Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 218219220221222 ... 1000>
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 14:05

Пани Ламбада: листы профилированного металла крепят ВЕРТИКАЛЬНО вверх узкой стороной к земле - они длиной по сортаменту то ли 4, то ли 6 метров. То есть получается забор 4-6 м в высоту, металл уже окрашен (покрытие) с завода. Листы были прикреплены к обычной раме, изготовленной из квадратной трубы: любой сварщик такое сделает за недорого. Своими глазами видел: круто!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 14:15

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Lambada написав:Кухні здавати треба мати професійне обладнання, є квартири студіо і 1-кімнатні.
По ціні однакові +/-

... тобто, проф. обладнання? :shock:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 14:27

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  geoleo написав:Lambada, ви платили за вхід на форум? Якщо так, то чи окупила плату отримана інформація, як на вашу думку?

Я безкоштовно. На вході впускали за 300 грн. Я реєструвалася місяць до форуму. Після того мені прийшло багато спаму, в якому один меседж заперечував інший - щоби безкоштовно, то я вже маю запросити кілька друзів, і ще шось там інстаграм, і поспішати, бо інакше 100 грн.
На в'їзді на Арену мало не заблукала - там кілька заїздів були заблоковані. Впала на хвіст крутого мерса, в разів 10 дорожчого за мою ласточку, під'їхали ми одночасно. З мерса вийшов гламурний муЩина і з цікавістю почав розглядати Арену. Я зайшла перша, хоч не одразу - фотоелементи не спрацювали. Поки мені ліпили браслет, йому, муЩині з мерса, такому гламурному в напуцованих мештах і з ледь вловимим але стійким ароматом парфумів схожих до Армані Aqua di Gio назвали, чи то мені причулося 300 грн. Такі умови. Нагорі я того аромату більше не запримітила. :wink:
Ясно, що за гроші я би хотіла більше. Більше забудовників, більше пропозицій.
Можна було би дитячу зону зробити - нерухомість купують не тільки гламурні кралі, але й молоді сім'ї з дітками.
Найбільше мене вразив совдепівській сервіс.
Поки чекала менеджерів галжитлобуду - там колєйка зробилася. Підійшла на вході розгледіти, що показують на екрані. Знайомий просив звернути увагу, чи крутять рекламу його кантори. Поки я слухала ті самі роліки, що організатори запустили в інет, реклами мого знайомого я так і не помітила, а поруч, біля стенду електросігів IQOS один менеджер сидів з клієнтом за ширмою, і було багато, штук 8 вільних "кубіків" для сидіння. Тут сіла вагітна жінка, і одразу до неї підійшли двоє молодих людей з питанням, чи вона палить. Відповіла, що ні. Вони попросили її встати, бо це місця виключно для тих, хто купує IQOS. Вона трохи поогризалася, але встала і пішла.
Навіть якщо і безкоштовно зайшла, не можна сидіти на кріслі? вагітній? в напівпорожньому залі? я деколи на базарі просто сиджу на кріслі для примірок поки сестра щось міряє. Та навіть в Турції поки моя подруга в магазині шкіри і хутра міряла шкіряну куртку, а мене від самого запаху великої кількості шкіри нудить, турки мене посадили на найм'якший фотель і під кондиціонер - тільки би мені було добре, хоч я не збиралася нічого купувати, та й турки мене не заводять. А це новобудови, блін. Елєктросігі.
І реклами знайомого не запримітила.
Отримала я інформацію, наприклад Місто мрій в суботу було 11900, сьогодні вже від 12500 до 13000, вищі поверхи від 14000. Це мені сьогодні менеджер відзвонила. Для порівняння В суботу долар можна було купити в канторі по 26,15 а сьогодні по 26,10. Я навіть з жіночою логікою того не розумію.

Коли виїжджала, включила кондюк охолодити машину. І тут біля мене паркується джипік, за кермом якого один відомий Пан, забудовник - тут jump кілька сторінок тому щось про нього писав з посиланнями на новини. Ну цей поважний Пан швиденько побіг у віп-зал, на рецепцію. Не встигла я охолодити машину і поскладати всю отриману макулатуру, як Пан уже вибіг і випередив мене на виїзді. Мабуть, дорого.

Загалом, ідея класна. Але повної сатисфакції не отримала. Може тому, що спішила все й одразу, мала на все про все менше години.
Так був хтось в отих закритих секретних клубах інвесторів? На шо там розкручують? Хто ШО КУПИВ?
Востаннє редагувалось Lambada в Сер 18 кві, 2018 15:09, всього редагувалось 1 раз.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 14:32

  Bolt написав:Так полікарбонатними плитами наростити.Але забагато тіни погано.Трава погано росте.

А той полікарбонат витримає вітри-сніги-лід? Чула, що дашки з нього не витримують нашої погоди. Але це для мене варіант.
В мене південна сторона, і трава все одно зеленіша ніж в сусіда. Треба буде про це подумати. Його ж також на арматуру кріпити, правильно?

  geoleo написав:Здача мала бути в 2016, в цьому і проблемність, і червоний сигнал, що лізти туди можна лише з великим апетитом до ризику. Поверхів було 7, стало 9, це ок. Секцій три, також ок. Під Голоском - пряма вулиця, які там можуть бути питання про доїзд? Тамбури, комори, вид з вікон - несуттєво, бо під економ-здачу все піде. Це якщо здадуть будинок протягом ближчих років.

Дякую, проїдуся якось гляну.

  Долярчик написав:.. тобто, проф. обладнання?

В оренду здають:
а) Кухні - приміщення, де роблять майстер-класи з кулінарії, щось типу приміщення для майстер шеф в оренду. В нас уже такі з'являються, є попит.
б)Квартири студіо - це коли нема перегородок, відгороджений тільки санвузол.
в)1-кімнатні - тут ясно.

так ось, б) в) фактично однакові по ціні
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 15:28

  Lambada написав:Отримала я інформацію, наприклад Місто мрій в суботу було 11900, сьогодні вже від 12500 до 13000, вищі поверхи від 14000. Це мені сьогодні менеджер відзвонила. Для порівняння В суботу долар можна було купити в канторі по 26,15 а сьогодні по 26,10. Я навіть з жіночою логікою того не розумію.


Це добре, що подорожчало, бо по 11900 - це підозрілий демпінг; очевидно, збирали гроші на запуск проекту. Подейкують, що компанія - відгалуження колишнього "Набережного кварталу". Поруч з їхнім забором є ще два будівництва (Обрій та Авалон) і збирається влізти четвертий забудовник - МС. Так що конкуренція по ціні залишиться гострою. При цінах по 14000 зі здачею через 2 роки, навіть проблемний проект на Під Голоском виглядає симпатичніше.
geoleo
 
Повідомлень: 249
З нами з: 08.09.15
Подякував: 75 раз.
Подякували: 111 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 15:34

а успіх ЗАВЖДИ там, де ним вміють ділитись!

  Lambada написав:В оренду здають:
а) Кухні - приміщення, де роблять майстер-класи з кулінарії, щось типу приміщення для майстер шеф в оренду. В нас уже такі з'являються, є попит.
б)Квартири студіо - це коли нема перегородок, відгороджений тільки санвузол.
в)1-кімнатні - тут ясно.

так ось, б) в) фактично однакові по ціні

... оооо, так це класно! - то взагалі, не проблема зробити з тих(чи з подібних) однушок(які є на фото на попередній сторінці) варіант б) Там, тільки коридорчик зменшити і зробити два входи.... два санвузли.... дві кухні-студії! - і вуаля, 7-8тис.грн з КОЖНОЇ, Вам "падає" на карту...... і Ви, невимушено, за ті кошти, купуєте квиток на літак до Туреччини, де смакуєте чудовий, ДВОХ-кілограмовий йогурт у гостях в пана Акурта! :D

...або, другий варіант: запрошуєте Долярчика, прикрутити Вам паркан і "випити з Вами запашної кави" :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 15:45

спейшел для Долярчика

Долярчик
http://weblog.infopraca.pl/2018/04/pien ... scie-daja/

Бажаю досягнути рівня доходу, коли ектсра пєньондзи юш вєлєй счєнстя нє дзяла.

І тоді не буде питань, "люде, скажіть який открити пасивний бізнес, щоб нічого не робить і капав кешуфлоу, крипту нє прєдлагать. Чому всі мовчать, що ні в кого нема ідей, бабло, курвамать колотите ж"
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2767 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 16:21

  flyman написав:Долярчик
http://weblog.infopraca.pl/2018/04/pien ... scie-daja/

Бажаю досягнути рівня доходу, коли ектсра пєньондзи юш вєлєй счєнстя нє дзяла.

І тоді не буде питань, "люде, скажіть який открити пасивний бізнес, щоб нічого не робить і капав кешуфлоу, крипту нє прєдлагать. Чому всі мовчать, що ні в кого нема ідей, бабло, курвамать колотите ж"

...останнє речення - взагалі, СУПЕР!!! :mrgreen: (правильно поставлене!)

...але, в статі пише, шо людина немає часу на розваги/щастя, бо коли більше заробляє, то і більше працює!!!
- от тому, і Я правильне питання ставлю про ПАСИВНИЙ прибуток: мінімум роботи - максимум часу на розваги/задоволення..... - які, частково і приносять те саме відчуття щастя!!!

...але, ще раз кажу: КЛАСНО сформулювали останнє речення!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 16:36

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Як Садовий підтримує місцеву промисловість:

Самая крупная закупка 2018 года на рынке автобусов планируется во Львове. Напомним, город с помощью ЕБРР намерен приобрести 150 городских автобусов. На днях стало известно, кому же достанется крупнейший заказ 2018.
Треть всего объема (50 штук) будет закуплено у львовского ООО СП «Электронтранс», а 100 автобусов поставит белорусский МАЗ.
http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=41259

Не уявляю, щоб щось подібне трапилось, наприклад, в Білорусі чи Туреччині.

При цьому, своїх виробничих потужностей, крім Електрону, - безліч.
Прикро!
V2
4
 
Повідомлень: 8272
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1361 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 18 кві, 2018 16:43

  V2 написав:Як Садовий підтримує місцеву промисловість:

Самая крупная закупка 2018 года на рынке автобусов планируется во Львове. Напомним, город с помощью ЕБРР намерен приобрести 150 городских автобусов. На днях стало известно, кому же достанется крупнейший заказ 2018.
Треть всего объема (50 штук) будет закуплено у львовского ООО СП «Электронтранс», а 100 автобусов поставит белорусский МАЗ.
http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=41259

Не уявляю, щоб щось подібне трапилось, наприклад, в Білорусі чи Туреччині.

При цьому, своїх виробничих потужностей, крім Електрону, - безліч.
Прикро!



МАЗ - 122 шт. євро
Електрон - 147 шт. євро
25 шт. різниця!

В реалі - у Електрона надзвичайно слабкі потужності. Їм важко буде навіть 50 шт. до кінця року виготовити

2 роки тому, мождливо рік уже була афера з поставкою 65 автобусів Електрон для ЛЬвова. Як виявилось - поставили повітря, а місто за те повітря заплатило вперед бабоси 8) Почала розручувати прокуратура військова, за кілька днів прокурор, що вів справу отримав від міста трикімнатну квартиру 8)
далі справа затихла і автобуси потроху поставляли ще певний час, аби закрити замовлення :wink:
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 218219220221222 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919604
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
24757 16537222
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 кві, 2024 22:36
барабашов
548 220596
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама