Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 285286287288289 ... 1002>
Повідомлення Додано: Пон 03 гру, 2018 21:06

Оформив електротариф і економія стала суттєва. Але дають тільки якщо Ви від'єднаєтесь від газу,інакше не хочуть.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 03 гру, 2018 21:26

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Ethereum написав:Оформив електротариф і економія стала суттєва


а можна ваші цифри?
щоб зрозуміти наскільки воно економічно вигідно
greenozon
 
Повідомлень: 16192
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1594 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Пон 03 гру, 2018 22:35

  greenozon написав:
  Ethereum написав:Оформив електротариф і економія стала суттєва


а можна ваші цифри?
щоб зрозуміти наскільки воно економічно вигідно


і скільки Вам до переоформлення виходило?
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2018 12:00

Вибираю поверх в новобуді під оренду. 1-ий традиційно найдешевший. Однушка, прицентральний район.

Питання. Чи є різниця в ціні оренди в залежності від поверху? Чи дешевший в оренді перший поверх?
geoleo
 
Повідомлень: 249
З нами з: 08.09.15
Подякував: 75 раз.
Подякували: 111 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2018 13:02

  Долярчик написав:....і можете мене привітати - вже маю ПВ!!!

- то ж всім віртуального шампанського!!!!!! :D

п. с.
......з одного боку дивно, що вони на ~ 3 міс. перевиконали план! - з іншого, я тут писав, що авалонці, ще ранішше в ВП казали(та й сам бачив, бо повз будову щодня проїзджаю...) що перевиконують...... - йдуть "попереду всієї планети" :D (а тут, ви скажете, що "попахує" рекламою, а я скажу, що просто ТІШУСЬ і констатую ФАКТИ!!! )
- то ж залишилась лише дрібничка.... - отримати ключі(обіцяють до НР, або максимум до 1,5міс)
п. с. 2
...ну і наступного тижня, йду ПЕРШИЙ РАЗ на "оглядини" СВОГО житла!!!


Долярчик, ви вже маєте право власності? Що це за документ такий?

Він від нотаріуса? Наприклад, ось тут https://dabi.gov.ua/declarate/list.php? ... order=DESC я не бачу, щоб ваш будинок отримав сертифікат, чи я недобачаю?

А ще ж і адресу потрібно отримати, а вже потім буде ПВ :)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2018 14:24

Замість льодового палацу буде Сільпо, ТЦ і бізнес-центр. Чи так львів'яни уявляли спортивний комплекс на Мазепи?

Обіцяли спортивний комплекс, а зроблять торговий центр з басейном.

У так званому спортивному комплексі "Спартак" на вул. Мазепи буде розташовано мережа продуктових супермаркетів «Сільпо», 7-зальний кінотеатр Multiplex, брендові магазини SinSay, Brocard, Esotiq, «Золотий Вік», СЮФ, Roshen, Yves Rocher, Esei Beauty Market, Triumph, Giulia, хобі-маркет Akvarel N, NOA, ресторани Tomatina, Avocado, Express Buffet, Pinsa Romana, «Львівські круасани», піцерія Celentano Ristorante, заклади близькосхідної кухні, хімчистка та аптека. Зі спортивних розваг - представництво мережі Sportlife з басейном. Ще хочуть на цій же території збудувати бізнес-центр на 16 поверхів.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2018 14:31

Багатостраждальний полярон. Черговий термітник:-)

Виконком Львівської міськради затвердив містобудівні умови й обмеження на проектування будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулиці Угорській, 14.

Будувати багатоповерхівку з вбудованими нежитловими приміщеннями, дошкільним закладом і підземним гаражем на Сихові планує ТзОВ "КСФ Груп"

Новий будинок, висотою 34,6 метрів, зведуть на земельній ділянці, площею 0,6618 га.

Забудовник обіцяє зробити у новому житловому кварталі школу та дитячий садок. Разом із будівництвом першої черги будівель (3 під'їзди), почнуть будувати і школу орієнтовно на 600 учнів. Після отримання усіх дозвільних документів, будівництво має розпочатися у березні - квітні 2019 року, а відкрити нову школу планують до 1 вересня 2020 року.

У другій черзі будівництва передбачено звести дошкільний навчальний заклад на 1200 м кв. Сам квартал має будуватися близько 5 років.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2018 15:10

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  geoleo написав:Чи є різниця в ціні оренди в залежності від поверху? Чи дешевший в оренді перший поверх?

В залежності від поверху різниці в ціні оренди фактично немає.

Я стикалася з тими, хто шукав саме перший через проблеми зі здоров'ям, страх ліфтів чи можливістю приймати клієнтів на дому (приватний перукар, дизайнер одягу, репетитор і т д).
Або останній - щоби ніхто над головою не ходив і гарний вид із вікна.

Традиційно, в нас народ боїться першого і останнього поверху.
В мене на першому все було добре поки не заїхали італійці і не забили каналізацію нерозчинними салфетками. Екстренний виклик водоканалу - справилися.
На вартість оренди не впливає поверх, а локація, ремонт і наповнення хати.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2018 15:20

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:Замість льодового палацу буде Сільпо, ТЦ і бізнес-центр. Чи так львів'яни уявляли спортивний комплекс на Мазепи?

Розмовляла я з Джамшутами, які там працюють. Кажуть, що роботи там ще до березня, а то й довше. Попри те, що всюди реклама про відкриття незабаром.

Ну і від самого початку там планувався термітник, так що треба дякувати за басейн, могло і його не бути.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2018 16:28

... за пів кроку до мрії... ©

  change_pm написав:
  Долярчик написав:....і можете мене привітати - вже маю ПВ!!!

- то ж всім віртуального шампанського!!!!!!

п. с.
......з одного боку дивно, що вони на ~ 3 міс. перевиконали план! - з іншого, я тут писав, що авалонці, ще ранішше в ВП казали(та й сам бачив, бо повз будову щодня проїзджаю...) що перевиконують...... - йдуть "попереду всієї планети" :D (а тут, ви скажете, що "попахує" рекламою, а я скажу, що просто ТІШУСЬ і констатую ФАКТИ!!! )
- то ж залишилась лише дрібничка.... - отримати ключі(обіцяють до НР, або максимум до 1,5міс)
п. с. 2
...ну і наступного тижня, йду ПЕРШИЙ РАЗ на "оглядини" СВОГО житла!!!


Долярчик, ви вже маєте право власності? Що це за документ такий?

Він від нотаріуса? Наприклад, ось тут https://dabi.gov.ua/declarate/list.php? ... order=DESC я не бачу, щоб ваш будинок отримав сертифікат, чи я недобачаю?

А ще ж і адресу потрібно отримати, а вже потім буде ПВ :)

1) - так, на руках вже є ПВ(договір на кольоровому папері, багатоступеневий захист) - підписував(з дружиною) у нотаріуса, якому заплатив "за послуги" 3 500грн(а за попередній договір платив щось 1500грн за послуги і + 1% держмита)- а ще, тепер, сплативши 1% в ПФ, приніс квитанцію нотаріусу "на показ"...
2) - адреса вже є! Мазепи 2А, а от ключі - обіцяють дати максимум до 1,5міс. - хоч можуть дати і до НР!
... і я вже оглянув СВОЮ квартиру :D
- з плюсів:
- панорамні вікна дійсно виглядають досить міцними(профіль масивний)
- двері, теж не "б***" :mrgreen:
- стяжка, ніби, досить рівна(що на стінах, а що на підлозі.... - стеля, теж, наче, не має "горбків", чи "заглиблених" швів )
- на лоджії - обіцяна покладена керамогранітна плитка...

- з мінусів:
стояки/виходи з них, що води, що каналізації, що газу - не там, де "мали бути орієнтовно" спочатку.... :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 285286287288289 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24795 16553035
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 21:50
Bolt
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930607
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
548 225001
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама