Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 276277278279280 ... 1001>
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2018 12:35

  Lambada написав:
  Козак-характерник написав:Просто знайомий шукає в оренду собі. Є два варіанти: Весела(економ варіант) або Шота Руставелі (люкс). Чи варто перплачувати 170$ за люкс? Чи знімати за 230$ на Веселій. А

Складно визначити, що краще без фото, просто по локації. Ну і то суттєвий розрив по ціні, одна вдвічі дорожча іншої. Може, є якісь пріоритети щоби не запретіть людині хорошо жить.

Так, треба йти дивитися. Я просто спочатку у аборигенів вирішив запитати. :P Локації гідні в обох варіянтах, я так зрозумів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2018 12:55

... може ще колись будуть ффффайні варіЯнти? )))

  geoleo написав:В Шевченківському районі в останні рік-два по великому рахунку було лише два цікаві новобуди. Це "ВайтХаус" біля "Інтер-Сіті" і "Меридіан" біля "Макдональдса".


Зараз нічого цікавого в тому районі не видно. І в цілому по місту зараз не видно цікавих з точки зору перепродажу проектів.

...так, ВайтХаус був цікавим і для мене... - ціна була досить приваблива на стадії котловану(щось ~ 13тис/м2), і локація не погана і до центру не далеко....
- але, зупинило мене лише їхнє планування і велика квадратура!
- так, як мені була потрібна двуха(або однуха, яку можна було переробити на двуху), то у всіх була велика квадратура(а Я по фінансах не дотягував), а однухи такі, що не переплануєш на двуху.....((
- але, якщо б мені тоді потрібно було брати для здачі в оренду, то ОДНОЗНАЧНО, Я б там брав!

... от в тому(моєму) районі класне планування в Авалон Тайм-і, але локація там до дупи...
- а класна локація біля мого Лайту у ҐрінвільдПарк-у, але це такого кам'яного великого "монстра" будують, що знову ж таки, конкуренція буде шалена, так, як купа пропозицій(щось 1300квартир, якщо не помиляюсь)

п. с.
.... ще розглядав колись Струмок(той, що там вище ВайтХаусу, за будинками, впритул біля садочку/школи) - але, то була скандальна забудова, та й варіантів було для мене там лише два, які потім, коли Я зайшов в ВП - вже не було...

.... а так, то справді "точечну" забудову в хорошій локації за адекватну ціну знайти, на моменті, мабуть, не вдасться! ))
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2018 13:10

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:У Львові мешканці панельок зробили капітальний ремонт. Фото до і після. https://hmarochos.kiev.ua/2018/11/06/u- ... -i-pislya/

во!
Не всі панельки лайно.
Є під управлінням ЖЕКів, а є під кооперативами.
І якщо перші - то є брудні і темні під`їзди, неадекватні сусіди, то другі - бувають і з індивідуальним поквартирним опаленням, чистенькі, з образАми при вході, голова кооперативу живе серед співвласників і проблеми вирішуються на місці.

Навіть те, що на фото - не гірше нинішніх новобудов на вигляд.

Свіжий приклад.
2 тижні тому я прийшла в гості до знайомих. Субота, близько 10 год вечора(!), 1й поверх панельки. Чую, щось булькає. Викликали голову кооперативу. За 10 хв була на місці, виявила, що тече і в якому саме стояку, одразу вимкнули воду на весь стояк, бо у підвалі вже було води по кісточки, і вода, коли її перекрили, якимось дивовижним чином кудись витекла - я була в шоці, бачила, як вода по кістки кудись тікає (не до порівняння з підземними паркінгами в новобудах, там вода має стояти!), куди - не було бажання мочити ноги. В понеділок, після вихідних, все було полагоджено.

  geoleo написав:В іншій гілці написали пам'ятку як займатися перепродажем. Підтримую відсотків на 90.

Класна підбірка. Решту 10% - то впевненість в тому, що будівництво дійде завершення. Бо як не буде видно кінця, перепродати буде нелегко.
  geoleo написав:І в цілому по місту зараз не видно цікавих з точки зору перепродажу проектів.

так ситуація змінилася. Ціна метра суттєво виросла.

Ви так і не відповіли, ХТО той потенційний покупець уявної квартири за дорого.
Ну відкинемо Малоголосківську, нехай той же Меридіан - багатоповерховий, багатолюдний, затиснений на тісній ділянці на невеликій відстані від інших, з перспективою ашану поруч, біля школи, недалеко центру.
ХТО зараз купує за дорого?
Заробітчани? айтішніки? львівці для покращення житлових умов?
Ну може, Ви знаєте приклади.
і в термітниках, бо вони непогані все-таки. :?
Я питаюся, бо мені здається, що тих, хто готовий переплатити за уникнення ризиків недобудови є не так уже й багато.

  jump написав:людей, як голубів на смітнику - надзвичайно переселений і запаркований район і дуже галасливо

То найкращий опис для Арсену на Чорновола.
Там по відчуттях напруженіше ніж в маршрутці. А злодійні скільки!

  geoleo написав:Ламбада, ви запитували скільки коштувала заміна крана. За роботу заплатив 750 гривень.

Це сантехнічний кран, мабуть.
Дякую! Ми то робимо власними силами, а то, виявляється, дорого коштує.

  Козак-характерник написав:у аборигенів вирішив запитати

Ну привіт Вам від новозеландських аборигенів!
https://www.youtube.com/watch?v=QUbx-AcDgXo
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2018 17:04

«Хоч із паперу, тільки б отримати свої квартири»
Історія ошуканих вкладників ЖК «Форест-Хілл»
Нещодавно Львівська міськрада ще раз нагадала про проблемну новобудову ЖК «Форест-Хілл», яку збудували з порушеннями і без необхідних документів. Про те, що будівництво незаконне, у мерії говорили ще три роки тому. Однак це не завадило забудовнику, який запропонував дуже спокусливі ціни на метри квадратні, ще на етапі будівництва продати усі 88 квартир у будинку.

Як наслідок, будинок, який мали заселити ще у 2016 році, досі не зданий в експлуатацію, тож 88 власників залишились ошуканими. До того ж, суд розглядає справу про знесення новобудови.

За зонінгом Львова, ділянка на вул. На Нивах належить до зони Ж-1. У цій зоні можна будувати житлову забудову не вище чотирьох поверхів. У липні 2015 року мерія видала містобудівні умови й обмеження на будівництво на цій ділянці чотириповерхового будинку на 34 квартири і максимальною висотою 16 м.

Натомість забудовник звів 12-поверхівку на 88 квартир, і при цьому порушив норми кількості паркомісць для такого будинку, а також не забезпечив належного проїзду до будинку з усіх сторін.



https://zaxid.net/statti_tag50974/


за свої квартири вкладники сплатили загалом понад 41 млн грн. Люди вірять, що якимось чином їм вдасться узаконити цей будинок, а тому самотужки завершують необхідні будівельні роботи.

«60 вкладників, серед яких і я, за власні гроші провели до будинку електрику і воду, закінчили фасад, зробили ремонт коридорів і сходових кліток – все поштукатурили і проклали плитку. Ми вже готові судитися з забудовником, але боїмось, щоб це якось не нашкодило. Вже навіть не придивляємось, що якісь будматеріали гірші, ніж мали б бути. Нам би хоч із паперу, тільки б отримати свої квартири», – додав чоловік.

І поки люди, які і так уже заплатили за квартири, завершують будинок за власний кошт, забудовник навіть не відшкодував борги будівельникам. У судах перебувають близько десяти справ на десятки і сотні тисяч гривень кожна за позовами підрядної організації до «Глобал Девелопмент ЛТД».


Окрім того, Господарський суд Львівської області за позовом ДАБК розглядає справу про знесення «Форест-Хілл».
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2018 17:12

  Lambada написав:Ну привіт Вам від новозеландських аборигенів!
https://www.youtube.com/watch?v=QUbx-AcDgXo

Дякую! :P А панянки гарні в тих аборигенів. :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2018 17:36

Львівське “переущільнення”: коли і звідки чекати наступних мешканців новобудов?

“Заглиблюючись у тему — жахаюсь. Андрій Іванович розраховує на Третю світову, котра все спише, чи пограбувавши та знищивши Львів збирається звідсіля утекти?” — резюмує блогер.

https://varta1.com.ua/lvivske-pereushhi ... novobudov/
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2018 17:40

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:За зонінгом Львова, ділянка на вул. На Нивах належить до зони Ж-1. У цій зоні можна будувати житлову забудову не вище чотирьох поверхів.

В цьому ж околі, до 100 метрів, будують ще кілька термітників різні забудовники.
І як то: одним можна, а іншим - зонінг?
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 09:15

  Lambada написав:
  jump написав:За зонінгом Львова, ділянка на вул. На Нивах належить до зони Ж-1. У цій зоні можна будувати житлову забудову не вище чотирьох поверхів.

В цьому ж околі, до 100 метрів, будують ще кілька термітників різні забудовники.
І як то: одним можна, а іншим - зонінг?


Запахло смаженим або
Депутат Карбовник пропонує нині узаконити очевидні злочини виконкому і Садового!

Таким чином узаконити все безчинство, яке творив виконком Львівської міськради за останні три роки, вносячи зміни у плани зонувань. Не маючи не це жодних повноважень.
По цих змінах видані десятки, а то і сотні містобудівних. Зведені вже цілі квартали!
Коли львів’яни почали оскаржувати ці незаконні рішення, а також звертатися в правоохоронні органи про факти самоправства, мерія вирішила… просто узаконити ці злочини, таким чином звільнивши від відповідальності насамперед Садового. Бо він несе особисту відповідальність як гарант дотримання Конституції і законів в місті Львові.

Зміни до планів зонувань мала право вносити тільки Львівська міська рада. Натомість три роки цим успішно займався виконком. Причому більшість рішень не підписані самим Садовим, а їх підписували члени виконкому , які не мають на це жодних повноважень!
Ну, щоб винних не посадили, Карбовник запропонував то все узаконити!

І не кажіть, що Свобода свариться зі Садовим!
Бо таким рішенням Карбовник пропонує врятувати від кримінальної відповідальності передусім Садового!
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 09:16

Львів потрапив до тридцятки найбільш забруднених міст Європи
http://4studio.com.ua/novyny/lviv-potra ... OpOvrem61k

При складанні рейтингу враховуються наступні показники: якість повітря і питної води, загальне забруднення води, стан з вивозом сміття, суб’єктивне сприйняття екологічної ситуації в місті місцевими жителями, рівень шуму, наявність парків і зелених зон
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 15:16

Депутати погодили будівництво 9-поверхівки біля Снопківського парку
Під час засідання сесії Львівської міської ради 8 листопада депутати погодили детальний план території, який передбачає будівництво 9-поверхівки на відстані одного метра від Снопківського парку.

Зокрема, будинок на 31 квартиру збудуть на вул. Стуса, 39. У будинку передбачається підземний паркінг на 45-46 місць, а біля нього – дитячий майданчик. Планується, що в цьому будинку проживатиме 88 мешканців.

https://zaxid.net/news/
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 276277278279280 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bolt і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540637
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922163
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222031
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама