Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 239240241242243 ... 999>
Повідомлення Додано: Нед 05 сер, 2018 16:43

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Львівський БатяР написав:скільки хороший майстер витрачає часу на в-цтво кухонних меблів і їх монтаж ? І скільки він тих наборів кухонних може зробити в місяць? що ви його труди оцінили УВАГА !!! АЖ В 2000грн за набір меблів

... хмммм, бачу не повністю доніс свою думку..... спробую пояснити детальнішше! :D
... мав на увазі так: купив/порізав/обкромкував/доставив додому плити + купив всі комплектуючі і за все це заплатив, наприклад, 20 000грн і якщо Я то все поскручую, то в мене вийде все разом(матеріал + затрати часу) = 28 000грн, а на замовлення з аналогічного матеріалу і роботою майстра вийде 30 000грн.
...так вже зрозумілішше? :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 сер, 2018 23:06

  Долярчик написав:
  Львівський БатяР написав:скільки хороший майстер витрачає часу на в-цтво кухонних меблів і їх монтаж ? І скільки він тих наборів кухонних може зробити в місяць? що ви його труди оцінили УВАГА !!! АЖ В 2000грн за набір меблів

... хмммм, бачу не повністю доніс свою думку..... спробую пояснити детальнішше! :D
... мав на увазі так: купив/порізав/обкромкував/доставив додому плити + купив всі комплектуючі і за все це заплатив, наприклад, 20 000грн і якщо Я то все поскручую, то в мене вийде все разом(матеріал + затрати часу) = 28 000грн, а на замовлення з аналогічного матеріалу і роботою майстра вийде 30 000грн.
...так вже зрозумілішше? :D


Тепер зрозуміліше. Але не знаю чи то зараз практикується такий варіант....
Памятаю ще за радянських часів - купили мої батьки стінку. Ну і привезли нам купу дошок і залізяк в пакетах. Батько дістав інструкцію і сказав мол, я інженер з вишом (правда радіотехнік) і складу то сам ! А коли дішло до діла то походу було прийнято рішення найняти людей що то вміють складати. От тільки я не памятаю чи то не після кількох зайвих дірок те рішення прийнялось.

П.с якщо чесно то я думаю, що у вас натхнення робити самому пройде по мірі того як ви будете робити той ремонт. Не знаю який там у вас поверх і яка у вас комплеція але повірте позносити будівельне сміття і позаносити буд матеріали скажімо на 5й поверх без ліфту дуже впливає на прийняття подальших рішень в сторону найму сторонніх людей.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 06 сер, 2018 16:38

Кухню буду пробувати клепати сам.Не думаю,що майстер буде робити кухню за 2кг.То хіба за встановлення.Колись працював на ЛАЗі конструктором облицьовуав салони.
Bolt
 
Повідомлень: 2830
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 сер, 2018 18:00

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:.Не думаю,що майстер буде робити кухню за 2кг.

... та Я там вище пояснював, що майстер зробить ту роботу за 10тис(наприклад), а Я за 8тис(теж наприклад), то в такому випадку - ВИГІДНІШШЕ буде замовити в майстра(хоч на 2тис. дорожче) , ніж купа менінгіту..... і згадувати, як то колись робилось(подібне Я робив дууууже давно), а це все час, а час - КОШТУЄ!!! (інша річ, коли людина безробітня, або має багато вільного часу, то так..... - можна "бавитись" тим)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 сер, 2018 21:48

В мене як безробітного часу дофіга. Інженерити за 7кг в місяць релігійні переконання не дозволяють
Bolt
 
Повідомлень: 2830
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 сер, 2018 22:18

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Что скажете о новострое по Героев УПА 73? Планирую взять большую однушку (студия + спальня, панорамное остекление и т.д.) + паркинг.
Что скажете о расположении?
Строит Галжитлобуд.


Кстати, какая цена аренды паркинга +/-?Цены в сравнении с Киевом очень сладкие.

Спасибо!



Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 сер, 2018 12:51

  Львівський БатяР написав:
  Долярчик написав:Я б замовив меблі "на замовлення"(наприклад," на замовлення" коштує 30 000грн, а власноруч - 28 000грн)


Мені от цікаво, як видумаєте скільки хороший майстер витрачає часу на в-цтво кухонних меблів і їх монтаж ? І скільки він тих наборів кухонних може зробити в місяць? що ви його труди оцінили УВАГА !!! АЖ В 2000грн за набір меблів.

На варатість роботи і самих меблів дуже вплине
а) вибір фасаду (чим він дорожчий тим дорожча з ним робота)
б) ніштяки які ви плануєте собі встановити(маю на увазі двері та шуфляди з дотягом/без ітд..)


я в листопаді минулого року теж шукала кухню. Розміром 270х200, 6 нижніх тумб і 2 верхніх без блюмових чи інших понтів, прості дсп фасади. Дала клич в соцмережах, зголосилося майже 300 майстрів/фірм і професіоналів за 2 дні. Пропонували мені у Львів привезти фабричне з Житомира і Ужгорода, з Буська і Верховини, деякі на заміри їхали по передоплаті, деякі ставили в чергу на три місяці наперед, деякі просто казали, що в них дорого, бо дешево вони не роблять. Обрала молодих і красивих :D В основному ціни стартували від 34 тис грн (курс $ був 26,8-27). Я не вибаглива, тому свою кухню отримала за 2 тижні і 20000 грн.

А взагалі, меблі мабуть краще купувати влітку. Ось зараз на Луганській у меблевих, в jyskу, Дубок стільки хороших пропозицій, що взимку стільки немає. Шафа 2-дверна для одягу за 3500, тридверна за 6500 в jysk, хороші вхідні броньовані двері за 15000 в епіцентрі... Ну це для оренди. Для себе треба брати італійські меблі Calligaris :D :wink:

  5396669 написав:Что скажете о новострое по Героев УПА 73?

під оренду саме то.
Зі всіх сторін технопарк.
  5396669 написав:Кстати, какая цена аренды паркинга +/-?

а Ви там були?
https://www.youtube.com/watch?v=RQ-VyDo6lNY
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 сер, 2018 13:18

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Lambada написав:
  Львівський БатяР написав:
  Долярчик написав:Я б замовив меблі "на замовлення"(наприклад," на замовлення" коштує 30 000грн, а власноруч - 28 000грн)


Мені от цікаво, як видумаєте скільки хороший майстер витрачає часу на в-цтво кухонних меблів і їх монтаж ? І скільки він тих наборів кухонних може зробити в місяць? що ви його труди оцінили УВАГА !!! АЖ В 2000грн за набір меблів.

На варатість роботи і самих меблів дуже вплине
а) вибір фасаду (чим він дорожчий тим дорожча з ним робота)
б) ніштяки які ви плануєте собі встановити(маю на увазі двері та шуфляди з дотягом/без ітд..)


я в листопаді минулого року теж шукала кухню. Розміром 270х200, 6 нижніх тумб і 2 верхніх без блюмових чи інших понтів, прості дсп фасади. Дала клич в соцмережах, зголосилося майже 300 майстрів/фірм і професіоналів за 2 дні. Пропонували мені у Львів привезти фабричне з Житомира і Ужгорода, з Буська і Верховини, деякі на заміри їхали по передоплаті, деякі ставили в чергу на три місяці наперед, деякі просто казали, що в них дорого, бо дешево вони не роблять. Обрала молодих і красивих :D В основному ціни стартували від 34 тис грн (курс $ був 26,8-27). Я не вибаглива, тому свою кухню отримала за 2 тижні і 20000 грн.

А взагалі, меблі мабуть краще купувати влітку. Ось зараз на Луганській у меблевих, в jyskу, Дубок стільки хороших пропозицій, що взимку стільки немає. Шафа 2-дверна для одягу за 3500, тридверна за 6500 в jysk, хороші вхідні броньовані двері за 15000 в епіцентрі... Ну це для оренди. Для себе треба брати італійські меблі Calligaris :D :wink:

  5396669 написав:Что скажете о новострое по Героев УПА 73?

під оренду саме то.
Зі всіх сторін технопарк.
  5396669 написав:Кстати, какая цена аренды паркинга +/-?

а Ви там були?
https://www.youtube.com/watch?v=RQ-VyDo6lNY

Ну в комментарии написано, что вода из шланга. Не ливни затекают - уже хорошо!
Лично не был. Просто покупаю однушку и думаю сразу же под этой же секцией взять паркинг (удобно, что лифт опускается прям в паркинг).


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 сер, 2018 14:53

  5396669 написав:
Lambada написав:
  5396669 написав:Кстати, какая цена аренды паркинга +/-?

а Ви там були?
https://www.youtube.com/watch?v=RQ-VyDo6lNY

Ну в комментарии написано, что вода из шланга. Не ливни затекают - уже хорошо!
Лично не был. Просто покупаю однушку и думаю сразу же под этой же секцией взять паркинг (удобно, что лифт опускается прям в паркинг).


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk


така ж "краса" у новому термітнику на Угорській
паркінг постійно підтоплює
тому краще одразу каное купити-вийшов з ліфта-сів у пришвартоване каное-догріб до авто-пересів-і по справах :lol:
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 сер, 2018 15:23

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Lambada написав:я в листопаді минулого року теж шукала кухню. Розміром 270х200, 6 нижніх тумб і 2 верхніх без блюмових чи інших понтів, прості дсп фасади. Дала клич в соцмережах, зголосилося майже 300 майстрів/фірм і професіоналів за 2 дні. Пропонували мені у Львів привезти фабричне з Житомира і Ужгорода, з Буська і Верховини, деякі на заміри їхали по передоплаті, деякі ставили в чергу на три місяці наперед, деякі просто казали, що в них дорого, бо дешево вони не роблять. Обрала молодих і красивих В основному ціни стартували від 34 тис грн (курс $ був 26,8-27). Я не вибаглива, тому свою кухню отримала за 2 тижні і 20000 грн.

... мені цікаво, ЯК САМЕ Ви вибрали з отої "купи" хороших і не дорогих майстрів?
— взагалі, як вони називають ціну? - це ж різна складність роботи.... - кажуть: "беремо за роботу стільки, скільки коштує пів вартості матеріалу"? - чи як?
- як вибрати ХОРОШИХ(а не тяп-ляп-джамшутів) і, відносно, НЕ дорогих?
(... бо сьогодні, після розмови з батьком, вирішили, що краще таки зборку меблів треба доручити професіоналам! - бо це реально купа часу і "бавленки" з тим, людям(нам), які рідко з тим стикаються...)
- ще, якщо в кімнати можна щось підібрати "готове", то на кухню треба ОБОВ'ЯЗКОВО робити "під замовлення", бо вона буде велика і трохи "специфічна"!.... ну і один кут буде трохи розгорнутий.... :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 239240241242243 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: ramzes4 і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24715 16515488
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 13:04
Frant
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902683
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213864
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама