Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 354355356357358 ... 1001>
Повідомлення Додано: П'ят 03 тра, 2019 23:21

Та ж йшлося про рейтинг новобудів.

Там не тільки Полтва, там ще й колектор, який авалонці збираються модернізувати. І погоджуюся, що смердить. Але то не термітник типу грінвіля.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 тра, 2019 23:59

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:як з "омна і палок"(так висловлюються на київській гілці) - може, майже, те саме коштувати В РАЗИ ДОРОЖЧЕ?!


Долярчик, ви вже ніби не перший рік на фінансовому форумі, а задаєте питання, відповідь на які дають закони ринкової економіки:

"Кожен товар коштує рівно стільки, скільки покупець готовий за нього заплатити" (деколи додають "тут і зараз").

Ви шукаєте відповідь в парадигмі соціалістичної, або, навіть, планової економіки. Коли на меті (тобто в рознарядці, що прийшла "зверху") в забудовників був не прибуток, а (1) "Обеспечить каждую молодую семью отдельным жильем к 2xxx (вибачте забув) году!", або (2) хоча б собівартість будівництва + притомна націнка (до 10%).

Будь-які соціалістичні інструменти, наприклад, штучне обмеження прибутковості, централізоване планування і т. ін. в довгостроковій перспективі призводять до викривлення на ринку і різноманітних проблем, наприклад, дефіциту (СРСР Вам, як приклад).

Але в нас який не який, а капіталізм (я б сказав дещо дикий), тому вирішити це можна через інший закон - попиту і пропозиції. Якщо "це", такої якості і по таких цінах хтось купує, то чому б і не будувати? Є попит, знайдеться і пропозиція.

Чому Ви не купуєте квартиру в Запитові, а розглядаєте варіанти лише у Львові? Ось вам і відповідь - тому що в Запитові вона нікому не потрібна. Можливо, хтось купить для себе, тому що у Львові дорого, і буде кожного дня витрачати 1.5-2 години на доїзд на роботу до Львова. Якщо у вас хороша робота в Запитові (там є трішки складів і логістики, можливо ще щось), то взагалі чудово! Але скільки там такої роботи? Плюс, що там робити дітям? Тому попит там низький.

А у Львові попит є. Не стане попиту - ціна впаде - почнуть менше будувати - зменшиться пропозиція, і так далі... за деякий час ринок прийде в стан рівноваги. Можуть зіграти і зовнішні фактори, а можуть і не зіграти. Через девальвацію 2014-2016 РН відчутно просів, але у Львові просадка була не така суттєва, тому що приїхало дуже багато людей зі Сходу, які замортизували це падіння.

Так, є об'єктивні причини у вигляді вартості землі, апетитів чиновників, які впливають на собівартість, але я не вірю, що ці речі покривають 100% різниці в ціні. Все інше - це ринок.

Найбільше в цьому мене засмучує те, що люди, які це все купують (чи для себе, чи під оренду) не задають собі питання про якість життя в тих районах і будинках. Коли люди там почнуть реально жити, і кожного дня стикатись з проблемами, це може суттєво змінити ринок. Наприклад, в мене знайомі, що вклалися в котлован пару років тому, зараз планують скинути цю квартиру (тому що вкладали в будинок в зеленому районі, а тепер навколо одні новобудови і котловани - суцільний бетон, жодної нової школи, садочка), і перевкластися десь в центрі. Хоча таких людей меншість. Більшість буде вимагати від злочинної влади: "збудувати школи/садочки/паркінги", "розрулити транспортний колапс", а своєї вини вони в тому бачити не будуть. За цей час у Львові всі прийстойні ділянки бездумно (без будь-якої стратегії) забудують низькоякісним шлаком, і на побудову якісного житла місця фізично не залишиться. :(

Найкраще, що, на мою думку, може статися в цій ситуації, це після падіння цін на весь цей шлак нижче плінтуса, туда можна буде переселити людей з "хрущовок", що розвалюються, і на ділянках, що звільняться, можна буде побудувати якісне житло: малоповерхове, з підземними паркінгами, великою кількістю зелені навколо, достатньою кількістю садочків, шкіл. Наприклад, Дністерська/Дунайська/Білоцерківська могли би стати дуже класним районом. Але це буде диво, якщо так станеться.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2019 00:05

Шановний ,а що Ви думаєте про Бузкова-Зелена? Чи Пимоненка-Хлібна?
Дуже цікавить Ваша думка.

  Coder написав:
  Долярчик написав:як з "омна і палок"(так висловлюються на київській гілці) - може, майже, те саме коштувати В РАЗИ ДОРОЖЧЕ?!


Долярчик, ви вже ніби не перший рік на фінансовому форумі, а задаєте питання, відповідь на які дають закони ринкової економіки:

"Кожен товар коштує рівно стільки, скільки покупець готовий за нього заплатити" (деколи додають "тут і зараз").

Ви шукаєте відповідь в парадигмі соціалістичної, або, навіть, планової економіки. Коли на меті (тобто в рознарядці, що прийшла "зверху") в забудовників був не прибуток, а (1) "Обеспечить каждую молодую семью отдельным жильем к 2xxx (вибачте забув) году!", або (2) хоча б собівартість будівництва + притомна націнка (до 10%).

Будь-які соціалістичні інструменти, наприклад, штучне обмеження прибутковості, централізоване планування і т. ін. в довгостроковій перспективі призводять до викривлення на ринку і різноманітних проблем, наприклад, дефіциту (СРСР Вам, як приклад).

Але в нас який не який, а капіталізм (я б сказав дещо дикий), тому вирішити це можна через інший закон - попиту і пропозиції. Якщо "це", такої якості і по таких цінах хтось купує, то чому б і не будувати? Є попит, знайдеться і пропозиція.

Чому Ви не купуєте квартиру в Запитові, а розглядаєте варіанти лише у Львові? Ось вам і відповідь - тому що в Запитові вона нікому не потрібна. Можливо, хтось купить для себе, тому що у Львові дорого, і буде кожного дня витрачати 1.5-2 години на доїзд на роботу до Львова. Якщо у вас хороша робота в Запитові (там є трішки складів і логістики, можливо ще щось), то взагалі чудово! Але скільки там такої роботи? Плюс, що там робити дітям? Тому попит там низький.

А у Львові попит є. Не стане попиту - ціна впаде - почнуть менше будувати - зменшиться пропозиція, і так далі... за деякий час ринок прийде в стан рівноваги. Можуть зіграти і зовнішні фактори, а можуть і не зіграти. Через девальвацію 2014-2016 РН відчутно просів, але у Львові просадка була не така суттєва, тому що приїхало дуже багато людей зі Сходу, які замортизували це падіння.

Так, є об'єктивні причини у вигляді вартості землі, апетитів чиновників, які впливають на собівартість, але я не вірю, що ці речі покривають 100% різниці в ціні. Все інше - це ринок.

Найбільше в цьому мене засмучує те, що люди, які це все купують (чи для себе, чи під оренду) не задають собі питання про якість життя в тих районах і будинках. Коли люди там почнуть реально жити, і кожного дня стикатись з проблемами, це може суттєво змінити ринок. Наприклад, в мене знайомі, що вклалися в котлован пару років тому, зараз планують скинути цю квартиру (тому що вкладали в будинок в зеленому районі, а тепер навколо одні новобудови і котловани - суцільний бетон, жодної нової школи, садочка), і перевкластися десь в центрі. Хоча таких людей меншість. Більшість буде вимагати від злочинної влади: "збудувати школи/садочки/паркінги", "розрулити транспортний колапс", а своєї вини вони в тому бачити не будуть. За цей час у Львові всі прийстойні ділянки бездумно (без будь-якої стратегії) забудують низькоякісним шлаком, і на побудову якісного житла місця фізично не залишиться. :(

Найкраще, що, на мою думку, може статися в цій ситуації, це після падіння цін на весь цей шлак нижче плінтуса, туда можна буде переселити людей з "хрущовок", що розвалюються, і на ділянках, що звільняться, можна буде побудувати якісне житло: малоповерхове, з підземними паркінгами, великою кількістю зелені навколо, достатньою кількістю садочків, шкіл. Наприклад, Дністерська/Дунайська/Білоцерківська могли би стати дуже класним районом. Але це буде диво, якщо так станеться.
Востаннє редагувалось Ethereum в Суб 04 тра, 2019 12:04, всього редагувалось 1 раз.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2019 03:00

#remeniv

Я вирішила глянути в Інстаграмі, що робити в Запитові. Там дійсно нічого, а от в Ременові пишуть, що крім нарощення вій, є 10 продуктових магазинів, автомийка, піцерія, паб, аптека, нова пошта... футбольна команда Думна Федерації футболу Львівщини... церква, християнський спортивний клуб...

Але то ше нічого.
Там відкрили нічний клуб remeniff.club

Я сі волочу!
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2019 04:34

Ніч. Фонар. Аптека.

Нафік ті всі села, хоч і з тошниловкою, піцерією, аптекою, дискотекою.. :P Львів то є Львів. А Львів то є центр. В центрі лише поляки і австріяки мають файну локацію. Думаю, що гілка ця всім допомогла то усвідомити. :P Навіть при обвалі цін на бетон, просідання тут буде менше ніж будь де. Локація замортізує ціну. І то є найгірший варіант. А так ціна в центрі +- стабільна. Тому, якщо Долярчик складає долярчики під грушу, не хоче займатися кріптою, а хоче бути лендлордом, то нехай скирдує на хату в центрі, а не на термітник, що знеціниться з часом і в бомжатник перетвориться. Все гонорове паньство смакує каву у Львові на терасі, а не в термітнику на селі... :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2019 08:34

Coder, так, Ви праві..... - я інколи забуваю, що це все "нічого особистого, - лише бізнес!"
- а не - "як забезпечити молоді сім'ї ДОСТУПНИМ/ЯКІСНИМ житлом"...
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2019 08:42

Розважальний центр проти скверу: У Львові намагаються відібрати землю у скверу на вулиці Кульчицької
http://fortpost.lviv.ua/novyny/20008-ro ... I.facebook
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2019 15:33

"хоч круть, хоч верть!" ©®™

... так, так...."якби ж то знати наперед!" :)
- то зробив би так, як радили тут колеги по цеху(форуму) - взяти в розтермінування, чи іпотеку ДВА котловани в Лайті..... а тоді, під кінець здачі, один продати по переуступці.... - то було б і на ремонт і ще б залишилось ;)
- але, я таке не ризикнув, бо знаю ЗОЛОТЕ правило - "ніколи не ризикуй на останні гроші!"
- бо могли виникнути різні фос-мажорні обставини.... - а підставляти "свиню" своїй сім'ї(ще нанадцять років мучитись на купонці) - совість/розум не дозволив!

- але, пофантазуємо....))
... якщо, я б таке зробив, то продавши одну однуху на прикінці минулого року, то........ хіба ті виручені кошти ЗАФІКСУВАТИ і закинути на депо(розбивши 50/50 дол/грн, або щось приблизно того)
- бо, перепригувати в аналогічний котлован(наголошую АНАЛОГІЧНИЙ, а не десь в Рясному), то сенсу немає!
- чому?
- от дивимось на сусідні котловани/напів-збудовані будинки Грінвіль Парку - ціни на однухи щось близько 19тис.грн. м2(двухи,чи трьохи то дешевші, і то там від черги ще коливається ціна)
- а в Лайті, перед здачею, восени продавали на олх, щось по 21тис.м2(і то хотєлки... - не факт, що по тій ціні продали, а може і до 20тки за м2 спускали)
- то ж кажу, хіба продати і фіксанутись/засісти на депо...
- бо, вкладатись в котловани по 19тис.грн, щоб через рік продати...... - то, на моменті, як на мене, трохи(або дуже) сумнівна перспектива!

- то, тим більше, і в іпотеку(як я хочу) лізти - немає сенсу!...... - одне, хіба що ВГАДАТИ, коли саме(якого року) буде приблизна криза, як в 2014р, і перед нею залізти в гривневу іпотеку....
- хоча......... простіше - купити "напередодні кризи" дУляри :)

...тож, як казала моя бабулька(земля їй пухом) - "і будь ту мудрим.... і май ту кляс..."©®™ :)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2019 17:39

Долярчик Долярчику, брате, не ліз ти в ті термітники з інвестиціями, щиро раджу! :P Щоб тещини млинці не їсти і втікти звідти, я ще розумію, то із безвиході в термітник йти жити. Але інвестувати, ні. Ризиків тьма. Скирдуй на поляка чи австріяка в центрі. Буш туристам хату в оренду здавати. :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2019 18:04

  Козак-характерник написав:Долярчик Долярчику, брате, не ліз ь ти в ті термітники з інвестиціями, щиро раджу! :P Щоб тещин І млинці не їсти і вт Е кти звідти, я ще розумію, то із безвиході в термітник йти жити. Але інвестувати, ні. Ризиків тьма. Скирдуй на поляка чи австріяка в центрі. Буш туристам хату в оренду здавати. :P

Москалику , не напружуйся балакати мовою , в Данецке дома красивее. :mrgreen:
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3120
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 487 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 354355356357358 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540482
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922006
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222011
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама