Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 226227228229230 ... 1000>
Повідомлення Додано: Нед 13 тра, 2018 22:59

Huligan
Вітаю долярчика з новим ніком ;) (доки старий відпочиває в бані)!
V2
4
 
Повідомлень: 8272
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1361 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 14 тра, 2018 13:22

  V2 написав:Huligan
Вітаю долярчика з новим ніком ;) (доки старий відпочиває в бані)!

Можу запевнити, що у USD, нічого не рахую :lol:
І звичайно не маю, ніц спільного з паном Долярчиком...
А ось поїхати до нього в гості, і подивитися на чому він стриже ті "долярчики", поїхав би з задоволенням. :shock:
Huligan
 
Повідомлень: 3
З нами з: 12.05.18
Подякував: 1 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 14 тра, 2018 13:54

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

...та Я б так легко не палився! :D Я ж тут - не перший місяць(і навіть, не рік) то, якщо б хотів, то б мав би декілька ніків і зайшов би ТОЧНО не під свіжоспеченим! :D
- так що мимо!

....але нік - хороший, но не мій!
Востаннє редагувалось Долярчик в Пон 14 тра, 2018 20:09, всього редагувалось 1 раз.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 14 тра, 2018 18:37

  stepler написав:Може хто знає а чи популярна була б оренда будинку? наприклад 50 квадратів за 10000грн в місяць з подвірям мангалом всі діла. Львів. Окружна вул.

Популярна, сам таку довгий час орендував, і за ту ж ціну
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 14 тра, 2018 18:40

  fis написав:За містом не цікавить абсолютно.
Є цікавий варіант на Молдавській, там десь під 170 метрів за 135 було. Зараз може і дорожче. Але мені не подобається що утеплють мін ватою під штукатурку. Мін вата має бути тільки вентильована на моє переконання.


Це тільки на ваше переконання :) цілком нормально мінвата живе під мокрим фасадом. краще мінвата під мокрим чим вся хата пінопластом обкладена (ще й з сусідадами пінопластом зєднана)
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 тра, 2018 17:13

У Львові на вулиці Стрийській збудують сучасний бізнес-центр «Національний»

У Львові по вул.Стрийська,108 (що біля видавництва «Вільна Україна»), збудують новий сучасний бізнес-центр. Виконком Львівської міської ради вже затвердив відповідні містобудівні умови та обмеження. Проект реалізовуватиме Девелоперська компанія «Моя країна». Бізнес-центр «Національний» складатиметься з двох 14-поверхових офісних будівель.
«У Львові бракує сучасних і комфортних офісних центрів, і ми отримали багато запитів від бізнес-середовища саме на такий проект. Перевагою бізнес-центру є його розміщення – цей мікрорайон швидко розвивається і невдовзі стане освітньо-діловим та інноваційним центром Львова. Тут добре розвинена транспортна інфраструктура – курсує громадський транспорт зі всіх районів Львова, близьке розташування до центру міста.
Бізнес-центр буде повністю автономним від житлової частини комплексу «Національний». Бізнес-центр оснащений сучасними інженерними системами – кондиціонування, вентиляції, опалення та пожежної безпеки. В кожній офісній будівлі по два ліфти. Для офісних працівників діятиме наземна стоянка та підземний паркінг із зарядними станціями для електромобілів, працюватиме служба охорони, заклади громадського харчування. Особливістю буде також і те, що для працівників офісних центрів в межах нашого комплексу діятиме Центр розвитку дитини – дитячий садок, гуртки та групи продовженого дня. Можна буде спокійно залишити дитину на кваліфікованих педагогів і затриматись на роботі
Офісні площі в бізнес-центрі «Національний» компанія продаватиме. Модульне планування приміщень дозволяє придбати як малі площі офісних приміщень для стартап-проектів, так і цілий поверх або кілька поверхів для великих компаній.
Завершення будівництва та здача бізнес-центру в експлуатацію запланована на перший квартал 2019 р.

Поруч з бізнес-центром Девелоперська компанія «Моя країна» будує житловий комплекс «Національний
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 тра, 2018 20:56

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:«У Львові бракує сучасних і комфортних офісних центрів, і ми отримали багато запитів від бізнес-середовища саме на такий проект.

:mrgreen:.... а ще дууууууже "бракує" з десяток ашанів-форумів і т. п......... - і ЗОВСІМ "не бракує"(але біля Львова) фабрик-заводів і т. п.

... всі так будуть в офісах сидіти, а хто ж РЕАЛЬНО буде працювати?

Створіть людям НОРМАЛЬНІ РОБОЧІ МІСЦЯ, щоб не тікали в Польщу, а ПОТРАТИТИ СВОЇ ГРОШІ, вже якось пересічні й самі знайдуть де!!!

... але, може Я неправий, і Ви мене поправите? :roll:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 тра, 2018 21:13

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  stepler написав:Хто знає де дешеві ділянки по Львові? Може хто продає?


в місті дешевих небуває
бувають дорогі і Дуже ДОрогі :)
greenozon
 
Повідомлень: 16175
З нами з: 01.06.14
Подякував: 425 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Сер 16 тра, 2018 21:25

  stepler написав:Може хто знає а чи популярна була б оренда будинку? наприклад 50 квадратів за 10000грн в місяць з подвірям мангалом всі діла. Львів. Окружна вул.

Думаю, що такий особняк буде коштувати мінімум, як дві однухи в новобудові! Мінімум! (а дві однухи - дайють більше навару, ніж отих 10тис.!) :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 тра, 2018 22:56

  dinozavrik написав:
  fis написав:За містом не цікавить абсолютно.
Є цікавий варіант на Молдавській, там десь під 170 метрів за 135 було. Зараз може і дорожче. Але мені не подобається що утеплють мін ватою під штукатурку. Мін вата має бути тільки вентильована на моє переконання.


Це тільки на ваше переконання :) цілком нормально мінвата живе під мокрим фасадом. краще мінвата під мокрим чим вся хата пінопластом обкладена (ще й з сусідадами пінопластом зєднана)


Який у вас досвід експлуатації будинку/квартири утепленого мінватою без вент фасаду?
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 226227228229230 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919461
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
24757 16536994
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 кві, 2024 22:36
барабашов
548 220520
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама