Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 241242243244245 ... 1000>
Повідомлення Додано: Вів 28 сер, 2018 23:27

  Долярчик написав:Lambada, а Ви - молодці! - так вникли в курс справи, що не кожен "хлоп" таке знає! :D
....якщо Ви запитували про СПЕЦІАЛІЗОВАНІ магазини меблевої фурнітури, то є такі за Епіцентром(автостанція номер 2) там перед радіориком, або на Сихові, за А-банком(за маг. "Шок"-ом)
.....хоч, кажуть що є на Луганській(де Рукавичка) і магазин з фурнітурою і розкрій різних плит(щось, Я туди найбільше "око намилив")...


Декілька разів порозмовляєте з майстрами, дівчатами-продавцями, з гуглом й також станете мегазнавцем :wink:

Я для вивчення наочно асортименту й вибору стільниці їздив сюди: "Сучасний дизайн" (за мостом через залізницю на Левандівку ліворуч)
Точніше: м. Львів, вул. Гніздовського, 2
Досить багато зразків різних виробників. Й дівчата все показали та розказали.
Стільницю брав з Румунії - Kastamonu. Якість й колір сподобався.

Довго морочив голову майстру бо сам кухню нафантазував. Щоб фантазія добре працювала гуглив каталоги й картинки живих кухонь й обирав щось своє.

З кольором гадав і нагадав собі дуба з білою акацією. У мене в будинку багато елементів дубових то ніби гармонійно.

З розміщенням та кількістю розеток дуже добре поміркуйте. Я був впевнений, що все правильно розпланував але в процесі монтажу дві точки підключення ще міняв й стіни довбав.

Головне, щоб це все Вам подобалось. Вам ж там жити. :wink:
ST_11
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 28.04.11
Подякував: 71 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 сер, 2018 01:57

  greenozon написав:
  Lambada написав:Всякі блюм і hafele пропускаємо.


а що ви себе кохану не любите? :)
це ж сам сок, лакшарі для жінки!
це як надійний крутий чоловік, який завжди поряд і на якого пожна покластись!

невже не можна собі задоволити? :)

Люблю, ой, люблю!
Власне, у Вашому коменті є відповідь: якщо є надійний крутий чоловік, який завжди поряд і на якого можна покластися, то це сам сок, лакшері для жінки. А ніякі не блюми і hafele !!!

В ікеї кухні із блюмами. Я робила свою в листопаді, а в січні з'явилися в ікеї кухні. Тому наступну кухню, швидше за все, братиму там. До того ж, там блюми дивовижно дешевші ніж у нас.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 сер, 2018 02:54

  ST_11 написав:
  Lambada написав:...треба 300 унітазів, 300 умивальників, 300 кухонь, 300 холодильників...

Утопія для сьогодення.
Народ захоче кожен щось своє та унікальне. Буде не по триста однакових а як мінімум по 200 різних марок та виробників :lol:


За часів союзу такий фокус ще би мав право на життя бо асортимент був умовно мінімальним й все в дефіциті :wink:


Категорично не згоден. Закордоном забудовники пропонують квартири як з ремонтом так без на вибір. НПР.В Польщі людям пропонують кілька варіантів ремонту та облаштування на вибір. Ціни на все для вас як в маркетах, забудовник скоріш за все бере у виробнмка, різничку кладе в кишеню. Такий собі доп заробіток.

Тому думаю, що це наші забудовники ще не доросли до рівня щоб брати клієнта сервісом, а нафіга ? то ж треба шось ще робити з кимось домовлятись. Піпл носом не крутить, краще десь цеглу не доложити чи цементу не додати чи поставити вікна дешевші ніж обіцялось ітд.. Список довгий...
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 29 сер, 2018 09:30

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  ST_11 написав:Головне, щоб це все Вам подобалось. Вам ж там жити.

....то саме, саме НАЙГОЛОВНІШЕ!!!!!!!!!!!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 сер, 2018 11:03

  ST_11 написав:
  Lambada написав:...треба 300 унітазів, 300 умивальників, 300 кухонь, 300 холодильників...

Утопія для сьогодення.
Народ захоче кожен щось своє та унікальне. Буде не по триста однакових а як мінімум по 200 різних марок та виробників :lol:


Це утопія в новобудовах на 10 квартир, а в термітниках - то просто не пахане поле роботи.
На День незалежності бачили, шо робилося в епіцентрах? Припаркуватися не було де, бо знижки давали.

На 300 унітазів термітника може один буде японський з електронікою і музикою, 10 будуть ексклюзивні, а решта будуть Cersanit різних форм - квадратні, круглі, настінні. І тут було би чудово, якби Cersanit привіз 289 унітазів і встановив з гарантією виробника.

Чи підлога. Плитка - ламінат - паркет. Сотні метрів кожного. Різного кольору, форми і т.д. Замовник тицьнув, фірма привезла. Затупила фірма - попрощалися з фірмою. Замовника на сотні метрів підлоги різних кольорів і форм будуть файно поважати.

Це зручно навіть з точки зору логістики. Бо краще разочок привезти 100 холодильників Samsung і підняти на поверх спецам ніж платити за доставку і встановлення кожного окремо. А потім ще 100 Bosch-ів і ще 100 Snaige, навіть якщо кожні 100 різник кольорів, моделей, розмірів і форм.

Знайомі американці не розуміють, чому такого сервісу в нас нема. Ну бо не всі роблять ремонт самі. Я би також хотіла більше цікавитися новинками парфумів від Dior і температурою води на Мальдівах, а не товщиною тирсоплити для корпусів кухні. А самі ремонти вже так замахали, що я би перша погодилася тицьнути якомусь сервісу, яку плитку, двері, пралку і витяжку мені привезти і коли. І за нормальні гроші, щоби не хотілося все з Польщі везти. :mrgreen:
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 сер, 2018 13:03

ЗАБУДОВНИКИ, БЕРІТЬ СОБІ НА ЗАМІТКУ!!!!!

  Lambada написав:Знайомі американці не розуміють, чому такого сервісу в нас нема. Ну бо не всі роблять ремонт самі. Я би також хотіла більше цікавитися новинками парфумів від Dior і температурою води на Мальдівах, а не товщиною тирсоплити для корпусів кухні. А самі ремонти вже так замахали, що я би перша погодилася тицьнути якомусь сервісу, яку плитку, двері, пралку і витяжку мені привезти і коли. І за нормальні гроші, щоби не хотілося все з Польщі везти.

.... Я теж не розумію, чому такого сервісу в нас немає!

Ало, ЗАБУДОВНИКИ!!! - це ж Ваші додаткові прибутки!

.... так би теж "тицьнув пальцем" при купівлі квартири: тут таку плитку, тут такий ламінат.....
- тут такі меблі, тут такий холодильник.........пралка..... унітаз... і т. д. (нехай, навіть по ціні Епіка, але з БЕЗКОШТОВНОЮ доставкою, встановленням, гарантією! )

п. с.
... в деяких забудовників(ріел/авалон і т. п) є, ніби, послуги своєї фірми по ремонту(але відгуки, якісь не дуже..... і шалене розтягування в часі).... от, вони б це питання удосконалили і ще б додали послугу по меблях/техніці... - але по АДЕКВАТНИХ цінах!
- то такому забудовнику, ЦІНИ Б НЕ БУЛО В БАЗАРНИЙ ДЕНЬ!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 сер, 2018 16:03

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Lambada написав:vasilii, а скільки коштує змішувач до ванни наприклад латунний - часом не знаєте?
в неділю подивлюсь і напишу
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 сер, 2018 16:31

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:- що Я дам на підлогу ламінат(в батьків, як рік поклали - так класно дивиться і під босими ногами так класно відчувається... - мені подобається!)


Також рекомендую ламінат і сам буду використовувати. Зараз (де живуть батьки) в одній кімнаті дубовий паркет, а в іншій ламінат. 31 клас. Стільки всього падало, меблі регулярно пересуваються, миється і йому хоть би що. 12 років стоїть, а думали щоб хоть постояв 2-3 роки. В порівнянні із паркетом тепліший, мягший. Швидше монтувати і легше. Головне по перименру кімнати не забути відступи залишити між ламінатом і стінами!!! Потрібно лише вдало підібрати колір.
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 сер, 2018 21:11

А якщо псіханути і ламінат у кухні постелити?!))))

...якщо є для ванної кімнати, то у кухні теж послужить!
-хтось практикував?

Водостійкий ламінат в ванну кімнату підходить більше, ніж вологостійкий. Його основою є пластиковий композит. Він не пропускає вологу, не розшаровується і не жолобиться. Ламінат має наступні якісними характеристиками:

високою зносостійкістю при пересуванні по його поверхні важких предметів не залишається слідів механічного пошкодження;
елементарністю монтажу. Замки ламінату легко з'єднуються між собою, без перекосів і нерівностей;
вогнестійкість. Укладені на підлогу покриття витримує високі температури;
довговічністю. У домашніх умовах ламінат для ванної водостійкий, без втрати якості, може експлуатуватися на протязі 30 років.
Термін придатності покриття залежить також від класу щільності готового полотна. Виробники пропонують вироби класу 31, 32, 33, 34. Відповідно, ламінат у ванну кімнату повинен бути найвищої щільності - 34, в той же час, для спальні, досить ламінату 31 класу щільності.

....пам'ятайте, що саме водостійкий ламінат, хоч і коштує дорожче вологостійкого, підійде для ванної кімнати оптимально. У разі потрапляння води між стиками, він не розбухне і не зіпсується, а служитиме довгі роки на радість господарям.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2018 01:12

  Долярчик написав:
  Lambada написав:Знайомі американці не розуміють, чому такого сервісу в нас нема. Ну бо не всі роблять ремонт самі. Я би також хотіла більше цікавитися новинками парфумів від Dior і температурою води на Мальдівах, а не товщиною тирсоплити для корпусів кухні. А самі ремонти вже так замахали, що я би перша погодилася тицьнути якомусь сервісу, яку плитку, двері, пралку і витяжку мені привезти і коли. І за нормальні гроші, щоби не хотілося все з Польщі везти.

.... Я теж не розумію, чому такого сервісу в нас немає!

Ало, ЗАБУДОВНИКИ!!! - це ж Ваші додаткові прибутки!

.... так би теж "тицьнув пальцем" при купівлі квартири: тут таку плитку, тут такий ламінат.....
- тут такі меблі, тут такий холодильник.........пралка..... унітаз... і т. д. (нехай, навіть по ціні Епіка, але з БЕЗКОШТОВНОЮ доставкою, встановленням, гарантією! )

п. с.
... в деяких забудовників(ріел/авалон і т. п) є, ніби, послуги своєї фірми по ремонту(але відгуки, якісь не дуже..... і шалене розтягування в часі).... от, вони б це питання удосконалили і ще б додали послугу по меблях/техніці... - але по АДЕКВАТНИХ цінах!
- то такому забудовнику, ЦІНИ Б НЕ БУЛО В БАЗАРНИЙ ДЕНЬ!!!


Це ще одна річ яка вказує на те, що цінам на квартири ще є куди падати!

Думаєте забудовники не знають про те, що можна здавати квартиру майже готовою для життя під ключ ? Знають!
Просто в них на будові такі маржі, що займатись якимись унітазами чи чи кухонним обладнанням за тих пару десятків процентів не має бажання.

Десь проскакувало, що в Україні в середньому с/в будівництва м2 складає 300$ і в цю цифру навіть включені всі можливі відкати і подарунки.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 241242243244245 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537806
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919997
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 220810
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама