Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 363364365366367 ... 999>
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 21:41

  Долярчик написав: біля мене в Грінвіль Парку акція: до 20го червня знижки понад 40тис. грн.

.... отак, беруться забудовники по троху за розум :)

Почекаємо наступного девалу чи дефолту. Дорого! :P
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 21:54

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

... ну і попалось на очі це(на Личаківській) ...
https://novobudovy.com/novobudovy/novob ... ichakivska
... для нашого Козака!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 22:07

  Долярчик написав:... ну і попалось на очі це(на Личаківській) ...
https://novobudovy.com/novobudovy/novob ... ichakivska
... для нашого Козака!

Вони з дуба впали такі ціни за не побудоване дерти... :P

Здача в експлуатацію: 2020, 2 квартал
В наявності: є вільні квартири або площі
Ціна від: 58800 грн/м2

Розташування начебто файне, але лише на перший погляд. Поруч трамвайна колія. На тій же Пекарській, де немає трамваїв можна за таку ціну купити. Але за такі сумачечі гроші краще вже польський люкс з ремонтом брати, дешевше значно вийде. Ціни не складуть за новобуд в центрі. Хай купляють в них ті, в кого бабла халявного повно. :P Дурачків немає. 1000$ - це максимальна ціна за бетонометр у центрі! Ні копійчиною більше. 8) Я б хотів би купити для себе хату новобуд в центрі, але не за кінські ціни. Вже вирішив жити остаточно в тому що маю. Зробив ремонт.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2019 13:45

... попідтягую дописи, бо загубились у тому ср@чі

  Долярчик написав:
  theo написав:Не буду вказувати на особистості, але рівень дискусії справді дуже низький. Більше тексту, ніж суті.

Давайте писати по темі, ділитись досвідом і спостереженнями. Особисті розмови і правоту виясняйте десь в ПП чи при зустрічі.

1) - ну так напишіть по темі з-пів аркуша!(а то почерпати цікаву інфо хочуть всі, а самі писати не хочуть)
2) - повірте, що якщо і того не буде, що є - то і, взагалі, НІЧОГО НЕ БУДЕ!

- то ж проошу спробуйте самі написати щось цікаве:
- про забудовників
- про об'єкти(де краще взяти під оренду)
- про іпотеку(чи вигідно? для оренди)
... і т. п.
- прошу, не соромтесь! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2019 13:46

.... підтягну пости...

  Долярчик написав:
  amphiton написав:Живу в цегляній хрущовці в тихому і зеленому районі, з вікон одні дерева, з 4 ранку співають пташки, в дворі біля 5 машин і він непроїзний – тиша і спокій.

В якийсь момент думав що купити – квартиру собі чи під здачу, подивився на новобуди і усвідомив в якому прекрасному районі я живу. Новобудови чи в прицнипі будинки, в яких хочеться жити (польські люкси, тощо) – ближче до $100k. В хрущах є нюанси із будиноком і сусідами, але і багатьох негативних моментів новобудов немає.

Купив нерухомість для здачі і не шкодую.

... живете в гарному районі - це ми зрозуміли))
- а для здачі в оренду, коли і де купили і за скільки? - з ремонтом/без?(якщо без, скільки ремонт вартував? )
- за скільки здаєте? - хто поселився?

- пишіть, нам буде цікаво!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2019 13:48

... то ще раз...

  Долярчик написав:
  Ethereum написав:
  Долярчик написав:Якщо брати нерухомість вклад в бетон надійного забудовника приніс мому знайомому +8000 з вкладених 26.За рік. Навіть, якщо інколи тратити 5% на переуступки,то все одне прибуток за рік колосальний

... тут, як сказати і ЯК рахувати
- з одного боку, якщо б я свою квартиру(котлован був придбаний в жовтні 2017р) продав по переуступці в кінці 2018р. - то теж, за рік мав би +/- 8тис. дол....
- з іншого: якщо б я продав, то де можна купити котлован "по старій ціні" в аналогічній локації? - а ніде!
- тоді виходить, що зароблені лише +/- 1-2тис.дол.,якщо перескочити зараз в аналогічний котлован!
...наприклад, у сусідньому Грінвіль Парку - м2 станом на зараз коштує ~ 700дол.!



ну і так треба було зробити і взяти в кінці 18го і зараз можна вже віддавати. Не буду показувати де іменно,самі визначите. Але ціни зараз недешеві. Нічого доброго менше 17000 зараз майже немає. Наприклад зараз, після місяця пошуків є варіанти,але курс не дуже. Навіть є райони де краще перекупити в дол. і потім продати по здачі за пару місяців. А в 2018 кінці Ви могли дешево взяти район,де рілтори добавили зараз 30%. І в вашому районі теж! А спрос великий.

... ще пару думок, щодо вищенаписаного...

- знову ж таки: ЯКБИ Ж ТО ЗНАТИ НАПЕРЕД?!
... от я чуть-чуть не вліз у Моне-2(з-під носу акційну забрали), а потім, і в Моне-3...
- так от, вони теж, як і авалонці, мали здати в першому кварталі цього року(нагадаю, що авалонці здали ДО кінця минулого року, випередивши свій же графік на квартал! ) - так Моне-3 ще й досі не зроблений фасад! - коли його здадуть - хто зна!
... так от до чого я - (знову пофантазуємо) - якщо б я все ж таки там купив(Моне-3) і, нехай вчора б продав по переуступку - знову те саме питання(ДО ВСІХ ФОРУМЧАН) - куди з тими вирученими коштами перестрибувати, якщо б я не набагато більше б виручив грошей, ніж найближчий/аналогічний котлован???(нехай, умовно буде, що я продав по 19 000м2)
- тільки, давайте гору Підголоско не пропонувати, бо "там дешевші котловани" :mrgreen: а щось таке на кшталт Грінвіль Парку(ліквідне) :mrgreen:
- і якщо в такій площині дивитись, то за ПІВТОРА РОКУ від купівлі котловану:
1) - купа гемору/переживань - добудують/чи ні?!
2) - заробітку НУЛЬ, якщо зараз застрибнути в Грінвіль пА 18 000 - 18 500м2, якщо врахувати, що кошти могли в банку лежати на долародепо! :mrgreen:

... так що тут треба ТОЧНО знати, КОЛИ заходити в котлован і коли виходити з нього!
- то ж, на мою думку, зараз НЕ НА ЧАСІ заходити в котлован, а потрібно перечекати деякий час!

... хто не погоджуються з вищенаписаним, прошу кидати свої ОБҐРУНТОВАНІ аргументи![/quote]
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2019 18:35

Долярчик
Долардепо зараз 5%
Як Ви до нинішнього Авалону відноситеся? Відповідає за слова? Бо я бачив як в Леополі і Галжитлобуді ,то жах,хіба на перепродажу.
Ну що ж я мабуть тоді ризикну сам і побачимо чи зможу заробити за рік часу щось.
Але діал можливий при курсі мінімум 26.5,а його поки немає,хоча з вашими політичними поглядами дурними вже вернулося більше олігархів ніж треба :D І вони мені курс качнуть.
між іншим ,якщо комусь потрібен сертифікат новобудови на ЖК Глобус Централ Парк на 50000гр,він в мене є.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2019 21:52

... і будь тут мудрим ©

Ethereum
... Авалон останнім часом трохи припух з цінами(я про Тайм на Полтві)
- а косяки, є як у всіх.... - правда, і виправляють, якщо звертатись(наполегливо) - он, одній штукатурка пластами відвалювалась(відео кидала), але потім казала, що авалонці прийшли і все перештукатурили безкоштовно...
- з електрикою(загальною) трохи начудили, то вже щось 2 рази приходили/переробляли..

... коротше, напевно, все як у всіх... - один плюс, що реально плюс, так це те, що швидко будують!(не було чути, щоб десь свій об'єкт затягували)
- на відміну від Ріелу - ціни чуть дешевші, але в свої терміни, напевно, що ніде не вписуються і то добряче не вписуються(ЖК Америка, Моне-3)
- от я, якщо б збирався зараз влазити у своєму районі в бетон, то або Грінвіль Парк з кусючою ціною, або в солодку ціну Тополіс від Ріелу.... - але, Ріел затягує, тому таки я б у нього не бетонувася :roll:

п. с.
...а про 5% :D - так я, наприклад, цього року планую влізати(і вже частково вліз) на депо 30/70 дол/грн - що в сумі і вийде отих 9-10% але з меншим гемором, ніж та здача в оренду
у новоБудах, які потрібно купити по конячому ціннику :mrgreen: - правда, в мене загальна сума буде далеко не на новобуд :oops:
- але, навіть, якщо б мав лям гривень - все рівно, стратегію б не змінював!

п. с. 2
....і я настільки вірю в "добрі справи" Зе, щоб, навіть, би заліз ВСІМА на гривнедепо :D - але, притримуюсь деяких фінансових правил! - одне з яких: диверсифікація!
- вона мусить бути!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2019 22:09

Долярчик Долярчик, скирдуй гроші. Потім продаси хату авалонську і докладеш гроші, щоб у Львів мігрувати з околиць. Бум каву пити на терасі. :)
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2019 22:22

Ну я в райони Полтви не полізу. Немає дурних. Тільки стратегічні райони УКУ,Стрийський парк і так далі. Ріел взагалі не подобається.
По термінах ніхто не вписується. Згіден що депо 30\70 дасть 10%.
Я ще товаришу позичив,він мав 7 кредиток з %. Але віддає мені зарплату.
Ну я розумію,не можна позичати,але виручив ,гроші не вічні.
А Національний Стрийська-Наукова? Проект супер,але чекати довго треба.




  Долярчик написав:Ethereum
... Авалон останнім часом трохи припух з цінами(я про Тайм на Полтві)
- а косяки, є як у всіх.... - правда, і виправляють, якщо звертатись(наполегливо) - он, одній штукатурка пластами відвалювалась(відео кидала), але потім казала, що авалонці прийшли і все перештукатурили безкоштовно...
- з електрикою(загальною) трохи начудили, то вже щось 2 рази приходили/переробляли..

... коротше, напевно, все як у всіх... - один плюс, що реально плюс, так це те, що швидко будують!(не було чути, щоб десь свій об'єкт затягували)
- на відміну від Ріелу - ціни чуть дешевші, але в свої терміни, напевно, що ніде не вписуються і то добряче не вписуються(ЖК Америка, Моне-3)
- от я, якщо б збирався зараз влазити у своєму районі в бетон, то або Грінвіль Парк з кусючою ціною, або в солодку ціну Тополіс від Ріелу.... - але, Ріел затягує, тому таки я б у нього не бетонувася :roll:

п. с.
...а про 5% :D - так я, наприклад, цього року планую влізати(і вже частково вліз) на депо 30/70 дол/грн - що в сумі і вийде отих 9-10% але з меншим гемором, ніж та здача в оренду
у новоБудах, які потрібно купити по конячому ціннику :mrgreen: - правда, в мене загальна сума буде далеко не на новобуд :oops:
- але, навіть, якщо б мав лям гривень - все рівно, стратегію б не змінював!

п. с. 2
....і я настільки вірю в "добрі справи" Зе, щоб, навіть, би заліз ВСІМА на гривнедепо :D - але, притримуюсь деяких фінансових правил! - одне з яких: диверсифікація!
- вона мусить бути!
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 363364365366367 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514333
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902090
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213744
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама