Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 159160161162163 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 23 бер, 2018 12:27

Бываю иногда в Ужгороде и снимаю квартиру в одном и том же месте,хозяева этой квартиры имеют около 10 квартир в Ужгороде, может сейчас больше,все квартиры сдают ппосуточно,со всем этим хозяйством справляются две девочки,которые убирают и привозят ключи https://m.olx.ua/obyavlenie/kvartira-po ... mXm8G.html Вот эта квартира. С такой же точно схемой работы я сталкивался и в Киеве. Так что именно так всё и работает.
Востаннє редагувалось sinus в П'ят 23 бер, 2018 12:30, всього редагувалось 1 раз.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 23 бер, 2018 12:30

Ну може з'явиться. Напевне образився і вичікує. Нічого особистого,але писати бажано по темі. Чужина є чужина,думаю йому скучно і хоче щоб в Анталії було наших як в Вроцлаві.
В мене вот дилема пробую продати вторинку і приглядаюся . Смарт парус подобається ,але не знаю.
А про австрійські будинки ви не праві акурт. Ви би бачили як до колеги приїзжають гості і розглядають старинний будинок! Фоткаються і в захваті.
Не так як би дивилися на вашу модерн квартирку в Анталії.
Треба жити в задоволення ,а не тільки кошти складати в інобанку.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 бер, 2018 13:09

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  akurt написав:- в автобусі приїхала до спермодонора - легіня (поляка) із Львова - кобіта, що мешкає у Кракові. Як раз у неї критичні дні і тому спермодонору треба було 4 доби ретельно над тим попрацювати, щоби влучити вірно і саме туди, куди треба. Тут я як раз взявся допомагати.

Вибачаюсь , але нічого не зрозумів :oops: , можете написать по русски або на мові Т.Г.Шевченка?
Vadim_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3129
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 487 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 бер, 2018 13:13

  Vadim V написав:
  akurt написав:- в автобусі приїхала до спермодонора - легіня (поляка) із Львова - кобіта, що мешкає у Кракові. Як раз у неї критичні дні і тому спермодонору треба було 4 доби ретельно над тим попрацювати, щоби влучити вірно і саме туди, куди треба. Тут я як раз взявся допомагати.

Вибачаюсь , але нічого не зрозумів :oops: , можете написать по русски або на мові Т.Г.Шевченка?


Та то турецький суржик.
Мова для особливо розумних.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 бер, 2018 13:53

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  sinus написав:Бываю иногда в Ужгороде и снимаю квартиру в одном и том же месте,хозяева этой квартиры имеют около 10 квартир в Ужгороде, может сейчас больше,все квартиры сдают ппосуточно,со всем этим хозяйством справляются две девочки,которые убирают и привозят ключи https://m.olx.ua/obyavlenie/kvartira-po ... mXm8G.html Вот эта квартира. С такой же точно схемой работы я сталкивался и в Киеве. Так что именно так всё и работает.

330 грн доба - у вас там мабуть ще й знижки є, як для постійного клієнта...
Складно це назвати бізнесом. Невже в Ужгороді собівартість здачі інша ніж у Львові?

У Львові такі квартири теж є, але є і такі, які на прибуток для орендодавця розраховані.
Гляньте тут: https://booki.ng/2HYokN0
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 бер, 2018 14:01

  Lambada написав:
  sinus написав:Бываю иногда в Ужгороде и снимаю квартиру в одном и том же месте,хозяева этой квартиры имеют около 10 квартир в Ужгороде, может сейчас больше,все квартиры сдают ппосуточно,со всем этим хозяйством справляются две девочки,которые убирают и привозят ключи https://m.olx.ua/obyavlenie/kvartira-po ... mXm8G.html Вот эта квартира. С такой же точно схемой работы я сталкивался и в Киеве. Так что именно так всё и работает.

330 грн доба - у вас там мабуть ще й знижки є, як для постійного клієнта...
Складно це назвати бізнесом. Невже в Ужгороді собівартість здачі інша ніж у Львові?

У Львові такі квартири теж є, але є і такі, які на прибуток для орендодавця розраховані.
Гляньте тут: https://booki.ng/2HYokN0

Прошел по ссылке и вижу много предложений с той же ценой, например вот это https://www.booking.com/hotel/ua/aparta ... d4782bfX11 .А в Ужгороде к той цене,что написана ещё по счётчик берут деньги за котёл.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 23 бер, 2018 14:06

Коли пану Долярчику дадуть калькуляцію купівлі старобудови недалеко від Арсеналу під здачу в подобову оренду раджу врахувати наступне:
(мій приятель здає подобово квартиру на вулиці "Тиха" біля Вінниківського ринку, то знаю, про що говорю. Доречі приятель значно розбагатів на тому: все ж таки 300 гривень на добу - гроші гарні. Особливо, коли вдається знайти клієнта на тиждень. У свята - не лайтеся - гилить 600):

- чи реставровані вхідні двері у під"їзд. У мого приятеля подарунок долі - реально - вхідні двері виготовлені у 1881 році. Витвір мистецтва. Останній раз їх хтось намагався вскрити лаком у 1939 році. Скоро будемо з ним святкувати ювілей.
- який стан стін під"їзду - зазвичай все обідране та відвалюється, стеля дуже висока, за ремонт візьмуться не всі працівники.
- який стан сходів на поверхи - чи всі дощечки сходів на місці, яка частина заміненена сосновими брудними "досточками".
- особливо в мене кров"ю серце обливається, коли бачу балясини тих бідних сходів. Бачив би архітектор та майстер 1881 року ті бідні балясини... та перила... плакали би разом зі мною. Тут, правда, приятелю повезло: я дав телефон приятелів із Івано-Франківська - вони "краснодеревщики" можуть відреставрувати. Зараз у під"їзді намагаються зібрати гроші із мешканців на тую реставрацію. Зібрали вже майже половину, збирають із серпня 2015 року - вже недовго залишилося.
- важливе питання про вхідні двері у квартиру - 6 500 гривень за нові - не гроші - але все-ж таки. Дуже раджу поставити "лічинку" замка не за 260 гривень (відкривається за допомогою шила та шматочка фольги - в інеті багато інструкцій, як те робиться, час відкриття - 3-5 хвилин), а щось за 800 гривень - там і проти зламу, і проти висверлювання. 800 гривень тут не треба економити, краще один раз поїхати на Південний, ніж 20 разів у поліцію на допити. У приятелів недавно квартиру вскрили. Орендар був розгублений. Дуже. Дзвонив тремтячими руками до орендодавця...
- треба оцінити стан паркету - зазвичай у Львові черга до майстра на відновлення паркету - в мене працює гарний хлопчина Георгій - 3 (три !!!) роки.
- оцінити, чи вдало получилося вигородити із вітальні місце для ванної або душевої. Важко повірити, але подобові орендарі питають про ванну та просять ще й фото.
- дуже важливе питання - газове опалення та джерело гарячої води (подобові орендарі зазвичай хочуть мати у ванній гарячу воду - ну, такі в них вимоги, що поробиш), бо в таких квартирах можливо - але не факт - встановили двоконтурний котел. Не дай Боже самостійно та без відома Львівгазу - клопоту не оберетеся, і газ відріжуть.
- обов"язково буде питання від подобового орендаря - будь то жовнір, або просто кумпель - щодо місця під парковку автівки - бо верогідно, що бімбу привезуть на автівці. Дуже важливе питання про парковку, треба продумати задалегідь.

То бачите, пан Долярчик, тут є питання... Не суттеві, такі, шо легко вирішуються за пару копійОк, але є...

P.S. Панів, що ллють на цю гілку бруд, прошу не турбуватися та не нервуватися - вони у мене всі в ігнорі, я їх вумні тексти не бачу, бо однак корисного нічого за час із січня не написали.
Про всяк випадок нагадаю про тему гілки: "Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львіську нерухомість!"
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 23 бер, 2018 14:17, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9617
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 23 бер, 2018 14:20

Все життя та всю наснагу пан витрачає на критику кожного слова в моєму реченні.
Це похвально. Я наче вгадав, що його не включи в ігнор, ну дійсно нам очі розкрив:
"Тому серцевину замка слід закривати броненакладкою."
Боже правий, добре, що Ви, Боже, на нас зглянулися, а то б оце жили б у темряві і не знали, що треба броненакладки ставити у вхідних дверях за 6 500 гривень...


Перший раз за весь час дав корисну пораду, бо дійсно то важливе питання про замки.
С цього приводу дуже раджу послухати не мене, і не цього знавця, а поговорити на Південному із хлопцями в тому магазині, що під парковкою, яка на даху: хлопці торгують тією бідою під назвою "замки" - вони краще розкажуть.
В ціновій категорії 800 гривень я ставив в своїх квартирах ось такі серцевини.
Зображення
Зверніть увагу на ряд піктограм у нижній частині кришки коробки.
Відкривають завжди всі замки на світі, але треба створити умови, щоби крадієві все ж таки ваша "прєлєсть" дісталася якщо і не важче, то довше...

Я знаю, що зараз виллють відро бруду, скиглячі, що я щось рекламую, оскільки точно знають, що тримаю всі геть кіоски на Південному, але скажу: "Рекомендую".
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 23 бер, 2018 14:38, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9617
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 23 бер, 2018 14:35

  akurt написав:С цього приводу дуже раджу послухати не мене, , а поговорити на Південному із хлопцями в тому магазині, що під парковкою, яка на даху: хлопці торгують тією бідою під назвою "замки" - вони краще розкажуть.

Серйозно?
Торговці замками - "експерти по захисту від злодіїв"???
Не поліцаї-криміналісти, а торгаші?
Пан Акурт, ви вже святкуєте п,ятницю з обіда?))))
Закарпатський коньяк чи угорський абсент?

  akurt написав:- важливе питання про вхідні двері у квартиру - 6 500 за нові - не гроші - але все-ж таки. Дуже раджу поставити "лічинку" замка не за 260 гривень (відкривається за допомогою шила та шматочка фольги - в інеті багато інструкцій, як те робиться, а щос за 800 гривень - там і проти зламу, і проти висверлювання. 800 гривень тут не треба економтти, краще один рахз поїхати на Південний, ніж 20 разів у поліцію на допити. У приятелів недавно квартиру вскрили. Орендар був розгублений. Дуже.

пане Акурт, ну що ж Ви так по дилетантськи! :cry:

Будь яку серцевину циліндрового замка можна висверлити дрилем вбо зламати влучним ударом молотка.
Тому серцевину замка слід закривати броненакладкою.
Такою, наприклад.
Зображення
На дверях потрібно мати два замки - циліндровий (з броненакладкою) і сувальдний (також з металічною накладкою).То не панацея, але зразу ж остудить злодіїв-швидкокрутів.
___________

Ніхто не впізнає богочестивого кадра????
"Злодій під час служби у львівському храмі вкрав скриньку для пожертв. ВIДЕО камер спостереження"

https://ua.censor.net.ua/news/3057365/z ... terejennya
______________

Будь з якою серцевиною циліндрового замка - без додаткового захисту зовні - можна зробити так:

Зображення
Або висверлити - ось так:
Зображення
Востаннє редагувалось Frant в П'ят 23 бер, 2018 15:34, всього редагувалось 4 разів.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23831
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1661 раз.
Подякували: 2537 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 бер, 2018 14:36

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  sinus написав:Прошел по ссылке и вижу много предложений с той же ценой, например вот это https://www.booking.com/hotel/ua/aparta ... d4782bfX11 .А в Ужгороде к той цене,что написана ещё по счётчик берут деньги за котёл.

Зображення
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 159160161162163 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 884, 885, 886
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8855 6927287
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 17:38
cherchiltank
24760 16546129
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
548 223810
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама