Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 797798799800801 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 11:14

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  juristkostya написав:2. Но ввод системы отопления надо делать все равно, тут даже обсуждать нечего

Чому?
Якщо можна просто поцепити ел-радіатор і все))
А від котельні, в перший рік, поки малозаселений будинок - може бути конячий тариф!

Та й бойлер теж зручно, ніж їм платити...
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 11:19

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  roberto dark написав:АЛЕ ВАША не інвестиційна, а для власного проживання. Тому хоч би вона у 10 разів піднялася, то що вам з того?

Так перспектива на майбутнє!
В майбутньому - можна продати по класній ціні і переїхати собі на край міста, або й за місто!
А от, якщо б я купив би тоді в Рясному1-2, то які були б перспективи на майбутнє?
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 11:28

  Успіх написав:
  roberto dark написав:АЛЕ ВАША не інвестиційна, а для власного проживання. Тому хоч би вона у 10 разів піднялася, то що вам з того?

Так перспектива на майбутнє!
В майбутньому - можна продати по класній ціні і переїхати собі на край міста, або й за місто!
А от, якщо б я купив би тоді в Рясному1-2, то які були б перспективи на майбутнє?


А якби ви народилися у Африці то жили би у шалаші із пальмового листя. Ваші порівняння тут не доречні. Майбутнє взагалі у всьому світі зараз примарне і як сказав один мудрий чоловік недавно про нього " Когда "пузырь" лопнет и начнётся
"медвежий рынок", будут падать все рынки планеты, и какого-то место, куда можно было бы убежать и скрыться от лавины, просто не будет
" то моліться щоб це розпочалось як найпізніше.
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1172
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 11:51

За крок до перевороту думок©

  doba написав:Наприклад той же Долярчик, інвестував в один з найогидніших будинків від ріелу, в найгіршій локації Левандівки, та ще й не в квартиру а в собачу будку 20м/кв

  doba написав:(ха-ха , п.с. надія на прогноз від Zradio)

Штірліц)) - спалились своїми знаннями "всього і вся")))
А Роберто думає, що ви новачок))
(не скромність і знання всього про всіх - видає зразу) :D

Тепер, по пунктах:
1. Нормальний будинок з багатьма плюшками(такими, як електрозарядки в паркінгах, початкова школа/садочок на території)
2. Локація, якраз нормальна, відносно тих країв Левандівки, де я на фото обводив(наприклад, новобуди на Роксоляни)
  doba написав:3.піти на компроміс і купити квартиру в умовному "грінвілі", яку пізніше можна продати і переїхати в новобуд на Єфремова чи ще кудись

припускаю, що для більшості людей найбільш комфортним є третій варіант.

Ну це ж очевидні речі!

Ще раз - зрозумійте ВСІ:
Ну не можуть люди їсти тортики, якщо їм не вистачає грошей на чорний хліб!!!©


Це, як в тому анекдоті, коли зустрічаються двоє однокласників через 20р.
Один друго питає:
- як ти, Коля, поживаєш?
Коля: -...та щось тяжко... якась чорна полоса пішла... - то он колесо недавно в ренджровері пробив... то гелікоптер мій намагались вкрасти... то контейнери з товаром довго не міг розмитнити.....
- ну а в тебе як, Петя?
Петя: -...а я цей.... три дня не їв...
Коля: - ну не можна так, треба себе заставити хоч трохи поїсти...
:mrgreen:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 12:32

Продовжую "грати у футбол")))

І знову вдарю м'яча по своїм воротам))
- затримують/затягують сцуки здачу(хоч це і не дивно :) - це був би не Ріел, якщо б не затягнув здачу :mrgreen: - не знаю, як перший будинок, а от другий(що на фото, виглядає, як готовий) - мають здати до кінця року!(а мали/обіцяли здати до липня цього року)
Доречі, я це дуже добре передбачив(бо на той час - 1 будинок вже був майже готовий/збудований/фасад частково зроблений, а інший - тільки зводили 5й поверх! - а в ВП сказали, що тільки разом цих 2 будинки будуть вводити в експлуатацію!- а окремо - ні!) - тому, це теж зіграло роль у моєму виборі смартів - і я НЕ купив смарт на останньому поверсі, якраз саме в другому будинку!
Зображення

А мій(третій будинок) мають здати до кінця весни. І, по логіці, мали б встигнути. Але, чи будуть мати таке бажання? :roll:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 13:30

Скандальні забудови у Львові

ЖК "Avalon Holiday" став жертвою політичних ігор. Власники квартир массово скаржаться на відсутність води, роблянь ремонт і чують обіцянки "з дня на день" вже четвертий місяць. Будинок здали із затримкою в 9 місяців і без комунікацій. Люди втомились викидати гроші на зйом житла і знімати чергову порцію лапші з вух!
Звертаємось до керівництва Авалону, мерії міста Львова та керівництва водоканалу: "ЗАПУСТІТЬ НАМ ВОДУ!!!Відкрийте нам той злощасний кран!!! Усі документи є, умови дотримані на 100%, досить використовувати нас у своїй брудній бородьбі за гроші та політичних іграх. Або вкажіть, що саме конкретно не виконанно для отримання доступу до води!!! На носі опалювальний сезон. Як жити в холодних квартирах без води та опалення???!!!"
Звертаємось до усіх хто планує купувати житло: "Не повторюйте наших помилок, не купуйте житло в Авалон!!!!"
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 13:31

  roberto dark написав:
  Успіх написав:
  roberto dark написав:наприклад моя квартира в новобудові за цей час піднялась МІНІМАЛЬНО у 2,5 рази

Моя біля Спартака піднялась у 2,2 рази від кінця 2017р. :!:


ТАК ТО ВОНО ТАК, АЛЕ ВАША не інвестиційна, а для власного проживання. Тому хоч би вона у 10 разів піднялася, то що вам з того? Все навколо також піднялося у ціні і закрити профіт ВИ НЕ МОЖЕТЕ, бо опинитесь на вулиці .
может он её продаст, деньги инвестирует в что то более доходное, а себе будет арендовать
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 13:42

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:Звертаємось до усіх хто планує купувати житло: "Не повторюйте наших помилок, не купуйте житло в Авалон!!!!"

..а також і ще в 99% забудовників :mrgreen:
  vitaliian написав:может он её продаст, деньги инвестирует в что то более доходное, а себе будет арендовать

Як варіант))

Хоча, трохи втомився ВСІМ пояснювати - що, коли ви самотній вовк/вовчиця - то у вас 100500 варіантів/напрямків/можливостей!
А от коли жонаті/заміжні і є діти/сім'я - то тут вже всі ці варіанти/можливості треба ділити на 2, або швидше на 3 :!:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 13:58

  Успіх написав:
  juristkostya написав:2. Но ввод системы отопления надо делать все равно, тут даже обсуждать нечего

Чому?
Якщо можна просто поцепити ел-радіатор і все))
А від котельні, в перший рік, поки малозаселений будинок - може бути конячий тариф!

Резервирование залог надёжности.
juristkostya
 
Повідомлень: 5497
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 14:11

  juristkostya написав:
  Успіх написав:
  juristkostya написав:2. Но ввод системы отопления надо делать все равно, тут даже обсуждать нечего

Чому?
Якщо можна просто поцепити ел-радіатор і все))
А від котельні, в перший рік, поки малозаселений будинок - може бути конячий тариф!

Резервирование залог надёжности.

Це, якщо "для себе, а не в оренду" - то тут так - 100%(я б для себе так і робив би 2 види опалення)
А от під оренду - немає сенсу викидати зайві кошти.
Тут або одне, або друге))
І я схиляюсь більше до дешевших затрат - ел-радіатор.
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
  #<1 ... 797798799800801 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bolt і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24795 16552811
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 21:50
Bolt
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930518
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
548 224949
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама