Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 277278279280281 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 09 лис, 2018 04:17

  Долярчик написав:
  geoleo написав:І навіщо той горщик, якщо дітей нема, для кого всі ті статки збираються?

... а Я, якраз і хотів дітей..... - в принципі, тільки, майже, через це і одружився....... - а якщо взяти теперішній час, то Я б доооооовго приглядавсь, і навряд, чи б одруживсь)))......- хіба б так жив би постійно..... "на віру")))



Давайте підтримаємо Долярчика- все правильно він зробив: купив дешево,женився по коханню.
Головне сам має голову,не слухає всяких пройдисвітів акбар-акуртів.
Все буде добре,от побачите скоро він хатинку буде гнати,а ми насолоджуватися його будовою))
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 09 лис, 2018 11:26

  Ethereum написав:
  Долярчик написав:
  geoleo написав:І навіщо той горщик, якщо дітей нема, для кого всі ті статки збираються?

... а Я, якраз і хотів дітей..... - в принципі, тільки, майже, через це і одружився....... - а якщо взяти теперішній час, то Я б доооооовго приглядавсь, і навряд, чи б одруживсь)))......- хіба б так жив би постійно..... "на віру")))



Давайте підтримаємо Долярчика- все правильно він зробив: купив дешево,женився по коханню.
Головне сам має голову,не слухає всяких пройдисвітів акбар-акуртів.
Все буде добре,от побачите скоро він хатинку буде гнати,а ми насолоджуватися його будовою))

Правильно він вчинив, чи ні, лише йому відомо... :P Бог дав усім свободу волі. Кожний сам кузнець свого буття.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 лис, 2018 15:59

Біля «Арени Львів» збудують житловий комплекс із сімома водоймами
Забудовник має створити відкриту рекреаційну зону
Житловий комплекс скрадатиметься з дев’яти приблокованих будинків різної висотності (6-9 поверхів). Перед житловим комплексом облаштують спортивний, відпочинковий і дитячий майданчики. Окрім того, забудовник планує збудувати підземний паркінг на 380 місць.

Біля житлового комплексу створять зелену рекреаційну зону з сімома ставками. За словами керівника міського управління архітектури та урбаністики Юліана Чаплінського, цей простір буде відкритим для усіх.

«Там зараз є зелена зона, яку пропонується ревіталізувати і зробити відкритою для всіх. І з того яру, який там є сьогодні, пропонується зробити комплекс ставів, під які відвести воду з стоянок «Арени Львів» і з новозбудованих об’єктів :lol: », - зазначив він.


https://zaxid.net/news/

уже уявляю як це буде:

ще один термітник, кілька калабань з комарами під вікнами, п°яні вболівальники, які дзюрять у ті калабані, галас від футболу/зібрань свідків-баптистів :lol:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 лис, 2018 16:15

  jump написав:
уже уявляю як це буде:

ще один термітник, кілька калабань з комарами під вікнами, п°яні вболівальники, які дзюрять у ті калабані, галас від футболу/зібрань свідків-баптистів :lol:

Живописно ... :P Вже й на околицях Львова не сховаєшся від метушні. :(
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 лис, 2018 17:50

  Козак-характерник"[quote="4491383:Долярчик написав:
  geoleo написав:І навіщо той горщик, якщо дітей нема, для кого всі ті статки збираються?

... а Я, якраз і хотів дітей..... - в принципі, тільки, майже, через це і одружився....... - а якщо взяти теперішній час, то Я б доооооовго приглядавсь, і навряд, чи б одруживсь)))......- хіба б так жив би постійно..... "на віру")))



Давайте підтримаємо Долярчика- все правильно він зробив: купив дешево,женився по коханню.
Головне сам має голову,не слухає всяких пройдисвітів акбар-акуртів.
Все буде добре,от побачите скоро він хатинку буде гнати,а ми насолоджуватися його будовою))[/quote]
Правильно він вчинив, чи ні, лише йому відомо... :P Бог дав усім свободу волі. Кожний сам кузнець свого буття.[/quote]

Все правильно. От кому Ви свої золоті монетки передасте? Має буди наслідники гідні козака.
Залишите з собою? А так хтось буде сумувати за Вами,що такий хороший був татко.
І жити треба зараз,а потім ці $ Вам не будуть потрібні.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 09 лис, 2018 18:18

  Ethereum написав:Все правильно. От кому Ви свої золоті монетки передасте? Має буди наслідники гідні козака.
Залишите з собою? А так хтось буде сумувати за Вами,що такий хороший був татко.
І жити треба зараз,а потім ці $ Вам не будуть потрібні.

Кому? Невже це головне питання, що мене повинно турбувати в цьому житті? Комусь передам....хто мені сподобається. Може Вам.. :P А ось чи сумуватиме за мною хтось, чи ні, навряд чи це залежить від того, передам я монетки йому чи ні. Та й це не залежить від кровної спорідненості. Та й я б не хотів, щоб хтось сумував із за мене. :P Приємно звісно від думки, якщо добром хтось згадає, але зараз, поки існую. А після мабуть буде вже все одно. :P Бог кличе до себе. Бог, що для нашого спасіння віддав свого єдиного сина. А ми, грішні, не виправдали його сподіваннь. Ось що мене гнітить.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 лис, 2018 20:01

Комусь?? Віддати монетки? От так важко примножені козаком через бетон,крипту чи інші суперпомисли...
Мені не треба ,повірте)) бо знаю що все треба заслужити чи заробити.
Занадто Ви переймаєтесь високими матеріями))
От я зараз в такій країні де середній рівень дуже високий,клімат нестерпний,люди відкриті,зовсім не релігійні. Квадратний метр від 3500 євро. І от із середини видно проблеми,людям не хватає розривки,шашличка на повітрі...
Тому купа алкоголіків в сім'ях. Але здоровий образ життя змінить все,надіюся.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 09 лис, 2018 20:07

  Ethereum написав:Комусь?? Віддати монетки? От так важко примножені козаком через бетон,крипту чи інші суперпомисли...
Мені не треба ,повірте)) бо знаю що все треба заслужити чи заробити.
Занадто Ви переймаєтесь високими матеріями))
От я зараз в такій країні де середній рівень дуже високий,клімат нестерпний,люди відкриті,зовсім не релігійні. Квадратний метр від 3500 євро. І от із середини видно проблеми,людям не хватає розривки,шашличка на повітрі...
Тому купа алкоголіків в сім'ях. Але здоровий образ життя змінить все,надіюся.

Так з собою нічого не забереш. Голі прийшли, голі підемо. Виганяйте їх там на пікнічок і шашличок! Панянки, пісні, танці... :P За здоровий спосіб життя! :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 лис, 2018 20:45

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:Так з собою нічого не забереш.

... саме так!
- у труни - кишень немає!© :wink:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 лис, 2018 21:24

  Козак-характерник написав:
  Ethereum написав:Комусь?? Віддати монетки? От так важко примножені козаком через бетон,крипту чи інші суперпомисли...
Мені не треба ,повірте)) бо знаю що все треба заслужити чи заробити.
Занадто Ви переймаєтесь високими матеріями))
От я зараз в такій країні де середній рівень дуже високий,клімат нестерпний,люди відкриті,зовсім не релігійні. Квадратний метр від 3500 євро. І от із середини видно проблеми,людям не хватає розривки,шашличка на повітрі...
Тому купа алкоголіків в сім'ях. Але здоровий образ життя змінить все,надіюся.

Так з собою нічого не забереш. Голі прийшли, голі підемо. Виганяйте їх там на пікнічок і шашличок! Панянки, пісні, танці... :P За здоровий спосіб життя! :P


У Вас це з алкоголем тільки асоціюється? Вам треба трохи горами походити ,зрозумієте що таке пікнічок)) захочете щоб він був частіше і частіше))
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 277278279280281 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541728
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922723
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222261
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама