Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 423424425426427 ... 1002>
Повідомлення Додано: Нед 27 жов, 2019 12:45

Coder
... от Ви натякаєте на купу витрат і не вигідність інвестувати в паркінги...

- а я знову скажу: ну чомусь за кордоном - все вигідно(не тільки паркінги) - а у нас - НЕ вигідно?!

- кажете, що люди не готові платити за комфорт?
- так, якщо почнуть жорстко штрафувати за кидання автівки будь де, то тоді люди і "полюблять" той комфорт! :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 жов, 2019 15:35

Ну оштрафували мене за парковку, я через 15хв в іншому місці під знак запаркувася.Пофіг.
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 жов, 2019 16:21

Bolt

Перепрошую, важкий тиждень. Не вловив (хоч би, смайлика якогось поставили - мої останні три речення - також сарказм, зі смайликом :)).

Я не вивчав питання глибоко, ймовірно, без певних "муток" там не обходиться, але щодо копійок не погоджуся - 12-13 млн. грн. щороку - це не такі вже копійки (це більше ніж туристичний збір, більше ніж транспортний податок). Це не 200 млн. євро, як в Амстердамі (чому Амстердам - близьке місто по площі, кількості населення), але в нас і:
- вартість години паркування 20 гривень, а не 5 євро.
- в нас ще не всі паркомісця в центрі платні
отож є ще куда рухатись :)

І так само, не впевнений щодо світлофорів. Території навколо Львова розбудовуються: таунхауси, котеджні містечка, тощо. Зростає кількість прилеглих до Кільцевої доріг. Виїхати з них вліво - дуже складно (трапляється багато ДТП), тому регулювання руху потрібне. Світлофори - найдешевший спосіб. Так, мости і розв'язки було б краще, але це іншого порядку кошти (тут ледве виїзди на Івано-Франківськ і Тернопіль "розв'язали", а ми вже говоримо про розв'язки біля кожних "чишок" та "зубр"). Окрім того, за даних умов, розв'язки - це занадто (для двосмугової дороги). З моєї точки зору, більш пріорітетні задачі - Північний об'їзд Львова (який вже мусолять років з десять), та розширення Кільцевої дороги до 4 смуг (по дві в кожну сторону), що частково почали робити (але з запізненням років на 5, хоча 5 років тому було не до того). Я вчора проїхався по Кільцевій. Прикро, що йдуть будови з обох сторін. Тобто ще по одній смузі в кожну сторону запхати можна, але колись буде потрібна і третя смуга в кожному напрямку (в Кракові в заторах чудово стоять і по чотири). А смуги розгону/гальмування? Влада живе сьогоденням, і стратегічно мислити не хоче. :(

Долярчик

Ми починаємо ходити по колу. Ви знову говорите, що має бути влада, яка буде примушувати людей робити те, що їм не подобається. Владу обирають люди, які живуть навколо нас. Що характерно, обирають серед таких самих людей. Уявіть собі, що з'явиться кандидат, або ціла партія, які в своїй програмі оголосять, що вони ініціюватимуть закон, щоб "жорстко штрафувати за кидання автівки будь де". Хто за них проголосує? Ну я, ну пару десятків/сотень моїх знайомих, ну тут (на тих гілках, які я читаю) є декілька людей, мабуть в них є знайомі, які мислять так як вони. Пройдуть вони у ВР, чи в ЛМР? Ні, тому що це непопулярне гасло. Люди не будуть голосувати за тих, хто пропонує те, що їм не подобається. Пройдуть популісти, які будуть обіцяти популярні речі. Так, їх неможливо буде виконати, але хто ж про те думає під час виборів. Тому, допоки не зміниться виборець (ставлення людей до того, що їм подобається, а що ні, точніше перехід від "подобається/не подобається", до "правильно/неправильно", мені не подобається паркуватися за правилами в пів-кілометрі від точки призначення, і йти туда пішки, але це правильно), то успіхи можливі лише локальні та/або тимчасові (власне служба паркування, це десь рух в ту сторону).

Якщо взяти трішки більше коло, то ми знову повертаємось до розмови про ліву і праву ідеологію. Вас зараз почитати, то виходить, що хтось Вас повинен примусити до комфорту (законами, штрафами, тощо). :shock: Це як? Як "операция по принуждению к миру" в Південній Осетії в 2008? А самостійно прагнути до комфорту і організовувати його навколо себе Ви не здатні?

Тут я говорю про комфорт в широкому сенсі. Не свого "гніздечка", за межами якого хоч трава не рости (про розширення зони комфорту я вже також писав). Якщо мені комфортно з вікна дивитися на зелений газон, а не багнюку вимішану колесами, то я не буду паркуватися на газоні під чужимі вікнами, щоб не створювати дискомфорт іншим (так само не буду паркуватися на тротуарі, щоб не перешкоджати пішоходам, чи перед "зеброю", тому що сам не люблю, коли з-за припаркованої машини на "зебру" виходить пішохід, якого не було видно здалеку). Якщо мені подобаються центральні частини європейских міст, то я не буду в своєму будинку змінювати вікна на металопластикові, а відреставрую існуючі, або спробую виготовлю максимально близькі копії (і тим більше не буду вішати кондиціонери, сателітарки, мотузки для сушіння білизни), щоб туристи, які загуляють в цей район, змогли помилуватися Львовом таким, яким він був задуманий, не лише на Площі Ринок і прилеглих вулицях. Так, це не безкоштовно, це вимагає часу (припаркуватися на 300 метрів далі і пройтися пішки), це вимагає грошей. Але, як на мене, це невисока плата за якісне/комфортне життя для себе і оточуючих.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 28 жов, 2019 15:20

Садовий збільшив штат Львівської міськради на 15 осіб

У міськраді Львова створять 15 нових посад в департаменті містобудування.

Про це йдеться у розпоряджненні міського голови Львова Андрія Садового №562 від 24 жовтня 2019 року.

Андрій Садовий розпорядився з 11 листопада цього року збільшити на 15 осіб штат працівників Львівської міської ради. Зокрема, всі нові посади запровадять в департаменті містобудування. Відтепер штат цього департаменту налічуватиме 126 осіб.

Відтак, в управлінні архітектури працюватимуть 54 осіб, а в управлінні екології – 17 людей.
Відтак, загальна чисельність працівників Львівської міської ради збільшиться з 1762 до 1777. :shock:

Нагадаємо, на початку квітня цього року загальну чисельність працівників Львівської міської ради збільшили з 1702 до 1762 осіб, а 25 квітня Львівська міськрада створила нову посаду заступника міського голови з питань безпеки міста.

Також у червні 2018 року на 39 осіб зріс штат департаменту гуманітарної політики міськради, крім цього міський голова Львова збільшив штат міської ради і усіх районних адміністрацій у березні 2018 року. У червні 2017 року у міськраді створили 19 нових робочих місць, а у квітні того ж року через новий департамент з питань поводження з ТПВ у Львові кількість працівників міськради збільшилася до 1614 осіб.

Станом на березень 2017 року у міській раді Львова працювало 1565 людей.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 жов, 2019 16:08

Требаж з безробіттям якось боротись...
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 13:07

https://zaxid.net/sotsiologi_oprilyudni ... a_n1491875
Чим той Задовий взагалі займається, крім того, що робить Львів не придатним для комфортного проживання ?!
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 14:52

  Bolt написав:https://zaxid.net/sotsiologi_oprilyudnili_pershi_reytingi_potentsiynih_kandidativ_v_meri_lvova_n1491875
Чим той Задовий взагалі займається, крім того, що робить Львів не придатним для комфортного проживання ?!


захід нет - це дешевенький пропагандистський рупор сонцесяйного хруня :wink:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 16:04

Воно мож і рупор, але напишуть , що в Садіка 95%, нарід піде і проголосє, б о в інших немає шансів.
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 16:35

  Bolt написав:Воно мож і рупор, але напишуть , що в Садіка 95%, нарід піде і проголосє, б о в інших немає шансів.


хто ж це читає? :lol:

хруня обирає масово пСихів :wink:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 16:56

  jump написав:
  Bolt написав:Воно мож і рупор, але напишуть , що в Садіка 95%, нарід піде і проголосє, б о в інших немає шансів.



хруня обирає масово пСихів :wink:

Бо Кирпа їм нормальну розв'язку збудував, а то тиждень до центру добиралися би.Гарденс вдалося тільки на будову кільця розкрутити, і тепер там кожен день ж***.
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 423424425426427 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ltava і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541857
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922792
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222299
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама