Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 280281282283284 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 11:49

"... і будь тут мудрим!" ©

  Lambada написав:Чудово, якщо котлован перетворюється у ліквідний товар.

... во-во, а то тут деякі форумчани не вірили в РІСТ цін на РН!
- а Я ще, майже, рік тому заявляв, що пішов ріст і мій котлован здорощав! - потім знову писав, що ще подорожчало....
- от колега, Фіс, продав пА ~700$м2, а біля моєї "прєлєсті", тільки котлован зараз можна купити за таку ціну!
===
Продаж квартир від забудовника
Ціна за м² від 17 000 до 19 600 грн
Заявлене введення в експлуатацію: 1 кв. 2020
https://m.novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6% ... zMQAvD_BwE
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 12:27

Львівський БатяР
Продавав вже власність, тобто з податками.
Що ви мали на увазі про комерцію і юриків? Поясніть бо я не в курсі.

Долярчик
На рахунок за 700 тільки котлован, то ви не праві. Є дешевші варіанти. Парус Сіті, наприклад. Там правда однухі по 50 метрів.
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 14:21

Частину паркінгу ТРЦ Victoria Gardens перетворять на офіси
Виконавчий комітет Львівської міськради погодив переоблаштування четвертого поверху паркінгу ТРЦ Victoria Gardens на вул. Кульпарківській, 226-А під офісні приміщення.

За словами керівника міського управління архітектури та урбаністики Юліана Чаплінського, сьогодні торговий центр майже не використовує четвертий поверх багаторівневого паркінгу, тому планує облаштувати там офіси. За його словами, торговому центру не бракуватиме паркомісць після цієї реконструкції.

https://zaxid.net/news/
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 14:22

Під час засідання 9 листопада виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив детальний план території у районі вул. Перфецького. Цей ДПТ передбачає будівництво двох житлових комплексів, один з яких зведуть на місці авторинку, а інший - на території лазні.

Згідно із ДПТ, на розі вулиць Перфецького – Боткіна, де сьогодні розташована лазня «Хвиля», мають звести житло приблизно для 350 людей, а в житловому комплексі на території ринку автозапчастин зможе проживати 400 осіб. Також ДПТ передбачає будівництво підземних паркінгів для мешканців будинків.

Частину авторинку після будівництва житлового кварталу планують розмістити у перших поверхах будинків.

https://zaxid.net/news/
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 14:25

Виділені атовцям ділянки біля Львова скупила створена два тижні тому будівельна компанія
Офіційним власником компанії «Біт Регіон» виявився 33-річний менеджер

Новостворена будівельна компанія «Біт Регіон» стала новим власником 13 гектарів землі між Солонкою і Наварією, які в січні 2018 року Держгеокадастр передав у власність учасникам АТО. Судячи з усього, ця компанія створена спеціально для того, щоб перебрати контроль над земельними ділянками, приватизованими в рамках державної програми з виділення землі ветеранам АТО.

Вже через кілька тижнів після реєстрації компанія «Біт Регіон» придбала в атовців 13 га землі сільськогосподарського призначення. Ділянки перейшли у власність забудовника в період від 20 до 31 серпня.

За даними YouControl, будівельна компанія «Біт Регіон» зареєстрована 7 серпня 2018 року, офісом компанії вказана квартира житлового будинку у Львові на вул. Героїв Майдану. Уже через два тижні компанія почала скуповувати ділянки атовців. За даними Держгеокадастру, 13 ділянок по гектару кожна перейшли у власність «Біт Регіону» протягом 20-21 серпня і 31 серпня.

Керівником і єдиним засновником ТзОВ «Біт Регіон» вказаний 33-річний мешканець Солонки Роман Стебницький. Розмір його внеску до статутного фонду компанії становить 1,4 млн грн.

У коментарі ZAXID.NET Роман Стебницький пояснив, що придбав землю «на перспективу». Чоловік назвав себе підприємцем, однак не зміг згадати жодного свого реалізованого бізнес-проекту. На Facebook-­сторінці Романа Стебницького вказано, що він більше 10 років працює на різних посадах в IT-компанії Lohika - від системного адміністратора до операційного менеджера.

«Я підприємець, займався в консультаційних цілях… І додатковими інвестиціями, але то все вилами по воді писано. І от з'явився такий варіант. Я подумав: чому б і ні?», – розповів ZAXID.NET Роман Стебницький.

За його словами, він поки не збирається нічого будувати на придбаній землі, але й сільським господарством займатися не планує.

Підприємець також відмовився розповісти за скільки він придбав 13 земельних ділянок біля Солонки за 500 м від Наварійського озера. Коментарі атовців, які продали свої ділянки Романові Стебницькому, ZAXID.NET отримати не вдалось.

Нагадаємо, що в лютому 2018 року земельні ділянки біля Солонки почав скуповувати засновник громадського формування «Розвиток громади» Василь Сабадаш. Загалом, він придбав 6 гектарів землі. Після придбання 13 га землі компанією «Біт Регіон», на полі біля Солонки площею 20 га збереглася лише одна ділянка, власником якої досі залишається учасник АТО – Олег Мартич.

У січні 2018 року він та ще 19 атовців отримали 20 ділянок по 1 га нібито для започаткування бізнесу з вирощування малини. 8) :lol:

https://zaxid.net/news/
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 15:53

"... і будь тут мудрим!" © ч. 2

  fis написав:На рахунок за 700 тільки котлован, то ви не праві. Є дешевші варіанти. Парус Сіті, наприклад. Там правда однухі по 50 метрів.

... та то Я написав для інших, які твердили, що моя квартира "не так вже й подорожчала"
- от і питання(для всіх) - скільки коштує м2 моєї майже ГОТОВОЇ квартири(яку брав рік тому пА 14200м2), якщо поруч, в 50-ти метрах від неї, ЗАРАЗ "повітря над котлованом" коштує від 17 000 до 19 600 м2 з доставкою в 2020р? :?:
Зображення
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 16:34

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

... і ще: тут раніше писали, що на моменті, файних варіантів "вложення в котловани" - не має!
- але, все ж таки, давайте виберемо хоч 3-5варіантів "кращих з гірших" і побалакаємо про них!

- от, колега Фіс, вже один варіант написав....
- а ще?
(бо Я, щось останнім часом - зовсім не слідкую, ЩО і ДЕ будується зараз у нашому гостинному, туристичному, чарівному, неперевершеному місті Лева! )
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 лис, 2018 00:42

  fis написав:Львівський БатяР
Продавав вже власність, тобто з податками.
Що ви мали на увазі про комерцію і юриків? Поясніть бо я не в курсі.

Долярчик
На рахунок за 700 тільки котлован, то ви не праві. Є дешевші варіанти. Парус Сіті, наприклад. Там правда однухі по 50 метрів.


Наскільки знаю багато арендарів комерційної нерухомості хочуть щоб все було в білу. По перше бо орендну плату можна списати на витрати, по друге бо під час їх діяльності можуть навідатись органи з перевіркою.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 17 лис, 2018 00:44

  Львівський БатяР написав:
  Долярчик написав:
  Lambada написав:Чудово, якщо котлован перетворюється у ліквідний товар.

... во-во, а то тут деякі форумчани не вірили в РІСТ цін на РН!
- а Я ще, майже, рік тому заявляв, що пішов ріст і мій котлован здорощав! - потім знову писав, що ще подорожчало....
- от колега, Фіс, продав пА ~700$м2, а біля моєї "прєлєсті", тільки котлован зараз можна купити за таку ціну!
===
Продаж квартир від забудовника
Ціна за м² від 17 000 до 19 600 грн
Заявлене введення в експлуатацію: 1 кв. 2020
https://m.novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6% ... zMQAvD_BwE


Ріст є. Питання чи на довго.... По переду важкий 2019 з можливою світовою кризою. Побачимо.

Та й відверто кажучи радий що вам поталанило !
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 17 лис, 2018 12:01

Міськрада погодила будівництво 8-ми багатоповерхівок на вул. Перфецького
Тут планують збудувати два житлові квартали.


Територія детального плану обмежена вулицями Перфецького і Боткіна, Львівською обласною психіатричною лікарнею й територією водоканалу та охоплює 3,04 га. Тут планують збудувати два житлові квартали, висотою у 7-13 поверхів. Загалом у кварталах зможуть мешкати приблизно 737 людей у 335 квартирах.

На території кварталу також передбачили підземні одно- та дворівневі паркінги (на 330 місць), відкриті автостоянки, громадські приміщення, відкритий внутрішній двір, дитячі майданчики та майданчики для вигулу собак. У обох кварталах планують розташувати по чотири будівлі різної поверховості.
У пояснювальній записці до ДПТ йдеться, що район пропонованої забудови має достатню кількість навчальних та торговельних закладів (ДНЗ №73, НРЦ «Левеня», Ашан, ТРЦ Viktoria Gardens). Реалізувати будівництво планують за 3-7 років.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 280281282283284 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541984
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922868
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222316
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама