Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 890891892893894 ... 996>
Повідомлення Додано: Пон 24 січ, 2022 19:28

  Успіх написав:
  Faceless написав:Так все дійсно нескладно, просто зазвичай продавець хоче отримати валюту, а формально такий платіж заборонений

Якщо все нескладно, то чому не може покупець легко перевести ОНЛАЙН продавцю 1-1,5 лями грн "не відходячи від каси"© - тобто, в кабінеті нотаріуса, при всіх присутніх?
Мала б вже бути "країна в смартфоні"© - чи ще ні? :mrgreen:

Невже, досі не придумали якийсь спецрахунок(назвемо його "нотаріальний") - на який покупець ОНЛАЙН перераховує кошти, тоді нотаріус натискає "ок/підтвердження" в своєму онлайн кабінеті - і лише тоді кошти перекочовують на рахунок продавця?
10-15хв - і все, кошти зараховані на рахунок продавця!
І всі задоволені, і контролюючі органи - також! :mrgreen:
Зате - все в білу!!!👍


Придумали, называется эскроу.
Востаннє редагувалось mozzila2010 в Пон 24 січ, 2022 20:28, всього редагувалось 1 раз.
mozzila2010
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6
З нами з: 12.12.21
Подякував: 1 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 січ, 2022 20:05

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Успіх написав:Якщо все нескладно, то чому не може покупець легко перевести ОНЛАЙН продавцю 1-1,5 лями грн "не відходячи від каси"© - тобто, в кабінеті нотаріуса, при всіх присутніх?

Може. Але чи завжди влаштує іншу сторону просто чек айді, що переказ сформований? Не факт. Тому, якщо банки різні, то не всі погодяться. Якщо банк один - переказ фактично миттєвий.
  Успіх написав:Невже, досі не придумали якийсь спецрахунок(назвемо його "нотаріальний") - на який покупець ОНЛАЙН перераховує кошти, тоді нотаріус натискає "ок/підтвердження" в своєму онлайн кабінеті - і лише тоді кошти перекочовують на рахунок продавця?

Це і непотрібно, та й не мають гроші йти через третю сторону (нотаріуса) в принципі. Подібна послуга (гарантований платіж, або ескроу, як вище згадали) надається банком, але якось у нас воно не набрало популярності, хоча такі операції доступні для корпоративного бізнесу
  Успіх написав:10-15хв - і все, кошти зараховані на рахунок продавця!

Міжбанківські платежі не ходять так швидко. Буває менше півгодини, а теоретично, за регламентом СЕП, може й три дні йти.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34663
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1440 раз.
Подякували: 7959 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 24 січ, 2022 20:33

Три момента, 1. большинство сделок идёт по сумме оценки, а она как правило ниже фактической, то есть получается сложный расчет, часть безналом часть наличкой. 2. Многие банки за снятие крупных сумм хотят комиссию. Допустим у меня в альфе без комиссии 30тыс в месяц. Дальше 2%. То есть, кроме того что покупатель и продавец должны быть в одном банке, нужно ещё подобрать такой банк где нет комиссий. Кроме Пумба по памяти и не вспомню такого. Вроде ещё форвард не берёт, но у них в кассе 100к никогда нету. Это не банк для крупных сумм. 3. 90% продавцов вторички хотят получить валюту, есть такой бзык, как будто валюту купить проблема или вот прямо во время сделки грянет большой девал. За гривну обычно можно договориться, но по курсу продажи примата или ощада с конским спрэдом.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22504
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2379 раз.
Подякували: 3344 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 13:04

  yama написав:
  Успіх написав:Дивна річ - я вже і різних об'єктів накидав для обговорення... - але ЧОМУСЬ, саме мій смарт на Левандівці - не дає людям спокійно спати у ночі))

Що ж тоді буде з бідолахамами)), якщо я його таки здам за 7К/міс, або продам за 26К долярчиків по переуступці? :shock: :mrgreen:
Напевно, тоді буде тут не в одного реальний "переворот думок"! :lol:

Я не бачу переваги взяття в оренду "первинки " порівно із "вторинкою».


Але по ходу це лише ваша власна думка і орендарі її у вас не питають. Знаю безліч молоді, які наймають 1-км нову, і живуть і за ті гроші могли б узяти двушку старого фонду, але ні. Аргумент- ніхто не жив- інколи тягне навіть на 50 дол. В місяць. Подалі від совдепіі - от це дійсно аргумент. То що у новобудовах - 70 % бидлоти живе, то нічого, але не совдепія. А далі - паркінг. Потім уже відстань до магазинів.

Молодь хоче комфорту. У моєму будинку біля 15 однокімнатних здано в оренду і біля 5 двох кімнатних. І на питання чи розглядали вони старий фонд- дивляться як на ідіота і що я їм парю. Тут також - хто що може собі позволити. А молодь себе любить і не хоче на собі економити.
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 13:13

  Bolt написав:Який дебіл, за стільки гараж орендує?!
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/orenda ... NV4eH.html
Я то думаю, чому там довкола все машинами заставлено.


У мене в будинку підземний паркінг орендують за 150$. Якщо за рік наперед оплатити, то буде 120*12=1440дол ввдразу викладають. Це у Тернополі, а чи в культурній столиці в дивуєтесь))
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 13:33

  Успіх написав:
  Faceless написав:Так все дійсно нескладно, просто зазвичай продавець хоче отримати валюту, а формально такий платіж заборонений

Якщо все нескладно, то чому не може покупець легко перевести ОНЛАЙН продавцю 1-1,5 лями грн "не відходячи від каси"© - тобто, в кабінеті нотаріуса, при всіх присутніх?
Мала б вже бути "країна в смартфоні"© - чи ще ні? :mrgreen:

Невже, досі не придумали якийсь спецрахунок(назвемо його "нотаріальний") - на який покупець ОНЛАЙН перераховує кошти, тоді нотаріус натискає "ок/підтвердження" в своєму онлайн кабінеті - і лише тоді кошти перекочовують на рахунок продавця?
10-15хв - і все, кошти зараховані на рахунок продавця!
І всі задоволені, і контролюючі органи - також! :mrgreen:
Зате - все в білу!!!👍



Не все так просто. Питання, що ви хочете при продажі:
1) максимум грошей і мінімум витрат
2) зробити гроші офіційними.

Якщо умовно, вам кинуть на карточку 1 млн. а ви є підприємцем, то цей 1 млн виглядатиме як прибуток. Тобто потрібно заплатити податки.

Також банк, при бере ведення грошей з рахунку на рахунок ( фізичним особам) може вимагати доказ сплати податків. Зараз багато змін в законодавстві і за цим й самі ріелтори не можуть в слідкувати.
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 16:06

  vasilii написав:
  yama написав:
  Успіх написав:Дивна річ - я вже і різних об'єктів накидав для обговорення... - але ЧОМУСЬ, саме мій смарт на Левандівці - не дає людям спокійно спати у ночі))

Що ж тоді буде з бідолахамами)), якщо я його таки здам за 7К/міс, або продам за 26К долярчиків по переуступці? :shock: :mrgreen:
Напевно, тоді буде тут не в одного реальний "переворот думок"! :lol:

Я не бачу переваги взяття в оренду "первинки " порівно із "вторинкою».


Але по ходу це лише ваша власна думка і орендарі її у вас не питають. Знаю безліч молоді, які наймають 1-км нову, і живуть і за ті гроші могли б узяти двушку старого фонду, але ні. Аргумент- ніхто не жив- інколи тягне навіть на 50 дол. В місяць. Подалі від совдепіі - от це дійсно аргумент. То що у новобудовах - 70 % бидлоти живе, то нічого, але не совдепія. А далі - паркінг. Потім уже відстань до магазинів.

Молодь хоче комфорту. У моєму будинку біля 15 однокімнатних здано в оренду і біля 5 двох кімнатних. І на питання чи розглядали вони старий фонд- дивляться як на ідіота і що я їм парю. Тут також - хто що може собі позволити. А молодь себе любить і не хоче на собі економити
.

+100500!👍
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6077
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 889 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Вів 25 січ, 2022 16:10

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Коротше, я так зрозумів, що до ОНЛАЙНУ(по продажу квартир) - ми ще не доросли/не популярно.
Тому, найкраще(для мене буде) - по старій схемі в нотаря, але домовлятись з купцем, щоб приніс гривню, яку я собі пізніше, або поміняю на долари, або покладу в різні банки.
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6077
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 889 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 00:35

  Успіх написав:Коротше, я так зрозумів, що до ОНЛАЙНУ(по продажу квартир) - ми ще не доросли/не популярно.
Тому, найкраще(для мене буде) - по старій схемі в нотаря, але домовлятись з купцем, щоб приніс гривню, яку я собі пізніше, або поміняю на долари, або покладу в різні банки.

и еще момент с онлайн - вот перевел покупатель вам 1млн на карту, у него ушло, а у вас 0 (фин мон) - банк заблокировал пока вы не подтвердите происхождение... и тут вы начнете звонить в банк, а там скажут - принесите договор купли продажи, тогда зачислим может быть, а договор... еще не подписан, т.к. банк то может все равно не зачислить и вернуть назад, а также покупатель может отменить транзакцию, короче очень рисково так делать (так мне кажется)
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 11:19

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Успіх написав:Капець - країна в смартфоні!©
надо чтобы сделка и финмон тоже проходили в смартфоне а не только оплата, ну это как на одну ногу надеть сапог и ходить.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22504
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2379 раз.
Подякували: 3344 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 890891892893894 ... 996>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 868, 869, 870
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8690 6890814
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 18:06
Дюрі-бачі
24653 16501259
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 бер, 2024 10:40
vitaliiangel
548 208311
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама