Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 404405406407408 ... 999>
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 12:31

Tax Free.На Раві встаєте в загальну колєйку .Час від часу їздить машинапогранців, і питають хто має фактури виїзжають з черги і їдуть за ними на територію КП , там вже окрема черга на Такс Фрі.
Bolt
 
Повідомлень: 2830
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 15:23

  akurt написав:
  Lambada написав:Цікаво, що нове і з ремонтом шукають за ціною в штуку баксів/метр. Хай шукають. Ви їм що пропонуєте?

Хі-хі: особисто я нічого не пропоную, бо мені немає чого пропонувати, у мене у Львові немає някого ремонту хати https://kvadratum.com.ua/remont-kvartir/ комерійного інтересу, я написав, що мені сказали знайомі ріелтори про загальну ситуацію. Тобто про тенденцію березня 2018.

Щодо землі і галявини.
Ні, загрузнути там не можна - не асфальт, але дорога добра (правда, кажуть що у Львові почалася зима, то тут я пас, може там все снігом занесло, у нас в понеділок +24).
Ви точно дивилися у той бік, де воно?
Зображення
Це як їхати від Львова по Окружній у бік кордону - праворуч поворот відразу за АЗС, там ліс справжній. І він точно буде там довго.
Зображення
Там тільки приватна забудова, ніякої комерції.
Зверніть увагу на планування ділянок. Газ людям вже підключили. На централізовану каналізацію за даними на лютий виділено 2 500 000 гривень - це тільки їх доля в одному комплексі із Фуджікурою
Синьою лінією показав заїзд із траси. Все, що сірим кольором - справжінй ліс. Сосна.
Зображення
Про ситуацією із землею на разі не маю інформації, бо я далеко і "не в темі".



Насправді це не так. Все залежить від того, на чому їхати.
PavelKOD
 
Повідомлень: 1
З нами з: 30.08.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 18:39

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:...хоч я супер-пупер для себе ремонту не роблю.... так "середнячок" - "під євро"

Мушу вас розчарувати - це не середнячок
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 21:12

  dinozavrik написав:
  Долярчик написав:...хоч я супер-пупер для себе ремонту не роблю.... так "середнячок" - "під євро"

Мушу вас розчарувати - це не середнячок

... не берусь сперечатись.... - не бачивши вашого ремонту ;) :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 21:32

  Долярчик написав:
  dinozavrik написав:
  Долярчик написав:...хоч я супер-пупер для себе ремонту не роблю.... так "середнячок" - "під євро"

Мушу вас розчарувати - це не середнячок

... не берусь сперечатись.... - не бачивши вашого ремонту ;) :mrgreen:


Давайте зробимо батл Долярчик проти Динозаврика :D
Це буде реальне шоу :lol:
Ставте по 1 фотці ремонту. Коменти в студію!
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2019 06:53

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Ethereum написав:Давайте зробимо батл Долярчик проти Динозаврика
Це буде реальне шоу
Ставте по 1 фотці ремонту. Коменти в студію!

:mrgreen:
... давайте почнем :mrgreen: ...... - яка в мене погана підрізка плитки і все таке інше :mrgreen:
Зображення
Зображення
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2019 08:05

  Долярчик написав:
  dinozavrik написав:
  Долярчик написав:...хоч я супер-пупер для себе ремонту не роблю.... так "середнячок" - "під євро"

Мушу вас розчарувати - це не середнячок

... не берусь сперечатись.... - не бачивши вашого ремонту ;) :mrgreen:

Тут не про мій ремонт :) середнячок - це паркет або інжинерна дошка на підлозі, двері з масивуабо шпоновані, дизайн-проект від не розкрученого дизайнера. Загальна вартість «середнячка» на 2к квартиру від 30тис уе.
Це категорії як дизайнери кажуть орієнтовний бюджет на ремонт
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2019 09:18

На усіх поверхах львівських новобудов дозволили проектувати

На усіх поверхах львівських новобудов дозволили проектувати кафе і магазини
Мінрегіон затвердив нові будівельні норми щодо житлових будинків, згідно з якими передбачена можливість розміщувати вбудовані приміщення громадського призначення (магазини, кафе, салони краси, відділення банків) на будь-яких поверхах будинків.

Зазначимо, раніше це дозволялося робити лише до 3-го поверху включно.

"Ми розширюємо можливості для реалізації сучасних та цікавих проектів житлового будівництва. Головне, щоб це було, у першу чергу, безпечно та комфортно для кожного – з одного боку не заважало сусідам, а з іншого – створювало додаткові зручності для жителів. Адже тепер найнеобхідніші заклади будуть зовсім поруч" – наголосив Лев Парцхаладзе.

Норма почне діяти вже з 1 грудня цього року й розповсюджуватиметься виключно на нове будівництво, а обов’язковою вимогою розміщення вбудованого закладу є виділення його в окремий протипожежний відсік.

Лев Парцхаладзе додав, що винятком з цих норм є кафе з цілодобовим режимом роботи чи підвищеним рівнем шуму.

Також будівельними нормами заборонено розміщувати в житлових будинках: готелі та хостели; магазини з площею понад 1000 кв.м; спеціалізовані магазини будівельних, мастильних та інших товарів; майстерні з ремонту взуття та побутових машин і приладів площею понад 100 кв.м; лазні, сауни, виробничі приміщення, похоронні бюро.
https://varianty.lviv.ua/65609-na-usikh ... BIPHNbLXc4
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2019 10:13

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  dinozavrik написав:Загальна вартість «середнячка» на 2к квартиру від 30тис уе.

:) - за ці бабки, я краше візьму новобуд для здачі в оренду, ніж вбухувати стільки в ремонт, який з часом, все одно "постаріє"!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2019 10:51

  Долярчик написав:
  dinozavrik написав:
  Долярчик написав:...хоч я супер-пупер для себе ремонту не роблю.... так "середнячок" - "під євро"

Мушу вас розчарувати - це не середнячок

... не берусь сперечатись.... - не бачивши вашого ремонту ;) :mrgreen:

Тут не про мій ремонт :) середнячок - це паркет або інжинерна дошка на підлозі, двері з масивуабо шпоновані, дизайн-проект від не розкрученого дизайнера. Загальна вартість «середнячка» на 2к квартиру від 30тис уе.
Це категорії як дизайнери кажуть орієнтовний бюджет на ремонт[/quote]



Ви якісь дивні. :D 30 К реально квартира і можна ще непогану вихопити. Головне не в Туркестані купляти де +40 і буде +50 за 10 років. Дизайн треба 20$ метр інакше вам такого надизайнять. Я сам дизайном займався і зробив і ліпнину і ЗD. Головне ідея.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 404405406407408 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ana і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16515838
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902953
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213936
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама