Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 2930313233 ... 1002>
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 09:55

цікаво, що нас читають з "київської" гілки і миють нам кіст

airmax78 написав:
Оранжевый-хит сезона написав:
airmax78 написав:
Сижу, думаю, может и поторопился я с откупом прелести взад. Надо было еще торговаться.

О привет сосед снова. Пиво пьём? :mrgreen:

Сейчас - никакого пива. Режим жесточайшей экономии. Все свободные деньги - на ремонт прелести.
=====
Да, и вы плиз отчитывайтесь подробно по смете с фото выполненных с нуля работ.
А то вон Далярчик с остальной тель-а-Львивской братией то по 120 за метр в новострой вьезжают, то бизнесс-шик по 300 готовы сделать.
интересно по чём сейчас готовы вкалывать гипсари с плиточниками и какая кухня не с ОЛХа вам подойдёт и за сколько.
Востаннє редагувалось Долярчик в Чет 15 лют, 2018 09:55, всього редагувалось 1 раз.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 09:55

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Вкрав зКРЖН
Natt написав:
  v0f41k написав:А бывают ли многоквартирные дома где есть столовая работающая в вечернее время и по выходным. Т.е. чтобы любой жилец мог поужинать или питаться в выходные не выходя из ЖК? Чтобы это была именно столовая, а не ресторан с офицантами где жратву надо ждать полчаса и не кофейня/кафе где нет полноценных блюд, а так посидеть/потрындеть.
Супермаркеты с отделом кулинарии бывают со столиками, но из-за расположения далеко от жилья ездить туда на завтрак/ужин не будешь.
Вот и новая концепция для смарт квартир - без кухонь вообще, питание - в столовой.

У нас в комплексе была. Работала до 21.00 и без выходных. Формат: 1) покушать на месте; 2) взять с собой; 3) доставка комплексных обедов по городу; 4) приготовление любых блюд под заказ.
Вот закрылась на прошлой неделе из-за дорогой аренды :mrgreen:

Соседи расстроены, оказалось, пользовалась популярностью. Многие из тех, кто приезжал с работы поздно, скупались там на ужин.



Sent from my iPhone using Tapatalk
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 09:59

fis
... я ж і звідти її притягнув! :D

..... там, як копіювали, то було копіювати все! п бо там далі йде відповідь, що власники їздили на дорогих машинах і що напевно, прибутки були чималі :wink:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 12:01

  Долярчик написав:
  Козак-характерник написав:За частку в бізнесі (3%) надам оригінальну іноваційну ідею. Не ексклюзив, але ориджінал... :D Долярчик, підписуєш публічну оферту з козаком? :P

...а якщо вона мене НЕзацікавить, що тоді? :?

Оферта підписується конкретними діями, а не підписом на папері... :P Немає дій, то й оферта не спрацьовує. 3% мені лише з прибутків. Немає прибутків в Долярчика, то й в козака немає 3%. По руках? :)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 12:36

... прийшов успіх туди, де ним поділились!

  Козак-характерник написав:
  Долярчик написав:
  Козак-характерник написав:За частку в бізнесі (3%) надам оригінальну іноваційну ідею. Не ексклюзив, але ориджінал... Долярчик, підписуєш публічну оферту з козаком? :P

...а якщо вона мене НЕзацікавить, що тоді? :?

Оферта підписується конкретними діями, а не підписом на папері... :P Немає дій, то й оферта не спрацьовує. 3% мені лише з прибутків. Немає прибутків в Долярчика, то й в козака немає 3%. По руках? :)

... умови - супер, такі, як я б і хотів! - але ще раз кажу: от Ви мені розповіли(показали), як саме заробити на тій, чи іншій справі, але вона мені просто-напросто НЕсподобається, чи банально не зацікавить(не зацепить) - що тоді? - я ж не хочу, щоб Ви мені потім казали, що я вон такий-сякий не хочу заробляти, а все так просто! - і що я просто жлоблюсь і т. п.
... але, якщо Ви погодитесь, на те, що якщо я берусь за ту справу, то Ваші умови вище в дії, а якщо я НЕберусь за неї, хоч Ви мені і розкажете/пояснете суть справи, то Ви абсолютно не будете ображатись, чи ще щось вимагати? :)
Востаннє редагувалось Долярчик в Чет 15 лют, 2018 14:35, всього редагувалось 1 раз.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 12:56

Де у Львові будуватимуть житло в наступні роки.
Огляд районів, карта
Аналіз наявної інформації свідчить про те, що замість ущільнення існуючої житлової забудови Львів буде розширюватися, а житлові комплекси проектуватимуть як повноцінні мікрорайони на нових ділянках або ж на ділянках колишніх промислових зон.
Сихівський район

Найбільше будують поруч з «Ареною Львів» – зараз тут споруджують 5 великих житлових комплексів. У планах на майбутнє – побудова ще кількох нових ЖК та комерційних об’єктів. І приватні забудовники, і місто проводять дослідження аналогічних забудов біля спортивних комплексів за кордоном та вивчають можливий інтерес для інвесторів.

Також у перспективі розглядається розбудова мікрорайону до меж с. Зубри (з продовженням вул. Вернадського до просп. Червоної Калини).

Ще один перспективний район для житлового будівництва – Пирогівка (ділянка між вулицями Зеленою та Пасічною) та кінець вулиці Зеленої. Зараз тут споруджують 5 житлових комплексів, наймасштабніший з яких займатиме приблизно 14 га.

Ділянка, яку розглядали як найперспективнішу для нових житлових комплексів, – територія ЛАЗу. Щоправда, вона одночасно і одна з найсуперечливіших. Причин для цього, як мінімум, дві.

Територія ЛАЗу залишилась практично останнім найбільшим знаковим промисловим районом. Навіть забудова Полярону – Угорська-Луганська – не викликала стільки дискусій, адже завод фактично припинив свою роботу ще на початку 2000-их, і пам’яті про виробництво майже не залишилось. Натомість ЛАЗ, на якому виготовляли автобуси, якими щодня користуються львів’яни, викликає в мешканців стійку асоціацію, що в них можуть забрати щось важливе.

Друга причина пов’язана з боргом міста перед ЛАЗом і російськими підприємцями за отримані автобуси. Одна з останніх пропозицій вирішити цю ситуацію полягає в намірі викупити чи повернути територію у власність міста, що відкладе плани будівництва до з’ясування остаточної долі цієї території.
Франківський район

У Франківському районі розглядають можливість нового житлового будівництва у районі вулиць Кульпарківська-Трускавецька-Стрийська.

Залізничний район

Перспективними вважаються території земель, які межують з Білогорщею.
Щоправда, освоєння ділянок було призупинено на момент ухвалення рішення міської ради про встановлення тимчасових пунктів збору та сортування сміття в період сміттєвої кризи. Станом на сьогодні кілька інвесторів знову вивчають можливість будівництва на цих територіях.

Також розглядається як потенційне будівництво в межах вулиці Роксолани.
Шевченківський район


Осучаснення та покращення транспортного сполучення може стати початком для активнішого будівництва в мікрорайонах Рясне-1 та Рясне-2. При цьому в цих районах вже є внутрішній попит на нове житло, адже сім’ї, які хочуть придбати квартир для себе чи своїх дітей, за звичкою шукають новобудови поруч.

Також перспективним вважають подальшу розбудова мікрорайону в межах вулиць Варшавська-Під Голоском-Малоголосківська, де останні роки активно споруджували нові житлові комплекси, та мікрорайон вулиць Щурата-Леннона-Миколайчука.
Личаківський район


Найбільша увага в районі зосереджена на вивченні ділянок в межах вулиці Тракту Глинянського, де зараз будується кілька житлових комплексів і котеджні містечка, а також територія у напрямку міста Винники.
http://tvoemisto.tv/news/de_u_lvovi_bud ... 91492.html
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 15:29

Модернізований лісапєд

Долярчик, та я жартую! :P Не потрібні мені ті 3%. Ну якщо поради виявляться корисними, то пригостите колись горнятком смачної кави...

Ітак...


Почну здалеку...Відомо, що на рубежі 20 - 21 ст. людство перейшло від індустріальної епохи до інформаційної. В цю епоху важливим є вже не матеріальне виробництво, а інформація і сфера послуг. Не можу поручитися за абсолютну достовірність, але 70% в США займає сфера послуг. Тому зосередимося на цій сфері для досягнення успіху в нашому бізнес - проекті.

Саму стратегію я умовно обізвав "модернізований лісапєд". Бо все нове - забуте старе. Так чи інакше, всі методи вже названі в минулому або є компіляцією - гибридом різних метод. Ітак, декілька практичних порад для друга Долярчика по модернізації лісапєда...

1. Оберіть вже існуючий, прибутковий бізнес і вивчить його бізнес - план.

2. Додайте свою "родзинку" в цей план.

Тут детальніше...


Такою родзинкою є гуманізація бізнесу. Засобами гуманізації є тварини, квіти, предмети декору, харизматичні люди і т.п. Розглянемо на конкретному прикладі ефективність стратегії...

Існують умовно дві торгівельні установи, що торгують петушками - леденцями. В обох майже однаковий по якості товар. Але в одному магазині виручка більше ніж в іншому. Чому так? В одній установі йде стандартна, звичайна торгівля, а в іншій продавець в образі клоуна, жартує, посміхається і створює людям гарний настрій. Люди вже йдуть не скільки за леденцями, скільки за настроєм. Тобто йде маніпуляція почуттями людей. Але маніпуляція не в поганому розумінні, а як психологічний прийом для досягення потрібного нам результату - продажу леденців. Так чи інакше ми всі маніпулюємо і нами маніпулюють. Іноді необхідна навіть провокація, як складова частина маніпуляції для досягнення поставленних цілей. Це необхідно, щоб привернути увагу людей саме до себе. Бо інформації, товарів, послуг - море, а людську увагу спочатку треба чимось зачепити, а потім вже маніпулювати.

Тому, Долярчик, внеси свою родзинку!


Пофантазуємо... :P Долярчик відкрив міні - кав'ярню "У пірата Долярчика". Сам вдягений в образі пірата, на плечі папуга говоряща, на задньому плані пальми, макет корабля на фоні окіяна...Той хто купляє в Долярчика каву, отримує фотознімок з піратом на пам'ять чи стильний дрібний подарунок з рекламою кав'ярні пірата Долярчика. :P

Найкраща маніпуляція з дітьми, а через дітей, їх батьками...Коли дитина тягне руку і на щось показує, просячи батьків купити, то батьки, щоб догодити чаду любимому, розкривають гаманця. А якщо пірат Долярчик ще жартуватиме, казатиме компліменти мамі - панянці, то гаманець панянки вже в його руках... :D Панянка любить вухами!


І на останнє...Досить сконцентрованно про цю методу гуманізації, казав у відомому фільмі, мій тезка, Володимир Висоцький. Як то кажуть, слухай і мотай на вус, пане Долярчику! :wink:

Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 16:58

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Квартири в регіонах. Найдорожчі та найдешевші
https://minfin.com.ua/ua/2018/02/15/32345204/

Оренда Львів:
6 тис./1к. - 8 тис./2к. - 10,8 тис./3к.
V2
4
 
Повідомлень: 8281
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 17:26

  Долярчик написав:
  whois2010 написав:До речі, Ваша ідея з стравами "з собою" дуже не погана.

....і я так кажу!
  akurt написав:Достатньо прочитати оцю фразу пана Долярчика:

"..(зараз більшість гуртівень дає товар/частину товару у розтермінування до місяця часу, або і на довше - по індивідуальній домовленості!)"

щоб зрозуміти, що треба тікати, закриватися і швидше...

...тікати, закриватися......- а що далі?!(сидіти на печі - їсти калачі?) - добре, що у Вас вже "все налагоджено" і ви можете собі дозволити ту фразу, що я написав у дужках!.....- але і розумію, що Вам не все зразу і не з неба звалилось на Вас.........

Середина девяностих років.Полутехнічний інститут.Загальний предмет-(мудо)логія.Потік нашого факультету—150чол.В ті часи писалось 3 модуля, потім екзамен.На ті модулі викладач який читав лекції приводив з собою ще вткладача з семінарів, щоб не дати списати.(я за все навчання з таким більше не стикався)Перед складанням екзамнену хтось на семінарі питає викладача, як бути з.екзаменом.На що він питає в студентіа сільки патронів в магазині АК.На що студети відповідають-30.Відмінно-каже виклаадач.20-добре.Ну, а півмагазина 15-задовільно.Я через знаомого викладача рішив питання за 3 пляшки шампанс.кого 9$ по тих часах.Мій потік не був единим в тоговикладача.ціни на однушки стартували тоді від 4500$ двушки 6000$
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 18:12

...100 % успіх там, де ним вміють ділитись!

Козак-характерник
Щиро дякую! - та ми ніби з Вами одні і ті ж "розумні" книжки читали і фільми-тренінги дивились(типу Кіосакі і т. п.)..... - тож я вже це все думав-передумав :D
....і тут лапаю себе на думці, що маючи 20-25р - я б ТОЧНО таку(чи подібну) фантазію втілив(чи хоча б нмагався втілити) у життя!
....а так, коли вже починаєш підкрадатись до 40, то ентузіазму все меншає....... хочеться, щось, щоб було вже менше ризиків.... менше "двіженій"(роботи), а більше стабільності.... більше комфорту.... ну і звісно, ДОСТАТНЬО грошей! :)
(накшталт оренди - хоч це теж не зовсім СОЛОДКИЙ мед!) :roll:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2930313233 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8829 6923131
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 03:19
akurt
24758 16542502
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
548 222345
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама