Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 488489490491492 ... 1001>
Повідомлення Додано: Сер 26 лют, 2020 16:38

Ну якщо вже гривня-$,то краще гривня - євро. А ще граще в фунт.
І в цей район позначений коло УКУ я вже заінвестував. Поки що тягну резину,думаю курс просяде.
Короновірус наступає на курс. При падінні ціни впадуть однозначно. Хоча неясно куди вони впадуть,так як собівартість роботи зараз висока.
Однозначно район УКУ найкращий для інвестицій зараз.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 26 лют, 2020 17:24

  Ethereum написав:Ну якщо вже гривня-$,то краще гривня - євро. А ще граще в фунт.
І в цей район позначений коло УКУ я вже заінвестував. Поки що тягну резину,думаю курс просяде.
Короновірус наступає на курс. При падінні ціни впадуть однозначно. Хоча неясно куди вони впадуть,так як собівартість роботи зараз висока.
Однозначно район УКУ найкращий для інвестицій зараз.

Угорська.Колишній Полярон.Взагалі супер :D
Bolt
 
Повідомлень: 2858
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 лют, 2020 18:53

Рождаемость в Украине установила антирекорд

или Демографическая катастрофа в 5 графиках

Згідно з офіційними даними Держстату, народжуваність в Україні у 2019 році впала до найнижчого рівня в історії — 7,4 новонародженого на 1000 осіб населення. При цьому смертність майже вдвічі більша - біля 13,8 на тисячу осіб. Сьогодні громадян України віком до одного року в країні менше, ніж мешканців будь-якого іншого віку до 72 років включно — таке спостерігається вперше, принаймні, в новітній історії.

Щоб зрозуміти глибину демографічної кризи в Україні, зробимо уявний експеримент. Уявімо вигадане українське місто, в якому всі мешканці жили б рівно, як в середньому в Україні, -72 роки. І в якому б була рівна кількість людей кожного віку. У такому місті кожного року помирало б 14 людей на кожну тисячу населення, але натомість народжувалося б 14 немовлят. А тепер уявіть, що раптом якогось року жінки в цьому місті перестали б народжувати. Взагалі. Тоді б населення нашого міста лише за рік скоротилося б на 1,4%. Погодьтеся, це ж справжня демографічна катастрофа! А тепер увага: в третині районів України населення скорочується ще швидше, ніж в нашому уявному місті з нульовою народжуваністю. Як таке взагалі можливо?
https://biz.liga.net/all/all/article/ro ... 5-grafikah
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 лют, 2020 19:53

  Bolt написав:
  Ethereum написав:Ну якщо вже гривня-$,то краще гривня - євро. А ще граще в фунт.
І в цей район позначений коло УКУ я вже заінвестував. Поки що тягну резину,думаю курс просяде.
Короновірус наступає на курс. При падінні ціни впадуть однозначно. Хоча неясно куди вони впадуть,так як собівартість роботи зараз висока.
Однозначно район УКУ найкращий для інвестицій зараз.

Угорська.Колишній Полярон.Взагалі супер :D


Ну там Мальви проблемний. Інші економ. Квітка лохотрон. Не так просто вибрати якість+ ціна.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 26 лют, 2020 20:09

Бульбашка на ринку польської нерухомості:
https://wyborcza.biz/biznes/7,147758,25 ... 1-L.2.duzy
Bolt
 
Повідомлень: 2858
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 10:48

... зрозуміти незрозуміле! ©®™

..."мода" на "готове" повертається?:)

- от знайома(зразу кажу - жодного відношення до ріелторів вона не має) каже, що зараз багато хто шукає і купує "готове з ремонтом".... що одні і другі її знайомі недавно таке купили собі....(з дуже гарними ремонтами)

- але, як так?
- як тут на різних гілках нерухомості, "фахівці" казали, що то КОЛИСЬ так було, а тепер вигідно:
а) - купив на котловані - продав перед завершенням по переуступці...
б) - купив на котловані, а після здачі, зробив ремонт і здаєш в оренду....
в) - купив на котловані і..... чекаєш 2-3-4р. коли ціна зросте(не найкращий варіант)

- а робити ремонт/куча менінгіту/шалені затрати на роботу майстрів... дизанерів.... і....... і ще попасти на такого купця, який це все оцінить і заплатить по вашій ціні, а не захоче "нижче ринку"?!

- в чім тут сіль?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 12:27

Сіль проста. З ремонтом більший прибуток. Але не з вашим ремонтом,економ. А з нормальним.
І 2 роки чекати теж + великий,якщо взяли Стрийська-Наукова чи Чорновола. На форум ніхто вам того не скаже,для чого? Набагато більший прибуток ніж в турецького рієлтора акурта.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 15:22

  Ethereum написав:
  Bolt написав:
  Ethereum написав:Ну якщо вже гривня-$,то краще гривня - євро. А ще граще в фунт.
І в цей район позначений коло УКУ я вже заінвестував. Поки що тягну резину,думаю курс просяде.
Короновірус наступає на курс. При падінні ціни впадуть однозначно. Хоча неясно куди вони впадуть,так як собівартість роботи зараз висока.
Однозначно район УКУ найкращий для інвестицій зараз.

Угорська.Колишній Полярон.Взагалі супер :D


Ну там Мальви проблемний. Інші економ. Квітка лохотрон. Не так просто вибрати якість+ ціна.


Маю кілька питань:
1. Що не так з Квіткою? (попри те, що вона між залізницею і ТЕЦ)
2. Чи є попит на оренду в дорогому житлі? Наприклад той самий район УКУ, зараз будують Гіацинт-Люкс на Карманського. Ціни будуть 1500-2000$. Допустим я здаю 1к. квартиру в Добрій Оселі за 9к. Щоб вийти на ту саму окупність в Гіацінті мені треба ставити ціну 20+к/міс. Айтішники таке не зніматимуть...
3. Що Ви думаєте про Галжитлобуд і ЛЕви міста 2 ?
Bambula
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19.09.12
Подякував: 217 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 12:58

  Bambula написав:
  Ethereum написав:
  Bolt написав:Ну якщо вже гривня-$,то краще гривня - євро. А ще граще в фунт.
І в цей район позначений коло УКУ я вже заінвестував. Поки що тягну резину,думаю курс просяде.
Короновірус наступає на курс. При падінні ціни впадуть однозначно. Хоча неясно куди вони впадуть,так як собівартість роботи зараз висока.
Однозначно район УКУ найкращий для інвестицій зараз.

Угорська.Колишній Полярон.Взагалі супер :D


Ну там Мальви проблемний. Інші економ. Квітка лохотрон. Не так просто вибрати якість+ ціна.


Маю кілька питань:
1. Що не так з Квіткою? (попри те, що вона між залізницею і ТЕЦ)
2. Чи є попит на оренду в дорогому житлі? Наприклад той самий район УКУ, зараз будують Гіацинт-Люкс на Карманського. Ціни будуть 1500-2000$. Допустим я здаю 1к. квартиру в Добрій Оселі за 9к. Щоб вийти на ту саму окупність в Гіацінті мені треба ставити ціну 20+к/міс. Айтішники таке не зніматимуть...
3. Що Ви думаєте про Галжитлобуд і ЛЕви міста 2 ?[/quote]


1. Квітка збудудувала один будинок ,а далі як черепаха. Там буде порушення термінів мінімум на рік або більше.
2.На Карманського для себе купують.Я міг купити від власника,але зажив кошти. Оскільки ми йдемо по польському шляху,можу по свому досвіду розказати. В 2006 знімав за 800зл одно,в 2008 вже було 1000зл,в 2012 -1200зл. Зараз думаю він по 1600 там здає.Там що зробіть висновок. Елітка піде вище,але бюджетка ліквідна теж. Але все залежить від району. Малоголоська -гетто без архітектури та логістики ,тому там все буде по низьких цінах. Тут ще за СРСР були високі ціни,обкомівський і так далі.Попит буде по 15 завжди.
3. Галжитлобуд відстій,УПА це катастрофа.
Леви 2 не знаю чесно,не був.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 13:09

  Ethereum написав:Але все залежить від району. Малоголоська -гетто без архітектури та логістики ,тому там все буде по низьких цінах. Тут ще за СРСР були високі ціни,обкомівський і так далі.Попит буде по 15 завжди.
3. Галжитлобуд відстій,УПА це катастрофа.
Леви 2 не знаю чесно,не був.



Що Ви знаєте про гетто :lol: :shock:
Вулиця Малоголосківська
42 хв

Як співав Віктор Цой: "Я знал, что будет плохо, но не знал, что так скоро"... Вчора, до превеликого здивування, виявили, що на знаментитому схилі ім. Ю.Чаплінського, згідно з рендерами забудовника PLUS Development, в подвір'ї вже зведених ним же будинків повинен вирости ще один - висотністю 10 поверхів. На кожному поверсі - по 6 квартир. Тобто те, що ми вважаємо критичною щільністю, в їхньому розумінні такою не є і навряд чи буде???...
P.S. Тут реально оселяється білий пухнастий звірик на ім'я ПЕСЕЦЬ....

Зображення

Зображення
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 488489490491492 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540349
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6921876
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 221967
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама