Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 407408409410411 ... 1002>
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2019 07:40

"... а я хвилю-, хвилю-вався...." ©®™

  akurt написав:треба ж знати рівень цін на квартири у Львові

... на рахунок цін, то я вчора ох#... здивувався дуже, коли побачив ціни на Авалон Флекс, який поруч почали будувати....
- ще МІСЯЦЬ тому, ціна була щось від 17 000м2, - думав тоді: нічого собі ціну поставили на стадії "копаємо ямку", - коли, знову ж таки поруч у Грінвіль Парку у вже зведених/і майже зведених будинках, ціна всього лиш на 1-1,5тис.грн дорожча на м2!
- то було так минулого місяця....

- а вчора відкриваю сторінку на Авалон Флекс, а там :shock: :shock: :shock:
- від 21 000грн/м2!
- і це ще не все! :shock:
- однухи і двухи ВЖЕ ВСІ ПРОДАНІ!!! :shock:
(розумію, що забудовник і сам притримує квартири) - але це вже дуже цинічно і жорстоко!
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6%D0 ... 1%96%D0%B2

п. с.
... думаю, що то на Київській гілці пишуть, що ціни "ту зе мун".... і то у більшості забудовників....
- а воно он як Міхалич...

- треба буде тоді ще помоніторити ціни..... - перевірити, чи це масове підняття цін?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2019 08:25

Ситуація дійсно цікава:
- у того ж забудовника комплекс Авалон на Стрийській - вздовж вулиці далі перехрестя із Трускавецькою - інвестори все викупили 1 рік тому по 500 доларів квадрат і виставили в ці дні на продаж по 1000 доларів; то "голі" типа "квартири".
- у популярному районі біля Вікторі Гарденс НЕМА на продаж нічого вже - і це на рівні котловану.
- в районі автовокзалу у бік центра Сихова вже виріс цілий Нью-Йорк і будують і будують. Зараз іде активний продаж квартиру в новому житловому комплексі між ЖК "Новий" та ЖК "Арена-Львів", забудовник "МетГАЛ" - ще є квартири на етапі фундаменту по 750 доларів квадрат.
- Несподівано РОЗГРЕБЛИ квартири у селі "Солонка" у нових будинках біля церкви (2500 метрів від Кінг Кросс-Леополіс) - будинки прямо вздовж траси стоять такого бурякового коліру - то на виїзді зі Львова на Стрий - там ще й пільгові умови - ротермінування на 2 роки з фіксацією у доларах.

Отже дивне "ЗУБОЖІННЯ" по-українські...

Тому було дуже цікаво мені подивитися на рівень цін ГОТОВИХ квартир із ремонтом.
Я проаналізував декілька варіантів - ціни як у Києві на ГОТОВІ з ремонтом - від 1400 доларів за квадрат до 1450.
Саме цікаве - УВАГА - жодного продажу за останній квартал НЕ БУЛО.
Інвестори накопичують повітря у повітряній кулі?
Чи ще цікавіше? (мовчу-мовчу).

Ось Вам, пан Долярчик і цікава така арифметика.
А Вам і "карти у руки" - вся країна слідкує за завершенням Вами ремонту та подальшою калькуляцією - найрідкісніша в наші дні річ - КОЛИ ЛЮДИНА ЧЕСНО БЕЗ БРЕХНІ ТА З ПЕРШИХ РУК може сказати.

P.S. Ну і "Рукописи не горять" - форум пам"ятає як тут ціла свора брехунів та побрехеньок топтала мене ногами, коли я написав, що вкладаються люди в ремонт однухи в 45-50 квадратів під орендарів у 5000 доларів - і за ради такого своїми руками: укладають кахель та навіть варять з металу каркаси двоспальних ліжок.
Бож правий: вилили помиї та бруду навіть не по коліна, а по пояс.
Танцювали та били в бубон.
А воно бач як: у цінах 2019 пан Долярчик виходить на 9 000 доларів.
9 000 доларів восени 2019 - це не 5 000 доларів восени 2018.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9625
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2019 09:20

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  akurt написав:у цінах 2019 пан Долярчик виходить на 9 000 доларів.
9 000 доларів восени 2019 - це не 5 000 доларів восени 2018.

... та то ще ремонт "для себе"(хоч правда дешевенький), а під оренду, то я там написав, на чому і скільки ~ % можна ще зекономити!
- думаю, що в 5-6К - можна влізти, якщо робити СВОЇМИ РУКАМИ!
...ну, і ще руки мають рости з правильного місця! ;) :)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2019 11:06

... зрозуміти незрозуміле! ©®™

.... ну от глянув Грінвіль Парк, що поряд мого будинку.....
- та ні, у них ціни не змінились
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6%D0 ... 1%96%D0%B2
- такі ж, як і місяць тому... і, на моменті, дешевше, ніж у Флексі на стадії залитого(напевно вже залили) котловану!!!!
- що то за хрінь?
- чому у Флексі притримують і не хочуть зараз продавати однухи/двухи, а три-кімнатні виставили пА 21 000!!!!
....якийсь дурдом!
- ще б розумів, якщо б конкурентів поруч не було.... - а так...
- просто на голову не налазить цінова політика Авалону!
(- і в Таймі на Полтві - пА 24 500грн/м2)
- капець!!!!!!!!!!!!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 16:12

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  akurt написав:- здивували кондиціонери СН - дешевенькі (8000 гривень) та поганенькі, Відгуки:

кондиціонери CH є різних цінових категорій, в мене один їхній стоїть, в районі 20к коштував. використовую в основному на обігрів (для того і брався).
Але та квартира з ціною це дуже перебор. Під оренду доларів за 450 - цілком нормально б пішла
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 16:18

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

У Львові в багатьох власників трохи схиблене уявлення про ремонт і опис житла :)
за цю хату в хрущовці хочуть 300$ (32м2). Дорожче ніж з комерцію такої ж площі в бізнесцентрі :)
Зображення
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 16:22

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:- думаю, що в 5-6К - можна влізти, якщо робити СВОЇМИ РУКАМИ!

А якщо робити своїми руками на чужому обєкті - то ще й заробити можна :)
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 14:13

НІ садочкам, школам та дорогам: що означатиме скасування пайових внесків на практиці
Нещодавно парламент ухвалив у першому читанні законопроект про стимулювання інвестиційної діяльності. Його зміст полягає в тому, що забудовникам вже не потрібно буде обов’язково сплачувати пайовий внесок у розвиток місцевої інфраструктури. «За» проголосували 290 депутатів.

У чинному законодавстві передбачено, що коли інвестор будує якийсь об’єкт, він має заплатити у розвиток інфраструктури населеного пункту пайовий внесок. Його розмір коливається від 4% до 10% вартості такого будівництва. Зараз же, новим законопроектом передбачається скасування необхідності його сплати. Таким чином, автори сподіваються, що його остаточне ухвалення дозволить покращити бізнес-клімат в Україні.

Які наслідки матиме таке нововведення, журналісти ІА «Діло» розпитали у керівника юридичного відділу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю м. Львова Святослава Кіндратіва, громадської активістки, борчині проти незаконних забудов Олесі Дацко, депутата ЛМР Любомира Босаневича, депутата Львівської облради Олега Панькевича, депутата ВРУ Михайла Цимбалюка та президента корпорації «Ріел» Ростислава Мельника.
https://dilo.net.ua/ekonomika/ni-sadoch ... zuY0A6GUY8
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 14:51

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:НІ садочкам, школам та дорогам: що означатиме скасування пайових внесків на практиці
Нещодавно парламент ухвалив у першому читанні законопроект про стимулювання інвестиційної діяльності. Його зміст полягає в тому, що забудовникам вже не потрібно буде обов’язково сплачувати пайовий внесок у розвиток місцевої інфраструктури. «За» проголосували 290 депутатів.

На жаль цей внесок ніколи не йшов на школи чи садочки. Назвіть хоч 1 нову державну школу в місті. Мені цікаве коли вже нарешті місто почне проавати землю за ринковою вартістю а не "виділяти безкоштовно" забудовникам
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 18:12

У Львові біля Victoria Gardens збудують новий розважальний ц

jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 407408409410411 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24784 16548435
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 15:24
ihorkyiv
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 885, 886, 887
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8865 6928657
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 14:14
Gastarbaiter
548 224385
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама