Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 5051525354 ... 1002>
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 13:52

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  akurt написав:Слева дома с белого кирпича 1999 года (приятель двушку сброосил


Скільки за метр зараз там дають?
Там далі ще Львівька мрія починає будуватися.
yurko81
1
 
Повідомлень: 121
З нами з: 22.06.17
Подякував: 40 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 13:59

  fis написав:
  big539 написав:
  jump написав:3. ніколи не розумів людей, які маючи гроші на каєни-лексуси-мерси-бмв купують квартиру у поверхівці, ще й на 14 поверхів??!
одразу би взяв собі особняк

Если он возьмёт особняк-у него не хватит на каен-лексус.
точнее даже не так. Банк дал на кайен. На особняк банк не дал )))

А те о ком вы подумали (лексус+особняк) - они и так живут в особняках 8) Просто вы их не видите...


От, власне, і відповідь на питання хто буде в мурашниках платити за паркомісце.
Хоча, це питання дискусійне. Але кількість дорогих іномарок у дворі мого мурашника на Залізничній дає підстави думати що кдієнтів буде достатньо.
Стосовно особняку зауважу, що жити за містом, де переважна кількість особняків, а працювати у місті - це просто не зручно.
Тому я, наприклад, шукаю принаймні таунхауз в межах міста. Але варіантів мало і дорого. Десь в районі 125-140 тис. Хочу продати свою класну квартиру у ближньому центрі за 150тис, але, боюся, це буде складно навіть зважаючи на суперську локацію і певну унікальність квартири.



Особняк за містом більше підходить для пенсії
поки молодий і працюєш - тільки у місті.
дивився котеджі-спарки у місті - 4-5домів докупи - 170м2 здається - 1поверх - коридор-кухня-ванна-гараж. 2 поверх вітальня-спальня - 115-120 тис баків. Але це бе ремонту. Тра ще напевно 25-30 тис вкинути у ремонт і техніку, оскількии квадратура нормальна. Маленьке подвіря, суто на прохід та заїзд машини. Але це у Львові!.

Якщо не секрет, що зата квартира, за яку хочете 150 тис баків :shock:
яка суперська локація? і чому так вважаєте? у чому унікальність?
нізащо не мешкав б у центрі та довкола нього...народився, виріс та живу у Львові :wink:

за ті бабоси можна взяти 2 квартири - двушки у новобуді-повністю умебльовані із вмонтованою технікою!
за ті гроші можна взяти
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 14:49

  sailed написав:Это вы про "Добру Оселю" пишите. И таки муравейники заполнены, ремонты делаются. Машину там припарковать уже очень проблемно. Рядом достраивается Гринвиль - строят бешеными темпами, наверное одни из самых быстрых застройщиков во Львове - быстро строят и быстро здают. И нет у них проблем с продажами. Людям нравится расположение, и муровейники их не пугают. Это я возвращаясь к вопросу, что "тёмные окна" в новостроях. Лично я на своих примерах их не вижу.

п.с. параллельно мониторю рынок Одессы - нет там средненьких жк и чтоб ещё с паркингом. Видимо люди не такие прогрессивные, не понимают, что ЖК без паркинга и с открытым двором, это гетто, грязь, следы от шин на газоне, и дети-наркоманы. Именно так я вижу будущее всех этих муравейников.


дивуюсь, хто у тих гетто квартири купує :shock:
хіба доїжджаючі або Рясне, Психів, Левандівка з панельок та совка переїжджає, ті втікають від засцяних під"їздів, купи машин під тими ж під"їздами та на газонах, рику пяноти та купи люмпенів довкола. Хоча в оселі зла незабаром буде те саме :lol:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 15:04

Читаю последние пару страниц - и всё больше утверждаюсь во мнении что брать хату в доме высотою более трёх этажей - это треш. Продолжаю топить за старый фонд в самом центре. Очень удобно! Машину есть куда ставить (даже 2-3), двор есть, соседей мало, до всех развлекаловок - два шага (можно зимой особо не одеваться - пробежался 50 метров - и уже кушаешь в ресторане), можно даже вообще без машины жить (я уже и не помню когда последний раз на своей ездил - всё время пешком хожу! И днём и ночью - светло (освещено кругом всё).
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8082
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 15:21

  big539 написав:Читаю последние пару страниц - и всё больше утверждаюсь во мнении что брать хату в доме высотою более трёх этажей - это треш. Продолжаю топить за старый фонд в самом центре. Очень удобно! Машину есть куда ставить (даже 2-3), двор есть, соседей мало, до всех развлекаловок - два шага (можно зимой особо не одеваться - пробежался 50 метров - и уже кушаешь в ресторане), можно даже вообще без машины жить (я уже и не помню когда последний раз на своей ездил - всё время пешком хожу! И днём и ночью - светло (освещено кругом всё).


якщо у новобуді - до 5поверху максимум.
аби сам новобуд був не вище 8-10 поверхів, не більше 2 під"їздів на будинок із достатньою парковкою подалі від центру та головних магістралей міста, бажано парк-ліс збоку.

старий фонд у центрі їз їх засраними і засцяними під"їздами, де ходять випорожнитись алкашня-студіки-наріки, маленькі двори із вузьким заїздом та незручним виїздом, трамваї довкола від яких трясеться увесь будинок і тріскають стіни, деревяні перекриття, старезні комунікації, регулярні потопи, купа квартир здані під подобове для туристів-трахання-ширки, хостели із купою молоді, вереск, шум, хмара маршруток, машин, регулярні концерти, виступи, дикі корки, на роботу не виїдеш, з роботи ледве приїжджаєш - це МЕГАТРЕШ, як таке можна прагнути :shock: я за Львів :D

і це заради 2 кроків до ресторації-забігайлівки :shock:
та я краще кілька км проїду, посиджу і вернусть у тихий спокійний будинок, подалі від того всього лайна. Ви ж не щодня бігаєте у ресторан???
а у нормальному будинку територія й так довкола освітлена
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 15:23

  big539 написав:Читаю последние пару страниц - и всё больше утверждаюсь во мнении что брать хату в доме высотою более трёх этажей - это треш. Продолжаю топить за старый фонд в самом центре. Очень удобно! Машину есть куда ставить (даже 2-3), двор есть, соседей мало, до всех развлекаловок - два шага (можно зимой особо не одеваться - пробежался 50 метров - и уже кушаешь в ресторане), можно даже вообще без машины жить (я уже и не помню когда последний раз на своей ездил - всё время пешком хожу! И днём и ночью - светло (освещено кругом всё).


Вы сдачи или для себя?

Если жить - то нормальных супермаркетов нет. Без авто - с пакетам продуктов с форума бегать? Питаться в ресторанах тоже надоест рано или поздно. Ещё и постоянные запахи от ресторанов что кругом. Нет нет, спасибо, центр не надо :)
sailed
 
Повідомлень: 625
З нами з: 24.05.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 15:27

  jump написав:Який зміст брати каєн і жити при цьому в шаразі?!
для нормального пересування вистачає бюджетної машини, а не дурнуватих рогульських понтів.
тих, хто живуть в особняках і мають лексусів регулярно бачу. Колишні та сьогоднішні сусіди:-)


Я думаю, забудовник робить дуже разумно, будуючи та продаючи парко-місця по 10 000$.
Вони керються лозунгом: "На кожний товар є свій покупець".
Завжди знайдеться людина, яка відповідає іншому:
"Если в стране водятся деньги, то должны же быть люди, у которых их много!"
Чом би й не продати декілька кубів бетону по 1 000 долярів за куб?

Правда, є велика різниця.
Наприклад - вивчав ту справу - в США підземний паркінг. Будинок 4-5-6-ти поверховий (так побудований). На поверсі - не можу точно сказати, але по коридору, думаю, 10 апартментів.
Так ось: кількість паркувальних місць більше кількості квартир:
- якщо це апартмент 1+1 (по-нашому - двушка - то видається 1 місце, вартість входить у вартість оренди). Але якщо 1+2 - вже 2 паркувльних місця.
Поруч із будинком - Parking FOR GUEST - 10 місць.
В підземний паркінг може заїхати тільки мешканець, на паркінг для гостей - будь-хто, але не нагліючи...
Моя автівка на гостьовому паркінгу стояла тиждень - виїжджаючи на весь день.
Один раз місць не було - ставив на вулиці просто.
Таким чином: зовсім інша якість паркувального місця.
І його наявність просто впливає на те, возьмуть в оренду тут апартмент, чи ні...
Востаннє редагувалось akurt в Чет 22 лют, 2018 16:07, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9594
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 15:28

чёрт.... Я совсем выпустил из вида что для такого счастья нужно иметь собственный продуктовый магазин рядом :oops: :D
Да и про старый фонд я имел в виду не про тот ужас что написал джамп. Есть же и нормальные варианты. Незнаю как там во Львове (думаю так же), но у нас в Черновцах есть куча мест в центре очень тихих, с закрытыми дворами, и приличными соседями. Например мимо моего двора проходит вообще пешеходная улица, по которой машины не ездят вообще.
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8082
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 15:29

akurt по-моему у вас повтор... :oops:
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8082
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 15:35

Чернівецькі батяри так жваво пишуть про Львівську нерухомість...

А чого вам не сидиться у Чернівцях? Годують же безкоштовно, ще й наливають?
Поділіться.
І чом не працюєте - все шастаєте по львському форуму - хай я - щойно повернувся із відвідин декількох банків та декількох нотаріусів - все, знаєте, справи, справи - та ще треба прасувати брюки на бенкет у ресторації сьогодні?

Навіть встиг завітати на квітковий ринок біля "Старого ЦУМу" - рози по 15, тюльпани по 15-18...
Взяв зразу для кобіти 15 штук, не торгуючись...
Брат колись тримав із кумом теплицю - клопітка, скажу Вас, справа, ті тюльпани...
Найгірше, коли вилізли за тиждень до 8 Березня, хай йому грець!
А ще найгірше, коли вони "упалі" за день до 8 березня...
Ну, самі ж знаєте - упав - то вже важко підняти...
Ще й на 8 Березня, хай йому грець!

А ви ось і не працюєте? Теща хоч підгодовує?

P.S. У Марусі курка "бульонна" на ринку біля старого ЦУМу - 100 гривень. Узяв. Завтра на ранок дуже пригодиться.
Востаннє редагувалось akurt в Чет 22 лют, 2018 16:08, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9594
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 5051525354 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8829 6923126
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 03:19
akurt
24758 16542489
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
548 222345
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама