Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 4647484950 ... 1002>
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 10:05

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Біля будинку може не стати місця одного дня. І що тоді робити? Навіть наявність повного КАСКО не допоможе припаркуватись. Тому на мій погляд є певний сенс купити і здавати паркомісце. Цимес у тому що з ним не має проблем в плані зношення, комуналки і т. п. Тільки треба брати там де точно не збудують поряд стоянку і мало місця біля будинку.


Sent from my iPhone using Tapatalk
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 10:57

:arrow:
Востаннє редагувалось jump в Сер 21 лют, 2018 12:54, всього редагувалось 1 раз.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 10:58

  fis написав:Біля будинку може не стати місця одного дня. І що тоді робити? Навіть наявність повного КАСКО не допоможе припаркуватись. Тому на мій погляд є певний сенс купити і здавати паркомісце. Цимес у тому що з ним не має проблем в плані зношення, комуналки і т. п. Тільки треба брати там де точно не збудують поряд стоянку і мало місця біля будинку.


Sent from my iPhone using Tapatalk


забудовники продають місця у підземному паркінгу за 10тис баків
немає змісту віддавати таку суму за стоянку

як біля будинку не може стати місця?

купуйте нормальну новобудову із хорошою прибудинковою територією - і жодних проблем
на усіх є місце, ще й для гостей вистачає :D
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 12:06

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:купуйте нормальну новобудову із хорошою прибудинковою територією - і жодних проблем

Ви точно про Львів?
Приклад, Нова оселя на Кн.Ольги. Зайдіть у двір. Подивіться скільки є місця. А потім порахуйте кількість квартир.
Так, не всі мають машину. Але це питання часу.
Мій приклад на Залізничній(квартал під номером 7). Заїдьте якось у 9-10й годині. Ще 5 років тому я міг спокійно припаркуватися на навколишніх вулицях, тепер іноді намотую коло щоб припаркуватись. Далі буде гірше. Але там є ще територія колишнього заводу - можливо збудують стоянку.
10000 це звісно дуже дорого але до тих пір поки не будуть платити 50 баксів за оренду. Щось мені підказуює що таке можливе. Принаймні 50баксів за гараж біля хати люди готові платити (знаю особисто таких), то чому б не брати так само за паркінг під дахом, нехай і без стін?
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 12:43

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Ще пару думок на рахунок гараж vs паркомісце. Гараж треба закрити/відкрити - це час. До гаражу ще треба йти - паркомісце прямо в будинку. Людина (я писав вище) яка орендує гараж за 50$ не тримає у гаражі нічого крім машини - це про розмову що це ще і кладовка/майстерня.
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 12:53

  fis написав:
  jump написав:купуйте нормальну новобудову із хорошою прибудинковою територією - і жодних проблем

Ви точно про Львів?
Приклад, Нова оселя на Кн.Ольги. Зайдіть у двір. Подивіться скільки є місця. А потім порахуйте кількість квартир.
Так, не всі мають машину. Але це питання часу.
Мій приклад на Залізничній(квартал під номером 7). Заїдьте якось у 9-10й годині. Ще 5 років тому я міг спокійно припаркуватися на навколишніх вулицях, тепер іноді намотую коло щоб припаркуватись. Далі буде гірше. Але там є ще територія колишнього заводу - можливо збудують стоянку.
10000 це звісно дуже дорого але до тих пір поки не будуть платити 50 баксів за оренду. Щось мені підказуює що таке можливе. Принаймні 50баксів за гараж біля хати люди готові платити (знаю особисто таких), то чому б не брати так само за паркінг під дахом, нехай і без стін?


Я Вам про хороші новобуди, а не термітники :lol:
колего, Яка Нова Оселя-Кн. Ольги. Ви б ще навели приклад Чорновола-Панча, Червоної Калини, Литвиненка-Угорська, Наукова-Стрийська-ЛАЗ :!: та це новітні камяні джунглі для мазохістів :mrgreen:

Що Вас привело на Залізничну??? :shock:
Та це дупа в кубі!
вокзал-базар-цигани, препогана розв"язка, трамваї-вічні корки-бруківка, крик-шум-гам-сморід, вузенька вуличка з припаркованими з обох боків автівками, не проїхати-не виїхати! Та там від совка завжди було погано їздити, не те, що жити!

за паркінг максимум чув 500 грн-сухий гараж, сусіди батьків здають.
на подвір"ї - як домовитесь, є й такі, що маючи велике подвір"я ставлять по 3-5машин і беруть по 250-300 грн з машини. Це пенси в особняках, доплата до пенсії 8)
у новорбудах - оренда паркінгу - 400-500 грн. Ось така ситуейшн на даний момент.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 13:14

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

А я про термітники і кажу. Яж роглядаю варіант заробітку. Шукаємо проблему і намагаємось на ній заробити.
На Залічзничній є завод Електрон, а в ньому, ви може не в курсі, така не маленька IT фірма як EMAM і ще пару менших.
Я тут недалеко теж працюю і цей район не такий страшний і буде розвиватись.
Близкізть до вокзалу та і до центру не так далеко як може здатися це плюс.
Ну і я купив тут квартиру не для себе а для заробітку. В першу чергу тому що ціна 21000 за 42 метри. Я вже писав що здавати планую за 200 баксів на міс.
А про паркомісце це я розвиваю думку, але в самого на це вже грошей нема.
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 13:28

  fis написав:А я про термітники і кажу. Яж роглядаю варіант заробітку. Шукаємо проблему і намагаємось на ній заробити.
На Залічзничній є завод Електрон, а в ньому, ви може не в курсі, така не маленька IT фірма як EMAM і ще пару менших.
Я тут недалеко теж працюю і цей район не такий страшний і буде розвиватись.
Близкізть до вокзалу та і до центру не так далеко як може здатися це плюс.
Ну і я купив тут квартиру не для себе а для заробітку. В першу чергу тому що ціна 21000 за 42 метри. Я вже писав що здавати планую за 200 баксів на міс.
А про паркомісце це я розвиваю думку, але в самого на це вже грошей нема.


хіба якщо під здачу, але не для особистого проживання
народ, який буде за Вашими словами платити поза 1200 грн за місце для авто, у таких шарагах не селиться 8)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 13:30

до теми паркінгів:-)

Підземний паркінг біля Стрийського – проект на папері чи спланована маніпуляція


детальний план розроблявся заради бажання ПП «Мега-Тех» збудувати на орендованій землі вул. Волоській, 1, 1а 6-поверховий торгово-офісний центр, який матиме двоярусний підземний паркінг на 88 машино-місць. Однак у разі виявлення складних умов для спорудження другого підземного рівня, можливе влаштування однорівневої підземної автостоянки місткістю до 50 машино-місць.

Щодо багаторівневого гаражу на 170-180 машиномісць, то його будуватимуть у перспективі, якщо знайдеться інвестор, вставкою між існуючим приватним адмінбудинком і проектованою торгово-офісною будівлею, як прибудову до підземного паркінгу. Згодом до нього пропонується прибудувати автоматизований багатоярусний гараж (5-6 поверх) завдяки відкосу на перепаді рельєфу на 100-120 машино-місць. Це питання може бути з'ясоване після ґрунтовних гідрогеологічних вишукувань на наступній стадії проектування. Із урахуванням того, що ділянка знаходиться на схилі, який розчленований притоками річки Полтви, таке будівництво видається малоймовірним. Крім того, через усю проектовану ділянку проходять червоні лінії, які пропонується змінити і встановити по лінії існуючої забудови, – будинку № 13 на вул. Ш. Руставелі.

Оскільки Генпланом м. Львова на вул. Волоській передбачено розміщення багатоповерхового гаражу (стоянки) легкових індивідуальних автомобілів – перехоплюючої парковки системи «Park-and-Ride» («P+R») то розробник детального плану ДП «Містопроект» відверто маніпулює документами. Зокрема, автор пояснювальної записки, додавши усі паркомісця: під торгово-офісним центром, із багаторівневого гаражу і автоматизованого багатоярусного гаражу, підсумовує: «сумарна місткість гаражів в районі на вул. Волоської становитиме 270-300 машино-місць, що загалом відповідатиме пропозиції генплану м. Львова щодо влаштування в даному місці парковки системи «Park-and-Ride».
www.vgolos.com.ua/news/pidzemnyy_parkin ... 04080.html
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2018 13:33

паркінги 2 :-)

У Спілці архітекторів запропонували кілька локацій для підземних паркінгів у Львові
архітектори вважають, що усі запропоновані ДП «Містопроект» під час громадських слухань варіанти розміщення паркінгу біля ЛНУ є неможливими для реалізації. Окрім того, представники Спілки архітекторів вважають, що дворівневий паркінг у цьому місці спричинить чимало проблем.
Натомість у спілці вирішили запропонувати місту альтернативні місця для будівництва підземних паркінгів:

облаштування т.з. «пілотного проекту великої підземної автостоянки» у місці меморіалу воїнам радянської армії на вул. Стрийській із його демонтажем та впорядкуванням вхідного порталу до Парку Культури ім. Б. Хмельницького (після проведення коректної ексгумації досі наявних там захоронень).
реконструювати існуючий підземний паркінг перед готелем «Дністер», розглянувши також можливість в контексті цього проекту – продовження транспортної розв’язки підземним тунелем (проколом) крізь вул. Листопадового Чину на вул. Замкнену.
передбачити та реалізувати спорудження громадського наземного багаторівневого паркінгу на території військової частини на вул. Городоцькій.
Окрім того, архітектори пропонують опрацювати реалізації муніципальних багаторівневих підземних паркінгів у нових районах Львова, де вже теж сформувались актуальні проблеми нестачі наземних паркомісць (на Сихові поруч з ринками «Шувар» та «Санта-барбара», в районі вул. Наукова-В.Великого поруч з «Новим ЦУМ-ом», вул. І.Мазепи-П.Орлика поруч з ринком «Тополя» тощо).
http://portal.lviv.ua/news/2018/02/21/u ... iv-u-lvovi
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 4647484950 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541223
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922434
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222141
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама