Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 693694695696697 ... 1002>
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 22:55

  Успіх написав:
  Львівський БатяР написав:490к гр мінус десь 10% знижки за гроші зразу = 450к.гр
Ви ж свою прелесть будете продавати за гроші зразу? так і забудовник дасть до 10% знижки на гроші зразу!
Тому поки нажаль у Вас профіту не дуже бачу...

Ви не зрозуміли :wink:
Це в нанадцятій черзі(на котловані), а в моїй - дорожче, так як вже є 5пов!
Орієнтовно, ціна на мій смарт, на моменті ~ 530К+
Тому, зі всіма знижками і послугами нотаріуса, 50Кгрн за 5міс. - як з куща! :mrgreen:


530-3% знижки = 514к грн у забудовника?
Якщо так, то Ваша продажна ціна десь має бути біля 490к гр, хіба у забудовника все продано і залишилсь перебрані варіанти..

Але вцілому все вказує, що профіт є або буде, типовий заробіток на етапах будівництва. Звичайно, що він більший ніж % з депо бо і ризик вищий.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 09:26

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Львівський БатяР написав:530-3% знижки = 514к грн у забудовника?
на даний момент 486 тис грн-3%=471 тис грн.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 13:45

  jump написав:Львів і його села. Як місто розширювало свої території
«Друга світова війна багато змінила у складі населення Львова. До війни половина вважала себе поляками, 30% –євреями, 20% – українцями. Під час війни євреїв майже знищили, тож третини нема. Поляки не всі, але майже, виїхали – вже 80% довоєнного міста зникло», – зазначає він.

Радянська влада почала активно поповнювати населення у місті. Були навіть спеціальні комісари, які агітували переселятися із сіл. Тоді люди масово у місто не линули.

«Тому у 40-х роках привозили людей з Росії із сіл, які були знищені війною. Найкращі будинки у місті позаймали «асвабадітєлі». Це вулиці Гвардійська, Коновальця, будинки поблизу Стрийського парку. А бідніших селили будь-де. У Львові у 50-60-х роках було таке перенаселення, що жили у підвалах – були такі квартири»
http://tvoemisto.tv/exclusive/lviv_114994.html

постійно прогулюємось у парку культури, Франка, Стрийському, на цитаделі - відсоток кацапоти зільшується з року в рік. Коли та потолоч звідси згине?

Навряд чи більшості сподобається моя відповідь, але я завжди кажу, що думаю :mrgreen:

зі. Мене також "понаєхалі" придовбли, і було два варіанти, геноцид (але хто ж мені в тому питанні б допоміг) чи просто валіза - закордон...

Імхо, я вибрав найкращій вар"янт, думаю більшість канадських українців, родичі яких виїхали 100 років тому, мене б підтримали 8)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 14:30

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Які тут люди дєрзкі на форумі. То не можна у Львів переїзжати? Може ще і кордон хочете? Чим тоді ви від сепарів відрізняєтесь?
sailed
 
Повідомлень: 625
З нами з: 24.05.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 14:51

  jump написав:
  Львівський БатяР написав:530-3% знижки = 514к грн у забудовника?
на даний момент 486 тис грн-3%=471 тис грн.

Не читайте совЄцких гАзЄт :D просто не читайте їх :D
Ніякий ЛУН, і навіть, сайт самого забудовника НЕ покаже вам правду!
Доказано неодноразово відвідуванням ВП :!:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6276
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 898 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 14:56

  sailed написав:Які тут люди дєрзкі на форумі. То не можна у Львів переїзжати? Може ще і кордон хочете? Чим тоді ви від сепарів відрізняєтесь?

То є Львів, колЄґо! :mrgreen:
Так буває - тілько ві Львові! :mrgreen:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6276
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 898 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 17:45

Тут це по темі

  vitaliian написав:системы нет, кто отдает ремонт "в подарок", другой заламывает 600 уе за метр, и ремонты тоже сильно разные, уже молчу об их оценках. имхо деньги за ремонт просить можно если он новый, если ремонту больше 3х лет от цены квартиры ещё надо отнимать стоимость демонтажа и вывоза строймусора. Совковая привычка называть старые обои и линолеум ремонтом. И вообще делать ремонт а потом продавать не очень умно, вкусы у всех разные, я люблю паркет а кто то закопает 600 грн м2 на ламинат и будет мне втирать про ремонт...

От до чого я підводжу...))
(знаю, що набрид я своїм смартом :) ) - але все ж таки :)
- чи вартує "ігра свєч", якщо б я зробив би "своїми руками" ремонт в смарті і виставив би так на продаж?

Все "бєз ізлішеств")) -
- білі стіни/стеля
- підлога вся в плитці(ванна- повністю в плитці)
- мінімальні кухонні меблі(не "агресивні", як і вся плитка)

То що, вартує заморочитись і продати свій смарт з ремонтом(де ~ половина ціни ремонту - це продаж моєї роботи)
+ ще накинути 2-3К зверху?

Тобто, умовно, аналогічний смарт без ремонту, конкуренти повиставляли пА 24-25К, а я виставив пА 40К (тобто 24 + 7 будматеріали + 7 моя робота + 2 накинув зверху = 40К

І, якщо деякі конкуренти виклали свої аналогічні смарти також з ремонтом, але "дизайнерським" пА 45К - то це буде означати, що я правильно усе порахував))

Так? :D
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6276
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 898 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 18:13

  Успіх написав:
  vitaliian написав:системы нет, кто отдает ремонт "в подарок", другой заламывает 600 уе за метр, и ремонты тоже сильно разные, уже молчу об их оценках. имхо деньги за ремонт просить можно если он новый, если ремонту больше 3х лет от цены квартиры ещё надо отнимать стоимость демонтажа и вывоза строймусора. Совковая привычка называть старые обои и линолеум ремонтом. И вообще делать ремонт а потом продавать не очень умно, вкусы у всех разные, я люблю паркет а кто то закопает 600 грн м2 на ламинат и будет мне втирать про ремонт...

От до чого я підводжу...))
(знаю, що набрид я своїм смартом :) ) - але все ж таки :)
- чи вартує "ігра свєч", якщо б я зробив би "своїми руками" ремонт в смарті і виставив би так на продаж?

Все "бєз ізлішеств")) -
- білі стіни/стеля
- підлога вся в плитці(ванна- повністю в плитці)
- мінімальні кухонні меблі(не "агресивні", як і вся плитка)

То що, вартує заморочитись і продати свій смарт з ремонтом(де ~ половина ціни ремонту - це продаж моєї роботи)
+ ще накинути 2-3К зверху?

Тобто, умовно, аналогічний смарт без ремонту, конкуренти повиставляли пА 24-25К, а я виставив пА 40К (тобто 24 + 7 будматеріали + 7 моя робота + 2 накинув зверху = 40К

І, якщо деякі конкуренти виклали свої аналогічні смарти також з ремонтом, але "дизайнерським" пА 45К - то це буде означати, що я правильно усе порахував))

Так? :D

Це означає що ви зрозуміли що краще робити ремонти - бо там більше можна заробити ніж у поточному бізнесі :) а смарт швидше продати без ремонту
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 18:33

  Успіх написав:
  jump написав:
  Львівський БатяР написав:530-3% знижки = 514к грн у забудовника?
на даний момент 486 тис грн-3%=471 тис грн.

Не читайте совЄцких гАзЄт :D просто не читайте їх :D
Ніякий ЛУН, і навіть, сайт самого забудовника НЕ покаже вам правду!
Доказано неодноразово відвідуванням ВП :!:


я й не читаю.
прийшла пропозиція від Ріела на телефон, попросили заповнити анкету - 459 тис. грн./26,68м2 - для мене персонально 8)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 19:27

В групі по нерухомості на ФБ з,явилося оголошення , що в моєму селі продається коробка 200 метрів , 12 сотиків землі -33 к$.Сів на машину підскочив.Далі до Львова десь на 2 км , ніж від мене.Будинок на пвнічній стороні гірки , тобто сонце тільки зранку.Підїхав ближче.Прямо на передній частині фундаменту дві тріщини, хоча коробка з силікатної цегли виглядає більш менш.За двацятку можна брати.
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 693694695696697 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541393
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922528
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222186
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама