Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 975976977978979 ... 996>
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 10:04

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ і здаємо, а самі кайфуємо!))

  Bolt написав:Та, що не все так однозначно з тим бізнесом.
Тому і я так кажу(так як я "посмакував" бізнес з середини) - може таки краще здавати приміщення за 20Кгрн/міс, чим заморочуватись всім цим менінгітом і мати 30Кгрн/міс в кращому разі/коли все "гладко"(а так буває рідко) ;)
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6077
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 889 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 11:13

  Успіх написав:
  vitaliian написав:
  Успіх написав:Чи ви бачите ще третій, а може і ще якийсь четвертий варіант?
Мені б було дуже цікаво їх почути?!

мои варианты вы знаете, накупить ликвидной коммерции. Это 1-2куе в месяц. Потом свой бизнес но без фанатизма, может 1-2 дня в неделю, может и бесплатно. Мне не надо их денег и даже благодарностей. У людей и так проблемы.

На старости буду проедать заработанное. в 50 продам одну коммерцию, в 55 другую в 60 третью. Наследникам оставлю минимум. Уже их об этом предупредил. Во первых чтобы сами что то делали во вторых чтобы не ждали моей смерти как способа решения своих проблем.

В то что вас на старости дети досмотрят не верю. Это слишком большая жертва с их стороны. К тому времени у них будут свои семьи и дети, кому вы больше уделяли бы внимание? Или заводите в 50 еще двоих. чтобы в ваши 65 они еще жили с вами и за юбками не бегали.

Ясно))
В мене - смарти мають забезпечувати старість
У Вас - комерція

Це все так - але от підросте мій старший синочок і знайде собі дівчину... - як вони мають піти на орендовану квартиру, знаючи що в баті)) є 2 смарти в оренду, які здаються чужим людям?
Тим більше, якщо син одружиться?

(Моя дружина буде пиляти щодня за це :mrgreen: - та і самого, напевно, совість буде мучити) :roll:

акурт каже, що зать любить взять,
піде по стопам тата,
до дещі на млинці,
сімейну традицію нема чого порушувати.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34252
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 11:18

  Успіх написав:
  vitaliian написав:появятся деньги на новые смарты. А Левандовка не резиновая
Так як я вже майже 15міс. в ЗСУ - то вже на смарт на Левандівці в новенькому ЖК - грошенят наскладав)))
Тож, якщо б мене, на моменті, відпустили б додому(не у відпустку, а на дембель/війна завершилась би нашою перемогою), то я задумався б над тим - а чи не взяти мені ще один смарт в тому ж ЖК?
Але в іпотеку, так як на ремонт в двох смартах не вистачає))

А далі - все просто))
Смарт в іпотеку - 1 200 000
Перший внесок, наприклад, навіть 40%/нехай з усіма страхівками вийде 50%!
Тобто 600К залишається в мене на 2 ремонти)) - своїми руками))
І через 2-3міс - здається 2 смарти в оренду пА10К/міс, або мінімум пА7К/міс, як з куща!©👍 :D :D :D

Купляєте другий смарт сміливо.
Іпотеку берете на ремонт.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34252
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 12:36

  flyman написав:Купляєте другий смарт сміливо.
Іпотеку берете на ремонт.

Флай, ти багато ремонтів зробив за рахунок іпотеки?
В бучанському підвалі, ні?
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23777
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1651 раз.
Подякували: 2531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 22:42

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ 2 смарти!))

  flyman написав:Купляєте другий смарт сміливо.
Іпотеку берете на ремонт.

Так і я про це ж!☝️
Правда бачу, що поки завершиться війна, чи/або мене підмінять на фронті - то я ще можу заробити і на ремонт двох смартів :mrgreen:

Головне - залишитись живим і неушкодженим і щоб ще премії не обрізали :mrgreen:

Ну і зберегти наскирдоване :D
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6077
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 889 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 04:08

  Успіх написав:1. Фасадне в ще незаселеному ЖК 1 200 000 / 25м2 - але це така окраїна Львова, що поки там не заселяться - то зовсім не буде кому здавати!
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodaz ... RsVy1.html


для наливайки на первых порах самое то.
а после заселения - для салона ногти покрасить/волосики подравнять

можно совмещать с одной стороны наливайка с другой перукарня
uaprofi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5606
З нами з: 21.04.11
Подякував: 831 раз.
Подякували: 659 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 06:06

  uaprofi написав:можно совмещать с одной стороны наливайка с другой перукарня
неможна
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22500
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2379 раз.
Подякували: 3344 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 11:34

  Frant написав:
  flyman написав:Купляєте другий смарт сміливо.
Іпотеку берете на ремонт.

Флай, ти багато ремонтів зробив за рахунок іпотеки?
В бучанському підвалі, ні?

В Бучі в даний момент, думаю, раціональніше взяти готове, або пожити в оренді.
Ви з якою метою цікавитеся?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34252
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 19:44

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:У нас в Сокільниках відкрили АТБ, відразу поруч закрилося з 2 продуктових магазина. В самому АТБ, задавались приміщення в субаренду, місяці 3 пропрацював магазин з орішками та східними солодощами-щакрився. При вході відкрили недавно кава самообслуговування-якись модний апарат(не такі, як при вході в Ашан), до речі бачив в неті рекламу тої франшиза-раптом попрацювали місяць. Грузинський хліб ніби робить, але не бачу, щоб там якісь аншлаг був. Та, що не все так однозначно з тим бізнесом.

Там насправді не все так погано, бо поряд Квадрат-суші-піца і там завжди аншлаг, так само з Галицькою свіжиною поряд - люди йдуть, хоча то не горішки. По магазинах - закрився один (насправді він просто переїхав і змінив вивіску зі своєї на атб-шну, в чеку далі пише Продукти-619 як і колись) а ще далі відкрилась Рукавичка і цілий трц з новою поштою, тобто продуктових стало більше. Магазинів квітів там тепер два (біля атб і рукавички). Трохи далі по кільцевій відкрили піццерію, роблять дуже смачні бургери, людей було завжди небагато, але як тільки бахнули рекламу в тік-току (бодай би його) - одразу аншлаг, роблять замовлення аж до самого закриття.

П.С. горішки здається переїхали ближче до рукавички, хз чого і хз чи з тим же продавцем.
Якби не москалі зі своєю шизою, то тут ще дуже багато всього планувалося...
nighthawk5
Аватар користувача
 
Повідомлень: 350
З нами з: 18.07.20
Подякував: 501 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 чер, 2023 20:17

  nighthawk5 написав:
  Bolt написав:У нас в Сокільниках відкрили АТБ, відразу поруч закрилося з 2 продуктових магазина. В самому АТБ, задавались приміщення в субаренду, місяці 3 пропрацював магазин з орішками та східними солодощами-щакрився. При вході відкрили недавно кава самообслуговування-якись модний апарат(не такі, як при вході в Ашан), до речі бачив в неті рекламу тої франшиза-раптом попрацювали місяць. Грузинський хліб ніби робить, але не бачу, щоб там якісь аншлаг був. Та, що не все так однозначно з тим бізнесом.

Там насправді не все так погано, бо поряд Квадрат-суші-піца і там завжди аншлаг, так само з Галицькою свіжиною поряд - люди йдуть, хоча то не горішки. По магазинах - закрився один (насправді він просто переїхав і змінив вивіску зі своєї на атб-шну, в чеку далі пише Продукти-619 як і колись) а ще далі відкрилась Рукавичка і цілий трц з новою поштою, тобто продуктових стало більше. Магазинів квітів там тепер два (біля атб і рукавички). Трохи далі по кільцевій відкрили піццерію, роблять дуже смачні бургери, людей було завжди небагато, але як тільки бахнули рекламу в тік-току (бодай би його) - одразу аншлаг, роблять замовлення аж до самого закриття.

П.С. горішки здається переїхали ближче до рукавички, хз чого і хз чи з тим же продавцем.
Якби не москалі зі своєю шизою, то тут ще дуже багато всього планувалося...

В тому магазині при Княжому дворі копченості кращі ніж той шлак, що в Галицькій свіжині продають був. Навіть на Пасху в них завжди замовляли+домашні пельмені в них хороші були. І незрозуміло, чому чебуречна не працює. Там раніше, завжди треба було чекати, зараз взагалі би був аншлаг.Піцерія в мене під боком 200м-Остерія.
Bolt
 
Повідомлень: 2802
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 975976977978979 ... 996>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 868, 869, 870
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8690 6890794
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 18:06
Дюрі-бачі
24653 16501231
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 бер, 2024 10:40
vitaliiangel
548 208301
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама