Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 528529530531532 ... 1001>
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 14:32

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:в нормальній локації?
Оверпрайс, чи ще щось?


читав пару викладок, де автори розвивали ідею, що короно-бєсіє буде тривати 4-5 років (!?)
це кардинально змінить суспільний устрій людей...
більшість офісів буде пустувати,
комерція під питанням
але якщо маленька чай-кава-труси-булки біля термітників - як на мене такій комерції пофігу не ото все безглуздя, що коїться зараз
greenozon
 
Повідомлень: 16175
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 15:07

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  greenozon написав:але якщо маленька чай-кава-труси-булки біля термітників - як на мене такій комерції пофігу не ото все безглуздя, що коїться зараз

Так ото-то!
40-50м2 під побут. хімію/вікна/двері/перукарня/продукти і т. п. в термітниках, не на окраїнах(Рясне/Винники і т. п.) - будуть здаватись завжди!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 15:31

  Долярчик написав:
  greenozon написав:але якщо маленька чай-кава-труси-булки біля термітників - як на мене такій комерції пофігу не ото все безглуздя, що коїться зараз

Так ото-то!
40-50м2 під побут. хімію/вікна/двері/перукарня/продукти і т. п. в термітниках, не на окраїнах(Рясне/Винники і т. п.) - будуть здаватись завжди!

Долярчик, будь в кеші і не рипайся :!:

Уяви, в тебе 10-30 місяців доходи лише 30-50 відсотків від витрат?
Уяви, завтра в тебе в сім"ї хтось на корону захворіє = гарантовані витрати 20-80 тис грн?
Уяви, з тобою щось трапилось?

зі. Короче, припини займатись х.єю і постити картинки, раптом хтось зглазить і все піде під тричорти?!

ззі. Та сума, що в тебе є, в умовах України не про інвестування, а про виживання твоєї сім"ї.

зззі. Краще подумай, чи є в тебе фазенда, де бульбу вирощувати можна з цибулькою і огірками.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 15:43

За крок до перевороту думок! ©

change_pm
Та я це все розумію і враховую - що можна взяти іпотечний ЗАШМОРГ на 15-20 років, який найближчі роки не дасть "дихати на повні груди", або в разі вищезгаданих подій - відбере останню заначку!(так як потрібно буде терміново продати/віддати банку ту іпотечну нерухомість)
Але!
Так само може дати і ШАНС вилізти з ніщити!(якщо, через рік-два здавати ту комерцію за 1тис.дол+)

Так що тут класика - "бути, чи не бути?"©
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 15:49

  Долярчик написав:Що вас усіх стримує купити крмерційну нерухомість(для здачі в оренду) в нормальній локації?
Оверпрайс, чи ще щось?

Все таксисты и домохозяйки хотят купить "коммерческую недвижимость", чтоб её сдавать, не иметь гемора с "реальным бизнесом", не нести практически никаких рисков, не работать с клиентами, поставщиками и т.д. - а просто лежать на печи, или на пляже, и подсчитывать барыши.
Но если все купят "битон под сдачу" - то кто его будет арендовать? Кто в нём будет работать? Кто будет оказывать услуги и т.д., - если все будут лежать на пляже и ждать сообщений о заходе платежей?
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 16:14

  Долярчик написав:change_pm
Та я це все розумію і враховую - що можна взяти іпотечний ЗАШМОРГ на 15-20 років, який найближчі роки не дасть "дихати на повні груди", або в разі вищезгаданих подій - відбере останню заначку!(так як потрібно буде терміново продати/віддати банку ту іпотечну нерухомість)
Але!
Так само може дати і ШАНС вилізти з ніщити!(якщо, через рік-два здавати ту комерцію за 1тис.дол+)

Так що тут класика - "бути, чи не бути?"©

Пасивний дохід ніяким чином не дасть тобі шанс вилізти з ніщети! Але то є імхо.

Якщо ти хочеш якось покрашити своє фінансове становище, то треба вчитись і йти в айті!
Он Софтсерв безкоштовно навчає. І якщо шукати, то знайти можна.

Звичайно, справа твоя, що робити, але імхо ми десь знаходимость в 17 році 20 сторіччя (порівнюючи) і планувати інвестиції і іпотеки на 15-20 років, будучи голозадим, то занадто.

Але повторюся, справа твоя, як стати ще біднішим!
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 16:35

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Купив для здачі в оренду однокімнатну на Карпинця-Засядька (тепер це Карпинця 9А). Метр кв. з розтермінуванням і послабленням долара (в минулому році - коли робились оплати) обійшовся не 1050дол. а біля $1150. ДАБІ прийняла будинок в кінці грудня минулого року. До завершення ремонтів основною масою - ще дуже і дуже далеко. Тому ремонт і здача в оренду - лише в далекій перспективі.
Планую в серпні/вересні купити приблизно за 17тис.(з переоформленням) комерційне приміщення біля 20 кв.метрів в цоколі, мурашники по 9поверхів, перша лінія - біля перехрестку доріг. Це приміщення вже працює як магазин продуктів біля трьох років. В ньому працює сім'я, яка платить 150 лол./міс. як орендну плату, на час карантину теперішній власник дещо понизив олату - 100дол. Нюанси не швидкого здійснення угоди: теперішній власник цього приміщення в США, угода має відбутись по довіреності, розрахунок по грошах - в Нью-Йорку після реєстрації угоди нотаріусом в Україні.
Diesel1304
 
Повідомлень: 6
З нами з: 08.02.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 17:37

bureau
Аватар користувача
 
Повідомлень: 104
З нами з: 13.08.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 17:45

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ КОМЕРЦІЙНУ Львівську Нерухомі

  Вкладчик1234 написав:Все таксисты и домохозяйки хотят купить "коммерческую недвижимость", чтоб её сдавать, не иметь гемора с "реальным бизнесом", не нести практически никаких рисков, не работать с клиентами, поставщиками и т.д. - а просто лежать на печи, или на пляже, и подсчитывать барыши.
Но если все купят "битон под сдачу" - то кто его будет арендовать? Кто в нём будет работать? Кто будет оказывать услуги и т.д., - если все будут лежать на пляже и ждать сообщений о заходе платежей?

Ну до цього часу хтось же орендував це все?

І, саме так! :) - хочеться займатись своїми справами/бути більше з сім'єю/лежати на пляжі і насолоджуватись приємним звуком смс-ки, яка сповіщує про захід бабосиків на рахунок :) (а що в цьому поганого? )
  change_pm написав:Пасивний дохід ніяким чином не дасть тобі шанс вилізти з ніщети!

Чому?
Якщо, НАПРИКЛАД, я заробляю 20К, працюючи, майже, без вихідних - а так, буду працювати 4-5днів, заробляючи, наприклад, 15К і ще мені буде капати з оренди комерції, наприклад, 30К щомісяця!
  change_pm написав:Якщо ти хочеш якось покрашити своє фінансове становище, то треба вчитись і йти в айті!

Мені це "не заходить" :)
А от моєму старшому(10р) синочку - заходить "на лєгке"!(і математику теж "щолкає")
Тож я буду вкладати в дітей - і покищо, старшого, на безкоштовні курси записав, де є 3 000 дітей до 16р(можу помилятись) і він вже в рейтингу там займає місце в першій сотні!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 17:59

  Долярчик написав:І, саме так! - хочеться займатись своїми справами/бути більше з сім'єю/лежати на пляжі і насолоджуватись приємним звуком смс-ки, яка сповіщує про захід бабосиків на рахунок (а що в цьому поганого? )

1. Если все таксисты, домохозяйки, и долярчики будут этим заниматься - то кто будет генерировать блага (производить товары, "работать работу", доставлять, сидеть на кассе, и т.п.)?
2. Этот вопрос важнее: а кто будет арендатором, если все будут лежать на пляже?

Видя "нашествие домохозяек" в эту сферу - можно сделать вывод, что эта сфера бесперспективна.
1. Потенциально увеличивается предложение, соответственно конкуренция. Начнутся ценовые войны
2. Короно-тенденции, и прочая удалёнка. Интернет-торговля и так развивалась, а корона вообще прикончит обычный ритейл. Плюс регуляторные ограничения на количество клиентов в зале, и т.п., что уменьшает трафик, выручку, и т.д.
3. Кто целевая аудитория? Кому это всё сдавать?

Это как вкладываться в в2в, когда уже большинство вошло, и остались только самые отсталые. Или как покупать биткоин, когда уже каждый бомж про него говорит.

С в2в Вам повезло. А с битоном может и не повезти. Хотя, я с интересом наблюдал бы и за бетонным реалити-шоу
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
  #<1 ... 528529530531532 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540741
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922233
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222081
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама