Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 523524525526527 ... 999>
Повідомлення Додано: Сер 01 лип, 2020 17:45

А може я хочу вийти із зони комфорту? ;)

  jump написав:немає змісту щось доказувати
у хлопця - це ідея-фікс

Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 10:16

  Долярчик написав:
  jump написав:немає змісту щось доказувати
у хлопця - це ідея-фікс


Ми про ідею-фікс квартири в бетоні, як думаєте - після карантину побільшало бажаючих жити в квартирі? чи більше дивляться на передмістя де за тих же 50к (в Ременові і за 35к) можна купити мінільний котеджик з подвірям. в світлі роботі з дому, навчання з дому - багато бажаючих буде сидіти в 4х стінах коли ще 200 сусідів навколо роблять ремонт?
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 10:53

dinozavrik
Кажете, всі хлинуть за місто?
Ну-ну.
А потім, мабуть, туди і інфраструктуру підтягнуть? :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 14:11

  Долярчик написав:dinozavrik
Кажете, всі хлинуть за місто?
Ну-ну.
А потім, мабуть, туди і інфраструктуру підтягнуть? :mrgreen:

Яку? діти сидять вдома, світло і інтернет є. Толку зараз з інфраструктури в місті, якщо людина сидить в 4х стінах. при виборі між малою квартирою в місті і будинком в предмісті - зараз багато факторів змінюють вагу.
Якщо у вас є гроші на покупку цілої квартири вже, і при тому берете іпотеку це одне, якщо нема - то не розумію для чого вам це. Криза тільки починається, думаєте у вас клієнтів прям побільшає і дохід в доларах залишиться +- на рівні?
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 14:23

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  dinozavrik написав:Яку? діти сидять вдома, світло і інтернет є. Толку зараз з інфраструктури в місті, якщо людина сидить в 4х стінах

Все так не буде!©
І це - минеться!©
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 14:49

  Долярчик написав:
  dinozavrik написав:Яку? діти сидять вдома, світло і інтернет є. Толку зараз з інфраструктури в місті, якщо людина сидить в 4х стінах

Все так не буде!©
І це - минеться!©

Мені б ваш оптимізм, це що було - хороший приклад як життя може змінитись за 1 місяць у всьому світі, і швидше за все це не останній такий випадок.
Більшість бізнесів вже чудово зрозуміли повністю протилежне від того що зрозуміли ви - буде все по іншому, і на довго. багато компаній в світі повністю переходять на віддалену роботу на максимальну кількість позицій. Якщо раніше житло - це було місце де людини тільки ночує, то чим дальше - тим сильніше це змінюється, і вимоги до житла змінюються теж. Якщо плануєте інвестувати на майбутнє - то думайте чи те в що ви інвестуєте в майбутньому комусь буде треба більше ніж зараз (ви ж збільшити інвестицію хочете). в цьому плані - цікаво дивитись або старий фонд в центрі (він завжди актуальний), або якісь унікальні обєкти, котри дуже більше не стане (а не 1 з 10000 ідентичних квартир в ідентичних будинках), чи земля для себе (в районі варшавської, мазепи багато ділянок за адекватну ціну), а це житло що маєте зараз залишите на здачу
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 14:59

Зображення

Вулиця Хуторівка, підрядники робили хідник і велосипедну доріжку з двох кінців. Ось і що вийшло!
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2020 01:03

  Долярчик написав:
  Львівський БатяР написав:А на, що дивитись? Гляньте будь яку країну де є дешеві кредити і буде все ясно, що якщо кредити 10% то за депо % будуть максимум 3%. Тобто 7% різниці треба буде покрити, нафіга воно треба? Якщо буде форсмажор при якому Вам доведеться використати фін подушку доведеться і кредитне тіло погашати і ще й платити вже не 7%, а 10% по кредиту
Я приєднуюсь до думки, що нам дешевих кредитів не бачити ближчим часом

Ну, ок.
Закінчилились до січня мої депо під 17,5-18,5% - що далі?
1) Поповнювати стовпці під 16-13,5 - 11%?
2) Купити доляра?(якщо буде нижче 27)
3) Золото/срібло?
4) Які ще є не дуже ризикові варіанти?

От дивлюсь на ці варіанти вище - якась фігня!
Тому що, завершується епоха пасивних прибутків!

А іпотека буде не така вже й велика - 500-600тис.грн "тіло".

Так хоч, на мій погляд, збережу свої, забетонувавши їх.

п. с.
Ну от ок, в мене ще не так багато(під 2 фонди), і то думаю, як їх зберегти/а краще примножити. А от у кого хоч +/- лям гривень - як зберігають/примножують?


Я не буду Вам нічого радити, ваші грощі - ваша відповідальність!
Я би ще якось спробував зрозуміти Вас якби Ви збирались ті гроші вкладати в готовий обєк щоб швидко запустити його під здачу і покривати ту різницю грошима зі здачі! Але наскільки Я вас зрозумів, ви хочете брати щось на котлі або недобуд і ще чекати поки то добудують.
Тому , з моєї точки зору брати кредит на 600к під 10% і при цьому тримати гроші на депо під 3% це те саме, що позичати 1грн щоб продавати за 30коп.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2020 13:14

  Львівський БатяР написав:
  Долярчик написав:
  Львівський БатяР написав:А на, що дивитись? Гляньте будь яку країну де є дешеві кредити і буде все ясно, що якщо кредити 10% то за депо % будуть максимум 3%. Тобто 7% різниці треба буде покрити, нафіга воно треба? Якщо буде форсмажор при якому Вам доведеться використати фін подушку доведеться і кредитне тіло погашати і ще й платити вже не 7%, а 10% по кредиту
Я приєднуюсь до думки, що нам дешевих кредитів не бачити ближчим часом

Ну, ок.
Закінчилились до січня мої депо під 17,5-18,5% - що далі?
1) Поповнювати стовпці під 16-13,5 - 11%?
2) Купити доляра?(якщо буде нижче 27)
3) Золото/срібло?
4) Які ще є не дуже ризикові варіанти?

От дивлюсь на ці варіанти вище - якась фігня!
Тому що, завершується епоха пасивних прибутків!

А іпотека буде не така вже й велика - 500-600тис.грн "тіло".

Так хоч, на мій погляд, збережу свої, забетонувавши їх.

п. с.
Ну от ок, в мене ще не так багато(під 2 фонди), і то думаю, як їх зберегти/а краще примножити. А от у кого хоч +/- лям гривень - як зберігають/примножують?


Я не буду Вам нічого радити, ваші грощі - ваша відповідальність!
Я би ще якось спробував зрозуміти Вас якби Ви збирались ті гроші вкладати в готовий обєк щоб швидко запустити його під здачу і покривати ту різницю грошима зі здачі! Але наскільки Я вас зрозумів, ви хочете брати щось на котлі або недобуд і ще чекати поки то добудують.
Тому , з моєї точки зору брати кредит на 600к під 10% і при цьому тримати гроші на депо під 3% це те саме, що позичати 1грн щоб продавати за 30коп.

Тіло 500-600 - це мінімальна ціна квартири в новобудові (в парус смарт були мінімальні квартири за ту ціну), якщо вже влазити в іпотеку на 10+ років то є сенс щось брати на вторинці - котре з гарним ремонтом і вже можна здавати в оренду, або щось з хорошою терасою чи гарним видом на місто
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лип, 2020 13:47

  dinozavrik написав:Тіло 500-600 - це мінімальна ціна квартири в новобудові (в парус смарт були мінімальні квартири за ту ціну), якщо вже влазити в іпотеку на 10+ років то є сенс щось брати на вторинці - котре з гарним ремонтом і вже можна здавати в оренду, або щось з хорошою терасою чи гарним видом на місто

Ось з таким видом?
Зображення
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 523524525526527 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8770 6901690
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:25
BIGor
24712 16513530
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:24
Investor_K
548 213636
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама