Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 430431432433434 ... 1001>
Повідомлення Додано: П'ят 08 лис, 2019 18:49

Мене більше це турбує, я не хочу , щоб землі біля мене забудовували.
Меньше народу більше кисню.
https://zaxid.net/verhovniy_sud_ukrayin ... a_n1492540
Bolt
 
Повідомлень: 2857
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 08 лис, 2019 19:05

Bolt

усе вирішать на свою користь, тобто навалять новобудів і засрають цю гарну місцину

під приводом виділення ділянок для атовців освоюють десятки га..:

"Свободівець" Кривецький отримав землі АТОвців на Львівщині
Колишній народний депутат та основний фінансист ВО "Свобода" Ігор Кривецький фактично заволодів уже понад 110 га землі у Львівській області, частину якої складають паї для АТОвців.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/5/7231050/



у Брюхах також шурують ціле котеджне містечко на землях, "виділених" для атовців :wink:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 08 лис, 2019 23:18

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:тож стаття ця, більше підходить для тих, хто заробляє мінімалку/чи близько неї - і жорстко економить....
- а в Долярчика, - таки трохи по-іншому


Ні. Просто Ви, ймовірно, не зрозуміли основну ідею статті - інвестувати в свій розвиток (здоров'я), з метою підвищення доходу (зменшення витрат). І Ваша історія - це приклад прийняття рішень в умовах обмеженого грошового ресурсу (потрібно визнати, з хорошим результатом), замість того, щоб визнати, що обмежений грошовий ресурс - це проблема, і почати вирішувати її (уявіть собі результат, якщо застосувати Ваші навички заощадження і фінансової дисципліни, при наявності вдвічі-втричі більшого ресурсу). На противагу Вашій історії, є шлях dinozavrik'а, який він пройшов за 10 років. Власне - це і є результат різниця між лівою/правою (верхньою/нижньою) ілюстраціями в статті.

З одного боку, Ви шукаєте можливостей створення і нарощування власного капіталу. З іншого боку, Ви дуже часто зневажливо ставитесь до навчання, до порад, які Вам дають, особливо, коли радять працювати (над собою, в першу чергу). Ви хочете легких рішень. Ну, тоді чекайте. Може й повезе.

  Долярчик написав:дивуюсь, що ви робите на цьому форумі???


Підозрюю, що dinozavrik, як і багато хто ще, вчиться далі, не зупиняється на досягнутому, і використовує форум, як джерело інформації/новин, місце для обговорення ідей та ін. Натомість, Ви для себе встановили скляну стелю, і вирішили, що "життя вдалося". Це нагадує мені Ільфа і Петрова:

"Скажите, Шура, честно, сколько вам нужно денег для счастья?". (С)

та й кандидат на роль Остапа тут також неподалік :)

Можливо, Ви не все тут розповідаєте, але у Вашому поточному фінансовому стані, яким я його уявляю з Ваших розповідей, інвестувати в нерухомість (а тим більше із залученням іпотеки) не варто (і, навіть, небезпечно), оскільки цим Ви порушите всі можливі і неможливі правила управління персональними фінансами.

Це моя Вам порада. Чому так? Розповідати не буду (навмисно). Відповідь спробуйте знайти самостійно. Може хоча б ризик втратити майбутні заощадження стимулюватиме Вас до навчання :)
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2019 00:15

Avalon time міг би бути класним 5-поверховим комплексом. До того ж, поруч будівництво церкви веде архітектор зі світовим іменем. Особисто я дзвонила наступного дня після оголошення початку продажів, однокімнатних не було зовсім. Короч, якось невдобно зараз виходить.

А тепер ще відомі брати залізничники на Тракті Глинянському ще не накрили свої цьогорічні багатоповерхівочки, а продажі йдуть. Думаєте, добудують у світлі вчорашніх арештів у залі суду?

Так виглядає, що список сумнівних новобудів поповниться до кінця цього року, і не обмежиться 5 Авеню.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2019 09:41

  Lambada написав:Avalon time міг би бути класним 5-поверховим комплексом. До того ж, поруч будівництво церкви веде архітектор зі світовим іменем. Особисто я дзвонила наступного дня після оголошення початку продажів, однокімнатних не було зовсім. Короч, якось невдобно зараз виходить.

А тепер ще відомі брати залізничники на Тракті Глинянському ще не накрили свої цьогорічні багатоповерхівочки, а продажі йдуть. Думаєте, добудують у світлі вчорашніх арештів у залі суду?

Так виглядає, що список сумнівних новобудів поповниться до кінця цього року, і не обмежиться 5 Авеню.



увесь цей шухер із "незаконними забудовами" - пшик перед майбутніми виборами мера та дупутатів до місцевих рад. сонцесяйний хрунь провалив президентські/вибори до верховної зради, фракція розлетілась, а він же оголосив, що більша на мера не піде :wink: тепер залишилось лише тільки мерство :lol: от і воює показово перед виборами, ніби міські райці не знали до цього про усі ці сумнівні і незаконні виділення земельки та забудови. Та й за все це він із своїми посіпаками отримував долю.

козла йому не побороти, дуже потужний гравець

щодо однокімнатних тайма, викинуть по переуступці, свої ж їх і оформили на себе

молодшого бандюгана залізничника уже випустили із сізо, щось ще віддасть та й відмажеться, уже фірму на сина переписав. рошен також дуплом відчуває сильну зраду :mrgreen: на старшого синульку переписує свої фірми
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2019 12:31

  jump написав:Bolt

усе вирішать на свою користь, тобто навалять новобудів і засрають цю гарну місцину

під приводом виділення ділянок для атовців освоюють десятки га..:

"Свободівець" Кривецький отримав землі АТОвців на Львівщині
Колишній народний депутат та основний фінансист ВО "Свобода" Ігор Кривецький фактично заволодів уже понад 110 га землі у Львівській області, частину якої складають паї для АТОвців.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/5/7231050/



у Брюхах також шурують ціле котеджне містечко на землях, "виділених" для атовців :wink:


Немає чого виділяти землю,яку потім освоюють олігархи. Видайте грошима кошти. Які дураки правлять нами. Все видали,я а простий народ потім в рабстві.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2019 12:40

... за крок до перевороту думок © ч. 6

  Coder написав:Можливо, Ви не все тут розповідаєте, але у Вашому поточному фінансовому стані, яким я його уявляю з Ваших розповідей, інвестувати в нерухомість (а тим більше із залученням іпотеки) не варто (і, навіть, небезпечно), оскільки цим Ви порушите всі можливі і неможливі правила управління персональними фінансами.

Це моя Вам порада. Чому так? Розповідати не буду (навмисно). Відповідь спробуйте знайти самостійно. Може хоча б ризик втратити майбутні заощадження стимулюватиме Вас до навчання

- ну дивіться.... якого висновку, що-до кредитів(ну і іпотеки) - я дійшов!

- цього року я почав "тренуватись" на, відносно, ВЕЛИКИХ сумах по кредитних картах і "оплатах частинами"(завдяки ремонту) :)
- так от, класно, коли я себе підкріпив на ті місяці/числа, що потрібно гасити кредитку/чи вносити наступний транш :) на" оплату частинами" - своїми гривневими депозитами! ;)
- і, дійшов висновку, що буде ДУЖЕ ВАЖКО, нести "іпотечний хрест", якщо я, майже, всю скирду викину на перший внесок по іпотеці!(а хочу ж брати котлован, а не готове, що зразу квартиранти можуть частину іпотеки відбивати)

- але це - ще пів біди!
- найбільше мене лякає/стримує те.... - а що буде, якщо НЕ дай Боже - форс-мажорні обставини???(ну там я/хтось суттєво прихворіє, чи ще щось...)
- це ж зразу виростає НЕпід'ємний борговий тягар!!!

- то ж, суть така:
- потрібно брати іпотеку тоді, коли сплативши перший внесок, залишається ще коштів, як мінімум, на пів року погашення іпотеки!- а краще, звичайно, щоб ще залишалось/маринувалось на депо - на ВСЕ погашення!!! :)
- ну, чи так: щоб вистачало дотягнути до здачі і зробити ремонт - а далі, квартиранти будуть все/майже все - гасити за Вас!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 01:08

  Lambada написав:Avalon time міг би бути класним 5-поверховим комплексом. До того ж, поруч будівництво церкви веде архітектор зі світовим іменем. Особисто я дзвонила наступного дня після оголошення початку продажів, однокімнатних не було зовсім. Короч, якось невдобно зараз виходить.

А тепер ще відомі брати залізничники на Тракті Глинянському ще не накрили свої цьогорічні багатоповерхівочки, а продажі йдуть. Думаєте, добудують у світлі вчорашніх арештів у залі суду?

Так виглядає, що список сумнівних новобудів поповниться до кінця цього року, і не обмежиться 5 Авеню.

Ті що будували 5 авеню - жоден з своїх обєктів до кінця так і не здали (ЖК Галіція, на нивах, дипломат і т.д), зробили "піраміду" з ЖК, досі не розумію як "власники" квартир ще по кілька сотень уе не скинулись і не влаштували народний суд
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 17:27

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:ЯКИМ ЩЕ ЦВЯХОМ, ВАМ ТУТ ВСІМ - ЦЕ В ГОЛОВУ ВБИТИ, стосовно освіти?


Ще раз, і в останнє, кажу - Ви дарма зневажливо ставитесь до самоосвіти, і освіти загалом. Приклад Вашої дружини і крутості Вашого доходу на фоні неї - нерепрезентативний. Як би Вам не хотілося, але там немає чим хизуватися. Є така російська приказка: "Молодец среди овец, а против молодца и сам овца". Я можу навести десятки прикладів серед своїх знайомих, коли люди з хорошою освітою мають дохід вищий ніж Ви і Ваша дружина разом (деколи в рази). Ні, вони не власники бізнесів. Ні, вони не ІТ-шніки. Тому цвяхом краще вбивайте собі: якщо вкладати в свій розвиток і впахувати, то цифри, озвучені dinozavrik'ом, від яких у Вас перехопило подих стануть цілком реальні.

Я не говорю про вищу освіту. Якщо Ви вже цікавитесь фінансами, і проводите купу часу на фінансовому форумі, то вивчіть хоча б основи фінансової грамотності. Замість того, щоб в маршрутці і в перервах між клієнтами дописувати на цей форум, закачайте собі на смартфон пару книжок і читайте (або статті з сайтів), щоб зрозуміти основи (декілька ресурсів для навчання я колись вже наводив тут ).

У Вас є деякі вірні міркування, щодо ризиків, але способи, якими Ви намагаєтесь їх знизити, чи уникнути абсолютно невірні. Та і стратегія, по суті, дуже слабка. Накидаю Вам список тез:
- про "лендлордство" загалом, не варто починати будувати інвестиційний портфель з нерухомості (ключове слово "диверсифікація")
- тим більше не варто робити це в кредит/іпотеку (так, я читав Кійосакі, тому не потрібно мені наводити його як приклад, краще ознайомтеся з альтернативними точками зору)
- Ви, ніби, вірно ідентифікували ризики (форс-мажори, хвороби), і, навіть, описали, щось подібне до того, що називається "резервний фонд" (це ще одне ключове слово). Але те, для чого Ви його плануєте створити, і як плануєте використовувати, підриває фінансову безпеку Вашої родини

Тому, вчіться, Долярчик, вчіться! :) (а там, дивись, і дійдете до того, що і працювати треба)
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 18:21

Чого ви всі накинулися на Долярчика? :P Історії успіху в плані покращення матеріального добробуту можуть бути різні: з освітою чи без освіти. Освіта - не гарантія такого успіху, лише збільшує потенціал. Головне все ж таки хліб духовний, а не матеріальний. Долярчик любить своїх дітей, тому він успішний. В нього в житті є Любов. А покращити матеріальний добробут, це як Бог дасть. Якщо Бог дає, то радійте тому, що маєте, не скигліть. Треба буде більше, Бог дасть більше. Бог добрий і справедливий. Ніколи не залишить своє творіння на призволяще. :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 430431432433434 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540245
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6921764
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 221900
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама