Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 148149150151152 ... 996>
Повідомлення Додано: Пон 19 бер, 2018 15:30

  Aldebaranchik написав:Akurt - П-Л-Ю-С-У-Ю!

Но есть вопросы:
1) Продал дом во Львовской области ---> купил дом в Маями? Разница в цене смущает однако!
2) Это эмиграция, не всем подходит, не все готовы...

Еще раз повторю: Akurt - П-Л-Ю-С-У-Ю!


Дякую!
Убігав вже зранку, ніколи будо дописати уточнення.
У нас сьогодні +25, сонячно.
Зображення
Блін, не те фото вставив - це мій приятель Володя - через тиждень буде в мене, намагається виїхати із двору. Недалече від Дніпра...
Ось у нас як...
Зображення

Для Долярчика: все хвилюється, де люде хабарі беруть.
А нідЕ... Головом працюють... Головкою - іноді...

Так ось:
- легінь той оженився на дівчині уже з квартирою. Ми недавно про це говорили: з цього треба починати: жінка із власною (без тещі) квартирою. Тіки так.
- двушка.
- там трохи - як мудро писав jump все, як у всіх: "ввечері вони сі встрічають, потихенько жебонять, мило кувікають, трохи ся посекелять..."
- двушку продав приймак за 65 000$. Рік - поки йшло будівництво нового будинка - пожили у батьків легіня: "ввечері вони сі встрічають, потихенько жебонять, мило кувікають, трохи ся посекелять..." Ось Вам стартовий капітал.
- будинок за власним проектом, батько працював як прораб. Хоч він і не будівельник.
  Долярчик написав:дарий
гаруєш - пашиш шо папа Карло! :mrgreen:

І у сина руки не із дупи виросли. Наймали рукожопих та слідкували ретельно. Ділянка - чи 10, чи 14 соток - вся була засіяна -після закінчення будівництва - газоном, гладенька як футбольне поле. Була ідея побудувати басейн, але її перебила ідея продати - поки дають. Я підтримав. Радились. Покупця привела така собі проста дівчина-ріелтор. Продали доволі швидко, бо все нове. За ХХХ ХХХ папірців.
- на продажі будинка підняв - як і Долярчик рахує - в 2 (два) рази.
- оті 2 рази і поїхали з України. Частину допомогав я вивести через банк у Польші - 20 злотих - і аж побігли.
- Цитата: "Разница в цене смущает однако!" - а хай не "смущаєт", 1=1. З тією різницею, що там 2-поверховий будинок із 4-ма спальнями взяли в кредит на 30 (тридцять) років - нашо кеш віддавати? Ми ж домовилися: тре думати головою. Головкою - звісно - по ночах.
Так все і робиться...
Востаннє редагувалось akurt в Пон 19 бер, 2018 16:40, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9400
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3504 раз.
Подякували: 1230 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 19 бер, 2018 15:53

  akurt написав:- продав через 6 місяців як новий (доречі, будинок мав, як виявилося інженерні прорахунки, але те вже - проблєма покупця, нехай будує сам, а не буде телепнем)

Спасибо, я, конечно, в ценах на недвигу в Маями не ориентируюсь, может и 1=1, мало ли.

А что за прорахунки такие инженерные были? Расскажите поподробнее, грабли они такие, мало ли где на эти же грабли наступишь...
Aldebaranchik
 
Повідомлень: 40
З нами з: 06.02.18
Подякував: 3 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 19 бер, 2018 15:56

Я про прорахунки точно не скажу: там очами нічого не видно було, але, як заселилася родина та пожила із пару місяців, почало то одне вилазити, то інше.
Пам"ятаю тільки, що казали, що каналізацією сильно воняло: щось десь не так зробили...
Я знаю, що у приватних будинках там треба якось труби правильно каналізаційні ставити...
Щоби вони із будинка якось там виглядали вверх чи що...
То знають кваліфіковані сантехніки.
Я з Дніпра супер-фахівців Сашу та Віталю привозив на об"єкти за 700 км.
Іншим не довіряв...
У Львові не привозив і погорів: на новенькій квартирі через тиждень почало воняти у санвузлі.
Працював Міша.
- Зробиш?
- Зроблю!
- А вмієш?
- Вмію!
- А скільки возьмеш?
- Стільки-то.
- Щось дуже-дуже дорого!
- Така ціна за кваліфіковану роботу...
- Точно зробиш добре?
- Точно!
- Роби!

Потім Я САМ переробляв: випуск з умивальника (неправильно зробив сіфон, він не працював, водяного затвору не було, воняло), переробляв ножки чеської акрілової вани (Міша той не вірно поставив ножки - не в ті отвори - невірно ставав фірмовий фартух вани), фільтр грубої очистки води (його Міша сам купляв для мене) потік та так непомітно, шо помітив тільки сусіда знизу. Причину шукали 3 (три) місяці. Три місяці сусіда ходив та плакав...
Сам я розбирав та шукав причину того, що кнопка прихованого в стіні бачка унітаза Villeroy & Boch невірно працювала (Міша не всі деталі, що додавалися, застосував).
Міша за монтаж кабіни взяв 800 гривень, зара стільки буде брати за монтаж умивальника у Долярчика.))) Ціни ж ростуть...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9400
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3504 раз.
Подякували: 1230 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 19 бер, 2018 21:25

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

...зранку(перед роботою) пішов робити фото "авалонців" з іншого боку..... - з того боку, що хотів - не зробив, бо там якось загороджено впритул до особняків...
...а зробив фото, там де утеплюють фасад..... і зразу виникло запитання.... - на одному сайті писало, що там утеплювати будуть мінватою, на іншому - що пінопластом.... - в договорі пише, що комбіновано: мінвата+пінопласт!
....і от на фото ми дійсно бачимо комбінацію: і то, і то? — чому?(розумію, що пінопластом - дешевше, то чого вони тоді комбінують?)
Зображення
... це - раз, що трохи здивувало...
... і друге: Я не раз тут писав, що Моне-3 і Лайт почали будувати +/- одночасно..... - фото Лайту, Я прикріпив тут вчора(і сьогодні) і Ви всі бачите...... а тепер дивимось сьогоднішнє фото Моне-3("СТАРОГО" - надійного забудовника!)
.... це от від літа вони так "РВОНУЛИ!" :mrgreen:
Зображення
ліворуч - Моне, посередині - Моне-2(де я чуть не взяв!), а ото праворуч - Моне-3, - щось їм не пішло! :shock: :(
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 19 бер, 2018 22:06

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Якщо фасад не вентильований, тобто під штукатурку, то краще пінопласт.
Бо, як штукатурка десь потріскає або замокне, то вата теж намокне, а от чи висохне, питання. А пінопласт води не боїться. Я це питання ретельно вивчав і собі вирішив пінопластом все утеплити.
Але я наполіг і проконтролював щоб пінопласт клеїли на клей під "гребінку", повністю промазуючи як плитку, а не "млинцями". Бо як млинцями, то буде зазор між утеплювачем і стіною і вже може утворюватись конденсат при сильних морозах. Особливо якщо всього 5см пінопласту і особливо якщо на пінобетон.
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 08:29

  Долярчик написав:.
....і от на фото ми дійсно бачимо комбінацію: і то, і то? — чому?(розумію, що пінопластом - дешевше, то чого вони тоді комбінують?)

Це робиться у відповідності до чинних будівельних норм.
Якщо пожежа у окремій квартирі - вата не дасть загорітися всьому фасадові.
Аналогічно якщо якийсь дурень стромить цигарку в утпеплювач -вигорить не все а тільки частина.
Як на мене -робили-б все з вати та неморочили-б голову.
Там більше дурної роботи чим економії.
es77
 
Повідомлень: 1010
З нами з: 06.12.13
Подякував: 142 раз.
Подякували: 248 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 10:30

Вівторок, 20 березня.
День весняного рівнодення. Весна.
Поки шановне панство від Дніпра і до самого Львова чистить сніг, зробимо черговий моніторінг будівництва будинка в Анталії.
Вчора тут було сонячно, +25. Робітники зранку продовжують робити опалубку для "нульового поверха".
Зображення
З тильного боку ділянки під забудову приготували котлован під плавальний басейн.
Як же можна жити без басейна, вірно?
Зображення
Мабуть сьогодні будуть працювати бетоновози та заливати стіни нульового поверха.
Нагадаю: спорудження "з нуля" почалося 9 березня.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9400
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3504 раз.
Подякували: 1230 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 11:37

Названы самые популярные города Турции у иностранных покупателей недвижимости
В 2017 году лидерами по числу проданных иностранцам объектов стали Стамбул и средиземноморская провинция Анталья.
По данным мониторинговой компании Ajans Press, в прошедшем году зарубежные покупатели заключили 8 182 сделки на приобретение недвижимости в Стамбуле. Следом идет провинция Анталья, где этот показатель достиг 4 707. Другими популярными турецкими городами у нерезидентов стали Ялова, Трабзон, Айдын, Анкара, Сакарья, Мугла и Мерсин, пишет Hurriyet Daily News.
Всего за 2017 год иностранцы купили в Турции 22 234 объекта недвижимости. Это на 22% больше, чем годом ранее. А общий объем продаж “бетонного золота” иностранцам составил $4,6 млрд.
Напомним, что за 2016 год число транзакций с покупателями из-за рубежа равнялось 18 189 - на 20% меньше по сравнению с 2015-м. Причиной стали опасения иностранцев в связи с терактами и политической нестабильностью.

Самыми многочисленными зарубежными покупателями стали представители Ирака, которые приобрели в Турции 3 805 объектов. За ними следуют выходцы из Саудовской Аравии (3 345), Кувейта (1 691), России (1 331), Афганистана (1 078), Азербайджана (942), Великобритании (794), Германии (772), Ирана (792) и Египта (587).
Аналитики связывают рост продаж иностранцам с принятыми в 2017 году изменениями в закон о гражданстве с целью привлечения зарубежного капитала и инвестиций. Теперь те нерезиденты, которые покупают недвижимость стоимостью от $1 млн или инвестируют $2 млн в экономику Турции, или же вносят депозит в турецкий банк на сумму от $3 млн, имеют право на получение турецкого паспорта.
V2
4
 
Повідомлень: 8268
З нами з: 03.07.09
Подякував: 293 раз.
Подякували: 1358 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 12:06

  akurt написав:зробимо черговий моніторінг будівництва будинка в Анталії.

А Это вы рекламируете как жилье для себя или для сдачи в аренду? Какова доходность такой инвестиции, если в аренду? Ну, понятно, с условием использования хатки и для себя на тот лимитированный кусок времени (90 дней?)
Пишут, что эта же контора, которая строит, может ее и обслуживать (убирать, сдавать, в том числе, посуточно). Есть смысл в этом направлении думать?
Aldebaranchik
 
Повідомлень: 40
З нами з: 06.02.18
Подякував: 3 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 13:30

  Aldebaranchik написав:
  akurt написав:зробимо черговий моніторінг будівництва будинка в Анталії.

А Это вы рекламируете как жилье для себя или для сдачи в аренду? Какова доходность такой инвестиции, если в аренду? Ну, понятно, с условием использования хатки и для себя на тот лимитированный кусок времени (90 дней?)
Пишут, что эта же контора, которая строит, может ее и обслуживать (убирать, сдавать, в том числе, посуточно). Есть смысл в этом направлении думать?


Это я не рекламирую, ибо нельзя же рекламировать жилье для себя...
Я здесь живу, когда не живу в Украине.
В аренду ничего не сдают - здесь только долговременная аренда разрешена - на 12 месяцев, не меньше.
За аренду возьмете не больше, чем в Украине, а то и меньше...
Кроме того - как Вы знаете, только в Украине никто не платит никаких налогов - здесь платят. И не малые: 20-27-35 процентов.
Я считаю: нет смысла. Хотя сдают...
Тут предыстория такая:
- мы подсчитали, что для того, чтобы жить в наше время в Украине хорошо, надо иметь в месяц чистого дохода 1000 долларов в месяц, тогда: а) построить свечной заводик за 150 000$ и платить налоги с утра до вечера, ночью отбиваясь от проверок и наездов; с утра посещать суды, добиваясь снятия ареста со счетов фирмы. б) достаточно вложить 150 000$ в беспроблемное в наши суровые дни дело - сдачу трех однушек в аренду.
- "пассивный доход" чистыми тогда составит не менее 1 000 $ в месяц.
- можно эти деньги тратить на покупку крохмалосодержащего сырка "Фанни" по 32 гривны или по 132 гривны сделанной из клея для обоев КМЦ колбасы типа "Дохтурская".
- хорошо покушав указанные продукты - выйти на мороз и чистить снег.
- а можно сделать приятнее: за те же деньги, что Днепре, Киеве или Львове продают ж/б параллелепипеды внутри отлитых из бетона стен и колонн, купить готовую классную ласковую квартирку в Анталии с полным ремонтом, частично с мебелью и плавательным бассейном, и кушать клубнику (сегодня купил по 5 лир или по 35 гривен килограмм).
Вчера сидели на балконе и кушали мороженное... темнело...
- деньги от квартирантов приходят на карту Приватбанка, А-банка или Альфа-банка.
Тут каждый выбирает сам.

Только вернулся с рынка...
Зображення
- помидоры 2,5 лиры - 15 гривен
- огурцы 4 лиры - 28 гривен
- синие 3 лиры - 21 гривна
- клубника 5 лир - 35 гривен
- груши - 2,5 лиры - 15 гривен
- перец сладкий (взяли 3 вида) - 8 лир - 56 гривен
- апельсины - 1,5 лиры - 10 гривен...
Делаю апельсиновый фреш...
С рынка шел мимо нового строительства - грех не промониторить... бетон еще не льют...

P.S. Приятели должны были выехать из Днепра ко мне в гости - на авто - в пятницу - не выедут - не могут откопать авто от снега. Едут через славную Украину со скоростными трассами, винную Молдову, танцующую Румынию, славящуюся брынзой Болгарию, красивый ночью Стамбул.
Что им еще делать: весь бизнес, забравший всю юность и половину здоровья закрыли, свернули, продали, вложились в несколько квартир - сдают поглаживают себя по животику от счастья.
Умолял не покупать перед поездкой в Днепре никаких кроссовок по 3 400 гривен - тут купят самые лучшие по 1 400 (а обычно кроссовки тут стоят 280 гривен) - чего бабло зря метать?
Грушку будете? Нет?
А апельсинчик? Тоже нет? Ну и ладно, пойду соседей угощу - только заехали сегодня, из Нидерландов - крутили крутили замок входной двери - никак не открылась. Дикие, что с них взять: им повезло, что я как раз с рынка пришел, я взял им и сразу открыл... Сейчас вот им мебель завозят. Тут доставка и занос в квартиру со сборкой - бесплатно...
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9400
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3504 раз.
Подякували: 1230 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 148149150151152 ... 996>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 868, 869, 870
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8690 6890814
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 18:06
Дюрі-бачі
24653 16501260
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 бер, 2024 10:40
vitaliiangel
548 208311
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама