012 році вирішили цю прєлєсть продати. Автівку ніде не можна було поставити, навіть на платній парковці. Гаражи ніде вже не здавалися - всі зайнято.
Ці фахівці, борючись "за життя" розмалювали під пароковку навіть відмостки під вікнами у людей. Постивили замки на асфальті. Просунутися між автіками стало неможливо.
Більша половина атовласників6 вирішили, що це - аражі під відкритим небом - автівки стяли тижнями, не рухаючись.

Прєлесть пішла за 110 000$. Перехрестилися.

Згадав приказку:
"Бачили очі, що брали - їжте, хоч вилізте!"
Згадав, коли читаю про страждання з паркувальними місцями.
Востаннє редагувалось akurt в Чет 22 лют, 2018 15:29, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9590
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1256 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 11:57

То Akurt

1.тобто Ви продали квартири, які здавали в оренду?

2. в 2005 - 40тис баків у ремонт?! не уявляю, що там можна було такого наремонтувати:-)

3. ніколи не розумів людей, які маючи гроші на каєни-лексуси-мерси-бмв купують квартиру у поверхівці, ще й на 14 поверхів??!
одразу би взяв собі особняк

дивлюсь, як приїжджає деколи чудо на Х5 і йде до хрущовки. Верх дибілізму:-)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 12:00

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:3. ніколи не розумів людей, які маючи гроші на каєни-лексуси-мерси-бмв купують квартиру у поверхівці, ще й на 14 поверхів??!
одразу би взяв собі особняк

Если он возьмёт особняк-у него не хватит на каен-лексус.
точнее даже не так. Банк дал на кайен. На особняк банк не дал )))

А те о ком вы подумали (лексус+особняк) - они и так живут в особняках 8) Просто вы их не видите...
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8082
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 12:02

Не знаете как потратить 40 штук баксов?

  jump написав:в 2005 - 40тис баків у ремонт?! не уявляю, що там можна було такого наремонтувати:-)

Если столкнулись с трудностью потратить 40 косых на ремонт в хате - наймите дизайнера! Он поможет освоить бюджет :lol:
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8082
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 4849505152 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: BIGor і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540158
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6921724
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 221880
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама