Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 538539540541542 ... 1001>
Повідомлення Додано: Чет 13 сер, 2020 18:25

Куповалось, до кризи 2008р.Десь бакс був по п'ять с копійками.Якщо пам,ятаєте літом 2008 навіть просів до 4,50.
475тис красота.На той час, наприклад,в мене ЗП була 1400грн на руки.
Bolt
 
Повідомлень: 2858
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 сер, 2020 19:34

  Bolt написав:Куповалось, до кризи 2008р.Десь бакс був по п'ять с копійками.Якщо пам,ятаєте літом 2008 навіть просів до 4,50.
475тис красота.На той час, наприклад,в мене ЗП була 1400грн на руки.

Ну от яка масштабна цифра 475 відносно зарплат тоді, і яка "пиль" це зараз! :mrgreen:
Цікаво, які тоді були ставки по іпотеці, але в гривні!(бо всі тоді кредити брали в долярі) :mrgreen:

п. с.
Ваша зарплата від тоді, напевно, мінімум в 10 разів збільшилась? :!: :wink:
А от ціна на ту квартиру зросла десь лише в 3 рази! :shock:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 сер, 2020 21:07

  Долярчик написав:
  Bolt написав:Куповалось, до кризи 2008р.Десь бакс був по п'ять с копійками.Якщо пам,ятаєте літом 2008 навіть просів до 4,50.
475тис красота.На той час, наприклад,в мене ЗП була 1400грн на руки.

Ну от яка масштабна цифра 475 відносно зарплат тоді, і яка "пиль" це зараз! :mrgreen:
Цікаво, які тоді були ставки по іпотеці, але в гривні!(бо всі тоді кредити брали в долярі) :mrgreen:

п. с.
Ваша зарплата від тоді, напевно, мінімум в 10 разів збільшилась? :!: :wink:
А от ціна на ту квартиру зросла десь лише в 3 рази! :shock:

але платити внески за квартиру ви мали тоді а не зараз, після 10 років виплат там вже не дуже багато й залишається
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 сер, 2020 21:09

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Давайте так - допустимо є вільних 40 тис уе, які пропозиції щодо вкладання в оренду/новобуди?
вторинка (з ЦО) зараз дуже дешева - але є сумніви чи треба туди взагалі влазити, в оренду ніби всі шукають нове житло
новобуд - який район адекватний? пропозиції зараз валом, чи знімає зтось швидко?
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 сер, 2020 22:30

Ото настали часи, що нема куди каклЄту прилаштувати!)))

  dinozavrik написав:Давайте так - допустимо є вільних 40 тис уе, які пропозиції щодо вкладання в оренду/новобуди?
вторинка (з ЦО) зараз дуже дешева - але є сумніви чи треба туди взагалі влазити, в оренду ніби всі шукають нове житло
новобуд - який район адекватний? пропозиції зараз валом, чи знімає зтось швидко?

Так тут все просто - берете новобуд, просто не в #дупісвіту(я там перераховував Рясне, Винники, Щурата і т. п.) - робите дешевий ремонт і здаєте за 7К/міс :D поки ковід, а там за пару років, або продаєте, або далі здаєте :mrgreen:

З ЦО - я б не брав, хоч ціни дуже спокусливі!

Або, взяти комерцію на перспективу, і через рік-два рубати бабло #нєпадєцкі :mrgreen:
Чи самому, на цей період, забацати свій продуктовий магазин в якомусь мурашнику, подалі від атб :mrgreen:
Востаннє редагувалось Долярчик в Чет 13 сер, 2020 23:40, всього редагувалось 1 раз.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 сер, 2020 22:39

  Долярчик написав:
  dinozavrik написав:Давайте так - допустимо є вільних 40 тис уе, які пропозиції щодо вкладання в оренду/новобуди?
вторинка (з ЦО) зараз дуже дешева - але є сумніви чи треба туди взагалі влазити, в оренду ніби всі шукають нове житло
новобуд - який район адекватний? пропозиції зараз валом, чи знімає зтось швидко?

Так тут все просто - берете новобуд, просто не в #дупісвіту(я там перераховував Рясне, Винники, Щурата і т. п.) - робите дешевий ремонт і здаєте за 7К/міс :D поки ковід, а там за пару років, або продаєте, або далі здаєте :mrgreen:

З ЦО - я б не брав, хоч ціни дуже спокусливі!

Або, взяти комерцію на перспективу, і через рік-два рубати бабло #нєпадєцкі :mrgreen:
Чи самому, на цей період, заьацати свій продуктовий магазин в якомусь мурашнику, подалі від атб :mrgreen:

Новобуд не в дірі - до 40 доходить +ремонт ще 15 піде. 55 тис і чекати досить часу на це. Старе з ЦО за 28-30 можна взяти, ще з 3-4 тис замінити якісь речі і здати за 200$ можна. Окупність ніби краща
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 сер, 2020 23:37

  Долярчик написав:Такссссс...
- ніхто так і не запитав/поцікавився, який мені "одобрили" перший внесок?
Не цікаво?

Правда місячний платіж який смачний 5 300грн/міс?! :)

Так ждемс, не переключаемся.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 00:18

Нічна казочка)))

  ruvex написав:
  Долярчик написав:Такссссс...
- ніхто так і не запитав/поцікавився, який мені "одобрили" перший внесок?
Не цікаво?

Правда місячний платіж який смачний 5 300грн/міс?! :)

Так ждемс, не переключаемся.

Так бачу, що лише Вам це цікаво :mrgreen:
Ну ладно, так вже й буде :)

Коротше, кажуть мені, що одобрили іпотеку, і що 5 300/міс. складає платіж по іпотеці!
І.... (тут мої плани ламають через коліно) перший внесок складає 400тис.
Я повторюю суму, чи добре почув -
кажуть: "Так, 50% ваші кошти. Це так по Львову..."
Тоді ще сказали, що до мене найближчим часом прикріплять "кредитного менеджера".
То було вчора.
А сьогодні телефонує мадамс, так і так, - "чи залишали ви заявку на іпотеку? - бла-бла-бла.... а яку і де вже приглянули квартиру?"
Я кажу, що знаю, що недобудоване не кредитують, тому ще очікую, покищо :mrgreen:
Мадамс каже:
- А коли здача?
Я:
- Та я декілька об'єктів дивлюсь.... одні здають в кінці цього року, інші - наступного...
Мадамс:
- Ну добре, але знайте, що та ухвала вашої іпотеки лише на 2міс. :mrgreen:
То до вас зателефонує наш "кредитний експер" по Львову і може щось вам підкаже, чи порадить.

Через годину телефонує чел і теж те саме бла-бла-бла... А тоді каже:
- Ну я вам залишу свій моб. номер і ви звяжетесь в кінці року зі мною, тоді зустрінемось і все детально обговоримо... "

От така казочка, малята.

І, забігаючи наперед, в кінці року, може і зустрінусь з ним, але буду давити на перший внесок 25% і щоб ще понизили % по іпотеці!
Буду робити їх разом! )))

п. с.
Треба ще по інших банках "вудочку закинути")))
Як казав Черняк - треба завчасно, за рік-півтора дати банкам знати, тоді можна отримати кредит під адекватні відсотки!
А коли ти приходиш і кажеш, що тобі треба ВЖЕ кредит, то для менеджерів банку це свято)) і вони впарять все по максимуму! )))
ДумайТЕ! ©)))
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 01:12

  Долярчик написав:Так бачу, що лише Вам це цікаво :mrgreen:
Ну ладно, так вже й буде :)

Коротше, кажуть мені, що одобрили іпотеку, і що 5 300/міс. складає платіж по іпотеці!
І.... (тут мої плани ламають через коліно) перший внесок складає 400тис.
Я повторюю суму, чи добре почув -
кажуть: "Так, 50% ваші кошти. Це так по Львову..."

...
От така казочка, малята.

І, забігаючи наперед, в кінці року, може і зустрінусь з ним, але буду давити на перший внесок 25% і щоб ще понизили % по іпотеці!
Буду робити їх разом! )))

п. с.
Треба ще по інших банках "вудочку закинути")))
Як казав Черняк - треба завчасно, за рік-півтора дати банкам знати, тоді можна отримати кредит під адекватні відсотки!
А коли ти приходиш і кажеш, що тобі треба ВЖЕ кредит, то для менеджерів банку це свято)) і вони впарять все по максимуму! )))
ДумайТЕ! ©)))

Вчера прикинул на такой же процент, оптимистически. А в писсимистическом процентов 60+. И вот почему, суть всей этой импотеки в ближайшей прерогативе не изменится если изменится вообще. Если ранее задирали процент, то сейчас со всем этим хайпом на снижение %, банкстеры будут задирать первичные платежи, а самые ушлые и % по дальнейшим выплатам.
В сущности пока это замануха, не меньшая если не большая претворяемым ранее.
Здесь тонко нужно отдавать себе отчет о целесообразности, возможным рискам (от малого до большого) и необходимости покупки таким способом. Результат подобного действа - своя квартира по факту через 20 лет, в условиях аренды и довольно неопределенного, неоднозначного влияния на возможности и финансовую устойчивость, как плательщика - это все осмысленная необходимость?
Такие мысли навскидку.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 07:41

  Долярчик написав:
  Bolt написав:Куповалось, до кризи 2008р.Десь бакс був по п'ять с копійками.Якщо пам,ятаєте літом 2008 навіть просів до 4,50.
475тис красота.На той час, наприклад,в мене ЗП була 1400грн на руки.

Ну от яка масштабна цифра 475 відносно зарплат тоді, і яка "пиль" це зараз! :mrgreen:
Цікаво, які тоді були ставки по іпотеці, але в гривні!(бо всі тоді кредити брали в долярі) :mrgreen:

п. с.
Ваша зарплата від тоді, напевно, мінімум в 10 разів збільшилась? :!: :wink:
А от ціна на ту квартиру зросла десь лише в 3 рази! :shock:

Останні чотири роки не працю, виїшов на пенсію,, по багатству'' - жартую. Просто знаю, що мені більше 10кг в місяць не світить, якщо не рвати жили., а рвати жили в моєму похилому віці вже стае небезпечно.
Зара в п'яте в Албанію поїхав відпочивати. Думав, тут хату купити, але потім подумав, що не маю такої сили волі як Акурт по пів року на морі сидіти.
Bolt
 
Повідомлень: 2858
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 538539540541542 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540476
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922005
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222011
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама