Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 219220221222223 ... 1002>
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 16:50

Пан Долярчик!
До варiантiв а, б, в додайте:
г) берете дешевеньку однушку 48 квадратiв та зробите з неi «двушку» - будете мати аж бiгом 12000+комуналь. Витрати на ремонт - меншI.
Про зустрiч в Antalya:
радий зустрiти та нагодувати в кафе Oz Sismek (автентична кухня) у будь-який день з 23 квiтоня.
Очiкую веселi мандри у каньони та сосновий лiс, де бджоли добувають сосновый мед (безкоштовна дегустацiя).
Востаннє редагувалось akurt в Сер 18 кві, 2018 16:54, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 16:51

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:В реалі - у Електрона надзвичайно слабкі потужності. Їм важко буде навіть 50 шт. до кінця року виготовити


Богдан - потужності близько 2 тис. на рік.
http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=41117
+
Ивано-Франковск получил первый из 30 автобусов в 2018 г.
http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=41230

Еталон
http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=41219

Атаман
http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=40237

Було б бажання!
Одна справа язиком молоти, який великий патріот, інша справа це довести ділом! :(
V2
4
 
Повідомлень: 8281
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 17:05

  V2 написав:
  jump написав:В реалі - у Електрона надзвичайно слабкі потужності. Їм важко буде навіть 50 шт. до кінця року виготовити


Богдан - потужності близько 2 тис. на рік.
http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=41117
+
Ивано-Франковск получил первый из 30 автобусов в 2018 г.
http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=41230

Еталон
http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=41219

Атаман
http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=40237

Було б бажання!
Одна справа язиком молоти, який великий патріот, інша справа це довести ділом! :(


минулого року Київ оголосив тендер на закупівлю трамваїв.
за 3 місяці польська Песа поставила їм 40 шт.
уже майже рік Електрон вимучує 11! трамваїв для того ж Києва
просто співставте 8)

щодо патріотизму :lol: садік дуже хитрий і підступний лис, який вдало прикривається вишиванками, побожністю і псевдовідкритістю.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 17:12

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:за 3 місяці польська Песа поставила їм 40 шт.


З песою не все так просто. Та й тендер робився суто під них, в іншому випадку просто розтягнули б виконання замовлення на кілька років, але підтримали б своїх!

Водночас у «Песи» вагони з такими характеристиками вже готові. Ще 2012 року Москва замовила 120 трьохсекційних вагонів у польського концерну. Більшу частину трамваїв купили, а понад 20 виготовлених вагонів залишилися на польських заводах. Тож ті вагони вирішили приютити в Києві.
http://nashigroshi.org/2016/05/19/klych ... la-rosiya/
V2
4
 
Повідомлень: 8281
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 17:49

П

  Lambada написав:
  Bolt написав:Так полікарбонатними плитами наростити.Але забагато тіни погано.Трава погано росте.

А той полікарбонат витримає вітри-сніги-лід? Чула, що дашки з нього не витримують нашої погоди. Але це для мене варіант.
В мене південна сторона, і трава все одно зеленіша ніж в сусіда. Треба буде про це подумати. Його ж також на арматуру кріпити, правильно?

  geoleo написав:Здача мала бути в 2016, в цьому і проблемність, і червоний сигнал, що лізти туди можна лише з великим апетитом до ризику. Поверхів було 7, стало 9, це ок. Секцій три, також ок. Під Голоском - пряма вулиця, які там можуть бути питання про доїзд? Тамбури, комори, вид з вікон - несуттєво, бо під економ-здачу все піде. Це якщо здадуть будинок протягом ближчих років.

Дякую, проїдуся якось гляну.

  Долярчик написав:.. тобто, проф. обладнання?

В оренду здають:
а) Кухні - приміщення, де роблять майстер-класи з кулінарії, щось типу приміщення для майстер шеф в оренду. В нас уже такі з'являються, є попит.
б)Квартири студіо - це коли нема перегородок, відгороджений тільки санвузол.
в)1-кімнатні - тут ясно.

так ось, б) в) фактично однакові по ціні

Так само робиться каркас як і під профільну б*** на паркан і до нього крутиться через шайби з гумою полікарбонат.В мене павільон над з бассейном з нього вже три зими пережив.Якщо з сихівського мосту в сторону центру з,їхати там направо перед заправкою заїзд фірма Металхолдинг не знаю як зараз , але раніше вони торгували німе.ким полікарбонатом в різних колорах.
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 18:11

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:і Ви, невимушено, за ті кошти, купуєте квиток на літак до Туреччини, де смакуєте чудовий, ДВОХ-кілограмовий йогурт у гостях в пана Акурта!

...або, другий варіант: запрошуєте Долярчика, прикрутити Вам паркан і "випити з Вами запашної кави"

  akurt написав:Про зустрiч в Antalya:
радий зустрiти та нагодувати в кафе Oz Sismek (автентична кухня) у будь-який день з 23 квiтоня.
Очiкую веселi мандри у каньони та сосновий лiс, де бджоли добувають сосновый мед (безкоштовна дегустацiя).


Я згідна. Запрошую!
Якщо у Вас, пане Долярчик, серйозні наміри щодо паркану, то каву, мед, йогурти, шашлик забезпечую, металеві кутники вже шукаю разом з полістиролом/полікарбонатом за Bolt рекомендаціями.

Мої умови, пане Долярчик:
- прикрутити паркан, а то є висотні роботи на висоті від 1,8 до ~4м
- так прикрутити, щоби тримався хоч 2-3 сезони, поки ростуть туї
- приходите з дружиною і дітьми
- після травневих свят
- бартер на: каву, мед, йогурт, шашлик

Якщо такі умови підходять, пишу свій номер у приват.

Зверніть увагу, що я не ображуся, якщо передумаєте, з якихось причин не зможете чи інше.
Подумайте добре, щоби мені або Вам не довелося читати таке на свою адресу:
  geoleo написав:Та не соромтеся вже, визнайте, що вас розвели)


Пане akurt,
дякую за запрошення, скористаюся в іншому сезоні, спершу огорожа.
В нас мед іще не качали, тільки в травні.
Йогурт Галичина досі по 17, в АТБ по 15, але я перейшла на польський грецький натуральний йогурт, 1-кілограмовий, коштує 58,29 грн - додаю в салати, вчора навіть готувала суп. От рецепт:
цибуля порей, стебло селери, моркву тушити на воді, коли готова, додати столову ложку грецького йогурта, перець і то подрібнити в блендері. Легко, надзвичайно ситно, корисно. Здивуйте дружину! :wink:
Зображення
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 18:13

  akurt написав:Пан Долярчик!
До варiантiв а, б, в додайте:
г) берете дешевеньку однушку 48 квадратiв та зробите з неi «двушку» - будете мати аж бiгом 12000+комуналь. Витрати на ремонт - меншI.
Про зустрiч в Antalya:
радий зустрiти та нагодувати в кафе Oz Sismek (автентична кухня) у будь-який день з 23 квiтоня.
Очiкую веселi мандри у каньони та сосновий лiс, де бджоли добувають сосновый мед (безкоштовна дегустацiя).

...ну дивіться, варіант г) був хороший до сьогодні, поки тут не написала панянка Ламбада про те, що кухні-студії здаються в ту саму ціну, що і звичайні однухи!- а це 7+7=14тис.грн(мінімум) Тож, бачимо, що так ще можна на 2(а то і 4) тис. зрубати більше, ніж здавати перероблену двуху! :idea:

п. с.
...а "подивитись на бджоли" в сосновому лісі в Анталії - було б цікаво!(за умови, що і вищезгадана панянка, погодилась би на подорож разом :wink:)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 19:08

беремо дрельку/болгарку/свердла/ключі рожкові/накидні))

Lambada
Дякую, мені приємно за довіру до моєї скромної персони! :oops:
....і Я, начебто, там наставив смайликів, щоб це сприймали як жарт, але....
....але, якщо підійти до цього трохи серйознішше, то: - і умови підходять, але мені не підходить моя ПРИВ'ЯЗАНІСТЬ до моєї роботи/бізнесу(як пес на ланцюгу :roll: )
...от тому, Я тут часто "волаю" :D про підказку для "пасивного прибутку", або для зменшення моїх трудоднів, не втрачаючи при цьому розмір свого.... прибутку! :D

...тож, вибачте.....
- але, мені, всеодно, приємно за довіру і за хороші умови бартеру!

п. с.
... також приємно, що і пан Акурт кличе вгості..... - МОЛОДЦІ!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 20:30

Ну, пані Ламбада - то взагалі супер... Тут і питань немає...

  Lambada написав:Пане akurt,
дякую за запрошення, скористаюся в іншому сезоні, спершу огорожа.
В нас мед іще не качали, тільки в травні.
Йогурт Галичина досі по 17, в АТБ по 15, але я перейшла на польський грецький натуральний йогурт, 1-кілограмовий, коштує 58,29 грн - додаю в салати, вчора навіть готувала суп.

нагадаю просто,що 17 гривень - то мєнзурка в 270 чи в 290 мілілітрів - то є тисячна доля літра.
На сьогодні, щоби класно жити у Львові:
- курку треба купувати у супермаркеті за "Сільпо" на Науковій - "Арсен" - там вона по 46 гривень. Курка - 46 гривень кіло! Нечувана ціна!
- пляшку пластикову, на якій написано "Кефір "Галичина"" - у "Рукавичці" - там вона по 15,99 гривень замість 26,99 (мені казали, в ту партію забули додати для запаху трохе молока).
- пообідати краще за рогом університета Франка у бік проспекта Свободи - відразу ліворуч "Пузата Хата" - "Борщ Український по-домашньому" - 1 доляр порція. Сьогодні - кажуть - там харчувалися навіть туристи із Воронєжа, тобто брати. Та й відбивна свиняча "По-французськи" по 52 гривні - 2 доляри при курсі у Львові "покупка" 26 - "продаж" 26-15 - просто смакота.

Покупці квартир у Львові "під здачу" сьогодні мають чудову можливість "злити" бакси навіть по 25,85 гривень за гидотно-зелений доляр...
Востаннє редагувалось akurt в Сер 18 кві, 2018 20:43, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 20:37

  Bolt написав:
  Lambada написав:
  Bolt написав:Так полікарбонатними плитами наростити.Але забагато тіни погано.Трава погано росте.

Так само робиться каркас як і під профільну б*** на паркан і до нього крутиться через шайби з гумою полікарбонат.В мене павільон над з бассейном з нього вже три зими пережив.Якщо з сихівського мосту в сторону центру з,їхати там направо перед заправкою заїзд фірма Металхолдинг не знаю як зараз , але раніше вони торгували німе.ким полікарбонатом в різних колорах.


На полікарбонат би не наважився. Дорогий він й не настільки довговічний як нормальний "профнастил".
Маю діряву огорожу. Інколи також задумуюсь про "закритись від сусідів" 8)
На певні сегменти огорожі обрав би краще профнастил.
Нагуглив щойно - клац
Можна прочитати для загального розвитку й мінімального вникання в тему :)

З власного досвіду: добре коли огорожа не потребую частого ремонту й фарбування.
Забагато часу (життя) краде цей процес.
ST_11
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 28.04.11
Подякував: 71 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 219220221222223 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: BIGor і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541543
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922611
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222227
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron