Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 512513514515516 ... 999>
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 22:17

Добре , що Сокільники під Львів не лягли. Бідний Андрійко .Піде на наступний термін, а нема вже, що дерибанити :D
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 23:09

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

А хтось знає, чому біля Львова, біля лісів (Соснівка біля об'їздної) квартири дешеві?
152$/м2 https://ua.m2bomber.com/obj/610532364/v ... m-sosnivci
211$/м2 https://ua.m2bomber.com/obj/559453736/v ... u-kvartiru
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1942
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 00:52

  Coder написав:
  athena1 написав:Ніколи за нього не голосував, бо знаю давно і знайомий, але цього разу напевно вперше проголосую. Якщо не буде достойноі альтернативи. Вони за останні роки трохи почали виправлятися в плані розвитку транспортую. Хоча дуже повільно, але хоч так.
А хто ще йде з адекватних?


Чесно кажучи, дуже сумно все. Я симпатизую Ярославу Рущишину. Особисто його не знаю, але:
- маю з ним багато спільних знайомих в львівских бізнес-колах, і вони дуже добре про нього відгукуються
- як на мене, він має хороший послужний список, багато речей, які він робить та/або підтримує зі мною резонують (зокрема, УКУ, LvBS, взагалі, його позиція щодо освіти)
- виглядає так, що витримав перевірку Верховною Радою, на відміну від Арахамії, з яким знайомий особисто, який був чи не єдиною людиною, хто дарував надію, що "слуги народу" зможуть щось змінити на краще, за якого я вболівав, але... не так сталося як гадалося.
Мені здається було б класно, як би Рущишин став "нашим Блумбергом", але шансів в нього майже немає. :(

https://zaxid.net/sotsiologi_oprilyudnili_svizhi_reytingi_kandidativ_u_meri_lvova_n1498778

По Садовому в мене "смешанные чувства". З одного боку, ніби вистачає плюсів: ремонти вулиць, поступове вирішення транспортної проблеми, та й, в принципі, розробка/підтримка стратегії розвитку міста (туризм + ІТ). З іншого боку, перетворення Львова на менше комфортне для життя місто (відсутність генплану, безпринципність в земельних питаннях, бездумна забудова і багато чого ще) - це дуже великий мінус для мене :(

Кошулинський - є моменти, за які я його поважаю, але з огляду на дії Свободи в ЛМР останні роки - ні (Львів мав гарні шанси на вирішення транспортної проблеми ще в 2012, і зараз смуги для руху громадського транспорту сприймалися б водіями не так болісно, та й машин могло би бути набагато менше, але... маємо те, що маємо).

Синютка - тут вже написали про землю біля Наварії, плюс його позиція під час сміття-gate'у 2016 - якщо ти ставиш політичні інтереси вище інтересів містян - на вихід.

Юринець - при тому, що я за неї голосував в ВР, ну не бачу я її мером міста.

Васюник - популістів (безкоштовний транспорт) ігноруємо.

Добродомов - не готовий аргументувати фактами, але він в мене в чорному списку, я вже точно не пам'ятаю за що, але це не поодинокі випадки.

Москаленко - він приємний в спілкуванні, сприяє правильним (з моєї точки зору) ініціативам, але "хороший парень - не профессия", на разі, я не бачу його як самостійну фігуру.

Козловський/Квурт - якщо до слуг народу в країні додасться ще ось це у Львові, то для мене це стане дуже сильним стимулом до еміграції :(


Я би за Михальчишина голосував,якби він пішов. Цей точно би ті авгієві стайні вичистив! :D
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 16:39

  Bobua написав:А хтось знає, чому біля Львова, біля лісів (Соснівка біля об'їздної) квартири дешеві?
152$/м2 https://ua.m2bomber.com/obj/610532364/v ... m-sosnivci
211$/м2 https://ua.m2bomber.com/obj/559453736/v ... u-kvartiru

Тому що квартира за містом - це просто жесть, нікому воно не треба. Всі недоліки квартири поєднані з всіма недоліками життя за містом
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 16:45

  Ethereum написав:Я би за Михальчишина голосував,якби він пішов. Цей точно би ті авгієві стайні вичистив! :D


В який спосіб? Мер - це лише одна з гілок влади, є ще противага у вигляді ЛМР. Я вже не говорю про суди, силовиків і т. ін. Ну і з його освітою, я би ще зрозумів балотуватися в ВР, але мер - це позиція більше господарська, ніж політична. З його боку якогось економічного конструктиву я не чув, лише радикальні гасла. Плюс, зовсім не зрозуміло, що в нього з командою. Тому я досить скептично налаштований щодо нього. Чи це був сарказм?

Загалом, зараз мало що зрозуміло. Потрібно дочекатись початку перегонів і там вже дивитися на програми.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 16:58

  Coder написав:
  Ethereum написав:Я би за Михальчишина голосував,якби він пішов. Цей точно би ті авгієві стайні вичистив! :D


В який спосіб? Мер - це лише одна з гілок влади, є ще противага у вигляді ЛМР. Я вже не говорю про суди, силовиків і т. ін. Ну і з його освітою, я би ще зрозумів балотуватися в ВР, але мер - це позиція більше господарська, ніж політична. З його боку якогось економічного конструктиву я не чув, лише радикальні гасла. Плюс, зовсім не зрозуміло, що в нього з командою. Тому я досить скептично налаштований щодо нього. Чи це був сарказм?

Загалом, зараз мало що зрозуміло. Потрібно дочекатись початку перегонів і там вже дивитися на програми.


Можливо Ви праві. Команди немає)) А в кого вона є і некорумпована? :D
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 18:14

У січні-березні 2020 рокув обласному центрі прийнято в експлуатацію 100,4тис.м2загальної площі нового житла, що на 14,4%менше, ніж за відповідний період попереднього року.У розрахунку на 1000 мешканців збудовано 134,3м2загальної площі житла (в області –78,9м2).

https://www.lv.ukrstat.gov.ua/ukr/si/pr ... r06_34.pdf

Основна частка загальної площі нового житла(90,7%) припадає на багатоквартирні будинки, прийняття яких зменшилось на 1,4%і становило 91,1тис.м2. В одноквартирних будинках здано в експлуатацію 9,3тис.м2 загальної площі житла, що на 62,7% менше у порівнянні з січнем-березнем 2019 року

У січні-березні 2020 року у Львові прийнято в експлуатацію 1620 квартир. Середня загальна площа однієї новозбудованої квартири становила 62,0м2(в області –82,1м2)
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 19:14

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Coder написав:По Садовому в мене "смешанные чувства".


Як на мене, самозакоханий нарцис та популіст!
V2
4
 
Повідомлень: 8270
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1361 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 21:26

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Шановні, по темі гілки є що сказати?
А що-до політики, то КЛЮЧОВЕ помістилось в мене в підписі ;) :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 01 чер, 2020 07:29

Попит на дешеве житло обвалився на 90%

За час пандемії попит на нове житло в Україні катастрофічно впав. За даними забудовників, за два місяці карантину найбільше зниження продажів, наприклад у Києві, спостерігалося в сегменті економ-класу і досягло 90% від рівня лютого.

Незважаючи на те, що ціна на квартири в економ-сегменті є найнижчою на ринку – в середньому на 20-25% менше, ніж, наприклад, на житло нових форматів, реальний покупець став набагато вимогливішим до гарантій надійності власних інвестицій, якості майбутнього об’єкта, а також комфортного проживання в житловому комплексі.

Як зазначив нам керівник проекту Rusaniv Residence Олександр Ізаров, крім форс-мажорних обставин, головними причинами різкого зниження привабливості економ-житла є відсутність гарантій від забудовників, що об’єкт буде добудований вчасно, низька якість будівництва об’єктів цього класу, а також відсутність додаткових функціональних можливостей майбутніх житлових комплексів.

Будівельники зазначають, що в понад 70% всіх об’єктах економ-класу, що зводяться, в період карантину були тимчасово зупинені або припинені будівельні роботи.

“Об’єкти економ-класу виявилися найбільш ризиковими для інвестицій, бо їх будівництво ведеться переважно за рахунок коштів покупців, а при різкому зниженні купівельної активності забудовники були змушені призупинити будівельні роботи”, – говорить Олександр Ізаров.

У період карантину значно посилилася “репутаційна” конкуренція компаній-забудовників в прагненні переконати потенційного покупця в надійності вкладень саме в їхні об’єкти, що будуються. І на тлі зниження продажів істотно загострилася боротьба за покупця.

Багато компаній, щоб зберегти або знизити різке скорочення угод, вдалися до низки заходів, зокрема, пропонуючи інвесторам придбати квартиру за найбільш вигідними цінами.

“Знижки та акції стали показувати результат тільки останні 10-14 днів: зростання продажів в окремих проектах частково було пов’язане з тим, що забудовники запропонували покупцям вигідні умови: це і фіксація курсу на 24,8-25,5 грн/$, це і “повний захист інвестицій” (що дозволяє покупцям, якщо у них раптом зміняться плани, забрати назад гроші без штрафних санкцій), і оптимальні умови по розстрочці – під 0% при внеску від 40% від вартості квартири тощо”, – каже директор з маркетингу багатофункціонального ЖК Polaris Home & Plaza Анжеліка Саакян.
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 512513514515516 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514644
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902311
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213792
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама