Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 413414415416417 ... 1002>
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2019 17:51

Служба безпеки відкрила кримінальне провадження за фактом того, що посадові особи КМДА спільно з керівниками столичних комунальних підприємств виводили квартири на посередників, у яких осідали 20-30% вартості нерухомості.

Про це повідомляють Наші Гроші з посиланням на ухвали Дніпровського райсуду Києва від 11 вересня.

Протиправна діяльність полягала у відчуженні квартир, що будувались київськими комунальними підприємствами – "Житлоінвестбуд-УКБ" і "Спецжитлофонд".

За даними слідства, КП укладали з приватними компаніями "попередні договори купівлі-продажу квартир", у яких зазначалися ціни нижче ринкових. Ці фірми-посередники гроші за квартири не сплачували.

"Натомість ці компанії знаходили реальних покупців, які за договором "переуступки права вимоги" сплачували , як суму, що зазначена у "попередньому договорі" (на користь комунальних підприємств), так і 20-30% цієї суми на користь вказаних компаній-посередників.


За даними слідства, за три останні роки "Житлоінвестбуд-УКБ"" уклав "попередні договори купівлі-продажу квартир" з 36 компаніями-посередниками, а "Спецжитлофонд" – з 19", - йдеться у повідомленні.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2019 20:15

  Долярчик написав:
  Ethereum написав:Просто шукайте кращих забудовників

... так людина вище і просить допомогти....
... а ви (всі) якщо критикуєте, то водночас, пропонуйте СВОЇ конкретні варіанти ;)


Так Ви нічого і не порадили. Сказали в ситуації по Ріел якщо попадуть на адвоката тоді скосять пару тисяч гривень.
А правильні дії: пишете заяву на забудовника і чекаєте відповідь. Як не усувають ,тоді йдете вже до адвоката.
Бачите різницю?
Та взагалі ви би краще помовчали і вибачилися за політику. А то кричали,радили раніше за Зе!! Чим закінчиться,думаєте вже розумієте. Менделеєвим і Штанмаєром і Голобородько без штанів. А кричали всі в гривню...
Так само дуже хочете в Анталію ,ну так поїдьте,поживіть з сім"єю і тоді розказуйте як там добре і що дає їх вид на жительство... А то надоїло таких слухати і потім знову розруха...
А конкретні варіанти - то нехай людина дасть точну інформацію і тоді можна відповісти це недобре ,тому що дешевий забудовник. Нехай по всім забудовникам поїздить і не спішить, акупить коли курс підросте.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2019 22:14

Трапилось дещо цікаве. Ділюсь:

Інтерактивна мапа новобудов Львова - клац

Мерія Львова оприлюднила перелік недобросовісних забудовників - клац

ЖК «Форест Хілл» на вул. На Нивах. За інформацією ЛМР, будинок збудували без документа, що надає право на виконання робіт та з порушеннями містобудівних умов, ДБН і перевищенням допустимої поверховості. Інспекція ДАБК у м. Львові подала до суду на забудовника, рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 19.07.2019 р. позовні вимоги про знесення цього багатоквартирного будинку задоволено частково, ухвалено знести самочинно збудовані 5−12-й поверхи на об’єкті будівництва на вул. На Нивах у м. Львові. Наразі справа перебуває на розгляді в суді апеляційної інстанції.
***
і т. д. :wink:
ST_11
Аватар користувача
 
Повідомлень: 653
З нами з: 28.04.11
Подякував: 71 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2019 08:28

  dinozavrik написав: Якщо суто для себе - то напевно розглядав би віллу магнолію нову чергу (локація не ахти зате будинки дуже класні). Для себе коли шукаєте то включаються ваші фактори - чи треба школу, чи універ, чи тихе місце і т.д


Якість виконання робіт сумнівна. Вже рік як забудовник "ВашДім" не може усунути протікання стелі у квартирі. Дуже не задоволений сервісом і підтримкою.

я придбав квартиру у ЖК "Вілла Магнолія". Типічно , як для українського ринку, будівництво моєї черги було завершено із запізненням на рік ( IV квартал 2018 замість IV кварталу 2017). Усі мої запити щодо моєї відмови від проведення частини внутрішніх робіт таких як розводка електрики, заливка стяжки та інше були нахабно і цинічно проігноровані. А з вересня 2018 року ВашДім "усуває" недоліки. Одним з найгірших дефектів є протікання стелі двох кімнат, оскільки тераса наступного поверху частково знаходиться над моєю стелею. Тобто, я вже два роки не можу почати ремонт у своїй квартирі. До речі в мого друга що купив квартиру в ЖК "Пасічний" на останньому поверсі також протікає стеля. Тому при виборі квартири у Львові раджу робити це після рясних дощів і злив :-D .

в одному з будинків магнолії завалилось перекриття, оскільки рукожопі майстри забули поставити колону :shock: а стяжку позаливали так майстерно, що не відкриваються панорамні вікна - їх просто залляли :lol:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2019 12:52

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:я придбав квартиру у ЖК "Вілла Магнолія". Типічно , як для українського ринку, будівництво моєї черги було завершено із запізненням на рік ( IV квартал 2018 замість IV кварталу 2017). Усі мої запити щодо моєї відмови від проведення частини внутрішніх робіт таких як розводка електрики, заливка стяжки та інше були нахабно і цинічно проігноровані. А з вересня 2018 року ВашДім "усуває" недоліки. Одним з найгірших дефектів є протікання стелі двох кімнат, оскільки тераса наступного поверху частково знаходиться над моєю стелею. Тобто, я вже два роки не можу почати ремонт у своїй квартирі. До речі в мого друга що купив квартиру в ЖК "Пасічний" на останньому поверсі також протікає стеля. Тому при виборі квартири у Львові раджу робити це після рясних дощів і злив .

Ого, завжди цікаво було як вони роблять якісно експлуатовані тераси над житловими приміщення. Коли планував робити таке в власному будинку то вартість питання була дуже висока, і гарантія максимум на 15 років. не рискнув :)
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2019 12:54

  Долярчик написав:
  Ethereum написав:Просто шукайте кращих забудовників

... так людина вище і просить допомогти....
... а ви (всі) якщо критикуєте, то водночас, пропонуйте СВОЇ конкретні варіанти ;)

А за що ви майже завжди "Заблоковані"? :)
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2019 14:30

  jump написав:
  dinozavrik написав: Якщо суто для себе - то напевно розглядав би віллу магнолію нову чергу (локація не ахти зате будинки дуже класні). Для себе коли шукаєте то включаються ваші фактори - чи треба школу, чи універ, чи тихе місце і т.д


Якість виконання робіт сумнівна. Вже рік як забудовник "ВашДім" не може усунути протікання стелі у квартирі. Дуже не задоволений сервісом і підтримкою.

я придбав квартиру у ЖК "Вілла Магнолія". Типічно , як для українського ринку, будівництво моєї черги було завершено із запізненням на рік ( IV квартал 2018 замість IV кварталу 2017). Усі мої запити щодо моєї відмови від проведення частини внутрішніх робіт таких як розводка електрики, заливка стяжки та інше були нахабно і цинічно проігноровані. А з вересня 2018 року ВашДім "усуває" недоліки. Одним з найгірших дефектів є протікання стелі двох кімнат, оскільки тераса наступного поверху частково знаходиться над моєю стелею. Тобто, я вже два роки не можу почати ремонт у своїй квартирі. До речі в мого друга що купив квартиру в ЖК "Пасічний" на останньому поверсі також протікає стеля. Тому при виборі квартири у Львові раджу робити це після рясних дощів і злив :-D .

в одному з будинків магнолії завалилось перекриття, оскільки рукожопі майстри забули поставити колону :shock: а стяжку позаливали так майстерно, що не відкриваються панорамні вікна - їх просто залляли :lol:


Дуже дякуємо за інфо. Бо на картинці все інакше і здається супер коли вони розказують. Це Лев девелопмент вони?
В цій околиці мені Вікінг подобається,але треба зачекати коли вони 1й будинок закінчать. Аурум і Авалон середнячки,але там відмовився ,тому що переважив район ІТ. Але в цьому районі шукаю на майбутнє,бо маю гараж на Врубеля і для здачі буде краще разом здати.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2019 16:05

  Ethereum написав:
  jump написав:
  dinozavrik написав: Якщо суто для себе - то напевно розглядав би віллу магнолію нову чергу (локація не ахти зате будинки дуже класні). Для себе коли шукаєте то включаються ваші фактори - чи треба школу, чи універ, чи тихе місце і т.д


Якість виконання робіт сумнівна. Вже рік як забудовник "ВашДім" не може усунути протікання стелі у квартирі. Дуже не задоволений сервісом і підтримкою.

я придбав квартиру у ЖК "Вілла Магнолія". Типічно , як для українського ринку, будівництво моєї черги було завершено із запізненням на рік ( IV квартал 2018 замість IV кварталу 2017). Усі мої запити щодо моєї відмови від проведення частини внутрішніх робіт таких як розводка електрики, заливка стяжки та інше були нахабно і цинічно проігноровані. А з вересня 2018 року ВашДім "усуває" недоліки. Одним з найгірших дефектів є протікання стелі двох кімнат, оскільки тераса наступного поверху частково знаходиться над моєю стелею. Тобто, я вже два роки не можу почати ремонт у своїй квартирі. До речі в мого друга що купив квартиру в ЖК "Пасічний" на останньому поверсі також протікає стеля. Тому при виборі квартири у Львові раджу робити це після рясних дощів і злив :-D .

в одному з будинків магнолії завалилось перекриття, оскільки рукожопі майстри забули поставити колону :shock: а стяжку позаливали так майстерно, що не відкриваються панорамні вікна - їх просто залляли :lol:


Дуже дякуємо за інфо. Бо на картинці все інакше і здається супер коли вони розказують. Це Лев девелопмент вони?
В цій околиці мені Вікінг подобається,але треба зачекати коли вони 1й будинок закінчать. Аурум і Авалон середнячки,але там відмовився ,тому що переважив район ІТ. Але в цьому районі шукаю на майбутнє,бо маю гараж на Врубеля і для здачі буде краще разом здати.


мова йшла про ваш дім
а лев девелопмент поруч будує хюгге 148, на тому ж колишньому совєцькому смітнику, що і вілла магнолія від вашого дому 8)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2019 16:20

Ага зрозуміло. Там був смітник? Просто не пам'ятаю вже. Там точно були дачі на цьому чотирикутнику від Зеленої-Пасічна. На другій стороні автобаза.
А як Ви жк вікінг парк львів оцінюєте?
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2019 16:51

  Ethereum написав:Ага зрозуміло. Там був смітник? Просто не пам'ятаю вже. Там точно були дачі на цьому чотирикутнику від Зеленої-Пасічна. На другій стороні автобаза.
А як Ви жк вікінг парк львів оцінюєте?


до 50-60 років там був смітник, потім загорнули землею, дали народу під ведення садово-городніх робіт, дехто там і побудувався, тепер їх з усіх боків затискають поверхівками... :shock: Навпроти автобаза № 1.

вікінг знаходиться на перетині Зелена-Навроцького-Пимоненка, сильно завантажене перехрестя, постійні корки, збоку училище № 33. (купа студіків, мат, бійки, думаю будуть квартири грабувати постійно), з іншої сторони завод фрезерних верстатів, ніби мають також валити і далі термітники гаратати. вище по Пимоненка уже завалили чергу Аурума-типовий дешевий термітник і продовжують далі. Навпроти на Навроцького - асфальтний заводик :wink: трохи далі кілька термітників Авалона 8) цей район потрохи перетворюють у бетонне гетто...Якщо не розширять Зелену-там буде постійний стояк!
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 413414415416417 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24786 16550010
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 01:17
UA
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8871 6929536
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:30
cherchiltank
548 224687
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама