Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 314315316317318 ... 1002>
Повідомлення Додано: Суб 23 лют, 2019 17:31

  Долярчик написав:Доброго дня!
... ну що ж, постараюсь кожні вихідні звітуватись "на якій стадії мій ремонт"
- так от, він, начебто, розпочавсь.... хоч СПРАВЖНІЙ СТАРТ можна буде рахувати з початку березня!
- все тому, що в основного майстра(тата) немає часу....

- так от, на моменті, ми лише зробили заміри всієї електрики і вже купили її(кабеля/коробки/пакетники/розетки/вимикачі....) - бо забудовник нам залишив(так по договору) один патрон і одну резетку!...... ну і це:
Зображення
... ну і зробили заміри/порахували, що потрібно для сантехніки/опалення.... - але ще не купували...

Найменування кабелів можете навести ? , не назву виробника.
Vadim_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3122
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 487 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2019 15:08

панове, пачем нынче метр львовского бетона? нормальный вариант, не на задворках, с хорошей инфрой, реальные цифры (объявы могу сам посмотреть в сети)))
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2019 15:15

  Долярчик написав:бо забудовник нам залишив(так по договору) один патрон і одну резетку!...... ну і це:


шикарно
мне когда то оставили токма так

Зображення

:mrgreen:
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2019 20:23

  Андрей_В написав:панове, пачем нынче метр львовского бетона? нормальный вариант, не на задворках, с хорошей инфрой, реальные цифры (объявы могу сам посмотреть в сети)))


550-650 долларов квадрат.

У хорошего застройщика - реального - очередь пишется на этапе только еще котлована.
Не покупаться на развод в виде "ближний центр".
Заплатите 1400 баксов за квадрат непонятно за что, по центру Львова проехать очень трудно.
Парковки нет. Выигрыша никакого нет.
И подсчитать заранее к.п.д: если не в ближнем центре берёшь по 550-650 баксов квадрат и после ремонта СРАЗУ - не более 7 дней - сдаешь по 500 баксов в месяц плюс коммуналь - то в чём проблема?

Мне жаль пана Долярчика - зачем такие мучения с ремонтом? На года и годы придумал себе мороку???
Парни - бригада - далают ВСЮ разводку "под ключ" за 2-3 дня... Все качественно, все в гофрах, все без проблем...
Кабели закупают сами. Медь.
За неиспользованный кабель - деньги возвращают (не шучу).
Мне 2 квартиры делали 5 или 6 дней.
20 000 гривен+материалы.
Только арматуру (розетки-выключатели) закупал сам, заказывал по инету - доставка из Киева.
Все все все светильники выбирал по каталогу - записывал каталожные номера - доставка из Польши. Встретил микроавтобус из Польши вблизи нынешней прелести пана Долярчика (никогда бы там не купил прелесть) - перегрузили из микроавтобуса коробки в авто - сверил номера артикулов - на следующий день висели все люстры и светильники...
Всё очень просто.
Дорого берут только "сантехники" - причем цена не соответствует качеству - сам переделывал упоры угловой акриловой ванны, панель ванны, стойку ванны, арматуру сливного бачка двух унитазов. Решил что мне это дешевле будет, чем вызывать и ждать кислые рожи... Дурят на цене каждого уголка и вентиля.

P.S. Обратите внимание на юг и юго-запад Львова: шикарный быстрый выезд на Карпаты покататься на лыжах, шикарный выезд из Львова - на Запад. Все другое - от лукавого... Посещать каждый день "Каплицю Боїмів" та "Реберню під Арсеналом" Вы не будете... Тем более, что там сейчас порция ребрышек в меду - по цене целой свинки... а пиво - дороже, чем в Германии...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9619
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2019 21:17

ЖБК "Дольчевіта" Скандальна забудова на вул.Залізничній,7 .Львів’яни звинувачують забудовника у шахрайстві! Помешкання, які мали здати власникам ще рік тому – не добудували, а саме зведення заморозили. Через це пайовики пікетували офіс компанії.
Можна переглянути сюжет за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=r4UUcN0CZ1U
http://www.nta.ua/
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2019 22:31

  Vadim V написав:
  Долярчик написав:Доброго дня!
... ну що ж, постараюсь кожні вихідні звітуватись "на якій стадії мій ремонт"
- так от, він, начебто, розпочавсь.... хоч СПРАВЖНІЙ СТАРТ можна буде рахувати з початку березня!
- все тому, що в основного майстра(тата) немає часу....

- так от, на моменті, ми лише зробили заміри всієї електрики і вже купили її(кабеля/коробки/пакетники/розетки/вимикачі....) - бо забудовник нам залишив(так по договору) один патрон і одну резетку!...... ну і це:
... ну і зробили заміри/порахували, що потрібно для сантехніки/опалення.... - але ще не купували...

Найменування кабелів можете навести ? , не назву виробника.

Не совсем понял - это у вас автоматы все в квартире или на входе на лестничной площадке? И не понятно какой за что отвечает, но
диференциальный на 16А - он вроде как общий должен быть - это как-то очень мало - это около 2,5-3 кВт всего, т.е. чайник + утюг и все, а если еще что-то то выбивание.
Автомат на 10 ... - вообще выкидывайте - будет постоянно выбивать.
С Akurt соглашусь - 2 электрика за 2 дня у меня все проложили - провода+коробки. Правда проводов было меньше для прокладки в основном хватило от застройщика. По работам у меня совсем не 20К, что-то около 200 дол. по материалам (что-то до 1Кгрн вышло, только коаксиал, немного меди добавил + ethernet немного). Из коридра сразу затащите кабели для ТВ - коаксиал (если будете кабельное аналоговое использовать), интернет (витую пару (4пары берите, чтобы 2 в резерве были и лучше из многожильных проводов с экраном) или оптоволокно зависит от провайдера, если оптоволокно, то лучше сразу с провайдером договориться), домофон (я для домофона затащил витую пару на 4 пары, чтобы сразу и видео и аудио подключить и иметь резерв).
Проверьте может застройщик кинул кабель канал из коридора к вам в квартиру.
Ну и прикиньте где у вас будет стоять/висеть домофон, роутер (1-й), ТВ концентратор, кондиционер, душевая кабинка, принудительная вентиляция и ... доп. обогрев в туалете/ванной (поясню - в первой квартире, в туалете решили отопление не делать - повесили полотенцесушитель с теном, в итоге тен почти никогда не включали, т.к. греть почти всегда пустое помещение накладно, когда заходишь - включать поздно - долго нагревается, а заранее не включишь, так вот придумал такую схему к лампочке добавил тепловентилятор с регулятором он есть как настенный так и напольный, мощность его такова, что он нагревает за секунды малое помещение: включил свет, зашел, а на тебя уже дует поток теплого воздуха, вышел выключил и все выключилось, опять же тепловентилятор нагревает помещение до выставленной температуры и, если ты находишься там долго, то просто поддерживает температуру).
Да, розетки, выключатели, люстры потом ставил сам - вот это не доверяю электрикам. Ну и они в стоимость выше не включены.
По сантехнике Akurt-у не повезло, у меня делали быстро и не дорого. Работы как и электрика около 300 дол. была, а вот материалы да около 1К дол. вышли, но я ставил везде теплый пол, т.е. без батарей вообще, только один полотенцесушитель.
На сантехнику ушло около недели или двух + стяжка. На качество жалоб нет - 2 года без вопросов, правда это без подключения унитазов, раковин и прочего - это уже делал сам - тут согласен - они все криворукие в этом плане и потом вызывать переделывать это куча потерянного времени.
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2019 22:39

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Якісь аматори по електриці пишуть, а турецький клоун про якісь гофри... І так наголошує, мідь... це типу хтось ставить алюміній? Думаю в електриці він повний ноль. Так само як і зі своїм південно-західним районом. Дурню зрозуміло що прицентральні райони куди кращі відшибу. Бо економія 15хв на поїздку в Карпати раз в місяць, це втрата 1 години часу кожен день при добиранні на роботу, школу, університет. На відшибах майже нічого немає, крім ТРЦ для тих хто без причини любить витрачати бабло на різноманітний мотлох

Вище допис про викидання автомату на 10А - то вже можна не читати цього іксперда-електрика, який ще й Ethernet кидає в 21 столітті.
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лют, 2019 02:57

Душа болить, а серце плаче!

Вітаю шановне паньство! :P Здоровеньки були! Що я вам маю сказати товариство...Ці новобудови бюджетні - повний відстій! Довелося мені місяць пожити в новобудові на Пасічній від Ваш дім. Розчарований вкрай... :( Засумував я на тому відшибі так, що рахував дні до повернення в центр і тікав звідти, аж гай гуде. Тут життя вирує, трамвай гуде, люди ходять по вулицям. Одним словом - цивілізація. :P Враження...Відвик від низької стелі, давить на голову в порівнянні з польським будинком. Шумоізоляція ніяка. Але це не головне. Депресняк там повний. Людей мало, інфраструктури майже немає поруч в пішій доступності. Пейзаж немов постіндустріальна зона. Труби заводів видно. Дихати важко чомусь, хоча начебто лісок якийсь поруч. Так нудно, що аж давить на мозок. Обрив якийсь, відшиб. І обличчя у всіх як із села. Я нічого не маю проти селян, але якась дисгармонія. Всі начебто якісь затуркані і зашорені. Наведу приклад: заходжу до під'їзду, назустріч якась панянка. І дивлюся, що не дивиться на мене, очі додолу опускає, не хоче вітатися. Чи то горда і пишна закрай, чи то в мене вигляд підозрілий. :P Я привітався все ж і вона теж зробила таку ласку, але не душевно. Чому вона так зі мною? Я що в неї шмат хліба забрати хотів? Ні... Непривітна якась...І усі такі, по норам своїм шмиг і корку хліба в норі жують, щоб ніхто не бачив. Ніякого братерства і радості немає тут. :( А ходять до церкви...Чому ж ближнього не люблять як самого себе? Що я їм поганого зробив? Ні, це не свято! Душа моя там замаялася. Так що для себе я вирішив, що краще центру нічого немає. Якщо є можливість купити новобудову у центрі, треба брати. Або польський люкс чи Австрію в нормальному стані. Всі ті окраїни - не Львів. Душно там.

З плюсів. Сухо і тепло. 4-й поверх. Індивідуальне опалення. За грудень комунальні 1700 грн. Чистий під'їзд, доглянута прибудинкова територія. Але все мертве, не живе. Дороги жахливі.



В ніч холодну і сліпу
Десь у вільному степу
Розкладу вогонь, напою коня
І піду блукати навмання!

А вогонь горить, а вогонь пала,
А моя душа гасне без тепла...
Без її очей я і сам не свій,
Пропадаю, вірний коню мій!..

В неї очі - небеса,
Сяє золотом коса,
А як покладе руку на плече,
То у грудях серце аж пече!

Знаю, іншому вона
На цім світі віддана,
Але на любов, а чи на біду
Все одно її я украду!
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лют, 2019 09:16

Козак-характерник

Вітання!
Це Ви заради експерименту у новобуд переїхали?
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лют, 2019 11:03

  Козак-характерник написав: І обличчя у всіх як із села. Я нічого не маю проти селян, але якась дисгармонія. Всі начебто якісь затуркані і зашорені. Наведу приклад: заходжу до під'їзду, назустріч якась панянка. І дивлюся, що не дивиться на мене, очі додолу опускає, не хоче вітатися. Чи то горда і пишна закрай, чи то в мене вигляд підозрілий. :P Я привітався все ж і вона теж зробила таку ласку, але не душевно. Чому вона так зі мною?


)) то ты селянин))
жители крупных городов в подъездах не здороваются
ну если только уже раз 100 не пересеклись ))
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 314315316317318 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Vadim_ і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 883, 884, 885
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8843 6926226
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 01:00
Gastarbaiter
24760 16545280
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
548 223542
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама