Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 238239240241242 ... 1002>
Повідомлення Додано: Нед 29 лип, 2018 15:44

  Bolt написав:Влом продавати, та щось купляти.Здати завжди все , що завгодно залежить від ціни

... нє, ну за три тисячки гривників на міс. мати якийсь ще "напряг" зі здачею/квартирантами.... - навіть не цікаво!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 29 лип, 2018 16:37

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:.... а моя "незайманка", на початку літа коштувала чи 19 чи 20тис.м2, а от зараз хоч би хотіли, так НЕМА - ні "однух", ні-"двух"!!!- лише трьох-кімнатні залишились!
https://m.novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6% ... 1%96%D0%B2
п. с.
... хіба по оголошеннях пошукати, скільки хочуть за голі стіни в однухах(чи навіть в двухах) в Лайті
п. с. 2
(а Я думав, що ви знайшли в Екодомі навпроти моєї, щось таке з ремонтом


ну так власне. Якщо нема, а комусь хочеться - віддаєте незайманку за дорого, берете 3 кімнати за дешево з непоганим ремонтом. Ну та шо робити з однухи двуху, якщо трьошку можна взяти.
Заначку для ремонту поповнюєте шоби взяти хату під здачу.

В екодомі купили знайомі. Носять цемент нагору руками самі. Економлять 400$. Про це вже було.

  Bolt написав:100% Вже півтора року стоїть порожня хата на Сихові шкода здавати.Ремонт для себе робився.Тут треба робити мабуть напівжлобремонт.Щоб в разі чого можна самому було жити.

  Bolt написав:Столярку просто перефарбую.Ванна , туалет тре кинути якусь недорогу українську плитку.Бо стіни помальовані масляною фарбою то затяне на мегажлоб ремонт:(

  Bolt написав:Влом продавати, та щось купляти.Здати завжди все , що завгодно залежить від ціни


От пофарбуєте стіни, то вже ремонт - буде шкода здавати.
Продавати влом.
Купувати влом.
Та хай собі стоїть.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 29 лип, 2018 17:01

... ні, ні! - нам, совкошлак - НЕ потрібний!!!

  Lambada написав:ну так власне. Якщо нема, а комусь хочеться - віддаєте незайманку за дорого, берете 3 кімнати за дешево з непоганим ремонтом. Ну та шо робити з однухи двуху, якщо трьошку можна взяти.
Заначку для ремонту поповнюєте шоби взяти хату під здачу.

... так то не в Екодомі, а в панельці!(глянув по карті, та й пишуть в оголошені, що "труби поміняні") - труби то поміняні, а стояки???! :shock:... а ЦО? :shock:... а сусіди? :shock:
... ні! - якщо б і обмінювати, то максимум на квартиру 5-10р. тому побудови! - з новими трубами/стояками/дахами.... та що я буду перечисляти, Ви й самі все знаєте!
- одним словом таку, що потім можна було здавати, чи продати по менш-більш нормальній ціні, а не за шо дадуть! :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 сер, 2018 15:43

  Долярчик написав:...бо Я, от теж планую наступної весни робити ремонт ВЛАСНОРУЧ!(а точніше разом з батьком і можливо ще підключу брата) - але от собі думаю, наскільки це вигідно?
- от давайте розглянемо НАПРИКЛАД таке:
- наприклад, Я, умовно, скажімо заробляю 500грн/день..... - якщо Я залишу свою основну роботу, а займусь своїм ремонтом, то скільки буде складати та економія "на майстрах" і чи, взагалі, вона буде? - якщо за місяць треба відмінусувати 15тис.грн умовно моїх і ще батькових..... і ще братових(якщо ми за місяць впораємось втрьох, хоч це навряд, а швидше вийде більше!)
- тож, з нас трьох, умовно відмінусовую 45 тис. грн/міс.


  Долярчик написав:....розумію, що в моїй квартирі це буде робитись "для себе", а не під здачу і в цьому буде ПЛЮС, що зробимо самі..... - але, якщо робити під здачу, то чи вигідно, а головне, НАСКІЛЬКИ буде вигідна та "заморока/канєтєль"?



Доброго дня.
Це дуже хороше запитання і варте уваги та детального аналізу.
Знову цифри: - мій робочий день вартує 350-400грн ( я найманий працівник, хотя особливо й не напрягаюсь).
За один робочий день можу виконати одне із нижченаведених робіт особисто без допомоги :
-встановити біля 20м.кв ламінату з підложкою під неї
-встановити 3-4 метри плитки
-встановити 5-7 метрів паркету
-перейти шпатлівкою кімнату пощею біля 20 м. (стіни і стелю) (потрібно 3-4 рази таке зробити, тому що за день не робиться )
-замонтувати 4-5 міжкімнатних дверей
-біля 10 м. венеціанки/структурної штукатурки (потрібно 3-4 рази таке зробити , тому що за день не робиться)

Якщо знаєте розцінки на дані послуги, то можна прикинути чи варто то робити самому. та чи буде якась економія. Тай на додачу працюю в німецькій компанії, де все офіційно і відпустки також . От на сьогоднішній день маю біля 50 відпусткних днів, які можу усі відразу використати чи брати по одному два дні. Тобто і нарахування зарплати буде відбуватись і можна займатись своїми справами. Звичайно, якщо б робочий день вартував 1000грн. то сенсу б робити ремонт. Дешевше найняти майстрів.

Але потрібно враховувати, що є багато видів робіт, за які платимо, а можна виконати самому якщо вміти.

Дійсно - ви хороше зауважили. Свою роботу майже не рахую. Хотя якщо добре узятись, то ремонт в 43 метрах можна зробити самому за 2 місяці. Якщо прирівняти до завтплати. яку отримую на роботі то це буде менше ніж 1 тис$. Але якщо порахувати по вартості робіт, то буде десь в 2-2,5 рази більше. Ремонт - це хоббі. як на мене. Можливо саме тому можу інколи швидше продати квартиру, тому що іду на поступки. Але вважають, що краще декілька разів продати дешевше (звичайно із прибутком) ніж раз на пару років здійснити одну операцію і тішитись.


  Львівський БатяР написав:п.с в мого знайомого, що в даний момент робить ремонт, тільки на комплект для душу і два змішувачі(кухня та умивальник)марки Гроє пішло 20к.гр і це купувалось в Польщі з такс фрі і не самі гламурні варіанти. Для прикладу в нас тільки за такий самий душовий комплект в Епіцентрі просять 18к.


На рахунок сантехніки - у мене проста харківська сантехніка з 2006 року по 2012 не потребувала уваги для себе. Це не "фірМа", просто метал пофарбований і має хороший товарний вигляд і комплект на квартиру двохкімнатну обійшовся менше ніж 100 $. ВІд 2012 р і до сьогодні десь серцевину міняв, десь прокладки, шайбочки, але все решта по вартості не потяне більше ніх на 50$. Звичайно якщо люди гроші не цінують, або мають "легкі гроші" то можна швирятись на якісь там "фірми". Можу порадити магазинчик, правда в тернополі де змішувачі можна купити за 16-30 тис. грн. Якщо у когось є лишні гроші то пишіть :lol: Не хочу нікого ображати, але ваш знайомий або дійсно робить для себе або ЛОХ якому розказали на бабки.
Потрібно працювати щоб жити. а не щоб вложуватись в мури) Або якщо є бабки на сантехніку по 18-20 тис. то сенсу немає думати про якісь здачі в оренду.
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 сер, 2018 16:01

  Coder написав:
Ми звернулись до дизайнерів при ремонті офіса і двох квартир. В усіх варіантах було перепланування (в офісі взагалі починали від open space'у), як на мене вдале. В процесі відбору спілкувались з декількома дизайнерами - жоден з них не бере % від вартості ремонту. У кожного була своя ставка за квадратний метр,



Думаю, що офіс уже під певного клієнта робили. І якими площами квартири були?) по 40 метрів?) Сумніваюсь. Рекомендую відкрити любий сайт із оголошеннями купівлі-продажу квартир, вибираємо київ чи просто щоб були із фотографіями, далі фільтруємо по аналогічних площах і дивимось , хто що пропонує із якими ремонтами і меблями. Буде до пропозиції сотні-тисячі оголошень. От і вибирайте готові дизайни. комбінуйте, приглядайтесь. Ну звичайно простіше комусь заплатити і все. Як на мене так не цікаво, і не все дизайнер втілить те, що ви хотіли. А я хочу так як я хочу. Просто коли заплатили, то приходиться кривити душею і миритись уже із тим що є. Із дизайнерами працював. Тому такі враження. За майстрами/дизайнерами неодноразово слідкував/контролював і перераховував їх пропозиції, замовлення по кількостях матеріалів і їх сумісності між собою. Приклад - можна майже точно порахувати скільки потрібно саморізів /дюбелів на підвісну стелю, або перепитати чи є сенс використовувати в квартирі "силікатну фарбу" / певні види "миючих" фарб чи зараз популярне покриття декоративних штукатурок лаками на водній основі.. А просто так роблять всі і так модно..

Було б непогано пожити в квартирі 1-2 тижні, і тично б знали, де має бути у вас вимикач світла, де підсвітка додаткова, де стіл, де диван, ТВ. і відповідно до того уже можна пересувати стіни (якщо є можливість) , меблі, проводку. Також за цей період відчуєте які, захочете бачити кольори і якої яскравості
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 сер, 2018 23:54

  Львівський БатяР написав:п.с в мого знайомого, що в даний момент робить ремонт, тільки на комплект для душу і два змішувачі(кухня та умивальник)марки Гроє пішло 20к.гр і це купувалось в Польщі з такс фрі і не самі гламурні варіанти. Для прикладу в нас тільки за такий самий душовий комплект в Епіцентрі просять 18к.


На рахунок сантехніки - у мене проста харківська сантехніка з 2006 року по 2012 не потребувала уваги для себе. Це не "фірМа", просто метал пофарбований і має хороший товарний вигляд і комплект на квартиру двохкімнатну обійшовся менше ніж 100 $. ВІд 2012 р і до сьогодні десь серцевину міняв, десь прокладки, шайбочки, але все решта по вартості не потяне більше ніх на 50$. Звичайно якщо люди гроші не цінують, або мають "легкі гроші" то можна швирятись на якісь там "фірми". Можу порадити магазинчик, правда в тернополі де змішувачі можна купити за 16-30 тис. грн. Якщо у когось є лишні гроші то пишіть :lol: Не хочу нікого ображати, але ваш знайомий або дійсно робить для себе або ЛОХ якому розказали на бабки.
Потрібно працювати щоб жити. а не щоб вложуватись в мури) Або якщо є бабки на сантехніку по 18-20 тис. то сенсу немає думати про якісь здачі в оренду.[/quote]



Я такий самий лох який користується цією сантехнікою біля 10років і не вникає в деталі її будови є там серцевина чи шайба.

Згоден, що потрібно працювати щоб жити, а значить не вчити будову крану, праски, пралки, холодильника, телека ітд. бо купивши це все авноякості доведеться то все навчитися ремонтувати.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 04 сер, 2018 10:31

Для пана Долярчика.
1. Стара однушка на Науковій - будинку років 25 - здавалася за 4700 (враховуючи всі комунальні, тобто власник отримував 4 700 і сам все оплачував). Зараз власник виселив тих квартирантів, прибирає, десь підмазує та планує виставити вже за 6 000 гривень; ви ж знаєте самі - все дорожчає...
Така квартира - то "чистий" прибуток, бо куплена за царя Панька.

2. Нову квартиру - двушку площею 75 квадратів - куплено місяць тому по 800 баксів квадрат - в середні нема нічого, більше того - витрати на те, щоби розібрати із пінобетону перегородки. Готується під здачу.
Це - інвестиція. Поки що планується здавати за 11 000 гривень.

3. Мене тут топтали якось ногами за фразу про те, що центр життя у Львові змістився на південь - в район Автовокзалу, був там на днях у гостях - був здивований двома речами: а) такої кількості будівельних кранів, як там, ніде у Львові на побачите... будують та будують... б) В ЖК "Арена" (термін введення другої черги - грудень. Перша здана вчасно і з високою якістю) давно вже немає в продажі квартир. Починається будівництво величезного Бізнес-центру в районі Іподрома Львова - вже протягнули кабелі електрики та попередили орендарів землі під ТІR про початок... Думаю, там і вартість квартир зросте, і вартість оренди квартир у ЖК "Арена".
На сьогодні в тому районі однушки здаються за 7 000 - 9 000 гривень. Двушки за 10 500-15 000 гривень. Це все - новеньке, з "іголочки".

4. Подивився свої записи - мені ремонт квартири площею 75 квадратів "під ключ" із технікою та меблями у 2016 році обійшовся у 18 000 долярів. Найдорожче обійшлася паркетна підлога (тоді ще можна було купити паркет у Стрию за 250-450 гривень за квадратний метр) - 4 000 долярів.

Це Вам для планування бізнес-діяльності.
(особисто я у Львові нічого не здаю і не продаю)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 05 сер, 2018 15:18

...до ремонту залишилось ~ 9міс! ))

....не знаю..... хтось вкладається у мури(як вище пише vasilii).... а Я планую зробити скромний ремонт(це ж для життя, а не розглядання стін з дорогою плиткою :mrgreen: )
...і Я розумію, що мене тут не всі зрозуміють :D...
- що Я дам на стіни шпалери(бо фарбування мені не дуже до вподоби: ніби шкляна-недихаюча стіна..... де треба її вилизувати/вирівнювати, щоб не було видно дефектів і т. п.)
- що Я дам на підлогу ламінат(в батьків, як рік поклали - так класно дивиться і під босими ногами так класно відчувається... - мені подобається!)
- меблі? - особливо кухонні! - тут хотів би порівняти ціну "під замовлення" і "зробити власними силами" - і якщо б виявилось, що ціна всіх матеріалів(з комплектуючими) + мій витрачений час на те все свердління/складання менша 100$, то тоді, швидше Я б замовив меблі "на замовлення"(наприклад," на замовлення" коштує 30 000грн, а власноруч - 28 000грн)
... тут(в ремонті) ДУЖЕ багато вартує ВЛАСНИЙ ЧАС! - витрачений на поїздки по різних магазинах..... прицінювання.... стянування всіх матеріалів і деталей..... і т. п.

... то треба все добре ОБМІРКОВУВАТИ! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 сер, 2018 17:21

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  akurt написав:Подивився свої записи - мені ремонт квартири площею 75 квадратів "під ключ" із технікою та меблями у 2016 році обійшовся у 18 000 долярів.

Це щось ближче до реального ! Звідси вартість ремонту 1к квартири має бути десь 12- 13 тис. уо.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 сер, 2018 17:31

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:Я б замовив меблі "на замовлення"(наприклад," на замовлення" коштує 30 000грн, а власноруч - 28 000грн)


Мені от цікаво, як видумаєте скільки хороший майстер витрачає часу на в-цтво кухонних меблів і їх монтаж ? І скільки він тих наборів кухонних може зробити в місяць? що ви його труди оцінили УВАГА !!! АЖ В 2000грн за набір меблів.

На варатість роботи і самих меблів дуже вплине
а) вибір фасаду (чим він дорожчий тим дорожча з ним робота)
б) ніштяки які ви плануєте собі встановити(маю на увазі двері та шуфляди з дотягом/без ітд..)
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 238239240241242 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: gonchik74 і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541475
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922568
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222204
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама