Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 393394395396397 ... 999>
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2019 06:40

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

s_sagajdak написав:5396669
Я брав там квартиру у 2007р. (а потім ще паркінг) і зараз роблю ремонт. 1-3,9 секції можуть оформляти право власності, іншим обіцяють через 1-3місяці. З комунікацій: електроенергія з будмайданчика; проведена, але відключена каналізація; води немає - всі носять з майданчика (обіцяють от-от, але вже так 2й місяць); газ обіцяють на осінь.

Локація має плюси і мінуси: хороша транспортна розвязка: 2 тролейбуси, трамвай, велика кількість малих і великих автобусів; є 2 сквери поруч і парк Піскові озера 5хв пішки; велика кількість бізнес центрів, офісів, є кафе і магазини, а ще планують ТЦ; велика кількість шкіл, садочків; Спортлайф; при тому, близько до будинку знаходяться будівлі і з нижніх поверхів виду з вікон немає; дуже багато авто офісників припарковані абияк; будинок знаходиться поміж досить завантажених доріг Кульпарківська-Героїв УПА-Антоновича.

Сам район досить люблять ІТшники і він зараз активно забудовується.

Я шукав житло в цьому районі і він мені подобається. Будуть питання - пишіть)
Спасибо за Ваш ответ. Думал еще больше года назад там прикупить, но как-то не срослось. Вот сейчас еще вариант появился не плохой в секции 9 и окнами не во двор и опять задумался :)

Отправлено с моего SM-G975F через Tapatalk
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2019 14:16

... ремонт можна лише розпочати)))

  s_sagajdak написав:Для своєї квартири (70 кв.м.) розробляли дизайн-проект і після того давали цей проект різним бригадам на прорахунок. В результаті: 1400$ дизайн проект + 7000$ робота майстрів, матеріали - як получиться. Ще веду базу, де обчислюю всі витрати, щоб звірити з плановими витратами. Квартира для себе, тому питання економії не було першочерговим.

Результат попередньої оцінки бригадами помістив у файл, думаю вам буде цікаво: https://docs.google.com/document/d/1JEhM8jLHEppiBQZyNPyf-ipij1yAlxwGj5xfZnw75YY/edit?usp=sharing

Молодці! - так тримати!

....а я роблю все своїми силами(я і тато)
...наступнтй об'єкт/квартиру, якщо буду колись мати/робити, то точно буду брати майстрів на половину робіт, або й більшу половину... :P

...то ж, ще раз нагадаю, що "екватор" ремонту - перетнув!
- записую всі витрати у зошит і тільки після закінчення ремонту - буду все рахувати до купи...
... закуплено вже:
- вся плитка і клей/фуга до неї(і вже підлога у ванні/туалеті покладена)
- ламінат і все, що під нього потрібно...
- двері(5шт)
- душовий піддон(глибокий)
- структурну фарбу і грунт до неї для всіх стель(буду експерементувати - ще нею не робив) :D

.... залишилось ще купити:
- шпалери(якісь вони дорогі :shock: :evil: а дешевих в Епіку - вибір не великий.... - "дешеві" - маю на увазі +/- 200грн за рулон, шириною 1м, вінілові)
- пінопластові карнизи(чи як вони називаються, що клеють по стиках стін зі стелею? )
- лампи(світодіодні)
- мебель
- техніку
...решта, ніби, все вже є(або й встановлено/зроблено, так як от електрика/сантехніка/опалення).... хіба б щось ще забув :)

... ну і пару фоток.... мого гніздечка...


ЗображенняЗображення
... нижнє фото ще десь в квітні зроблено...
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2019 15:47

  5396669 написав:Друзья, а как вам комплекс почти сданный на Героев Упа, 73?
Дом вот вот сдается.
Как район для жизни, для аренды?


Було би добре, якщо би пані Ламбада пару слів написала.
Просимо.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2019 16:22

akurt
... панянка Ламбада, напевно, зараз десь за кордоном ніжиться на сонечку....... прикривши мушлями свої диньки ;)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 08:17

Афера століття

https://zaxid.net/tse_bude_misto_v_misti_n1485236

операція "Брюховичі"
Кабмін віддасть 125 гектарів землі у лісі біля Львова під забудову
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 08:26

Брюховичі - Брюховичами, а Іпподрому Львова вже гаплик.
Кран вже стоїть... Працює... Конячкам боки ще миють...
Казав же людЯм ще пару років тому, що центр Львова переміщується на південь - сміялися... Ну-ну...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 08:39

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:пінопластові карнизи(чи як вони називаються, що клеють по стиках стін зі стелею? )
багеты
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22658
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2384 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 11:04

... бетонні джунглі розростаються із року-в-рік!

  akurt написав:Брюховичі - Брюховичами, а Іпподрому Львова вже гаплик.
Кран вже стоїть... Працює... Конячкам боки ще миють...
Казав же людЯм ще пару років тому, що центр Львова переміщується на південь - сміялися... Ну-ну...

... та тепер, наче, всюди, де тільки є вільне місце - заливають бетоном...
- а там, де Ви пишете, то там ще огогоооооо, скільки можна "бур'янів" заливати бетоном!
- і по другу сторону(там, де Гололний Микола) там ще "бур'янів, а бур'янів...... :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 15:24

А ось ви і не праві - через дорогу від Іпподрому Львова - то не Львів, то село Сокільники, там сільська рада така, що пальця в рот не давай - відкусять відразу і чужому не віддадуть.
Через дорогу від Іпподорому - пан Долярчик - там так цікаво - Іпподром - то Львів - а через дорогу - то не Львів - будують церкву - навмисно, щоби жадібні бізнесмени через дорогу хрестилися, знали, що їх очікує та Божі заповіді перечитували...

А ось масив від Іпподрому до Автовокзалу в сторону ВІД Стрийської вглиб - там вже ціле сучасне нове місто із такими велетенськими комплексами, що "мама не горюй!"
Там - супер:
- паркова зона - три озера.
- широкі вулиці...
- прямий виїзд на Карпати та за кордон...
От скажіть, ну що ще треба в наші турбулентні часи?
Вчора - ти начальник над начальниками митниці, хитриш, тасуєш колоду та гроші, а сьогодні тобі сказали: "Я ідіот?"
І звільнили... Зараз із лопатою бігає по під грушею в Малечковичах, викопує...Буде тікати.
Кажуть, на прикордонному переході в Ягодину зараз черги на виїзд по 8-9 годин...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 18:51

До кінця 2021 року у Львові відкриють чотири нові торгові центри, загальною площею 34,6 тисячі метрів квадратних.

Зокрема, вже 25 липня нинішнього року планується відкриття ТЦ Vernissage (вулиця Шевська, 12). Окрім того у найближчі два роки у Львові відкриють ТРЦ “Арсен” (проспект Червоної Калини, 60), ТРЦ “Кінескоп” (вулиця Героїв УПА), а також новий торгово-офісний центр на вулиці Шпитальна, 11, назва якого поки що не відома.


Долярчику, Ви там вже майже мешкаєте, то правда що кажуть: "Спартак практично порожній" :?:
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 393394395396397 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: vydrigan і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24710 16513344
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:47
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 875, 876, 877
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8769 6901606
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 11:29
akurt
548 213622
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама