Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 352353354355356 ... 1000>
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 20:57

Будинок, з якого мали зробити паркінг та офіси, перепродають із 30% знижкою
http://fortpost.lviv.ua/novyny/19996-bu ... pIO9BkL0AQ

п.с. Зелена 115Б

там довкола термітники гатять, скоро уся вулиця стане
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 21:19

Я там був сьогодні ,відвозив товариша в Think Global.Там не такий дешевий район. 1км по 7500 платять. Те ще там забагато будують - точно,але так у всьому світі.

  jump написав:Будинок, з якого мали зробити паркінг та офіси, перепродають із 30% знижкою
http://fortpost.lviv.ua/novyny/19996-bu ... pIO9BkL0AQ

п.с. Зелена 115Б

там довкола термітники гатять, скоро уся вулиця стане
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 21:33

Славні дорожники на Замарстинівська,крім,так би мовити, ремонту дороги,повністю знищують цілком здорові дерева. Була чудова зелена вулиця,тепер камінь,новобудови і жахлива пилюка.ЗображенняЗображення
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 21:42

  jump написав:Будинок, з якого мали зробити паркінг та офіси, перепродають із 30% знижкою
http://fortpost.lviv.ua/novyny/19996-bu ... pIO9BkL0AQ

п.с. Зелена 115Б

там довкола термітники гатять, скоро уся вулиця стане

Чому майже вдовж всієї Зеленої і на Сихові смердить? В центрі, то каналізація, але останнім часом ситуація покращилася і смердить лише іноді. Тут же ж сморід постійний. Начебто і лісок поруч тут, думав повітря тут свіжіше ніж в центрі, а виявилося навпаки.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 21:47

... і все таки....... - зрозуміти незрозуміле! ©®™

  Долярчик написав:.....для здачі в оренду оренду - могло би бути.... і розтермінування є!

- але, ще раз повторюсь, що об'єкти в нормальних локаціях - виросли на 3-4-5тис. грн/м2!!! (ніж, коли я шукав півтора роки тому)

- але і ще одну деталь помітив: що кажуть - ну подорожчало, бо буд-матеріали подорожчали і робоча сила.... і бла-бла-бла....
АЛЕ!!!
- гляньте на ціну метра новобудови на окраїнах міста, або ЗА межами міста! - навіть, у Винниках і Рясному є досить дешеві варіанти!
- а ціна на новобуд-багатоповерхівку у Ременеві - мене просто вбила! (можете погуглити, побачите)

- тому питання, що це? - "просто так" ЗЕМЛЯ подорожчала, чи дозволи у місті? - бо будують з тих же матеріалів і тими ж робочими руками!
- але ж і перепад цін на 5-10 тис. грн на метрі2!!!
- вже мовчу про центр/чи майже центр, де ціна просто втрачає свою адекватність!!!


...трохи помилився...... там, не Ременів, а Запитів..... але суті питання воно не міняє :roll:
- гляньте на ціну...
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6%D0 ... 1%96%D0%B2
...то, ще раз: як з "омна і палок"(так висловлюються на київській гілці) - може, майже, те саме коштувати В РАЗИ ДОРОЖЧЕ?!
- невже, така дорога львівська земля, а точніше - дозволи на місця для забудови?
- бо, ще раз повторюсь, що все то бла-бла-бла про дорогу робочу силу і подорожчання буд-матеріалів.... - чомусь, в Запитові можна в два рази дешевше збудувати, ніж Авалон Тайм, чи Грінвільд Парк? - чи більше того, ще не викопана яма на того Вікінг-а на Зеленій?!!! :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 21:48

Львів за Польщі

Шановні галичане! А є тут ті хто може поділитися враженнями від життя у Львові за Польщі? При савєтах місто було комфортніше для проживання? Чи за ляхів? Що старі люди кажуть?Може є ті хто за бабці Австрії жили були? Є тут кому родичі розповідали? Цікаво... :P Так би мовити порівняльний аналіз зробіть. Дякую!
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 22:59

Долярчику,
Про ото Місто мрій я писала рік тому. На Форумі новобудов на Арені про це згадували так, між іншим. Коли я прицільніше цікавилася саме отим, в Запитові - казали, що все продано. Як продано? А отак, продано, навіть без котловану. На Малоголосківській тоді за тиждень продали під'їзд чи навіть більше.

Ділянки в Запитові коштують менше 1 тис $ за сотку, а власники Міста мрій мають свої кар'єри і цегельні заводи, тому будують з цегли. Тому і така ціна. Колись, коли поруч збудують Технопарк, це буде крута інвестиція. А зараз не думаю. Може, то мав бути придорожній мотель, а став житловий будинок.

Я там якось їздила дивитися будинок з пресованої соломи і глини. Там є райончик продвінутих сучасних особняків. І за вартість львівської квартири там можна взяти цілий особняк.

Не думаю, що в сучасному рейтингу львівських новобудів будуть такі, які витримають 100 років. Ну хіба хтось назве реально якісний новобуд будь-де у Львові чи області. Так, що не підкопаєшся...
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 23:08

  Lambada написав:Там є райончик продвінутих сучасних особняків. І за вартість львівської квартири там можна взяти цілий особняк.

І що там в тому особняку робити? Вити на місяць, як вовк? :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 23:35

Запитів і Ременів - це Кам'янка-Бузький район. І це також має значення у вартості.

Колись, років 8 тому, коли мене реально за... замахали в Пустомитах з оформленням ділянки, я сіла на телефон і почала дзвонити по списку районів, дізнатися, як у них оформляються аналогічні документи. Виявилося, що у районах типу Жидачівського, Кам'янка-Бузького приватизувати ділянку простіше, за тими ж самими діючими нормами. Тобто в Пустомитах, розбещених $$$ його царськими селами чинуші можуть запроваджувати свої норми во благо $$$ землекористувачів.
Наприклад, подати документи для реєстрації ділянки у ЦНАП коли їх тільки створили, у Львові можна було безкоштовно, а в Пустомитах 100 грн - ну щоб гарно прийняли документи.
У віддалених районах просто приймають документи на приватизацію ділянки, а в Пустомитах треба замовити детальний план території за окремі 300$ чи більше і не в кого-небудь, а в серйозній організації, розташованій за стінкою кабінету головного архітектора. Якщо нема часу чекати - ще доплата за "рух". Не дивно, що архітектор має вміти гарно бігати, деколи марафони пару днів тривають.
У Львові з ділянками то окремий треш.

Все це впливає на ціну. Мені здається, що в районі типу Кам'янка-Бузька то просто за щастя, що хтось щось будує, і тим забудовникам дадуть що скажуть (гектари, комунікації) і цілують куди скажуть.

Ременів, Кротошин, IT village в Малечковичах - то і є різні спроби, вдалі і не дуже, запровадити нові стандарти ЯКОСТІ і ДОСТУПНОСТІ житла. Всі вони спільні тим, що посувають Львів за межі знаку "Львів".
Все ще попереду.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 23:40

Lambada Ви хочете за містом жити в особняку?
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 352353354355356 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537765
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919970
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 220795
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама