Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 736737738739740 ... 999>
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 15:14

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:Навіть паяльник и ножниці для труб купив,
трубы паять не сложнее чем лего собрать, главное правильно замеры снять. А стены как под трубы бурили?
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22659
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 15:29

  vitaliian написав:
  Bolt написав:Навіть паяльник и ножниці для труб купив,
трубы паять не сложнее чем лего собрать, главное правильно замеры снять. А стены как под трубы бурили?

Перфоратором.Дом из плит поэтому трубы идут по верху.Чтобы их запрятать , на стояки сделал каркасы из ГК картона, зашил магнезитовой плитой, сверху плитка(причем все разборное, буквально через пару месяцев заменили канализационный и водяные стояки, поэтому пригодилось)Счетчики и трубы под умывальником спрятал в тумбочку умывальника.Штробил болгаркой под трубы.
Тумба с умывальником не помещалась по ширине с ванной.Дык я стену к которой прилягает ванна сантиметра на полтора срезал .Делал болгпркой пропилы и сбивал перфоратором(стена не несущая, так , что пофиг)
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 15:36

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:Делал болгпркой пропилы
у меня новострой 2011г красный кирпич, болгарка даёт такое количество красной пыли которая оседает везде и не оттирается вообще ничем. Под трубы надо было бурильщиков с алмазными коронками нанимать.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22659
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 15:43

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:Компакт дістав практично новий задурно.Всю сантнехніку включно з ванною та унітазом встановлював сам.Навіть паяльник и ножниці для труб купив, щоб на сантехніках з'економити.

Це все звичайно супер(і я так роблю) - але і свій час/ праця теж коштує і її теж потрібно враховувати, а не "дарувати" безкоштовно орендарям, чи при продажу - покупцеві!
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6130
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 15:44

  vitaliian написав:
  Bolt написав:Делал болгпркой пропилы
у меня новострой 2011г красный кирпич, болгарка даёт такое количество красной пыли которая оседает везде и не оттирается вообще ничем. Под трубы надо было бурильщиков с алмазными коронками нанимать.

Дык я перед пропилом мочил стену, а потом пилил пока , чтото видел.Потом технологический перерыв на пол часа на оседание пыли.Кухню удалось на два сантиметра длинее сделал.Там в углу кусок плиты выступал и строители, чтоб не заморачиваться всю стену закидали овно штукатуркой.Я срезал это уступ и в результате стену удалось вместо штукатурки выровнять тонким слоем шпаклевки.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 15:49

  Успіх написав:
  Bolt написав:Компакт дістав практично новий задурно.Всю сантнехніку включно з ванною та унітазом встановлював сам.Навіть паяльник и ножниці для труб купив, щоб на сантехніках з'економити.

Це все звичайно супер(і я так роблю) - але і свій час/ праця теж коштує і її теж потрібно враховувати, а не "дарувати" безкоштовно орендарям, чи при продажу - покупцеві!

Я не працюю, тож часу маю більш ніж достатньо.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 15:52

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Bobua написав:
  vitaliian написав:
  Bobua написав:Але чомусь є відчуття, що "вриватись" у верх.цін.сегмент (грн/м2) навіть не знаючи наперед яка там конкуренція - то якось необачно.
в верхний сегмент со смартом? скажите что вы пошутили...


На м2бомбері можна сортувати квартири по ціні одного м2.
Можливо, і винайм квартир так само можна сортувати?

І ця ціна (за 1 м2) мені здається єдино розумною для порівняння.
Так само як і харчі треба порівнювати по цінах одного кг ли літра (в Ашані пишуть) в не тупо "в лоб"...
Метри в різному житлі не однаково корисні
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34699
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 16:12

Час - це гроші!©

  Bolt написав:
  Успіх написав:
  Bolt написав:Компакт дістав практично новий задурно.Всю сантнехніку включно з ванною та унітазом встановлював сам.Навіть паяльник и ножниці для труб купив, щоб на сантехніках з'економити.

Це все звичайно супер(і я так роблю) - але і свій час/ праця теж коштує і її теж потрібно враховувати, а не "дарувати" безкоштовно орендарям, чи при продажу - покупцеві!

Я не працюю, тож часу маю більш ніж достатньо.

Так я знаю/розумію - але, в тому то і справа, що ми всі недооцінюємо свій час/не рахуємо його!
А в той потрачений час(а це не 1 день і, навіть, не 1 тиждень потрачений на ремонт) можна ж провести його з більшою насолодою!
Наприклад: провести час з дітьми, дружиною, коханкою :mrgreen: на риболовлю поїхати, на море, в Карпати і т.д. і т.п.
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6130
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 16:21

  Успіх написав:
  Успіх написав:Це все звичайно супер(і я так роблю) - але і свій час/ праця теж коштує і її теж потрібно враховувати, а не "дарувати" безкоштовно орендарям, чи при продажу - покупцеві!

Я не працюю, тож часу маю більш ніж достатньо.

Так я знаю/розумію - але, в тому то і справа, що ми всі недооцінюємо свій час/не рахуємо його!
А в той потрачений час(а це не 1 день і, навіть, не 1 тиждень потрачений на ремонт) можна ж провести його з більшою насолодою!
Наприклад: провести час з дітьми, дружиною, коханкою :mrgreen: на риболовлю поїхати, на море, в Карпати і т.д. і т.п.[/quote]
Особливо десь в листопаді або грудні місяці. Діти уже в такому віці, що в будь-момент можуть сказати, щоб незаважав жити.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 сер, 2021 14:52

  yurko81 написав:
  Успіх написав:Дурних нема здавати за петрушку! :lol: :mrgreen:

Якщо податок + комуналка почнуть тягнути поза 1К грн/міс., а світлого майбутнього видко не буде, то віддадуть в оренду і за 2К + комуналь, аби не йти в мінус.

Тоді Успіху прийдеться забути про "пенсію лендлорда в 50", про рибалку і роботу від 9 до 6 п"ять днів в тиждень.
flyman
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 34462
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 736737738739740 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: stm і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24711 16513764
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 17:34
Frant
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8770 6901787
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:25
BIGor
548 213672
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама