Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 249250251252253 ... 1000>
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 18:15

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:Якщо не секрет, хто Ваші сусіди?


Я прожив в тому будинку більше 20 років, потім майже 20 років не жив там. За той час багато сусідів змінилося. З тих хто живе 20+ років залишилося 30-40% (відсотків на 70 це була інтелігенція - декілька викладачів, інженерів, музикант, сім'я скульпторів). Зараз залишились бібліотекар, сім'я - перекладач+інженер, сім'я - юрист + (дружина, поки не знаю хто), власники невеликого сімейного бізнесу (готель в Карпатах), сім'я - менеджер середньої ланки+стоматолог, сім'я - менеджер середньої ланки+економіст, архітектор, ще пара квартир - поки не знаю хто вони.

  jump написав:кілька років тому була квартирка на Коперніка (будинок на розі Коперніка-Вітовського, кутова дорога на цитадель) - там стільки асвабадітєлєй мешкало і їх потомків, довкола один абщєпанятний :shock:


В нас в будинку співвідношення україномовних і російськомовних за часи СРСР було 40/60, зараз 70/30. Не пригадаю, якихось конфліктів з тим пов'язаних. Всі з усіма спілкуються (не лише вітаються при зустрічі), зрідка ходять один до одного на каву (це вже не всі).

Найбільший конфлікт був, коли пробували створити ОСББ - там чітко поділилися на тих, хто вважав, що "ЖЕК нам винен", тих хто вважав, що "треба щось робити самим" (хто власне і ініціював збори). Там градус конфлікту зашкалював. :) Ще звичайно були ті, кому по барабану, куда ж без них. Перших виявилось більше, тому ОСББ не створили. Це було років 7-8 тому. Зараз дві квартири з першої групи вже пропонували гроші на ремонт під'їзду :) Тому рух в правильному напрямку є, повільний, але є.

  jump написав:А Ви були на оглядинах Зарицького, 5 і Погулянка, 5/6?
якщо так - яка якість робіт, чорнового вигляду, які прилади/сантехніка уже включені у вартість квартир, ліфти, склопакети?


Зарицьких 5. Ми його розглядали по рекламі. В них фізично з'явилося, що оглядати вже після того, як ми купили меншу квартиру.

Погулянка, 5. Нам не сподобалась локація (на розі, з виходом на трамвайні колії), тому ми її відкинули.

Погулянка, 6. Оглядини були більше 3 років тому, тому деталі згадати важко. Це РІЕЛовський будинок. Виглядало ззовні як звичайний нульовий цикл. Ніби все нормально, але як виявилося, з дахом були проблеми. Котел йшов в комплекті (але не Vaillant, Viesmann, а якийсь про який ми не чули, тому в разі чого б все одно пішло б під заміну), радіатори не пам'ятаю. Вікна - МП, однокамерний склопакет. Під'їзд - не совок, але й не Личаківська перлина (мармур, картини з підсвіткою). Ліфт на той момент ще не працював, ніби був якийсь імпортний. Місць в підземному паркінгу було недостатньо (здається 6 на 27 квартир).

  jump написав:навіть враховуючи 35-40% переваги над ціною Зарицьких, хіба Ви не віддасте з часом те саме у своєму теперішньому будинку+час+нерви :?:


Не впевнений, що ремонт новобудови віднімав би сильно менше часу/нервів. Взагалі, не можу сказати, що ми аж так багато витрачаємо. В нас купу питань на себе взяв прораб.

В нас діалог з ним такий: "Зроблено то, то, і то. Вартість матеріалів - Х, ось всі чеки. Вартість робіт - У. Наступного тижня починаємо робити те, те і те. Плитка нам буде потрібна через 4 тижні, можете замовляти". Походили повибирали плитку, замовили, документи віддали йому, в потрібний день він сам поїхав її забрав. Ми там тиждень-два могли не з'влятися, він координує всі роботи сам. Такий ремонт виходить, мабуть, дорожче, ніж можна зробити, але наш час і нерви ще дорожчі. :)

За нами залишалось спілкування з сусідами. Зайти на каву до сусідів, обговорити як ми будемо міняти водяні труби - це не нерви, а навпаки + трішки часу.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2018 20:22

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Друзья, так что скажите насчёт ЖК счастливый Платинум?
Насколько удобное расположение?




Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2018 22:01

  5396669 написав:Друзья, так что скажите насчёт ЖК счастливый Платинум?
Насколько удобное расположение?




Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk


160 квартир, 22 поверхи, не для життя, хіба для здачі, розташування так собі, обабіч Липинського, постійний трафік, нічні мотоперегони, сморід від очисних споруд і виробничих потужностей Галки, проїзд туди через постійно закоркований центр
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2018 22:23

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

jump написав:
  5396669 написав:Друзья, так что скажите насчёт ЖК счастливый Платинум?
Насколько удобное расположение?




Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk


160 квартир, 22 поверхи, не для життя, хіба для здачі, розташування так собі, обабіч Липинського, постійний трафік, нічні мотоперегони, сморід від очисних споруд і виробничих потужностей Галки, проїзд туди через постійно закоркований центр
Спасибо!

Отправлено с моего INE-LX1 через Tapatalk
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2018 23:12

Coder
Я також зіштовхнувся зі схожими проблемами в старому будинку.
І хоча ремонт є дорогим, але я вважаю його набагато краще за новобудови.
Причому новобудови в центральній частині
https://novostroyki.lun.ua/%D1%83%D0%BB ... 0%BE%D0%B2
мають космічну ціну за метр.
В районі можна знайти набагато ліпші квартири у старому фонді, більший вибір, менша ціна.
Такі речі як:
- високі стелі (3.5+ м)
- реально широкі стіни (0.5+ м)
- перекриття залізобетон + дерев'яні лаги на пів метра
- двір з можливістю паркування або гаражем (хоча він також дорого коштує)
Не можуть бути у новобудовах.
Не забувайте, що в новобудовах швидше за все халтурять і крадуть майже на всіх ланках. Новобудови не застраховані від того, що на балконі не буде збиратися волога і не почнеться пліснява. Не факт що за утеплений фасад не набереться волога, яка також дасть грибок.
Тому я вважаю що в центрі тільки вторинний ринок.
b3320413
 
Повідомлень: 195
З нами з: 13.08.18
Подякував: 25 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2018 23:14

Coder
А ви не думали з сусідами встановити на будинок спільний промисловий котел?
Десь у спільному приміщенні.
b3320413
 
Повідомлень: 195
З нами з: 13.08.18
Подякував: 25 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 14:03

  b3320413 написав:Coder
Я також зіштовхнувся зі схожими проблемами в старому будинку.
І хоча ремонт є дорогим, але я вважаю його набагато краще за новобудови.
Причому новобудови в центральній частині
https://novostroyki.lun.ua/%D1%83%D0%BB ... 0%BE%D0%B2
мають космічну ціну за метр.


відверто шокований ціною :shock:
Цена за м²
от 30 370 до 61 860 грн
1-комнатные от 2.83 млн грн 48 м² 59 050 грн/м²
2-комнатные от 4.67 млн грн 79.9 м² 58 490 грн/м²
3-комнатные от 3.61 млн грн 107 м² 33 740 грн/м²

це ж на якого лоха розраховано?? :shock:
вузесенька вуличка, постійний трафік, неможливо нормально заїхати/виїхати/запаркуватись, усі вікна виходять на будинки напроти через ті ж вузенькі вулички
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 18:25

  jump написав:
  b3320413 написав:Coder
Я також зіштовхнувся зі схожими проблемами в старому будинку.
І хоча ремонт є дорогим, але я вважаю його набагато краще за новобудови.
Причому новобудови в центральній частині
https://novostroyki.lun.ua/%D1%83%D0%BB ... 0%BE%D0%B2
мають космічну ціну за метр.


відверто шокований ціною :shock:
Цена за м²
от 30 370 до 61 860 грн
1-комнатные от 2.83 млн грн 48 м² 59 050 грн/м²
2-комнатные от 4.67 млн грн 79.9 м² 58 490 грн/м²
3-комнатные от 3.61 млн грн 107 м² 33 740 грн/м²

це ж на якого лоха розраховано?? :shock:
вузесенька вуличка, постійний трафік, неможливо нормально заїхати/виїхати/запаркуватись, усі вікна виходять на будинки напроти через ті ж вузенькі вулички

Долі мабуть довелось добре відлистати за знесеня старого будинку.Там коли вже почали цоколь лити ''активісти''знесли паркан з гаслами :''Не дамо зносити пам'ятку архітектури''
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 10:12

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

jump, не заздріть, розумію що у вас немає грошей аби там купити нерухомість. Хоча підтримую що ціна дещо завищена. Максимально 1300-1500 було б ще нормально. Якість то у цього забудовника посередня. А місце хороше, навіть дуже

Кодер цікаво пише, але насправді пробує самостверджуватись бо постійно вагається чи правильно зробив. В кожному абзаці вставляє "батьки", "ми" - відразу видно що інфантильний програміст. Кодер, будь мужиком! Бо потенціал видно що є
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 12:17

  kozlodoev написав:jump, не заздріть, розумію що у вас немає грошей аби там купити нерухомість. Хоча підтримую що ціна дещо завищена. Максимально 1300-1500 було б ще нормально. Якість то у цього забудовника посередня. А місце хороше, навіть дуже

Кодер цікаво пише, але насправді пробує самостверджуватись бо постійно вагається чи правильно зробив. В кожному абзаці вставляє "батьки", "ми" - відразу видно що інфантильний програміст. Кодер, будь мужиком! Бо потенціал видно що є


1. Уже давно виріс із того віку, щоб заздрити :D
2. маю достатньо нерухомості, щоб комфортно жити, причому у тихих місцях, подалі від галасливого і засмердженого центру
3. люблю тишу, спокій та мінімум сусідів, у планах переїзд за місто
4. кошти, які просять за розпонтовану хату у центрі витратитив би на купівлю нерухомості закордоном або на подорожі.
5. життя надто коротке для того, щоб вбухувати лями у бетон :wink:
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 249250251252253 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537849
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6920031
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 220826
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама