Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 448449450451452 ... 473>
Повідомлення Додано: П'ят 06 гру, 2019 13:04

На території біля «Львівського автобусного заводу» замість торгового центру дозволили будувати житло

Компанія «Атріум Естейт» зводить багатоповерхівки на території, передбаченій для торгових центрів, магазинів та ринків. Йдеться про житловий комплекс на вул. Стрийській, 45 у Львові біля «Львівського автобусного заводу». Щоб дозволити це будівництво, виконком затвердив детальний план, яким змінив зонінг та генплан.

Згідно з генпланом, ділянка майбутнього будівництва − це територія громадських комплексів, центрів та об’єктів. Тут, відповідно до зонінгу Сихівського району, мали б бути магазини, торгові центри та ринки. Жодного будівництва багатоповерхівок ні генплан, ні зонінг не передбачав. Тому виконком затвердив детальний план, який змінив цю територію на зону багатоповерхової житлової забудови.

Як раніше зазначали «Наші гроші. Львів», детальний план території не повинен суперечити зонінгу та генплану.

Містобудівні умови та обмеження на це будівництво отримала фірма «Атріум Естейт» в листопаді 2018 року. Ця компанія через спільне керівництво пов’язана з групою компаній «Фуршет» депутата Київської міськради від фракції «Солідарність» Ігоря Баленка.

Нагадаємо, згідно з дослідженням «Наші гроші. Львів», на територіях громадських комплексів протягом останніх двох років виконавчий комітет ЛМР 37 разів дозволив будувати житлові багатоповерхівки. Загалом виконком затвердив понад 60% містобудівних умов та обмежень, які суперечать генплану.
jump

Подякував: 73 раз.
Подякували: 527 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 08:34

... то як змінювались ціни цього року?

andriybv написав:щось тема заглохла /
Вже десь з півроку читаю дану тему - дуже актуальну і головне важливу інфу надають користувачі які тут відписуються

... ну от давайте, щоб тема НЕ заглохла, проведемо маленьке опитування(для всіх):
1)- на скільки ви помітили зростання цін на новобудови у тих об'єктак, за якими слідкували весь цей рік?(бажано назви ЖК)
2)- на скільки зросли ціни на оренду первинки/вторинки?
3)- чи плануєте в 2020р купувати первинку/вторинку?
...я ще три роки тому написав це:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Заблокований
Подякував: 492 раз.
Подякували: 502 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 11:09

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Долярчик

Пане Долярчик , Ви ж ніби недавно ремонт закінчили. В оренду коли плануєте здавати цей об'єкт ? І на який річний процент рентабельності плануєте вийти ? ( Якщо довгострокова оренда )

П.С. я живу в Тернополі, в нас по ліквідних об'єктах нерухомості в новобудовах можна виходити в районі 15-20% річних. На даному ринку вже понад 8 років
andriybv

Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 12:25

andriybv написав:в Тернополі, в нас по ліквідних об'єктах нерухомості в новобудовах можна виходити в районі 15-20% річних. На даному ринку вже понад 8 років

Ваш досвід дуже цікавий.
Якщо можна про 15-20 детальніше?
http://lx4.me/c/FCtDnKyY 100 або 50 грн від Фарса
Промокод від Мінфіна і кума RAL65H6 Капне 50 грн куму і Вам Іти сюди https://minfin.com.ua/deposits/bonus/?mpr=Deposits&mpl=topbuttonmenu&mcr=deposlist КУМ дякували хто скористався його промо і хто скористається.
Квесторе_поверніться

Подякував: 1 раз.
Подякували: 1590 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 12:29

andriybv
... цю квартиру - то я купив ДЛЯ СЕБЕ/ДЛЯ СІМ'Ї!
- а от наступну - то вже буде для здачі в оренду....
- але, якщо ще 2р. тому - я "горів бажанням" мати квартиру для здачі, то цього року, все більше і більше згасає це бажання......по таких причинах:
1) - набудували і будують стільки, що це явно не на перспективу цін по оренді!
2) - значно зросли ціни(біля мене - на 3-4тис. на м2 в новобудах і то, майже, немає різниці, яку чергу обираєте)
3) - зросли ціни майстрів на ремонти...

п. с.
... і я "в тумані" бачу, навіть, 10% по оренді заробітку, а у Вас аж 15-20% - це круто!
....цікаво побачити розписування у цифрах.... :?:
Востаннє редагувалось Долярчик в Суб 07 гру, 2019 13:51, всього редагувалось 2 разів.
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Заблокований

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 12:45

andriybv написав:Долярчик

Пане Долярчик , Ви ж ніби недавно ремонт закінчили. В оренду коли плануєте здавати цей об'єкт ? І на який річний процент рентабельності плануєте вийти ? ( Якщо довгострокова оренда )

П.С. я живу в Тернополі, в нас по ліквідних об'єктах нерухомості в новобудовах можна виходити в районі 15-20% річних. На даному ринку вже понад 8 років

Так він зробив , щоб від тещі втікнути , а не для оренди.Хоча , хто його знає ;)
Bolt

Подякували: 16 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 19:48

Квесторе_поверніться
Недавно для родича (він за кордоном і немає часу цим займатись особисто ) взяв цікавий об'єкт ( в якості інвестиції ) - 2км квартира , 4 поверх новобудова моноліт , здача через 1,5 року . Площа 51 м2 , але досить простора , так як немає великого коридору і лоджій.
В сумі виходить 11500 грн за метр, до центру 10 хв пішки . За моїми розрахунками в довгостроково оренду вона зайде від 8,5 тис до 10 тис грн в місяць. Що в свою чергу покаже рентабельність в районі 18% .
andriybv

Подякували: 0 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 09:10

andriybv написав:Долярчик

ага, вкажіть ще 50% річних і Козак-Характерник піде з крипти у тернопільську нерухомість, викупить половину тамтешніх новобудів і буде там панувати:lol:
jump

Подякував: 73 раз.
Подякували: 527 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 12:10

jump написав:ага, вкажіть ще 50% річних і Козак-Характерник піде з крипти у

...В2В :mrgreen:
- там важко переплюнути їх "від 416% річних!" :lol:
Зображення
Зображення
...навіть, я вирішив спробувати "сумою, яку не шкода втратити" :mrgreen:
Долярчик

Заблокований

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 12:55

Долярчик
В чому фішка?
Класична піраміда?
V2
4

Подякував: 239 раз.