Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 151152153154155 ... 999>
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 18:45

  akurt написав:V2 - молодець, правильну подакову "сітку" дав - хай пани, які скиглять, що їм погано в Україні, читають.
А то все думають, що наша держава їх оббирає.
А самі не платять нічого і щось вимагать...

Куме, я щось не зрозумів, ти за кума чи за ведмедя? 8) Буковинський легінь справно платив податки державі, а вона його не захистила в скрутну годину. І як бачиш він не скиглить, а продовжує сплачувати податки зі свого горілчано - лікьорочного бізнесу... :P Вже на Буковині, а не на Донбасі, де втратив майно. Немає в нас по факту держави, як інституціональної структури, є лише стаціонарний бандит, що збирає мзду і налоХи. Є лише вивіска "Держава Україна", а зайде хтось зовні, вдарить ногою (і вже вдарив) у ворота і все посипалося як карточний домік. Дійшло вже до того, що територіями торгують.. :evil: А ви порівнюється пісюна з пальцем, кайфуючи в гостях у Османа і смакуючи апельсина під кон'ячок... :wink:
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 18:51

ГОЛОВНІ СЛОВА ДНЯ!!!!
  Trast написав:Ну як там кажуть-ти на це маєшь вплив,ні? Так чого тебе це хвилює?Хвилюйся за те,на що ти маєшь вплив.


Ні Козак-характерник, ні я, ні Ви - не маєте.
Але це НЕ ОЗНАЧАЄ, шо ви не маєте право та можливість ЗМІНИТИ своє життя та життя свох дітей.
Робіть висновок. Золоті слова: "Хвилюйся за те,на що ти маєшь вплив."

Нам вдалося.
При спробі розказати Вам - пинають ногами. Лаються. Ображають.
Ну і хай!
Приємно, що хоч читають та обговорюють.

  Козак-характерник написав:А ви порівнюється пісюна з пальцем, кайфуючи в гостях у Османа і смакуючи апельсина під кон'ячок... :wink:

Пан Козак-характерник!
Я Вас по-дружньому попереджаю, будьте обережним!
Тут люде сиділи на анальному отворі свого організму в кабіні таксі марки Деу Ланос 15 (п"ятнадцять!!!) годин підряд - помітили, змерзнувши, що хтось має розкриту пляшку коньяку - ледве не вдавилися!
Я ось зараз думав: налити собі бокал червоного сухого врожаю 2016 чи задовільнитися тією мискою полунці червоного коліру, що подає жінка?
Перемогла полуниця.
Востаннє редагувалось akurt в Вів 20 бер, 2018 19:01, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 18:51

  Козак-характерник написав:
  akurt написав:V2 - молодець, правильну подакову "сітку" дав - хай пани, які скиглять, що їм погано в Україні, читають.
А то все думають, що наша держава їх оббирає.
А самі не платять нічого і щось вимагать...

Куме, я щось не зрозумів, ти за кума чи за ведмедя? 8) Буковинський легінь справно платив податки державі, а вона його не захистила у скрутну годину. І як бачиш він не скиглить, а продовжує сплачувати податки зі свого горілчаної - лікьорочного бізнесу... :P Вже на Буковині, а не на Донбасі, де втратив майно. Немає в нас по факту держави, як інституціональної структури, є лише стаціонарний бандит, що збирає мзду і налоХи. Є лише вивіска "Держава Україна", а зайде хтось зовні, вдарить ногою (і вже вдарив) у ворота і все починалося як карточний домік. Дійшло вже до того, що територіями торгують.. :evil: А ви порівнюється пісюна з пальцем, кайфують в турків і смакуючи апельсина під кон'ячок... :roll:

Розумiєшь,ти якшо так міркуєшь,вже б знайшов де тобі і твоій душі дати спокій,але ж ти і не шукав,а це власне свідчить за те,що ти так не міркуєшь-вивчення теорем 6-й клас-так про що ти тут тоді?
Trast
 
Повідомлень: 645
З нами з: 10.03.18
Подякував: 14 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 18:56

  akurt написав:ГОЛОВНІ СЛОВА ДНЯ!!!!
  Trast написав:Ну як там кажуть-ти на це маєшь вплив,ні? Так чого тебе це хвилює?Хвилюйся за те,на що ти маєшь вплив.


Ні Козак-характериник, ні я, ні Ви - не маєте.
Але це НЕ ОЗНАЧАЄ, шо ви не маєте право та можливість ЗМІНИТИ своє життя та життя свох дітей.
Нам вдалося.
Пр спробі розказати Вам - пинають ногами.
Ну і хай!
Приємно, що хоч читають та обговорюють.

Від права до його практичної реалізації тут, завелика відстань...Чи не так? Ось і виходить, щоб його реалізувати, їдуть на всі світи, стають мусульманами, іудеями, поляками, москалями....Хтось румунське коріння знайшов, хтось карту поляка оформив...хтось в Італію ринувся...Скоро нікого не залишиться і ту вивіску "Держава Україна" вітром знесе. А нас з блакитних екранів далі надихатммуть на військово - патріотичну гордість! :P Людина доволі примітивне створіння і не треба її переоцінювати: риба шукає де глибше, а людина де краще. Час державі повернутися обличчям до людини, а не сракою! І почати підкупати своїх громадян, як це роблять далекоглядні володарі заморських земель... :P
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 19:05

  akurt написав:Пан Козак-характерник!
Я Вас по-дружньому попереджаю, будьте обережним!
Тут люде сиділи на анальному отворі свого організму в кабіні таксі марки Деу Ланос 15 (п"ятнадцять!!!) годин підряд - помітили, змерзнувши, що хтось має розкриту пляшку коньяку - ледве не вдавилися!
Я ось зараз думав: налити собі бокал червоного сухого врожаю 2016 чи задовільнитися тією мискою полунці червоного коліру, що подає жінка?
Перемогла полуниця.

Дякую за попередження! :P Я трохи гіперболізував порівняння... :wink: Щоб глибше думку розвинути і задля кращого сприйняття! До речі я й не проти горілчаної продукції. Але всьому своє місце і час! :P
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 19:08

  Козак-характерник написав:
  akurt написав:ГОЛОВНІ СЛОВА ДНЯ!!!!
  Trast написав:Ну як там кажуть-ти на це маєшь вплив,ні? Так чого тебе це хвилює?Хвилюйся за те,на що ти маєшь вплив.


Ні Козак-характериник, ні я, ні Ви - не маєте.
Але це НЕ ОЗНАЧАЄ, шо ви не маєте право та можливість ЗМІНИТИ своє життя та життя свох дітей.
Нам вдалося.
Пр спробі розказати Вам - пинають ногами.
Ну і хай!
Приємно, що хоч читають та обговорюють.

Від права до його практичної реалізації тут, завелика відстань...Чи не так? Ось і виходить, щоб його реалізувати, їдуть на всі світи, стають мусульманами, іудеми, поляками....Хтось румунське коріння знайшов, хтось карту поляка оформив...хтось в Італію ринувся...Скоро нікого не залишиться і ту вивіску "Держава Україна" вітром знесе. А нас з блакитних екранів далі надихатммуть на військово - патріотичну гордість! :P

Читай ще раз і ще-від тебе і від нас нічого не залеже-я би і ти би і ще хтось зможе шось тут змінити? Ти міркуєшь шр десь у світі по іншому? Мрійник! От тобі приклад-для того щоб тут шось змінити потрібно лише скинути на картку тобі кожній родині по тисячі баксов,щоб ти став силою-алеж все закінчеться тим,що ніхто не скине-тому і кажу-робіть,як Ульянов-шукайте гроші,або не морочте собі голову дурницями!
Trast
 
Повідомлень: 645
З нами з: 10.03.18
Подякував: 14 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 19:11

Коли я читаю бруд від Frant (загадив усю київську гілку), sinus, хотів написати big539 (але промовчу - враження, що людина знайшла опір для себе в цьому світі, прийшла до тями) та інших (сьогодні несподівано вклинувся один "приземлений" до асфальту Києва "земляний лев" в обідраному таксі) - виникає та ж думка...

Вас - і мене будуть бити.
Єдиний порятунок тут такий:
- більшість членів моєї родини живе як не в Європі, так в США та в Азії, ну дехто ще залишився в Україні...
- сьогодні за один день в гаманець капнуло стільки валюти, скільки давала здача в оренду 1-к квартира у Львові... так що мені - знаючи, як заробити за день стільки, скільки за місяць - сидіти і пукати там?
Вибачайте...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 19:17

Варшавське кабаре

  akurt написав:
Вас - і мене будуть бити.
Єдиний порятунок тут такий:
- більшість членів моєї родини живе як не в Європі, так в США, як не в Азії, так в Африці... ну дехто ще залишився в Україні...
-

Ніхто Вас тут бити не збирається, бо тут інша публіка. :P Тямущі люди нічого раціонального раціональному протиставити не взмозі. Ось і відповідь на всі питання... :( Хто ще не там, вже думає про те як бути там...під бравурні промови з блакитних екранів і звуки "Ще не вмерла..."... :(

Востаннє редагувалось Козак-характерник в Вів 20 бер, 2018 19:27, всього редагувалось 2 разів.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 19:23

  Козак-характерник написав:Тямущі люди нічого раціонального раціональному протиставити не взмозі.


Знов цитата дня!
Боже правий - такий гарний день - День весняного рівнодення - і не хочу, але наллю бокал червоного сухого.
Хай битимуть...
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2018 19:59

Ну,как и следовало ожидать-герои проявили свои лица!Кто там топил 100 страниц за покупку недвижимости во Львове под аренду? Кто всё продал и исчез? Кто вообще имеет отношение ко Львовской недвиге вообще из здесь пишущих? О такое! А никто. Не тратьте люди времени на тролей,потому что людям тут некогда писать!
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 151152153154155 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8770 6901850
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:25
BIGor
24710 16513919
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:47
kingkongovets
548 213696
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама