Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 400401402403404 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2019 15:46

Супермаркет навпроти Стрийського ринку перебудують у 5-поверховий готель

Своїм рішенням виконком погодив реконструкцію існуючої будівлі супермаркету «Рукавичка» на вул. Шота Руставелі, 40 за рахунок прибудови та надбудови. Втім фактично Сергій Бадяк добудує зверху ще чотири поверхи, і тут з’явиться 5-поверховий готель із підземним паркінгом, у нижньому поверсі якого облаштують магазини та об’єкти громадського призначення.
Будівництво вестиметься на земельній ділянці площею 0,05 га, що входить в історичний ареал Львова. Її цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, вид використання – для обслуговування будівлі магазину.

Виконком дозволив забудувати земельну ділянку на 73%, а також встановив, що висота майбутнього готелю не повинна перевищувати 18 м.


Зображення
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 10 сер, 2019 22:43

Трохи не по темі, але гілка більш-менш активна. Хочу купити для себе, не для оренди.
Т.я. треба для швидкого заселення і хороший район, то думаю брати совкошлах 2-кім. (Наукова або Чорновола). Орієнтуюсь на 30-40 тис. дол. з ремонтом. Сам робити або організовувати ремонт не хочу. Якщо нічого хорошого не буде, то ще варіант думаю взяти в центрі 1 кім. простору або 2 кім. нормальну і вже зробити ремонт під себе.
В хорошому будинку і з індивідуальним опаленням.

Походив на пару переглядів, те що шукаю є на ринку, але рієлтори мені кажуть, що зараз є попит на такі квартири :D
Я дуже скептично до цього ставлюся і думаю, що зимою все просяде. І ціни і кількість покупців. Тим більше совкошлака. Але хату шукаю зараз і для того щоб переносити покупку на певний час треба буде переглянути вже інші особисті речі.

В кого які думки. Про попит зараз, про ціни через пів-року або рік?
P.S. ще не торгувався, але рієлтори чомусь говорять що деякі взагалі не скидають цін а деякі на 1 тис.
b3320413
 
Повідомлень: 198
З нами з: 13.08.18
Подякував: 25 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2019 11:00

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Тут складно щось прогнозувати. Тут всі аматори. Я от продав однуху восени і всі мене вітали що добре продав. А на момент я вже жалкую що не почекав. Бо вже на котловані зараз ціни як восени у вже зданому.


Sent from my iPhone using Tapatalk
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2019 13:38

  b3320413 написав:Трохи не по темі, але гілка більш-менш активна. Хочу купити для себе, не для оренди.
Т.я. треба для швидкого заселення і хороший район, то думаю брати совкошлах 2-кім. (Наукова або Чорновола). Орієнтуюсь на 30-40 тис. дол. з ремонтом. Сам робити або організовувати ремонт не хочу. Якщо нічого хорошого не буде, то ще варіант думаю взяти в центрі 1 кім. простору або 2 кім. нормальну і вже зробити ремонт під себе.
В хорошому будинку і з індивідуальним опаленням.

Походив на пару переглядів, те що шукаю є на ринку, але рієлтори мені кажуть, що зараз є попит на такі квартири :D
Я дуже скептично до цього ставлюся і думаю, що зимою все просяде. І ціни і кількість покупців. Тим більше совкошлака. Але хату шукаю зараз і для того щоб переносити покупку на певний час треба буде переглянути вже інші особисті речі.

В кого які думки. Про попит зараз, про ціни через пів-року або рік?
P.S. ще не торгувався, але рієлтори чомусь говорять що деякі взагалі не скидають цін а деякі на 1 тис.

... а не хочете на Підголоска? (з'єднується з Чорновола) - там просто більш доступні ціни на новобуди з індивідуальним опаленням!
.... на весні натрапляв на ціни 43-45К з НОВЕНЬКИМ РЕМОНТОМ!!!(але тепер не дивався)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2019 19:30

  fis написав:Тут всі аматори. Я от продав однуху восени і всі мене вітали що добре продав. А на момент я вже жалкую що не почекав. Бо вже на котловані зараз ціни як восени у вже зданому.


Можете розказати трохи подробиць: чи довго чекали на продаж, багато було переглядів, на скільки сторгували

на весні натрапляв на ціни 43-45К з НОВЕНЬКИМ РЕМОНТОМ!!!(але тепер не дивався)


43к трохи дорого. І то напевно за 1 кім. З таким розкладом я можу в центрі знайти 1-2 кім від 40$, розвалену і доробити ремонт. Вийде +- теж саме, але в центрі і не в економ сегменті новобудов.
Підкажіть скільки зараз треба платити ОССБ в новобудовах? На сусідній гілці кажуть в Києві до 22 грн/м2 доходить :shock:
b3320413
 
Повідомлень: 198
З нами з: 13.08.18
Подякував: 25 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2019 20:29

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  b3320413 написав:думаю брати совкошлах 2-кім. (Наукова або Чорновола). Орієнтуюсь на 30-40 тис. дол. з ремонтом.


не беріть того барахла
попрацюйте, докладіть і купіть нормальний новобуд з ІО та повним ремонтом, варіантів маса.

  b3320413 написав:Підкажіть скільки зараз треба платити ОССБ в новобудовах? На сусідній гілці кажуть в Києві до 22 грн/м2 доходить


від 4грн/м2 до 6 грн/м2 (новобуд) Львів
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2019 23:22

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

b3320413 написав:
  fis написав:Тут всі аматори. Я от продав однуху восени і всі мене вітали що добре продав. А на момент я вже жалкую що не почекав. Бо вже на котловані зараз ціни як восени у вже зданому.


Можете розказати трохи подробиць: чи довго чекали на продаж, багато було переглядів, на скільки сторгували

на весні натрапляв на ціни 43-45К з НОВЕНЬКИМ РЕМОНТОМ!!!(але тепер не дивався)


43к трохи дорого. І то напевно за 1 кім. З таким розкладом я можу в центрі знайти 1-2 кім від 40$, розвалену і доробити ремонт. Вийде +- теж саме, але в центрі і не в економ сегменті новобудов.
Підкажіть скільки зараз треба платити ОССБ в новобудовах? На сусідній гілці кажуть в Києві до 22 грн/м2 доходить :shock:


Пошукайте мої повідомлення на цій гілці.



Sent from my iPhone using Tapatalk
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2019 00:36

  jump написав:
не беріть того барахла попрацюйте, докладіть і купіть нормальний новобуд з ІО та повним ремонтом, варіантів маса.

від 4грн/м2 до 6 грн/м2 (новобуд) Львів


Які приблизно ціни на 1-2 кім. квартири з готовим ремонтом і зданим новобудом? 2 кім - будь-яка площа, 1 кім - просторі, 40+ м2.

З моєї сторони - я дивися на ці вараінти, і поки бачу щось типу Рясне або Глинянського тракту по 40-50 тис. Але мені ліпше в Наукова-Чорновола-Центр, хоч і старий фонд, ніж далеко але новий.
b3320413
 
Повідомлень: 198
З нами з: 13.08.18
Подякував: 25 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2019 08:22

  b3320413 написав:
  jump написав:
не беріть того барахла попрацюйте, докладіть і купіть нормальний новобуд з ІО та повним ремонтом, варіантів маса.

від 4грн/м2 до 6 грн/м2 (новобуд) Львів


Які приблизно ціни на 1-2 кім. квартири з готовим ремонтом і зданим новобудом? 2 кім - будь-яка площа, 1 кім - просторі, 40+ м2.

З моєї сторони - я дивися на ці вараінти, і поки бачу щось типу Рясне або Глинянського тракту по 40-50 тис. Але мені ліпше в Наукова-Чорновола-Центр, хоч і старий фонд, ніж далеко але новий.


1кімн - повний фарш з технікою - 48-55 баксів, 2кімн. - 60-80 баксів.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2019 09:36

на вул. Замарстинівській

Поблизу озера в кінці вул. Замарстинівської збудують житловий комплекс із трьох будинків з дитячим садком. Про це сказано в детальному плані території (ДПТ), опублікованому на сайті Львівської міської ради.

Йдеться про територію дачного кооперативу «Приозерний Голоско» площею трохи більше 2 га. Згідно з ДПТ, розробленим на замовлення громадянина Тараса Мороза, тут зведуть три житлові будинки висотою від 4 до 8 поверхів з дошкільним навчальним закладом на 40 місць, магазинами та закладами громадського харчування.

Загалом у житловому комплексі передбачено близько 100 квартир, більшість з яких однокімнатні. Окрім того, там облаштують підземні та напівзаглиблені паркінги: загалом 63 паркомісця для постійного зберігання автомобілів та 15 гостьових паркомісць.
https://theworldnews.net/ua-news/bilia- ... ii-budinok
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 400401402403404 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541913
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922825
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222306
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама