Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 260261262263264 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 05 жов, 2018 20:13

Будівельні компанії підвищили ціни на квартири в новобудовах на 5% і планують підвищити ще на 10% до кінця року.

У 2018 році забудовники підвищили ціни на квартири в середньому на 5%, однак окремі забудовники підняли ціни на чверть. За даними Київміськбуду, з початку року вартість житла виросла в середньому на 25%.

За словами представників будівельних компаній, зростає вартість матеріалів, комплектуючих, палива, енергоносіїв, оплати праці. Наприклад, будматеріали подорожчали на 30%, зросла середня зарплата у будівельників. Це призвело до зростання собівартості будівництва приблизно на 25%.

Повідомляється, що компенсувати зростання цін можна, заплативши за квартиру відразу повну суму. Забудовники як і раніше пропонують таким покупцям знижку 5-15%.

Представники будівельних компаній говорять, що до кінця року нерухомість подорожчає ще приблизно на 10% в національній валюті.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 жов, 2018 21:21

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Lambada написав:Та для когось то не гроші - купили пару квартирок, через півроку продали дорожче оптом, інвестували в новий котлован. В кожного своє бачення, як не лоханутися.

... так, до всього потрібно підходити з розумом!
  Lambada написав:Після того, як настане повний колапс,

.... таке і на Київській гілці пишуть...... - то зачекаємо 5-10р. і подивимось! :)
  Lambada написав:настане шанс для розвитку територіальних громад довкола Львова і міст типу Жовква, Городок.

.... може то вже почати земельні ділянки скупляти довкола Львова? :lol:
  Lambada написав:Ну неможливо довго жити в бетоні довкола бетону і дивитися з вікон на інші вікна. Так їде дах.

.... ну, дах, деколи, може поїхати і від браку цивілізації! :shock:
  Lambada написав:А двушку для здачі в оренду насправді не розділити.

.. чому?
- елементарно! - там каналізаційний стояк посередині, а це ОСНОВНА умова чи можна/не можна ділити.....- а решту все "дрібниці"!
  Lambada написав:Там просто перенасичення пропозиції для оренди. Ну бо хто там потенційний орендар?

.... - так, трохи перенасиченість/конкуренція.... - а це зменшує цінник на оренду...

- потенційний орендар? - молоді/не молоді сім'ї, які не можуть собі дозволити купити, або ті, які можуть купити, але бажають лише винаймати....
- поодинокі сини/дочки, які хочуть пожити окремо від батьків...

  jump написав:У 2018 році забудовники підвищили ціни на квартири в середньому на 5%, однак окремі забудовники підняли ціни на чверть. За даними Київміськбуду, з початку року вартість житла виросла в середньому на 25%

.... оце, доводить те, що Я пару сторінок назад писав!
- так що "той пан з оголошення", що продає двушку в Лайті за 20500грн/м2, яка буде здана за 3міс., має ВЕЛИКІ ШАНСИ продати її, відносно сьогоднішніх цін на Грінвіль-парк ПА14560грн/м2(а на іншому сайті від 16 з копійками м2), де напевно, тільки залили контлован(а може ще і не залили)- бо з дороги - не видно, а за паркан - не заглядував!
- з дороги видно тільки техніку і гори/купи уламків примусово зруйнованого інструментального заводу :roll:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 жов, 2018 21:43

Долярчик

думаю, що максимум за 3—5років Ваш район стане узагалі малопроїзний і заставлений звідусіль термітниками.
там й так нечисте повітря через підприємства, очисні споруди, стоки, а далі узагалі загазують.
на пСихів на роботу будете їхати дуже довго:-)
хіба до того часу відкриєте точку біля себе, до прикладу біля балатону:-)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 жов, 2018 23:06

загадкові продажі/оренди приміщень у Бермудському трикутнику

  jump написав:думаю, що максимум за 3—5років Ваш район стане узагалі малопроїзний і заставлений звідусіль термітниками.
.
... ага, а затори срийська/наукова, кільце на кульпарківській/науковій і т. п. - збільшуватись/ставати в ступор не будуть, чи може "розсмокчуться" самі собою? :lol:
  jump написав:там й так нечисте повітря через підприємства, очисні споруди, стоки, а далі узагалі загазують

... ці всі "блага" трохи далі, а Я, трохи ближче Брюховицького лісу з одного боку, а з іншого - 4км до центру!(до йОперного) :D
  jump написав:на пСихів на роботу будете їхати дуже довго:-)
хіба до того часу відкриєте точку біля себе, до прикладу біля балатону:-)

... і так їду довго.... - з "середніми" заторами +/-1 годину(але, завдяки інтернету на смартфоні, подорож стає майже непомітною.....) :mrgreen:

- а точку, біля Балатону(чи десь в тому райончику) вже 8р. хочу відкрити, але..... тупо немає НОРМАЛЬНИХ(або хоча б напівнормальних) місць! - а переважно, ВЗАГАЛІ ніяких немає!!!
.... от всі 8р. Я ходжу через той базарчик "Тополя"(здається так він правильно називається) біля Балатону.... - так от, 8р. тому продавався лоток/магазинчик за 10К, але в середині базарчику, а там - не варіант!(невидиме/непрохідне місце) - ну і дорого, як-не-як!
- а тут, де прохідне(бо тротуар проходить через базар, ніби розділяючи його) - то, десь зимою 2015р. там в "прохідному" місці продавась магазинчик за 9К(Я телефонував/дізнававсь), продававсь всю зиму.... потім ціна стала 8К і його хтось викупив "під хімію"(а Я тоді не наважувавсь, бо і дорогувато, а головне, що йшла/і йде війна....... невизначеність.... ріс/стрибав доляр....- а якби було в оренду, то Я б його зразу взяв би!
- і отаке....
... але, за 8р. Я ЖОДНОГО разу не бачив, щоб десь там писало: "здам в оренду" - ЖОДНОГО за 8р.!(аж злість інколи бере за це)
- хоч магазинчики періодично "змінюються", але як? - напевно їх передають "з рук-вруки", що жодних днів вони пусті не простоюють?!
- те саме і з магазинчиками там біля Сільпо: ніде і ніколи не бачу, щоб десь було написано "оренда"! - але вони теж якось періодично "змінюються"! :shock:

..."прохідні місця" - вони такі загадкові.........
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 жов, 2018 01:49

Комерційна нерухомість - це непахане поле. Потроху розвивається. От недавно Форум Львів відзначили як най най в Україні. Тому-то і їх проект з квартирами Форум Апартментс також не пустуватиме.
http://commercialproperty.ua/news/ukrai ... -ukraine-/

А щодо прохідних місць і кіосків - то трохи далі, на кінцевій тролейбуса є декілька порожніх. Бери - не хочу. Було би кому там працювати в холодну зиму в час безвізу і тотальних перевірок оформлення на роботу...
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 жов, 2018 08:58

"Бермудський трикутник" ч. 2.)))

  Lambada написав:А щодо прохідних місць і кіосків - то трохи далі, на кінцевій тролейбуса є декілька порожніх. Бери - не хочу. Було би кому там працювати в холодну зиму в час безвізу і тотальних перевірок оформлення на роботу...

... Я кажу про Балатон і все, що поруч! - а Ви мені про "тупік на кінцевій тролейбуса"(13-го) - за три зупинки від Балатону! :shock:
-чм Ви, маєте на увазі(або сплутали) базарчик на Грінченка? (бо багаьо хто плутає) :D

п. с.
... і зовсім не проблема в магазинчику з сендвічів зимою включити "дуйку"! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 жов, 2018 09:38

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

.... їхав мимо, бачу що ще частину Полярона знесли..... - вже проглядається, що там за ним набудували :D
Зображення
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 09 жов, 2018 09:38

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

... ну що там, львівські лендлорди)) - хтось щось купив/здав недавно?
- похваліться! )))
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 11 жов, 2018 13:10

Що паньство скаже про цей варіант неотермітника? :P http://m.eko-dim.com/buildings/mechnykova
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 11 жов, 2018 14:27

  Козак-характерник написав:Що паньство скаже про цей варіант неотермітника? :P http://m.eko-dim.com/buildings/mechnykova


чудне тихе місце :lol: лікарня і цвинтар поряд :lol:

жарт, звичайно :D
файна локація, близенько Погулянка

Ви ж відмовились від ідеї придбавати новобуд, хотіли лишитись у старому фонді?
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 260261262263264 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540950
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922305
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222095
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама