Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345 ... 1000>
Повідомлення Додано: Сер 24 січ, 2018 03:07

  Долярчик написав:....ТО ЩО, МАЙЖЕ 600 ПЕРЕГЛЯДІВ ЦІЄЇ ГІЛКИ І ТІЛЬКИ ЧОТИРИ ФОРУМЧАНИНА "ЩОСЬ" ТА Й ВІДПИСАЛИ........... А РЕШТИ? - НЕВЖЕ НЕМАЄ ЩО СКАЗАТИ???!
(чи то ніхто вже не купує квартири для здачі в оренду, а дурні забудовники й далі будують..... будують..... і будують! :

Долярчик, ніхто тобі не порадить так щиро, як козак! :D Ділюся ексклюзивно власною історією успіху. Багато років пахав на папу Карло з підробітками на власну квартиру у Львові. У всьому собі відмовляв. Депозитив. Назбирав, сплативши всі податки близько 50 тис. $. На це пішло десь 13 років. Років 5 тому добрі люди підказали як можна підняти майже вдвічі суму на певних операціях. Про це промовчу. Але все в рамках закону. Купив квартиру і на залишок депозитив. Після руйнування кролем банків, запровадження налоХу на депозити, поступово виводив в біток заощадження в банках. Інвестиція близько 30000$. Вкладені кошти + частину прибутку вже вийняв з біржі і планую купляти однушку у Львові. На залишок продовжую торгувати. Квартиру свою теперішню продаватиму після введення в експлуатацію новобудови. Хочу з центра мігрувати на окраїну в затишний район. І щоб житло сучасне було. План такий торгувати на біржі і зароблене поступово виводити, залишаюче тіло для торгівлі. Високоризикований ї проект, але він вже виправдав себе. Навіть якщо кріпта накриється, я вже вивів все своє як мінімум подвоївши. І торгую вже не на свої. Думай, без ризику успіху не буває! :wink: Я ж тобі казав, стрибай в біток з козаком, коли він ще 4000 - 5000$ коштував... :P Зароблені $ з біржі - під грушу. Ніяких банків. Харе кроля годувати. Можливо частину вкладатиму в новобудови, але не під оренду, а на продаж. Бо пасивний дохід лише визнаю, ніякого бізнес - шмізнеса. Я є трутень... :P Інвестувати на стадії котловану і продавати після здачі в експлуатацію. Але там видно буде, по ситуації. В будь якому випадку, готівковий долар - завжди є долар! :D
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 січ, 2018 10:22

... успіх там, де ним вміють ділитись! ч. 3

  Козак-характерник написав:
  Долярчик написав:....ТО ЩО, МАЙЖЕ 600 ПЕРЕГЛЯДІВ ЦІЄЇ ГІЛКИ І ТІЛЬКИ ЧОТИРИ ФОРУМЧАНИНА "ЩОСЬ" ТА Й ВІДПИСАЛИ........... А РЕШТИ? - НЕВЖЕ НЕМАЄ ЩО СКАЗАТИ???!
(чи то ніхто вже не купує квартири для здачі в оренду, а дурні забудовники й далі будують..... будують..... і будують! :

Долярчик, ніхто тобі не порадить так щиро, як козак! Ділюся ексклюзивно власною історією успіху. Багато років пахав на папу Карло з підробітками на власну квартиру у Львові. У всьому собі відмовляв. Депозитив. Назбирав, сплативши всі податки близько 50 тис. $. На це пішло десь 13 років. Років 5 тому добрі люди підказали як можна підняти майже вдвічі суму на певних операціях. Про це промовчу. Але все в рамках закону. Купив квартиру і на залишок депозитив. Після руйнування кролем банків, запровадження налоХу на депозити, поступово виводив в біток заощадження в банках. Інвестиція близько 30000$. Вкладені кошти + частину прибутку вже вийняв з біржі і планую купляти однушку у Львові. На залишок продовжую торгувати. Квартиру свою теперішню продаватиму після введення в експлуатацію новобудови. Хочу з центра мігрувати на окраїну в затишний район. І щоб житло сучасне було. План такий торгувати на біржі і зароблене поступово виводити, залишаюче тіло для торгівлі. Високоризикований ї проект, але він вже виправдав себе. Навіть якщо кріпта накриється, я вже вивів все своє як мінімум подвоївши. І торгую вже не на свої. Думай, без ризику успіху не буває! Я ж тобі казав, стрибай в біток з козаком, коли він ще 4000 - 5000$ коштував... Зароблені $ з біржі - під грушу. Ніяких банків. Харе кроля годувати. Можливо частину вкладатиму в новобудови, але не під оренду, а на продаж. Бо пасивний дохід лише визнаю, ніякого бізнес - шмізнеса. Я є трутень... Інвестувати на стадії котловану і продавати після здачі в експлуатацію. Але там видно буде, по ситуації. В будь якому випадку, готівковий долар - завжди є долар!

...плюсанув, хоч на виділеному червоним - завагався плюсувати! :wink: (могли б і влічку написати :D) - але, якщо то пов'язано з акціями-форексами і т. п., то можна і не писати - я в тому "ні-бум-бум" і щось то все вивчати(як і про крипту) - мені НЕ цікаво!..... хоч, якщо б з тим всім можна було "попрощє" і в крипту можна було так легко влізти, як і на депо - я б влітку...... та навіть, і зараз би вліз в неї! :D
(і розумію, що є всяке навчання в інеті по цьому...... - але, з НУЛЯ все вивчати і у все вникати........ - то НЕ ДЛЯ МЕНЕ! :D)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 січ, 2018 10:30

  Львівський БатяР написав:Я мав на увазі це
https://m.novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6% ... 1%96%D0%B2
Там ціна від 24к гр.
Тому по 100 баксів на метрі мінус або 4100$ від суми, що приблизно 12 міс аренди. А взагальному окупність десь 12років, а тепер порахуйте ваші приклади і вийдете +/- на те саме.
Так, цвиннтар/музей то мінус, але три виші то три плюса, близько до центру то четвертий. Якісь будинки є, я згоден, шо то не пустир :D але я чомусь впевнений, що там простоїв буде менше і ціна за оренду завжди буде вища (при інших рівних)в порівнянні до поданих вами вище інвест проектів.
Але в цілому, то все при нинішній ситуації не є дуже вигідно тому я і не вкладаю! Просто поділився своїм баченням...

...буду мати більше часу, візьму один із "своїх" варіантів і проаналізую... :D
п. с.... ще потрібно проаналізувати, чи краще в котлован інвестувати, чи в готове(звичайно, все залежить у РІЗНИЦІ в ціні!)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 січ, 2018 19:32

  Долярчик написав:...плюсанув, хоч на виділеному червоним - завагався плюсувати! :wink: (могли б і влічку написати :- але, якщо то пов'язано з акціями-форексами і т. п., то можна і не писати - я в тому "ні-бум-бум" і щось то все вивчати(як і про крипту) - мені НЕ цікаво!..... хоч, якщо б з тим всім можна було "попрощє" і в крипту можна було так легко влізти, як і на депо - я б влітку...... та навіть, і зараз би вліз в неї!
(і розумію, що є всяке навчання в інеті по цьому...... - але, з НУЛЯ все вивчати і у все вникати........ - то НЕ ДЛЯ МЕНЕ! :

Так, пов'язано приблизно з тим, що Ви описали... :P Читав про Ваші пригоди на гілці Альфи, то дійсно Вам не підійде. І як казав дєдушка Ленін: "Вчиться, вчиться, і ще раз вчиться!" Без цього ніяк. Тут або головою працювати, або руками. :P І головний посил - без ризику швидко піднятися ніяк. На заробляння первісного капіталу витратив 13 років. А за останні півроку заробив те, на що витрачав 13 означених вище років. Але ризик повинен бути прийнятним. Оцінка ризиків - індивідуальний психічний акт. Тут чужим розумом не збагатієш. І готових рецептів не шукайте! На тому Вам вже наголошували на форумі. Щоб скуштувати страву, тре її приготувати, а Ви хочете зайти в ресторацію нашару і щоб Вам ще доплатили... :P Так не буває. Лише в казках... :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 січ, 2018 19:39

  Долярчик написав:і в крипту можна було так легко влізти, як і на депо - я б влітку...... та навіть, і зараз би вліз в неї!

В кріпту влізти проще простого... :P Невже Вам гугл забанили? Доречі момент зайти дуже сприятливий. :P Потім козакові подякуєте за пораду, якщо не полінуєтеся. Це наразі найперспективніша тема. Поки там анархія. Але жадібні кролячі лапи вже хочуть пошурудити й там. То часу не можна втрачати, допоки кролік там не порився... :P І пастор вже свою мзду хоче відірвати. Облизуються як голодні вовки. От же... Хочете порад і не хочете докласти мінімальних зусиль, щоб вивчити тему. Думай, Долярчик! Але пам'ятай, що час - гроші! 8)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 січ, 2018 21:41

Козак-характерник
....так, все Ви правильно написали...
...я хочу "казку" і ще й "на блюдечку" :D :roll:

...п.с......а про альфу, то мене ПЕРШИЙ раз так підло облопошили, хоч я вже ШІСТЬ років співпрацюю з різними банками..... і всюди все розтлумачують.......всюди будь-яка касирка ПОПЕРЕДЖУЄ про комісію, чи про інші деталі..........- а альфа виявилась така під(зд)лота! :twisted:
(от, навіть, на днях хотів проплатити в Приваті ЄП і ЄСВ за пів року(наперед) з кредитних коштів........а касирка ЗРАЗУ сказала, що буде комісія 1%(стандартної коміс.) і + ще 3% коміс. бо тому, що платите кредитними..........- я їй подякував і сказав, що я краще сплачу готівкою!.......що і зробив :D )
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 січ, 2018 21:56

Хтось смакує кавунчик, а хтось свиний хрящик!

  Долярчик написав:....так, все Ви правильно написали...
...я хочу "казку" і ще й "на блюдечку" :D :roll:
..

Ми рождєни, штоб сказу сдєлать билью! :P То скирдуйте золоті монетки. Із монетками можна вчинити так. По перше...Визначитися як Ви хочете їх примножати і кайфувати: активно чи пасивно? Якщо, не лінивий і готовий активно рухатися, то вкладайте в бетон на подобову чи довгострокову оренду. Перший варіант напряжніший, але прибутковіший, другий - легший, але й вихлоп менший...Але оба варіянти значно напряжніші, ніж отримувати % по депо щомісячно! Це що стосується самої теми оренди. Мені як трутню активні варіянти не до душі, то я орієнтуюся на пасивний прибуток і спекуляції під різним соусом + невеличкий гешефт від експлуатації банкстерів. :) Хоча, звісно всі види примноження є активні в філософському розумінні, просто десь рухати ізвілінами треба, а десь копитами стукати! Ну альтернативні струмєнти інвестування відомі: дорогоцінні метали, антикваріат, свій бізнес або доля в ньому, аХції...Але ці струмєнти малоліквідні, переважно. Обирайте на свій смак! :D
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 00:27

...успіх там, де ним вміють ділитись! ч.4

  Долярчик написав:
  Львівський БатяР написав:Я мав на увазі це
https://m.novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6% ... 1%96%D0%B2
Там ціна від 24к гр.
Тому по 100 баксів на метрі мінус або 4100$ від суми, що приблизно 12 міс аренди. А взагальному окупність десь 12років, а тепер порахуйте ваші приклади і вийдете +/- на те саме.
Так, цвиннтар/музей то мінус, але три виші то три плюса, близько до центру то четвертий. Якісь будинки є, я згоден, шо то не пустир але я чомусь впевнений, що там простоїв буде менше і ціна за оренду завжди буде вища (при інших рівних)в порівнянні до поданих вами вище інвест проектів.
Але в цілому, то все при нинішній ситуації не є дуже вигідно тому я і не вкладаю! Просто поділився своїм баченням...

...буду мати більше часу, візьму один із "своїх" варіантів і проаналізую... :D
п. с.... ще потрібно проаналізувати, чи краще в котлован інвестувати, чи в готове(звичайно, все залежить у РІЗНИЦІ в ціні!)

п.с.2......я то ті варіанти кинув ще "по старій пам"яті" :oops: , а тепер переглянув їхні сайти, а вони вже не такі й цікаві... :roll: ....все біля 14000м2 або й більше.....- і то ще й чекати потрібно рік, або й більше до готовності!
....навіть, Зелена-Стріт.....-пише, що по 12900м2, а виявляється, що то "двухи" в другій секції по тій ціні, а "однухи" по 14400м2! :twisted:

....то, хіба, якщо хтось має зараз бабки і хоче трохи ризикнути.......то на моменті, є АКЦІЙНІ варіанти від Моне-3, де є "однухи" в середньому 550тис.грн., але теж потрібно чекати рік, а то і більше, бо я сумніваюсь, що вони здадуть в поставлений термін зі своїми "черепашиними" темпами будівництва!
...то там ніби виходить менше 10р. окупність.......але додати ще той рік будівництва(чи швидше 1,5-2р) то вийде на отих самих 10р.(а може і перейде їх) :roll:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 00:33

  Долярчик написав:окупність.......але додати ще той рік будівництва(чи швидше 1,5-2р) то вийде на отих самих 10р.(а може і перейде їх) :roll:

Тому краще одразу продавати після введення в експлуатацію і хапати 10-20% в валюті. І вкладати повторно в котлован. Швидколіквідний варіянт. Такий собі квазідепозит. Але все тре рахувати на момент.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 12:34

Так... фури... треба ж чекати тепер розрахункiв Львiвського Батяра про те, за скiльки мiсяцiв вiн буде пропонувати вiдбити тi фури, керуючись думкой про те, що грошi будемо проiдати...
А то буде нелогiчно...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
  #<12345 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537634
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919859
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 220717
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама