Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 418419420421422 ... 999>
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2019 21:33

  Долярчик написав:
  alya_tsimbal написав:
  akurt написав:Чекаю від вас особисто інформації: за яку ціну в тих гнидниках ВАРТО купити і за яку ціну можна здати.
Тільки не "бла-бла-бла", а з цифрами.

Задам питання інакше: нахіба зливати гроші у неліквід? Чи пан вважає, що то є недооцінена нерухомість?)

...а можна ще топікстартер задасть питання? :mrgreen:
- назвіть 2-3 об'єкти нерухомості у місті Лева, де вартує вкладати/де б Ви вклали свої кошти?

В австрiяка для себе. Пiд подобову i польский люкс - гуд. Нестандартнi рiшення - ок. Пiд ремонт. Пiшки до Данила до 10 хв. Або бiля Стрийського парку. Толстого та Тарнавського, Черешнева - моє друге кохання, але там би для себе. Аби була зовсім дурна. А так. Маючи коштів пл їх запиту - Мюнхен)
Якщо виключно про прибуток, на старому ринку, сніжної, чорноморській і переплановувала б.
цікаву пропозицію бачила влітку: біля цирку 3к, наріжна, з 2 су, під ремонт. тільки перекриття дерев'яні( 57 хотіли наче за щось 75 метрів.
На Митній площі (я так зрозуміла, то за смітниками навпроти "Старгорода" трьоха була класного планування за щось 42. Під ремонт.
Востаннє редагувалось alya_tsimbal в Вів 08 жов, 2019 22:01, всього редагувалось 2 разів.
alya_tsimbal
Аватар користувача
 
Повідомлень: 136
З нами з: 16.03.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2019 21:37

  dinozavrik написав:
  alya_tsimbal написав:
  dinozavrik написав:
Там не далеко, новобудова на Балабана в ціні виросла дуже, квартири здаються там дуже швидко і дорого


Є реальні цифри покупка, аренда?

Є, нажаль не моя :(
квартира 2спальні + тераса довсить велика, з ремонтом 100тис. здається за 1100 уе

Так ок. Шкода, що лише один приклад.
alya_tsimbal
Аватар користувача
 
Повідомлень: 136
З нами з: 16.03.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2019 21:49

Долярчик, якщо чесно, я б ще прикупила за дуже дешево у Києві біля м. Дорогожичи. 20 коштує, за 400 легко здати. Для життя 1-2 достатній мінімум. 6 років відіб'ється. А там може і знесуть, дадуть навзаэм щось більше у новобудові.
Тут хіба подобова - для підтримання штанів + доп.сервіси підключити (екскурсії, трансфер, сніданки, свої наливки і т.д.) не все ж туристам у садового прогулювати ;) В середньому турист витрачає 70 ойро на добу уві Львові (чула звін, та не пригадаю де він).
alya_tsimbal
Аватар користувача
 
Повідомлень: 136
З нами з: 16.03.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2019 10:30

  alya_tsimbal написав:Долярчик, якщо чесно, я б ще прикупила за дуже дешево у Києві біля м. Дорогожичи. 20 коштує, за 400 легко здати. Для життя 1-2 достатній мінімум. 6 років відіб'ється. А там може і знесуть, дадуть навзаэм щось більше у новобудові.
Тут хіба подобова - для підтримання штанів + доп.сервіси підключити (екскурсії, трансфер, сніданки, свої наливки і т.д.) не все ж туристам у садового прогулювати ;) В середньому турист витрачає 70 ойро на добу уві Львові (чула звін, та не пригадаю де він).

... все це чудово.... - але більшість тут "пасеться"/цікавиться більш ПАСИВНИМ прибутком.... :D
- щоб купити за 5коп,зробити ремонт і продати за 7коп :mrgreen: ... ну, або здавати на довготривалий термін за 10%річних :idea: :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2019 12:22

На Замарстинівській зведуть житловий будинок з шумозахисним екраном

Новобудову збудують на Замарстинівській,127 одразу біля трамвайної колії, а існуючі будівлі знесуть.

Будинок збудують одразу біля трамвайної колії, тому в проекті передбачили шумозахисний екран. Зараз на проектованій території розсташовані 3-поерхові цегляні приміщення, які планують знести. Новобудову зведуть на трьох земельних ділянках, загальною площею 0,4084 га, яка перебуває у комунальній власності й призначена для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

https://varianty.lviv.ua/66761-na-zamar ... -jrLsc6TRs
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 жов, 2019 08:49

Может немного и оффтоп, но думаю что Долярчику будет интересно почитать. Там ещё есть ссылки на первоисточники и обсуждения, если интересно

Продал квартиру, купил 15 гаражей. Вроде бы все учел...
https://perfume007.livejournal.com/593000.html
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Сер 16 жов, 2019 13:26

  Вкладчик1234 написав:Может немного и оффтоп, но думаю что Долярчику будет интересно почитать. Там ещё есть ссылки на первоисточники и обсуждения, если интересно

Продал квартиру, купил 15 гаражей. Вроде бы все учел...
https://perfume007.livejournal.com/593000.html



Гараж думаю вигідно. Хоча, поділюсь своїм досвідом . Здаю 3 гаражі . 2 зараз ціна по 1000,один значно дешевше по 550. Просто пішов назустріч чоловікові в якої померла жінка і сам виховує дитину. Ну то вже давно йому не підвищував і платить він сам вже наперед напевне з поваги.
В 1 випадку є плата за охорону включена. Гаражі капітальні з ямою.
Ясно що я вже давно відбив гаражі ( купляв від 1000-2000$). Якщо протікає покрівля робота пополам,раз таке було за років 10.
Ще є гаражі але проблемні по докам,тому стоять.
В принципі пасивний бізнес.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 16 жов, 2019 14:27

Сдаю два металеві гаражі один 1300квартал, інший 550міс.Враховуючи , що раніше гаражі стояли порожні роками , в принципі ціна більш-менш влаштовує.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 10:59

...з головою підходимо до інвестицій!

  Вкладчик1234 написав:Может немного и оффтоп, но думаю что Долярчику будет интересно почитать. Там ещё есть ссылки на первоисточники и обсуждения, если интересно

Продал квартиру, купил 15 гаражей. Вроде бы все учел...
https://perfume007.livejournal.com/593000.html

...я, звичайно, старабюсь "відганяти" песимізм.....
- ну, але в інвестиціях треба ВСЕ обдумувати!
- і от це все, що нижче пише - то в мене в голові ЗРАЗУ прокрутилось, як тільки колись почув про цей "бізнес" :!:
.... копіпаст з того посилання:

Ну, а если серьезно, то недостатков гораздо больше чем упомянул автор.


Административные издержки. Многие и с одним арендатором успевают намучиться, а тут представьте их будет 15! Собственник вместо пассивных 18% будет только и делать что бегать и решать мелкие бытовые вопросы(пасивний бізнес? :shock: :mrgreen: )

2. Высокие риски экспроприации. На коммерческую недвижимость не распространяется государственная защита недвижимой собственности. Пока нет даже закона, который бы регулировал право собственности на гаражи, его только планируют принимать.

https://rg.ru/2019/09/04/avtovladelcy-s ... nnost.html

На этом фоне - лишиться своего купленного гаража - как два пальца об асфальт.

3. Высокие простои. Автор упомянул, что мало клиентов, но явно преуменьшил проблему. Скорее всего половина купленных гаражей будет пустовать (благо сейчас все предпочитают оставлять машину под окнами), а на другую половину - будут задержки оплаты.

4. Низкая ликвидность. 15 гаражей вы купить сумеете. А вот продать их обратно, если что-то пойдет не по плану, будет очень сложно. Так и зависните с этой недонедвижимостью на долгие годы

5. Издержки контроля. Гаражи часто используют не по прямому назначению. Соответственно, появляются дополнительные риски

//////////

Когда я разместил в своей группе Недвиномика этот пассаж, читатели подкинули несколько интересных комментариев:

Alla Craighan

Я представила себе менеджмент 15-ти гаражей и испугалась.

Юля Федорова

Супруг занимался. Клиентов и правда мало, плюсом они часто мутные. Оглушительные рок группы - самый спокойный вариант. А так и пиццу (с тараканами) мутили, и вещества варили нехорошие.

Дмитрий Новиков

Знал я одного майнера, который снимал гараж за копейки, но успел намайнить хозяину света на тысяч 50-60 перед тем как слиться оттуда. Так что да, учли не всё.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 14:23

1970-ті. Львів. дорога на вокзал.

Зображення
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 418419420421422 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt, Ana і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8770 6901673
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:25
BIGor
24712 16513506
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:24
Investor_K
548 213628
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама