Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 642643644645646 ... 1001>
Повідомлення Додано: Нед 28 лют, 2021 01:04

BOLT Я в своїй київській квартирі (ремонтом керую iз-за кордону через прораба) нещодавно тільки за машинну штукатурку і електрику в квартирі такого ж метражу заплатив майже 1900 доларів і це ще вважається середня цiна для столицi. Сусід за однотипну однушку - 1750 $ віддав тільки за електрику (хiба що у нього з підігрівом підлоги кухня з ванною). Але якщо долярчик звiсно сам буде : прорабом,дизайнером,маляром,електриком,плиточником,сантехнIком,кондицiонерщиком,кухонщиком, та й ще стелi сам зробить i пiдлогу покладе. Мабуть з матерiалами та найдешевими укромеблями i китайською технiкою (якi ще подорожчають за три роки ) вiн МОЖЕ i вкладеться у смартi в 6000$ :roll:
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1172
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 лют, 2021 07:55

  roberto dark написав:BOLT Я в своїй київській квартирі (ремонтом керую iз-за кордону через прораба) нещодавно тільки за машинну штукатурку і електрику в квартирі такого ж метражу заплатив майже 1900 доларів і це ще вважається середня цiна для столицi. Сусід за однотипну однушку - 1750 $ віддав тільки за електрику (хiба що у нього з підігрівом підлоги кухня з ванною). Але якщо долярчик звiсно сам буде : прорабом,дизайнером,маляром,електриком,плиточником,сантехнIком,кондицiонерщиком,кухонщиком, та й ще стелi сам зробить i пiдлогу покладе. Мабуть з матерiалами та найдешевими укромеблями i китайською технiкою (якi ще подорожчають за три роки ) вiн МОЖЕ i вкладеться у смартi в 6000$ :roll:

Смарт мали би здавати вже поштукатуреним.Сестра купила однушку в Рієловскому Ренуарі.Принаймі там вже була штукатурка і стяжка.Якщо рукі прямі то можна самому за тиждень, півтора пошпаклювати.
Там навіть легше буде робити ніж мені в хрущі.Бо в мене були настільки криві стіни, що прикладаєш рівень до стіни , а там , наприклад, пузо посередині на 2см.Довелось навіть болгаркою зрізати, а ями навпаки шпаклівкою десь 1см закидувати.Чотири стіни взагалі повністтю сіткою для пінопласту обклеїв, щоб зміцнити.Так, що в новому ремонт робити набагато легше і швидше.
В мене в будинк в тамбурі зробив два метра підлоги з електропідігрівом , щось біля 300$ коштувало.Тепер практично не користуюсь.Електрика дорога.
А на смарт долярека, якщо без підігрівіі в електрику баксів в 150 можна вписатися, якщо сам буде робити.
Bolt
 
Повідомлень: 2858
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 лют, 2021 14:38

Дел
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 28 лют, 2021 14:53

  roberto dark написав:
  Львівський БатяР написав:Моя думка, станом на сьогодні Долярчик за 4,5 - 5к зможе здати свій смарт. Але!!! Дійсно тендеції на ринку оренди для орендодавців не втішні.

Може то вона й так на сьогоднi, але ми говоримо про майбутнє. Зрозуміло, у долярчика можна сказати, що воно "настало", якщо він вже штори і холодильник пiдбирає :mrgreen: . З іншого боку по 4500 досить повноцінних квартир у Франківському районі в місцях повеселіше ніж Левандівка i більшi площами, а в хрущовках навіть двушки.


За моїми спостереженнями, в останні роки, оренда вторинки фактично без ремонту в хороших локах, вартує ті самі гроші, що і новобуд в не дуже добрих локаціях.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 28 лют, 2021 18:09

  Львівський БатяР написав:
  roberto dark написав:
  Львівський БатяР написав:Моя думка, станом на сьогодні Долярчик за 4,5 - 5к зможе здати свій смарт. Але!!! Дійсно тендеції на ринку оренди для орендодавців не втішні.

Може то вона й так на сьогоднi, але ми говоримо про майбутнє. Зрозуміло, у долярчика можна сказати, що воно "настало", якщо він вже штори і холодильник пiдбирає :mrgreen: . З іншого боку по 4500 досить повноцінних квартир у Франківському районі в місцях повеселіше ніж Левандівка i більшi площами, а в хрущовках навіть двушки.


За моїми спостереженнями, в останні роки, оренда вторинки фактично без ремонту в хороших локах, вартує ті самі гроші, що і новобуд в не дуже добрих локаціях.

Звідси висновок - краще отримати в спадок квартирку без ремонту на елітній Кастелівцi ніж купувати в новобудові (туди ж ремонт, меблі, техніка) на маргінальнiй Левандівці :lol:
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1172
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 лют, 2021 21:34

  Bolt написав:
  roberto dark написав:BOLT Я в своїй київській квартирі (ремонтом керую iз-за кордону через прораба) нещодавно тільки за машинну штукатурку і електрику в квартирі такого ж метражу заплатив майже 1900 доларів і це ще вважається середня цiна для столицi. Сусід за однотипну однушку - 1750 $ віддав тільки за електрику (хiба що у нього з підігрівом підлоги кухня з ванною). Але якщо долярчик звiсно сам буде : прорабом,дизайнером,маляром,електриком,плиточником,сантехнIком,кондицiонерщиком,кухонщиком, та й ще стелi сам зробить i пiдлогу покладе. Мабуть з матерiалами та найдешевими укромеблями i китайською технiкою (якi ще подорожчають за три роки ) вiн МОЖЕ i вкладеться у смартi в 6000$ :roll:

Смарт мали би здавати вже поштукатуреним.Сестра купила однушку в Рієловскому Ренуарі.Принаймі там вже була штукатурка і стяжка.Якщо рукі прямі то можна самому за тиждень, півтора пошпаклювати.
Там навіть легше буде робити ніж мені в хрущі.Бо в мене були настільки криві стіни, що прикладаєш рівень до стіни , а там , наприклад, пузо посередині на 2см.Довелось навіть болгаркою зрізати, а ями навпаки шпаклівкою десь 1см закидувати.Чотири стіни взагалі повністтю сіткою для пінопласту обклеїв, щоб зміцнити.Так, що в новому ремонт робити набагато легше і швидше.
В мене в будинк в тамбурі зробив два метра підлоги з електропідігрівом , щось біля 300$ коштувало.Тепер практично не користуюсь.Електрика дорога.
А на смарт долярека, якщо без підігрівіі в електрику баксів в 150 можна вписатися, якщо сам буде робити.

Правильного кабеля (ВВГ НГ) на смарт уйдет около 100$, 150$ на всю электрику только если полный трэш и колхоз, хотя вас наверное устроит
lejko_vit
Аватар користувача
 
Повідомлень: 146
З нами з: 07.10.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 бер, 2021 12:41

Львів. Березень 2021.Ціни впевнено піднімаються на новобудови.Які причини?
Sollentuna 80
 
Повідомлень: 122
З нами з: 02.03.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 бер, 2021 12:48

Купуємо Львівську нерухомість для здачі в оренду

Новобудови активно дорожча.Причини
Sollentuna 80
 
Повідомлень: 122
З нами з: 02.03.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 бер, 2021 13:07

Розглядаю Grand Village. Еко-дім на Надійній.Жк Щасливий.Що краще?
Sollentuna 80
 
Повідомлень: 122
З нами з: 02.03.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 бер, 2021 13:22

Чи є варіанти 16-17 000 в норм.локаціях.Чи буде впливати на ціни доступніша іпотека під 7%.
Sollentuna 80
 
Повідомлень: 122
З нами з: 02.03.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 642643644645646 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540427
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6921967
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222000
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron