Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 345346347348349 ... 1000>
Повідомлення Додано: Нед 21 кві, 2019 10:27

Для пана Долярчик"а.
Для пана Львівський БатяР.

Проміжний звіт.
- куплено в новобудові однушку 55 кв. м. по 750 доларів квадрат. Загальна ціна: 55х750=41 250 доларів. Майже центр міста. Якісний забудовник. Думали, чи перепродати, чи почати робити ремонт. Виставили на продаж одну із квартир "старого фонду". Поки продавалася та думали - ціна в цій саме новобудові стала 850 доларів квадрат (+100 доларів квадрат) і все викуплено. Розцінили те, як профіт - з неба впала відразу орендна плата за рік. По хибному шляху пана Etherеum не пішли. По цікавому шляху пана Львівський БатяР не пішли.
- початок ремонтних робіт - грудень 2018.
- дизайн квартири та замовлення меблів - жінка.
- сантехнічні роботи та інші, що саме чоловіча робота - чоловік. В основному чоловік сам виконав всі сантехнічні роботи. Гаряча вода: встановлено бойлер.
- Загальна вартість всіх ремонтних робіт, комплетуючих, меблів та обладнання - все вже готово під ключ - 11 000 доларів.
- всього інвестиція 41 250+11 000=52 250 доларів.
- старий фонд, що добре попрацював років 15, вдало продано...
- виставлено вчора в оренду за 16 000 гривень.
- чекаємо на орендарів. Це 6-а (шоста) під здачу квартира у звичайних українських пенсіонерів. Спеціалізація при здачі в оренду - іноземці.
Зображення

Підсумок: 6х(14000...16000)=90 000 гривень на місяць для можливості купувати цибулю в Варусі по 30 гривень кіло, а в АТБ - по 33. Пенсіонерам же жити важко, як відомо... Хіба ж проживеш на 2 400+добавили в березні 500 = 2 900 гривень. І на піонерській Халстук не вистачить...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 21 кві, 2019 12:04

А скільки зараз ремонт 50м квартири?
Приблизно. Бо робив останній раз в 2014-15,дешево було. 200$ метр чи більше? Нормальний ремонт ,середній рівень.


.... явно не місцевий)) - голосно сказано!
...ви бачили, яка там щільна забудова і ще будують?.... хоч зараз всюди ЩІЛЬНО будують :(
  Львівський БатяР написав:Якщо ви прчнете рахувати правильно, тобто почнете рахувати, прибуток з депо щей за період поки ваш фундамент перетвориться в будинок, а потім голі стіни того будинку в квартиру придатну для здачі, ви зрозумієте, що депо станом на зараз навіть цікавіше..

- так ото-то! - що я це все враховую і мені чим раз, тим менше хочеться пірнути у "лендлордизм" :) - тільки одне ще цю думку "стимулює" - це взяття гривневого кредиту/іпотеки.... - як-не-як, а гроші мають властивість знецінюватись :)
  flyman написав:Долярчик, от тут ти мислиш вiрно.
Крiм того, в депо майже нема простоiв

- там головне диверсифікація і дивитись, коли більше заходити в долар, а коли в гривню!
  flyman написав:викладай кошторис по пунктам....робота, матерiали...

- а що викладати?
... ну поверхнево підбив, то вийшло, на моменті, не багато..... щось ~ 23тис.грн.
- це:
1)...електрика(кабеля, коробки, вимикачі, резетки) щось до 3тис.
2)... а інші кошти пішли на все решти: сантехніка+опалення(труби, фітінги, радіатори), далі цемент/пісок(бо стяжку самі колотили) сітка, твердий пінопласт, клейонка.... + 2 відра, бадя, щоб в ній колотити розчин, + інструмен деякий докупляв: викрутка, плоскогупці, насадка-міксер, шуфля і т. п.

...а далі будуть більш масштабніші витрати.....
(ще раз нагадую, що покищо, все робимо самі і на майстрів не тратимось)[/quote]
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2019 21:51

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Ethereum написав:скільки зараз ремонт 50м квартири?
Приблизно. Бо робив останній раз в 2014-15,дешево було. 200$ метр чи більше? Нормальний ремонт ,середній рівень.

У знайомого вийшло 320у.о/м2 - для себе, для оренди можна зекономити..... Але тут межу економії кожен встановлює собі сам.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2019 22:25

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  akurt написав:- куплено в новобудові однушку 55 кв. м. по 750 доларів квадрат. Загальна ціна: 55х750=41 250 доларів. Майже центр міста.


Я думаю, що тут якраз і суть всього ! Звичайно якщо це справді майже центр ! Я зараз дуже за тим не слідкую але пригадую, що на початку 2018р в ЖК на Мечнікова, що для мене і є маже центр на етапі фундаменту 1м2 в однушці коштував 750у.о. Зараз однушки продані, а в двушці він коштує 850у.о. Наскль зрозумів у вас мова йде про зданий будинок з вартістю 750 у.о
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2019 00:07

Реально подорожав ремонт. Це у Вас з меблями ціна?
Значить економ десь 200-250за метр. Що так піднялося крім робочої сили?

  Львівський БатяР написав:
  Ethereum написав:скільки зараз ремонт 50м квартири?
Приблизно. Бо робив останній раз в 2014-15,дешево було. 200$ метр чи більше? Нормальний ремонт ,середній рівень.

У знайомого вийшло 320у.о/м2 - для себе, для оренди можна зекономити..... Але тут межу економії кожен встановлює собі сам.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2019 00:15

Турок не знає поняття району і пише майже центр. Явно хоче бути львів"янином,хоча родом звідти... Наші мене зрозуміють звідки.
В нас є поняття ближній центр ,а не майже. Мечнікова може і дорожче зараз стало. Певне Чорновола мається на увазі.
Подорожало майже все за 2 роки. Ех були часи ,коли по 40 скидували і в бетон...Їх вже не буде...

  Львівський БатяР написав:
  akurt написав:- куплено в новобудові однушку 55 кв. м. по 750 доларів квадрат. Загальна ціна: 55х750=41 250 доларів. Майже центр міста.


Я думаю, що тут якраз і суть всього ! Звичайно якщо це справді майже центр ! Я зараз дуже за тим не слідкую але пригадую, що на початку 2018р в ЖК на Мечнікова, що для мене і є маже центр на етапі фундаменту 1м2 в однушці коштував 750у.о. Зараз однушки продані, а в двушці він коштує 850у.о. Наскль зрозумів у вас мова йде про зданий будинок з вартістю 750 у.о
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2019 00:53

  Ethereum написав:Реально подорожав ремонт. Це у Вас з меблями ціна?
Значить економ десь 200-250за метр. Що так піднялося крім робочої сили?

  Львівський БатяР написав:
  Ethereum написав:скільки зараз ремонт 50м квартири?
Приблизно. Бо робив останній раз в 2014-15,дешево було. 200$ метр чи більше? Нормальний ремонт ,середній рівень.

У знайомого вийшло 320у.о/м2 - для себе, для оренди можна зекономити..... Але тут межу економії кожен встановлює собі сам.


Ціна вказана з меблями і технікою. Все потрохи подорожчало....
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2019 09:57

  Львівський БатяР написав:Реально подорожав ремонт. Це у Вас з меблями ціна?
Значить економ десь 200-250за метр. Що так піднялося крім робочої сили?

  Львівський БатяР написав:
  Ethereum написав:скільки зараз ремонт 50м квартири?
Приблизно. Бо робив останній раз в 2014-15,дешево було. 200$ метр чи більше? Нормальний ремонт ,середній рівень.

У знайомого вийшло 320у.о/м2 - для себе, для оренди можна зекономити..... Але тут межу економії кожен встановлює собі сам.


Ціна вказана з меблями і технікою. Все потрохи подорожчало....[/quote]

Дуже дякую. Якраз збирався десь інвестувати,хоч бюджет спланую. Але думаю долар качнеться і треба краще вичекати і тоді прикупити.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2019 10:58

  Львівський БатяР написав:
  akurt написав:- куплено в новобудові однушку 55 кв. м. по 750 доларів квадрат. Загальна ціна: 55х750=41 250 доларів. Майже центр міста.


Я думаю, що тут якраз і суть всього ! Звичайно якщо це справді майже центр ! Я зараз дуже за тим не слідкую але пригадую, що на початку 2018р в ЖК на Мечнікова, що для мене і є маже центр на етапі фундаменту 1м2 в однушці коштував 750у.о. Зараз однушки продані, а в двушці він коштує 850у.о. Наскль зрозумів у вас мова йде про зданий будинок з вартістю 750 у.о


Все так і є.
І реально майже центр. Поруч: університети, банки, офіси.
Квартира в готовому будинку. Ремонт не поспішали починати, бо продавали "старий фонд". Поштовхом було те, що раптом в тому будинку квартири замість 750 доларів квадрат почали вартувати 850 доларів квадрат. Звичайний калькулятор показав, що просто з неба впало 55х100=5 500 доларів. Крім того - продався вдало "старий фонд". Крім того, це було підтвердженням гарного вибору і будинка, і квартири.
Вибирали квартиру дуже досвідчені люди - то вам не кумедний Ethereum, який вище повідомив, що почекає до власної пенсії, а там вже заживе, як Данило Галицький...

Я вже писав:
- люди мають під здачу 6 (шість) квартир. Пенсіонери. Для тих, хто планує своє життя: коли чоловік працював на гарній посаді - його жінка не витрачала гроші на діаманти та червону ікру, а всі гроші - майже не питаючи чоловіка - вкладала в квартири, їх ремонт і здачу. На сьогодні мають приблизно 90 000 гривень виручки від оренди+пенсія чоловіка чи 1700, чи 2700, здається, гривень. Жінка отимує чи мінімалку, чи щось таке - останні дуже багато років працювала ПП.
Гроші витрачають на подорожі - від України, Грузії, Ізраїлю, Туреччини до США. Зазвичай я їх консультую. В США живе однокласниця її і моя - то гріх не подорожувати в США. Крім того, гроші на підтримку родини дочки та сина. Син не дуже сильно, але й непогано працює в фірмі, займаються шпалерами і таким іншим. Всього онуків, які хочуть їсти - 4.
- люди оновлюють "старий" фонд - все, що має центральне опалення, за яке треба платити великі гроші - позбулися/позбуваються.
- люди здають вже років 15 чи навіть 20... досвід великий.
- квартиру вибирали саме з думкою про розташування.
- квартиру вибирали саме під квартирантів.
- спеціалізуються вже років 15 тільки на іноземцях, якщо попадеться ІТ-ник - дуже добре.
- з перепланування: балкон об"єднали із кухнею, перегородку між коридором та кухнею - прибрали. Виглядає просторо. В спальні стандарт: гарне ліжко, 2 тумбочки, шафа з дверями, що розсувається. У шафі вдало підібрана лицьова панель: ніби-то спальня стала більшою - оптичний ефект - не дзеркала а фотокартина на всю шафу. В кухні-студії є диван, який розкладається.
- вартість ремонту - все під ключ - з технікою - маю всі фото - звісно не викладую - бо то приватна справа - обійшлося в 11 000 доларів. Зроблено якісно, намагалися застосовувати все на межі дешево/недужедешево. Добряче зекономили на сантехніці, бо майже все зробив чоловік сам. Виглядає дуже гарно. Рахуємо: 11 000/55=200 (ДВІСТІ) доларів квадратний метр.
Нагадю: все під ключ, з меблями та технікою. Квартира в ці дні чекає орендаря.
За яку ціну реально піде - повідомлю.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2019 12:10

Акурт твоя неправдива думка тут нікого не цікавить,іди пиши на турецькі форуми. Скільки раз тебе за брехню на форумі ловили ? 5 раз чи 10?
Агітація за життя за границею ,це як обіцянки Зе . Хто пожив знає,що в нас ти людина,а там ти чужинець! І так буде завжди. Хочеш щось писати,перестань дурниці писати про погану нерухомість в нас і ображати інших. В Турції працювали і не порівнюй бусурманів з Європою. Ми набагато ближче до неї.
Майже спеціаліст по Турції не знає яка тут пенсія і які ціни на що. Але розказує скільки ремонт. Брехун він і в Османії Брехун.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 345346347348349 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Олежан і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537443
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919733
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 220657
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама