Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 534535536537538 ... 999>
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 11:13

Думаю, что Долярчику нужно смотреть в сторону "партнёрских" ипотек

Варианты "с улицы" - будут "заряжены" по цене, и по процедурам
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 20:39

  Долярчик написав:
  Diego написав:
  lejko_vit написав:И главный вопрос - даст ли банк долярчики на покупку воздуха?


тільки здане в екпл житло

Це 100% інформація? По всіх банках так?(я теж таке чув, але чи це правда? ) :wink:

Але!
Якщо думаєте, що отак легко Долярчика зупинити "на старті", то помиляєтесь!

В мене ще є план "бе" :mrgreen: і план "це" :mrgreen:
1) Можна знайти забудовника, який співпрацює з банком!(ну чи навпаки)
2) Піти "вабанк" і закласти під заставу свою квіточку в Авалоні! :mrgreen:
А що?
Ризикувати я вмію - доказано пірамідою бі-ту-бі! :mrgreen:


Навіть якщо знайдете банк, згідно нашого законодавства на здачу в оренду цієї квартири потрібно буде в нього взяти згоду!
Позаочі кажуть, що банки згоду дають не охоче, оскільки у випадку шухера в них зявляєть зайвий головняк з орендарями, які нпр можуть не захотіти зїзжати...
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 21:33

  Вкладчик1234 написав:Думаю, что Долярчику нужно смотреть в сторону "партнёрских" ипотек

Варианты "с улицы" - будут "заряжены" по цене, и по процедурам


Як на мене то Долярчику треба пройти курс економіки, бо його арифметика в даному питанні знаходиться за її межами. Покласти гроші на депо під 12% і в той же час взяти кредит під 20% для інвестиції це щось!
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 21:35

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Львівський БатяР написав:Навіть якщо знайдете банк, згідно нашого законодавства на здачу в оренду цієї квартири потрібно буде в нього взяти згоду!
Позаочі кажуть, що банки згоду дають не охоче, оскільки у випадку шухера в них зявляєть зайвий головняк з орендарями, які нпр можуть не захотіти зїзжати...

І це я знаю!
Але, наскільки чув, то власник просто не повідомляє банк, що квартира здається в оренду. :)
Навіть, якщо раптом хтось прийшов з банку перевірити, то мої орендарі будуть казати, що вони мої родичі і приїхали на деякий час пожити. :)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 21:42

  Львівський БатяР написав:
  Вкладчик1234 написав:Думаю, что Долярчику нужно смотреть в сторону "партнёрских" ипотек

Варианты "с улицы" - будут "заряжены" по цене, и по процедурам


Як на мене то Долярчику треба пройти курс економіки, бо його арифметика в даному питанні знаходиться за її межами. Покласти гроші на депо під 12% і в той же час взяти кредит під 20% для інвестиції це щось!

Ну, по-перше - не під 20%, а під 14,9(а поки дійде до справи, то може і 12,чи 10%буде) :mrgreen:
А по-друге, на депо буде лише ПОДУШКА БЕЗПЕКИ, яка пізніше перетвориться на "гроші на ремонт"!
Чи Ви пропонуєте ВСЕ закинути на перший внесок і жити, сплачуючи іпотеку, без ЖОДНИХ накопичень? З голою ж.? :shock:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 21:49

Ваш варіат вимагає щоб все було і деально! А це тонкий лід.
Посудіть самі - ваш орендарь має бути готовим заплатити ціну вище ринку, при цьому в нього не буде договору оренди бо йоому потрібно буде всім казати, що він родич який жмве тут тимчасово, що фактично робить його особою на пташиних правах.
Крім того всього орендар ще має бути дуже порядною людиною і не вибивати знижки у Долярчика за мовчання бо банк напевно, що передбачить в договорі штрафи і пені на випадок якщо такі як Долярчик вирішать потихому його дурити.
Востаннє редагувалось Львівський БатяР в Нед 09 сер, 2020 22:13, всього редагувалось 1 раз.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 22:12

  Долярчик написав:
  Львівський БатяР написав:
  Вкладчик1234 написав:Думаю, что Долярчику нужно смотреть в сторону "партнёрских" ипотек

Варианты "с улицы" - будут "заряжены" по цене, и по процедурам


Як на мене то Долярчику треба пройти курс економіки, бо його арифметика в даному питанні знаходиться за її межами. Покласти гроші на депо під 12% і в той же час взяти кредит під 20% для інвестиції це щось!

Ну, по-перше - не під 20%, а під 14,9(а поки дійде до справи, то може і 12,чи 10%буде) :mrgreen:
А по-друге, на депо буде лише ПОДУШКА БЕЗПЕКИ, яка пізніше перетвориться на "гроші на ремонт"!
Чи Ви пропонуєте ВСЕ закинути на перший внесок і жити, сплачуючи іпотеку, без ЖОДНИХ накопичень? З голою ж.? :shock:


по перше, значить у Вас буде -4% а не -8%, але всеодно МІНУС. Але думаю, що коли порахувати всі витрати по іпотеці, страховку, нотаріус, % за обслуговування, то моя цифра буде більш правдоподібна.
Нпр. Якщо страховка 50к гр/рік то на на 500к гр іпотеки це ще 10% мінус, тобто іпотека Вам фактично обійдеться 14,9+10=-24,9%, ітд.,додаючи всі витрати Ви отримаєте у скільки реально Вам все обійдеться.
Коли % по кредиту вниз то і % по депо в низ.

Я вам ніц не пропоную бо то невдячна справа, просто говорю що ваша ідея одразу приносить Вам мінус. Цей мінус великий, просто тре взяти всі уммови і порахувати скільки Ви переплатите. Одна страховка забере у Вас 7 місяців орренди яку ше треба мати. Іпотека мабуть буде більше вигідна людям, що знімають житло для себе і гроші які витрачають на оренду хочуть перекинути на закриття іпотекм власного житла. Після закриття іпотеки квартира залишається у них.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 10 сер, 2020 10:05

За крок до перевороту думок! ©

  Львівський БатяР написав:ваш орендарь має бути готовим заплатити ціну вище ринку

Чому вище, якщо 7 тис. в новобудові в нормальній локації з свіженьким ремонтом - то ще й дешево!
  Львівський БатяР написав:при цьому в нього не буде договору оренди бо йоому потрібно буде всім казати, що він родич який жмве тут тимчасово, що фактично робить його особою на пташиних правах.

Чому не буде договору?
Все буде!
Просто всім довкола сусідам і хто б його не запитав - буде ляпати язиком, що мій родич, приїхав з Луганську, чи з НАШОГО Криму! :) !
  Львівський БатяР написав:по перше, значить у Вас буде -4% а не -8%, але всеодно МІНУС

Так - 4% буде лише ~ рік і 3міс. і то на відносно невелику суму!
А далі - ВСЕ покривають орендарі!
  Львівський БатяР написав:думаю, що коли порахувати всі витрати по іпотеці, страховку, нотаріус, % за обслуговування, то моя цифра буде більш правдоподібна.
Нпр. Якщо страховка 50к гр/рік

Значно менше!!! Наприклад в приваті пише 3 775грн/рік страхування нерухомості і 2 520грн/рік страхування життя!
  Львівський БатяР написав:Я вам ніц не пропоную бо то невдячна справа, просто говорю що ваша ідея одразу приносить Вам мінус. Цей мінус великий, просто тре взяти всі уммови і порахувати скільки Ви переплатите

Так от я і взяв ВСІ умови і порахував, що потрібно ~ 1,5р часу і 700Кгрн максимум!

Або ще так - уявіть, що вам пропонують підписати угоду, де зобов'язуються віддати вам квартиру з ремонтом в нормальній локації за 700Кгрн через 1,5р!

Де такі ціни є зараз на новобуди з ремонтом НЕ в дупі Рясного/Винник/Вульок/Лівандівки? (і навряд чи на стільки подешевіють)

ДумайТЕ! :D
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось Долярчик в Пон 10 сер, 2020 10:27, всього редагувалось 1 раз.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 10 сер, 2020 23:34

Долярчик
Тут питання таке.. На ринку іде по 5к, ви хочете по 7к. Може, щось змінеться на краще, може в гірше.. На моменті по 5к здасьте швидко по 7к можете прочекати 3и місяці і вийти на ті самі 5к по року.

У Вас на принті 14,9% пише на 1й рік на решту +3% дрібним шрифтом. Там ще багато таких дописок маленькими буквами?

1,5 роки вам цікавіше як писали вище брати розтермінування у забудовника. Там або не буде %, або вони будуть нижче за іпотечні
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 11 сер, 2020 08:54

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Львівський БатяР написав:У Вас на принті 14,9% пише на 1й рік на решту +3% дрібним шрифтом. Там ще багато таких дописок маленькими буквами?

Не, там UIRD 12M +3% (это действующя ставка на депо на 12М + 3%)
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 534535536537538 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514817
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902410
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213823
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама